Jump to content


Photo

Sex Showi


  • Please log in to reply
165 replies to this topic

#41 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 05 December 2007 - 08:41 PM

QUOTE(rea @ 5. 12. 2007 - 19:58) View Post
Ok, jenna, ti nrdiš pravo malo dramo, on ostane doma... ti nrdiš dramo. Potem je isto, kot če bi na sejem šel. Sta bla pač potrebna čas in prostor, da si mu povedala par stvari in dejstvo je, da na koncu on ni šel. Ker smešno mi je, da najprej narediš celo malo dramo, še, ko je hotel it, potem pa je najbolj važno, da je 'tvoj' ostal doma, potem pa spet stavek '' če ne gre zato ker nasprotujemo, potem je isto, kot če na sejem gre''.

Napaka!
Jaz sem naredila dramo (no, pravzaprav on temu tako v šali reče, jaz sem pač malo ognjevito začela podajat svoje mnenje, nisem pa nekaj evforično dramatizirala, mi je izpod časti in tudi nisem tovrstna baba) takoj na začetku nasploh glede teh šovov in povedala svoje mnenje, še preden je on sploh podal stališče glede tega in na koncu povedal, da itak ni mislil it in da mi je pač zgolj povedal, kakšna zabava bo. In mu popolnoma verjamem, da ni hotel iti že prej (in ne potem, ko sem mu povedala, kar si jaz mislim o tem), ker tlko ga pa poznam že, da lahko to rečem - ker če bi si sama sebi lagala v tej smeri, bi itak sama sebi delala škodo. Tak da sem popolnoma prepričana, da v nobenem primeru ne bi šel oz. ni ostal doma zaradi mojega mnenja.
Tak da si si popolnoma narobe to interpretirala.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#42 Michelle

Michelle

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2687 posts
  • Gender:Female

Posted 05 December 2007 - 10:10 PM

Haha, klub razjarjenih babnic! biggrin.gif Se vam kr pridružim.

Tud meni ne bi blo prav. Sem zdaj prav svojega poklicala (kaj jaz delam zaradi vas) in ga vprašala, če bi šel. Je rekel, naj mi ne pade na pamet, da bi ga vlekla neke skurblane babe tja gledat. Pohvaljen. Morem priznat, da sem kar malo dvomla v njega, se mi je zdelo, da bi ga kaj takega znalo zanimat.

Sicer pa sva se enkrat že nekaj menla v tej smeri, če bi šel v striptiz bar, je rekel, da načeloma ne, če pa bi se par kolegov zmenlo, bi znala bit fora. Sem mu rekla, da je butl. In pol je on rekel, da če bi mel namen, bi vrjetno v 30ih letih svojega življenja to že nardil, kar pa je tudi res.
  • 0

#43

  • Guests

Posted 05 December 2007 - 10:12 PM

Ma to so naučeni, kaj morjo rečt hehehehe. tongue.gif
(zezam se)
  • 0

#44 ora

ora

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26296 posts

Posted 05 December 2007 - 10:27 PM

bivši je enkrat slučajno naletel na en striptiz v enmu baru kamor so običajno hodili od petkih na pijačo, sedeli so proč od dogjanja tako, da se ni skoraj nič videlo(vem ker vem kako zgleda bar). je pa priznau, da je, ko so se odpravljali, pogledau kaj se dogaja in da mu je žal, da je to vidu. prizor naj bi biu sledeč: striptizeta je sedela z nogami narazen na mizi za biljardi in si jo mazala s smetano, en norec pa je smetano dol lizal. tko, da iz tega opisa... wtf kaj eni delajo ... one za dnar oni pa iz pohote, fuj, fuj,fuj
  • 0

#45 Michelle

Michelle

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2687 posts
  • Gender:Female

Posted 05 December 2007 - 10:28 PM

Tudi če. twisted.gif Sicer pa taktnost nasploh ni glih moška lastnost.

Edit: Letelo na ciarin post.
  • 0

#46 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 05 December 2007 - 10:32 PM

QUOTE(Michelle @ 5. 12. 2007 - 22:28) View Post
Sicer pa taktnost nasploh ni glih moška lastnost.

twisted.gif

  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#47 ora

ora

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26296 posts

Posted 05 December 2007 - 10:35 PM

Upam d tega ne misliš resno wink.gif
  • 0

#48 Michelle

Michelle

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2687 posts
  • Gender:Female

Posted 05 December 2007 - 11:40 PM

Ne razumem. blink.gif Česa ne mislim resno? A na mene to leti sploh?
  • 0

#49 ora

ora

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26296 posts

Posted 06 December 2007 - 12:06 AM

smile.gif ja nate, o tem da taktnost ni moška lastnost. se namreč ne strinam
  • 0

#50 sajk

sajk

    Nebodigatreba :)

  • Root Admin
  • PipPipPipPipPip
  • 5393 posts
  • Gender:Male
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Motorizem, fitness, tek, strelstvo, čedne forumašice :D itd.

