Jump to content


Photo

Peelingi


  • Please log in to reply
170 replies to this topic

#141 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82178 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 17 July 2015 - 04:15 PM

Jaz imam piling rokavico na prste, tiste brez so ponavadi iz naravnih materialov in znajo biti bolj koži prijazne, edino grobe so še bolj. Zraven tega imam še The Body Shop karitejev sladkorni piling in imam mešane občutke. Premalo mi je grob in ogromno se ga porabi, ker se čisto nič ne peni, pusti pa vseeno čisto gladko in nahranjeno kožo. Se sploh ne rabim mazati potem, ker je tako masten. 


  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#142 Emily

Emily

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11518 posts
  • Gender:Female

Posted 17 July 2015 - 05:12 PM

Jaz imam pa rokavico na prste iz mullerja, je tudi super...naslednjič bi pa rada sprobala še garnierjev oil peeling. 

Mi je pa daleč najljubši ta piling od TBS, malinov.

 

DSC09082.jpg


  • 0

Yes, it can happen so quickly. Life as we know it can change in a blink of an eye. Unlikely friendships can blossom, important careers can be tossed aside, a long lost hope can be rekindled. Still, we should be grateful for whatever changes life throws at us. Because all too soon, the day will come when there are no changes left.


#143 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25775 posts
  • Gender:Female

Posted 19 July 2015 - 12:54 PM

Ima katera kakšen piling od Afrodite? 


Jaz sem ga danes zagledala doma v omari, pozabila nanj. Afroditin sladkorni peeling v lončku. Učinkovito opravi svojo nalogo (čeprav meni glede učinkovitosti še vedno zmaga sol z olivnim oljem), lepo diši, ampak je tako masten, da ga redko uporabljam, ker se mi ne da vsakič čistiti tuš kabine.
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#144 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22287 posts
  • Gender:Female

Posted 19 July 2015 - 04:42 PM

Bom šla pogledat v Muller. Zadnjič sem gledala rokavice v DM-u, ampak so jih imeli ful malo. Sploh ni bilo vseh, ki so na netu. Mi pa njihova rokavica na prste deluje bolj samo za umivanje, ne ravno za piling. Za videt se mi ni zdela nič kaj groba.


  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#145 morettina

morettina

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3056 posts
  • Gender:Female
  • Location:ljubljana

Posted 20 August 2015 - 10:42 AM

Meni sta ta dva všeč

 

The+Body+Shop+Spa+Wisdom+Africa+Ximenia+

 

Sea of Spa - Aromatic Oil Scrub Jasmine

sea-of-spa-bio-spa-oljni-cistilni-piling


  • 0

#146 Izgubljena

Izgubljena

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2544 posts
  • Gender:Female
  • Location:Slovenija

Posted 23 August 2015 - 09:28 PM

Meni je fajn tale. Po mojem mnenju je srednje grob.

 

Treaclemoon_GingerMorning_Peeling_02.jpg


  • 0
Kdor hoče videti, mora gledati s srcem. Bistvo je očem nevidno.

#147 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16874 posts
  • Gender:Female

Posted 23 August 2015 - 11:24 PM

Jaz sem ga danes zagledala doma v omari, pozabila nanj. Afroditin sladkorni peeling v lončku. Učinkovito opravi svojo nalogo (čeprav meni glede učinkovitosti še vedno zmaga sol z olivnim oljem), lepo diši, ampak je tako masten, da ga redko uporabljam, ker se mi ne da vsakič čistiti tuš kabine.

 

Jaz sem si kupila onega SPA in je odličen! Krasno diši, kožo pa pusti izjemno mehko. 


  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#148 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 24 August 2015 - 01:30 AM

Še vedno trdim, da je Vichy NutriExtra piling najboljši na svetu. -_-

 

968988-0.jpg


  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#149 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16874 posts
  • Gender:Female

Posted 24 August 2015 - 11:57 AM

Lahko da res, samo škoda, ker testirajo na živalih. :) 

 

Jaz z pilingi sicer nimam nekih hudih izkušenj, tako da če ima dovolj "groba" zrnca, lepo diši in pusti mehko kožo, je zame že dovolj dober. :D


  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#150 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22287 posts
  • Gender:Female

Posted 25 August 2015 - 12:02 AM

Jaz imam zdaj spet Garnier Oil Beauty piling. Mi je dober in dovolj grob. 

Pred tem sem imela os Rituals dva pilinga, ki sta bila super, sta tudi krasno dišala in ker sta imela olje, je bila koža res nahranjena. Ne rabiš nobenega losjona po uporabi. Motilo me je le to, da sta bila s sladkorjem in če sem imela kožo preveč mokro, se je cuker takoj raztopil in ni bilo nobenega piling efekta.

