Jump to content


Photo

KANA-naravna barva za lase


  • Please log in to reply
238 replies to this topic

#21 phoebe

phoebe

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2022 posts
  • Location:Neverland

Posted 05 November 2005 - 01:54 PM

QUOTE(*pikica*)
a bi bla kana dobra, ce bi se hotla na zivo zivo rdeco pofarbat (taka barva kokr npr. gasilski avto, coca-cola ipd.) ermm.gif: ermm.gif: ermm.gif:



pomoje bi bila-ker imajo skoraj samo rdece barve za lase od Kane:)...tako da probaj-izgubit nimas nicesar:)...no razen da ne dobis zeljene barve drugace pa kana fuuulll lase neguje(ker ni ne peroksida ne amonijaka ne oksidanata)..zmesas jo sama z vodo in balzamom za lase-in potem se samo se pobarvas:)...
  • 0

#22 piko*biko

piko*biko

    **LeGeNdA**

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5294 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 05 November 2005 - 02:43 PM

ursi ma si prepozn odgovorila cry.gif sm si kupla eno ful rdeco barvo XXL sam se mi ni dobr prjela ermm.gif
  • 0
Lazje je verjeti lazi, ki si jo slisal stokrat, kot pa resnici, ki je nisi se nikoli

#23 phoebe

phoebe

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2022 posts
  • Location:Neverland

Posted 05 November 2005 - 03:44 PM

ooooo cry.gif cry.gif ...boga...kaj bos pa zdej???
  • 0

#24 piko*biko

piko*biko

    **LeGeNdA**

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5294 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 05 November 2005 - 04:59 PM

nimam pojma cry.gif sej enkrar sm se ze barvala z isto barvo (ksn let nazaj) sam sm bla prej blond, pa je zato ful dobr prjel tkrt. tista barva mi je bla pa res usec, se k se mi je spirala je blo ful hudo, k sm bla mal rjava mal rdeca, oranzna, roza, rumena biggrin.gif sej se grdo slis sam je blo ful hudo res wink.gif zdej predn sm se pofarbala sm bla pa ful temna in se zato ni prjel cry.gif edin po narastku se mal svet na rdec, to je pa tut use cry.gif bom probala se kano gor dt tongue.gif mogoc bo kej bols
  • 0
Lazje je verjeti lazi, ki si jo slisal stokrat, kot pa resnici, ki je nisi se nikoli

#25 phoebe

phoebe

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2022 posts
  • Location:Neverland

Posted 05 November 2005 - 06:47 PM

kulll drzim pesti zate...ko se bos pobarvala:)...
  • 0

#26 piko*biko

piko*biko

    **LeGeNdA**

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5294 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 06 November 2005 - 11:38 AM

hvala, ti sporocim kako mi bo ratal wink.gif
  • 0
Lazje je verjeti lazi, ki si jo slisal stokrat, kot pa resnici, ki je nisi se nikoli

#27 phoebe

phoebe

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2022 posts
  • Location:Neverland

Posted 06 November 2005 - 12:33 PM

no le dej!!!pa glej barvo KANA(na kateri je narisana ena zenska-indijka)...te so full dobre
  • 0

#28 piko*biko

piko*biko

    **LeGeNdA**

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5294 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 06 November 2005 - 03:12 PM

ok wink.gif
  • 0
Lazje je verjeti lazi, ki si jo slisal stokrat, kot pa resnici, ki je nisi se nikoli

#29 Anya

Anya

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2582 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 22 February 2006 - 01:30 PM

a pol če si daš kano na lase, k si jih mel pobarvane predcca. 4 mesci ni nč narobe. ermm.gif:
  • 0
I`m not afraid of happy endings.
I`m just afraid my life won`t work that way.

#30 sarika..

sarika..

    sramežljivec

  • Člani
  • 3 posts

Posted 28 June 2006 - 02:16 AM

jaz sem se doskrat pobarvala s kano pa pri meni ni bilo nobenega zelenega odtenka.... samo morš pazit da je umes usaj 4 tedne med barvanjem s kano in s pravo barvo. kana ni tako intenzivna da bi prebarvala naprimer svetlo rdečo v zelo temno rdečo ... je pa zelo uredu če ste rdeče za prehodno barvanje , samo za osvežitev...jaz sem se barvala s kano naprimer ko je bila prava barva že tako sprana da sem bila oranžkasta potem sem bila po kani pa spet nazaj rdeča... samo seveda ne tako intenzivno ampak zelo naravno... super! priporočam tudi brzbarvno saj le neguje lase z zelenim odtenkom je pa spet tako kot sem rekla.... vsaj 4tedne mora biti vmes. wink.gif
  • 0

#31 Izgubljena

Izgubljena

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2544 posts
  • Gender:Female
  • Location:Slovenija

Posted 28 June 2006 - 08:34 AM

QUOTE(ursi)

ubistvu je kana za tiste ki ne veste-kamelji iztrebek... wink.gif wink.gif
jz tud nisem vedela in ko so mi povedal sem bila presenecena... :bom:


Kana ali Henna je ubistvu izvleček te rastline, ki je v originalu rdečkastega odtenka. Vsem drugim barvam (rjava, črna...) so dodana razna naravna barvila.
vač o tem: http://en.wikipedia.org/wiki/Henna
  • 0
Kdor hoče videti, mora gledati s srcem. Bistvo je očem nevidno.