Posted 06 December 2007 - 12:22 AM

QUOTE(sade @ 5. 12. 2007 - 11:33) View Post

Kaj ve bi "pustile" svojega fanta na erotični sejem? biggrin.gif Bi vam blo vseeno, če bi šel itd....
Se vam zdi to enako ali drugače, kot če bi šel v striptease club?

Tja ga vleče? Po kaj že? huh.gif Brez veze ...

Daj mu vedet, da je ideja mimo ... smile.gif Aja, glede "dovoljevanja" - če imaš občutek, da bi te tvoj brez pomislekov spustil na Chippendales "prireditev" ... potem mu kar "dovoli". Samo verjetno mu ni vseeno, če mu pa je, je pa malo čudno. smile.gif
  • 0

#51 Michelle

Michelle

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2687 posts
  • Gender:Female

Posted 06 December 2007 - 01:09 AM

QUOTE(ora @ 6. 12. 2007 - 0:06) View Post

smile.gif ja nate, o tem da taktnost ni moška lastnost. se namreč ne strinam


Hehe, jaz mam pa ravno nasprotne izkušnje. ( na srečo? laugh.gif ) Po mojem, če se ne zapletaš s takimi, ki 'morajo' bit taktni, pol taktni najverjetneje ne bodo.
  • 0

#52 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 06 December 2007 - 07:42 AM

To pa veliko pokaže, koliko zaupate fantom. Zakaj pa ne bi smel iti? Če pa se kakšne tam dotakne, pa se tudi ne bo svet podrl. (pa zakaj se mi zdi, da se na takih sejmih ravno ne šlatajo vsepovsod in brez zadržkov? Ne vem.) No ja, morda je samo moj tak, da ga takšne in drugačne stvari ne vržejo iz tira in ga zato toliko bolj spoštujem in mu tudi dosti dovolim. Morda.

Sploh pa so ti šovi tipa Pune oči prazne ruke. So why the fuss?
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#53 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25713 posts
  • Gender:Female

Posted 06 December 2007 - 08:04 AM

podpis pod sonchiko
  • 0

#54 TiTa

TiTa

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3327 posts

Posted 06 December 2007 - 10:27 AM

jaz bi ga pustla, milsim zakaj pa ne???tudi če bi šel v striptiz bar....
mislim ne vidim razloga da bi bla ljubosumna ,pa me smo za te ženske gospe, dobesedno
  • 0

#55 sajk

sajk

    Nebodigatreba :)

  • Root Admin
  • PipPipPipPipPip
  • 5393 posts
  • Gender:Male
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Motorizem, fitness, tek, strelstvo, čedne forumašice :D itd.

Posted 06 December 2007 - 10:29 AM

Ne, "gospe" so one. Zjahane, priletne lol1.gif
  • 0

#56 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 06 December 2007 - 10:35 AM

Sonchika, verjetno glih zato misliš tko, ker ga ne zanima in ga tudi imaš potem za kaj spoštovat. Če pa bi imela enga tipa, ki bi mu bil hobi in višek zabave hodit gledat in ošlatovat nage babe, pa verjetno ne bi bla tko razumevajoča. Vsaj jaz tako mislim, I may be wrong ...

Sej tud če bi moj hotel it enkrat samkrat iz čistega firbca na tak sejem, ga ne bi ubila in zakopala. =) Ampak da bi mi pa pol en teden cel navdušen pripovedoval in komaj čakal, da gre spet in spet in spet, potem bi bila pa moja reakcija jasna ...

Zato imam raje, da sploh ne gre. Ne bi hotela ugotovit, da je moj tip freak na take cheap zadeve in mu je to višek erotike in vsega lepega. Bi bila preveč razočarana in bi posledično tudi izgubilo vso spoštovanje, ki ga čutim do njega, kar je pa za zvezo zelo nevarna zadeva ...
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#57 Kami

Kami

    Ginger Mrs. Darcy / Fraser

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 23498 posts
  • Gender:Not Telling
  • Location:Highlands

Posted 06 December 2007 - 11:04 AM

QUOTE(izabela @ 5. 12. 2007 - 19:39) View Post

Men pa ne bi bil tolk problem, ce bi sel. Radovednost je pac clovekova slaba cednost... in se kolkr ga poznam, bi sel z enim prijateljem, in bi bla pol pp hitrem postopku zunaj pa pivu, tocno zaradi tega, ker zenske tam niso bogve kaj, ene dost grde, umetne, nagtavzne... in po mojem so na koncu tut fantje (vsaj normalni) razocarani, sam da priznali tega ne bojo smile.gif


se popolnoma podpišem!!!
Moj je že bil na lezbo šovih, xy striptizih, fantovščinah s striptizeto ... enostavno vidim to kot način zabave in ker mu zaupam, ne vidim problema zakaj ga ne bi pustila
Tudi me smo se menile za striptiz za dan žena, ampak sem žal morala zaradi zdravstvenih razlogov odpovedat - še danes mi je žal, ker ostale so šle in je bila menda nora zabava ...

