Jump to content


Photo

Maska - REVLON PROFESSIONAL ProYou Repair - Reparative And Revitalizing Treatment For Damaged Hair


  • Please log in to reply
No replies to this topic

Poll: Splošna ocena izdelka: (3 member(s) have cast votes)

Vaše mnenje:

  1. 5 (odlično) (3 votes [100.00%])

    Percentage of vote: 100.00%

  2. 4 (zelo dobro) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  3. 3 (zadovoljivo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  4. 2 (slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  5. 1 (zelo slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

Vote Guests cannot vote

#1 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 12 September 2009 - 09:45 PM

IPB Image

Maska je narejena na osnovi sojinega koncentrata in žitnih proteinov, ki obnavljajo in poživijo lasno povrhnjico. Istočasno obnavlja notranjo in zunanjo zgradbo las. Obnovi poškodovane lasne lipide. Vsebuje negovalne sestavine, ki povrnejo lasem mehkobo, sijaj in obvladljivost. Lasje bodo ponovno močni in prožni.

AQUA, CETEARYL ALCOHOL, STEARTRINOMIUM CHLORIDE, OCTYLDODECANOL, GLYCINE SOJA OIL, GLYCINE SOJA STEROLS, LAURYL ALCOHOL, MYSTRYL ALCOHOL, ISOPROPYL ALCOHOL, HYDROLYZED WHEAT PROTEIN, PG-PROPYL SILANETRIOL, PHOSPHOLIPIDS, GLYCOLIPIDS, GLYCOSPHINGOLIPIDS, CHOLESTEROL, COCAMIDOPROPYL BETINE, PARFUM, CITRONELLOL, HEXYL CINNAMAL, METHYLPARABEN, DIAZOLIDINYL UREA



Masko sem kupila v super znižanju, kjer sem poleg 500ml maske dobila še 350ml pripadajočega šampona in to za borih 12.50€, kar je za salonske izdelke takorekoč nezaslišano poceni. smile.gif Namenjena je poškodovanim in zahtevnim lasem, ki so ponavadi tudi zelo suhi (to gre nekako z roko v roki), tako da sem bila malo presenečena ko sem masko odprla in videla, da ne gre za gosto in masleno pasto, pač pa za redkejšo, bolj losjonasto kremo svilenkaste teksture. Njen vonj je meni precej nevšečen, dolgočasno salonski, pa morda nekako rezek, težko ga opišem. To pomanjkljivost sem ji seveda že ob prvi uporabi gladko odpustila, saj gre sicer za izjemno kvaliteten treatment, ki zagotovo izpolni tudi zahteve zelo poškodovanih las. Nanos je sila enostaven, saj se zaradi manjše gostote zelo lepo nanese in razporedi tudi v primeru, da uporabimo skromnejšo količino. Všeč mi je, ker imam občutek, da se maska v lase lepo vpije, ne le obtiči na površini. Sama sicer nimam poškodovanih las, a glede na to, da sem skozi leta preizkusila božjastno količino mask, hitro spoznam nadpovprečno kvalitetne izdelke, med katere tale maska brez dvoma spada. Tudi če jo pustim učinkovat samo nekaj minut, so lasje po spiranju neverjetno mehki in svileno gladki, tako da med spiranjem dobesedno bežijo izpod prstov in so že kar malo sluzasti. Ravno zaradi tega mislim, da bi bila kot nalašč za neukrotljive in frizzy lase, ki nujno potrebujejo učinkovito glajenje. Čeprav tega glede na redkejšo konsistenco nisem pričakovala, se maska izkaže tudi kot precej hranljiva, kar pa glede na spisek sestavin ni nič čudnega, saj vsebuje veliko sojinega olja, pa tudi sojine sterole in proteine, tako da gre za sestavinsko zelo kvaliteten proizvod. Na račun bodo prišli tudi tisti, ki se izogibajo silikonov, saj jih maska ne vsebuje.

Če povzamem, gre torej za zelo kvalitetno masko, s katero bodo zadovoljni tudi zahtevnejši uporabniki, je pa meni trenutno preveč heavy duty, saj imam zdrave in že naravno gladke lase, zato jo uporabljam zgolj enkrat do dvakrat na mesec, ko želim lase malo pocartat, saj se mi zadnje čase po pranju ne da uporabljat niti balzamov. Kljub temu, da mi je pretežka, ji ne bom odvzela točk, saj konec koncev niti ni namenjena lasem, kot so moji.

5/5
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users