#32

  • Guests

Posted 11 June 2007 - 06:22 PM

Mene pa zanim, c je kera ze probala blont kano? Js sm se odlocla, d e ne bom vec brvala, vsaj ne z navadnimi barvami, ker mi fl razdrazijo lasisce, me pa zanima kak odtenek da tale rumena kana, ker na skatli zgleda resv uber rumeno smile.gif
  • 0

#33 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 11 June 2007 - 06:39 PM

Od te kane ne pričakuj fu posvetlitve, blond boš ostala samo v primeru, da si že naravna blondinka. Pomoje posvetli kvečjemu za en odtenek in doda tisti lepi, blond lesk. Ni pa pomoje možnosti, da bi bila ful rumena, ker bodo dali naravni pigmenti verjetno tudi lep, naraven rezultat. In pazi pri barvanju s kano, da jo nanašaš na popolnoma čiste, sveže umite (ampak suhe) lase, da ni gor nobenih silikonov (tudi silikonski šampon je big no-no) ker ti pigmenti ne prodrejo v lase, ampak se vežejo na povrhnico lasu, ki pa mora bit zatorej popolnoma čista, da se je pigmenti dodobra oprimejo. Naravna kozmetika Logona prodaja celo en šampon in masko, ki lase dodobra očistita in optimalno pripravita na to vezavo pigmentov. Tudi njihova kana je super in imajo lepe odtenke.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#34 luci

luci

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3943 posts
  • Gender:Female

Posted 11 June 2007 - 07:07 PM

Ej Dilema, ti k si bolj poznavalec izdelkov za lase, mam zate eno vprašanje:) Js se na vsak način hočm znebit črne barve, sem se že ful postrigla in umes enkrat poštrihala na viola, pa je itak prjel sam na narastku. Maš kako barvo v mislih, ki bi bla dobra, pa da mi ne bi blo potrebno it na razbarvanje, ker mam že tko bolj slabe laske cry.gif Nočm bit neki svetla, samo tko vijolčna li pa temno rdeča. No če se kej spomniš, prosim za nasvet:)
  • 0

#35 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 11 June 2007 - 07:14 PM

Absolutno ni druge šanse kot to, da se razbarvaš. Pa ne tko čist na blond, ampak glih tolk, da ti tisto črnino ven pobere. Jaz sem isto bla čist črna in nikakor nism mogla prit na temno rjavo, ker se enostavno nič ni poznalo, potem me je pa frizerka glih tolk posvetlila, da sem prišla ven nekje srednje rjavo-oranžna in me je potem čez pobarvala. Vsekakor pa ti mora ven pobrat ta črni pigment, drugače ne gre ... žal.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#36 luci

luci

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3943 posts
  • Gender:Female

Posted 11 June 2007 - 07:16 PM

če je pa to res edina možnost, bom pa še neki časa kr šekasta. Ker to mi bo pa skurl še te lase k jih mam. Se bom raj samo po narastku na vijolčno štrihala pa pridno strigla črne lase stran, pa bo. Vseen hvala za nasvet:)
  • 0

#37 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 11 June 2007 - 07:22 PM

Ma ja, na žalost je tko, da če hočeš met res zdrave lase, potem pač ne smeš preveč eksperimentirat. Js sm včasih res ful čuda delala s svojimi lasmi, ampak imam vsaj to srečo, da imam naravno zelo goste in močne, tko da čeprav so bli zlo slamnati in izsušeni, so bli še vseen gosti in sm mela pravo grivo. Pol sm se počas odločla, da bom šla na črno, pa mi pol spet ni pasalo in sem se odločla za rjavo, kar pa zdej furam od januarja in zraven čakam, da mi lasje popolnoma prerastejo (sm se zdej tudi zato ostrigla do ramen). Mi še manjka pomoje ene dobrega pol leta, da bom mela čisto naravne do ramen, potem pa se nekaj časa ne bom barvala (zihr kakšno leto najmanj) in bom samo pustila, da rastejo in tko, ker mi je postala naravna barva všeč, pa še dela z narastki nimam. =)
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#38 luci

luci

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3943 posts
  • Gender:Female

Posted 11 June 2007 - 07:26 PM

Pametno, no js sem tud že od nekdaj eksperimentirala s svojo čupo, samo za razliko od tebe mam šavje namesto las. Sam js se kej dost za to ne sekiram, ker se niti kej dost ne da popravt, mamo pač slabe gene, če bom pa pleško ratala, si bom pa uiber hudo lasuljo umisla pa bo:) Medtem, k sestra je pa čist obsedena in nori zarad las, ker je ratala skor plešasta zarad živcev al kaj js vem česa!
  • 0

#39 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 11 June 2007 - 08:10 PM

Izabela, men so na svoje naravno blond lase prodajalke rekle, k sm hotla kano kupt, da bom pršla vn zelena, nej full pazm.
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#40

  • Guests

Posted 11 June 2007 - 08:16 PM

Uf, to pa ne bi blo glih... ko une stare bicike, ko jim nic vec ne prime na sivo, pa so pol neke cudne vijolcaste alpa zelene barve laugh.gif

Dilema: saj js nocem neke ful posvetlitve, sam moji lasje niso glih najboljsi in so ful lepsi, ko si jih barvam, ker barva pac oblozi las.. se pol lepo svetijo, fajn padejo, kar mi drugace ne. In ce bi mi kana glih mal posvetlila, drgac pa mal okrepila lase, bi blo to super. Z umetnimi barvami se pa nocem vec barvat, ker mi povzrocajo prhljaj, pa se zdaj ko sm se barvala na blond, so se mi zaceli od peroksida taki slamnati lasje delat. Pr rdecih barvah prej je blo to drugac..

Ampak ce bom po kani zelena, pol tut to odpade smile.gif
  • 0




2 user(s) are reading this topic

0 members, 2 guests, 0 anonymous users