 

Zdaj imam še malo TBS Vanilla Brulee pilinga, ki pa je meni preveč nežen, ima ful premalo piling zrn. Ga uporabljam bolj kot gel za tuširanje.


  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#151 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25775 posts
  • Gender:Female

Posted 31 May 2021 - 10:01 AM

Imate kakšen priljubljen peeling za telo te dni?
Garnierjevega Oil Beauty ni več za dobiti :roll:, v dar sem dobila enega Afroditinega, ampak oklevam z uporabo, ker deluje zelo masten (ne da se mi čistiti tuš kabine po vsaki uporabi).
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#152 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30611 posts
  • Location:Primorska

Posted 31 May 2021 - 10:06 AM

Jaz sem tudi iskala zadnjič v Tuš drogeriji (običajno vzamem cenejšega v DM) in sem vzela riževega od Afrodite, ki sicer zelo lepo diši, je pa tud ful nežen (mogoče bi skoraj raje malce bolj grobega)
  • 0

#153 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25775 posts
  • Gender:Female

Posted 31 May 2021 - 10:12 AM

Jaz bi tudi rada malo bolj grobega, ja. : )
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#154 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22287 posts
  • Gender:Female

Posted 01 June 2021 - 08:44 PM

Planet, jaz sem tudi dobila že pred časom enega od Afrodite v črni embalaži. In ja, to je mastno v božjo mater! Vsakič je ostalo mastno v tuš kabini. :/
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#155 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25775 posts
  • Gender:Female

Posted 01 June 2021 - 09:55 PM

Jaz sem včeraj potem preizkusila Afroditinega (črna embalaža, ja, s kokosovim oljem), sem zadovoljna z učinkom na koži, dovolj grob hkrati kokosovo olje kožo zelo namasti. Čiščenje tuš kabine je pa druga zgodba. :/
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#156 Emily

Emily

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11518 posts
  • Gender:Female

Posted 02 June 2021 - 08:04 PM

Meni je cudovit od Butters Slovenija vanilija sladkorni peeling. Vse drugo kar sem prej poskusila mu ne seze do kolen pa sem poskusila marsikaj. Kozo super nahrani in tudi kopalnica potem se mi ne zdi kaj travmaticnega. Imajo pa tudi solne in še več različnih vonjev, ampak so meni sladkorni boljši.
Priporocam!


  • 0

Yes, it can happen so quickly. Life as we know it can change in a blink of an eye. Unlikely friendships can blossom, important careers can be tossed aside, a long lost hope can be rekindled. Still, we should be grateful for whatever changes life throws at us. Because all too soon, the day will come when there are no changes left.


#157 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25775 posts
  • Gender:Female

Posted 02 June 2021 - 08:38 PM

Hvala, sem jih ravno te dni gledala pri ADP (ima/jo neke popuste).

Aja, Emily, koliko je pa kaj grob? Imam rada grobe. : )
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#158 Emily

Emily

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11518 posts
  • Gender:Female

Posted 02 June 2021 - 08:58 PM

A res imajo spet popuste? Si moram zalogo narest.

 

Grob je nekje srednje, meni to odgovarja mogoče pa tebi ne bi, če imaš rajši grobe. Se potem proti koncu drgnjenja skoraj stopi sladkor zato je tudi manj čiščenja v kopalnici. :D Če povzamem bi rekla da je bolj med nežnimi peelingi, čeprav pa moram omenit, da nazadnje ko je fant prišel ven iz kopalnice je imel čisto rdečo kožo od drgnjenja. Je pretiraval kot ponavadi tako, da ni ravno dober primer. :D

 

So pa sladkorni hranilni, solni pa vlažilni. Mogoče bi ti bil solni bolj všeč. 


  • 0

Yes, it can happen so quickly. Life as we know it can change in a blink of an eye. Unlikely friendships can blossom, important careers can be tossed aside, a long lost hope can be rekindled. Still, we should be grateful for whatever changes life throws at us. Because all too soon, the day will come when there are no changes left.


#159 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25775 posts
  • Gender:Female

Posted 02 June 2021 - 09:07 PM

Hm, moram razmisliti. : )

3 za 2 imajo na vse izdelke v redni prodaji, do 6.6., sem pogledala na njihovo spletno stran. : )
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#160 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16081 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 08 June 2022 - 07:58 AM

Je katera že preizkusila piling ploščico od Nine Štefe? Je vredna denarja?

A se da na izdelke Štartaj Slovenija koristit 25% kupon v Šparu?


  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]






0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users