QUOTE(izabela @ 5. 12. 2007 - 19:39) View Post

Kar je pa Dilema napisala glede varanja se pa cist strinjam. Ko da bi nek nenapisan kodeks meli... kolk ljudi poznam, ki so sli na potovanje, tam srali s kero punco alpa si kupli kero v strip baru, za manjse usluge sicer smile.gif doma pa punca... ampak tega enostavno niso smatrali za varanje.


Tudi pri šlatanju in "da zaserješ" ne vidim ravno konec sveta ... sicer mu ne bi aplavdirala, ampak vezo pa verjetno tudi to ne bi dalo na preizkušnjo ...


  • 0

Put A Kilt On It!

Everybody knows how to raise children, except the people who have them.

 

 


#58 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 06 December 2007 - 11:16 AM

QUOTE(Kami @ 6. 12. 2007 - 11:04) View Post

Tudi pri šlatanju in "da zaserješ" ne vidim ravno konec sveta ... sicer mu ne bi aplavdirala, ampak vezo pa verjetno tudi to ne bi dalo na preizkušnjo ...


Ja to je že kul, če gre tako razmišljanje both ways. Torej samo v primeru, da sta oba res za to in se eden od partnerjev ne dela, da je vse kul, v resnici pa trpi in se žre. Js vem, da bi mojega požrlo, da bi js tam zasrala z enim tujcem, se šlatala in lizarla z njim in zatorej tega ne počnem. Pričakujem pa ferplej tud od njega, ker pač furava zvezo, kjer varanje ni sprejemljivo.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#59 Kami

Kami

    Ginger Mrs. Darcy / Fraser

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 23498 posts
  • Gender:Not Telling
  • Location:Highlands

Posted 06 December 2007 - 11:30 AM

QUOTE(sajk @ 6. 12. 2007 - 0:22) View Post

Tja ga vleče? Po kaj že? huh.gif Brez veze ...

kar se mene tiče ... naj gre sam pogledat in naj sam ugotovi ali mu je všeč ali ne (verjetno mu ne bo ... ampak naj sam pride do tega)

QUOTE(sajk @ 6. 12. 2007 - 0:22) View Post

Aja, glede "dovoljevanja" - če imaš občutek, da bi te tvoj brez pomislekov spustil na Chippendales "prireditev" ... potem mu kar "dovoli". Samo verjetno mu ni vseeno, če mu pa je, je pa malo čudno. smile.gif

ko sem prej omenila, takrat nisem mogla it na striptiz in kmalu za tem so prišli Chippendales v LJ in ker se je vsem mojim kolegica, zdela predraga vstopnina (pa ene par imam tudi jaz takih kolegic, ki jih take stvari ne zanimajo) je moj klical svoje kolegice, če bi katera šla ... in ne vem zakaj bi bil zaradi tega čuden oz. zakaj bi bila najina veza čudna ... saj se ne bi z nobenim od njih dol dajala ...
Jaz bi šla zaradi zabave, zafrkancije in vzdušja
če pridejo še kdaj, sigurno grem ...
  • 0

Put A Kilt On It!

Everybody knows how to raise children, except the people who have them.

 

 


#60 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 06 December 2007 - 04:25 PM

QUOTE(sonchika @ 6. 12. 2007 - 7:42) View Post
To pa veliko pokaže, koliko zaupate fantom.

Kar se mene tiče, ma pri tej stvari zaupanje izredno malo vlogo oz. nikakršno. Jaz premorem sicer ogromno zaupanja, ker ga preprosto moram, saj imam (zaenkrat) zvezo na daljavo, kjer se vidiva izredno malo in kjer je praktično z vsemi drugimi več, kot z mano. In če ne bi imela zaupanja vanj, bi bilo precej švoh vse skup.
Tukaj se gre za eno popolnoma drugo stvar - interes/zanimanje/privlačnost za določene stvari. Ljudje oz. partner nam je všeč ali ne tudi na podlagi tega, kaj ga zanima oz. kakšni so njegovi interesi. In meni preprosto niso všeč ljudje (ki bi jih hotela imeti še za kaj več, kot površinske kolege), ki jih interesirajo takšne stvari.


  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users