Jump to content


Photo

Crocsi in druga sramotilna obutev


  • Please log in to reply
118 replies to this topic

#21 Plain Jane

Plain Jane

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13529 posts
  • Gender:Female

Posted 29 July 2012 - 09:22 PM

Ooo, obožujem Uggice, letos dobim še ene. :woot: :lol:

Te Crocs natikači so pa res ful udobni, sem probala reine. :D Za kakšno daljše potovanje bi jih takoj imela. Namesto odurnih Tevic. :sick:
  • 0

#22 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 29 July 2012 - 09:25 PM

Meni so UGGice tudi zakon. Meni so komot, in mi ni boljšega od njih za suhe in ful mrzle zimske dni - nosim jih namreč edino ko je res ful mraz, kar pa tu pri nas ni zelo pogosto.

Imam tudi crocse, ampak samo za okoli hiše, za v vrt, za nest smeti, za peljat Aylo tod okrog, za do babice... stop :D Živo oranžne :D
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#23 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 27038 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 29 July 2012 - 10:00 PM

Mi imamo ene 3 pare fejk kroksov, ki jih nosimo okrog hiše, na dvorišču, po vrtu in ko gremo iz spodnjega nadstropja v zgornje (imamo zunanje stopnice).
Dežni škornji so mi relativno ok, ker so vseeno najbolj praktična stvar, ko zunaj lije, ne razumem pa zakaj naj bi bile espadrille sramotilna obutev?
  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#24 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82465 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 29 July 2012 - 10:39 PM

Meni so grde kot smrt. :D
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#25 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 29 July 2012 - 10:45 PM

Meni še bolj.
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#26 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25841 posts
  • Gender:Female

Posted 29 July 2012 - 11:35 PM

Ha ha : )))
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#27 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30709 posts
  • Location:Primorska

Posted 30 July 2012 - 05:16 AM

Namesto odurnih Tevic. :sick:


Točno ja, Teva sandali so mi pa res grdi,grši, najgrši...posebej za ženske. B)
  • 0

#28 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 30 July 2012 - 07:01 AM

Ampak Teva sandali so za na potovanja, za trekking .... ga ni boljšega. Poleti, pa noga ti diha.

Mislim, da morate ločevati med tem, da nosite Crocse v službo ali pa recimo Crocse doma (za na vrt, za v stanovanje).

Teva super oprimejo nogo, jaz imam ene za na Sočo, in ko hodim po vodi ali kamnih ali skačem po vodi - ga ni boljšega. Nič ne drsi.

Mislim, da je ta tema brezpredmetna, ker so grdi čevlji, in sramotilni (ter neudobni), kot recimo:

Posted Image


In so čevlji kot so Teva, Crocs .... ki dejansko služijo svojemu namenu, četudi ne izgledajo mogoče najbolj estetsko.
  • 0
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.


#29 Frčica

Frčica

    Dobra Samaritanka

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13731 posts
  • Gender:Female

Posted 30 July 2012 - 07:27 AM

Po moje je tukaj prvo mesto za to vprašanje: zakaj je za vas(no, nekatere) nižja peta sramotilna peta?
  • 0

Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim  bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)


#30 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30709 posts
  • Location:Primorska

Posted 30 July 2012 - 07:38 AM

Jaaaa, se strinjam s Frčico in tudi s Kinky... to nima smisla, ker je itak stvar okusa
  • 0

#31 krneki

krneki

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11455 posts
  • Gender:Female
  • Location:Hot and sunny places

Posted 30 July 2012 - 07:39 AM

+1 !

Aja tevice so zakon -.-
  • 0
"If it's meant to be, it will find a way."

#32 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 30 July 2012 - 07:52 AM

Ja, res so; mogoče ne izgledajo najlepše, ampak za poletje in hojo ne samo po ravnem - ni boljšega. :)

Še moje Teva japonke za prosti čas, meni so veliko boljše od Havaiianas. V petek sem šla v njih žurat, plesala cel večer,
na koncu pa še pešačila domov v njih (50 minut). :/

Posted Image

Edited by Kinky, 30 July 2012 - 07:59 AM.

  • 0
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.


#33 ora

ora

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26278 posts

Posted 30 July 2012 - 09:21 AM

Ste me spomnile, da rabim nove crocse. Moje preljube pa se dobi samo na uradni strani firme, pa še to je zmanjkalo rozastih :D
  • 0

#34 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45427 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 30 July 2012 - 10:31 AM

Ampak Teva sandali so za na potovanja, za trekking .... ga ni boljšega. Poleti, pa noga ti diha.

Ja, res so; mogoče ne izgledajo najlepše, ampak za poletje in hojo ne samo po ravnem - ni boljšega. :)

Prikimavam. Res je, da niso visek estetike, ampak svojemu namenu pa vec kot odlicno sluzijo. Za na trekking, pohajkovanje po sakalnatih plazah, za na surf (so odlicen nadomestek, ce skusas amatersko surfat in nimas pravih surferskih cevljev) itd. itd. Poleg tega so skorajda neunicljivi. Jaz imam en par ze cc. 10 let, pa so se vedno super. Malce obledeli sicer, ampak podplat in zg. del sta glede na to koliko sem jih prenosila, se vedno skorajda nedotaknjena.
  • 0

#35 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 30 July 2012 - 10:57 AM

Jaz sem zdaj 8 mesecev hodila v teh prvih crocsih, ki jih je prilepila Sinnaia, tevic sploh nisem niti 1x obula, vedno, ko sem šla na kak hrib,
goro itd., sem pač obula pohodniške čevlje, drugače pa dan in noč tiste crocse - jaz v čem boljšem še nisem hodila.
Podplat se mi ni nič stanjšal-zlizal, no, ni se naredila pelsen kot prej pri havaianas in ipanema, pa sem hodila s crocsi po slani vodi, sladki, cel dan so švicale z mano, namesto copat v kaki hiši itd., nore so!
Edini del telesa, ki mi trpi so noge in zdaj še to ne več =)

  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#36 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 30 July 2012 - 11:04 AM

Tisti prvi od Sinnaie res sploh niso tako zelo slabi. Tisti prvi od PJ roza so mi pa grozni (za videt). :D
  • 0
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.


#37 riddle

riddle

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 355 posts
  • Gender:Female
  • Interests:vse po malem :)

Posted 31 July 2012 - 08:05 PM

meno so izjemno grdi tile čevlji...res ne razumem kako lahko kdo to obuje

Posted Image

Posted Image
  • 0

#38 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 31 July 2012 - 08:09 PM

^^ Mokasini, meni tudi :yes: Mi zmagajo predvsem v pink in camel barvi :lol:
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#39 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16922 posts
  • Gender:Female

Posted 31 July 2012 - 08:50 PM

Po moje je tukaj prvo mesto za to vprašanje: zakaj je za vas(no, nekatere) nižja peta sramotilna peta?


Meni je tista vmesna peta (4-7 cm) pač smešna in neseksi, stvar okusa. Pod ali nad to mejo mi je pa OK :)
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#40 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 31 July 2012 - 08:54 PM

^^ Ja se strinjam. Čeprav meni tudi npr. 3 cm je sramotilna. Kul mi je ali čisto flat ali nad 8-10cm.
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.





1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users