Jump to content


Photo

Prodajalke


  • Please log in to reply
58 replies to this topic

#1 cica

cica

    sramežljivec

  • Člani
  • 13 posts

Posted 21 April 2004 - 12:55 PM

Kera parfumerija v Ljubljani ima najbl prijazne trgovke? Včasih naletim na najbl lene, včasih pa na kakšne full hiperaktivne, na normalno še nism naletela oops.gif

Imate kakšno pametno kje?
  • 0

#2 elium

elium

    sramežljivec

  • Člani
  • 1 posts

Posted 21 April 2004 - 01:55 PM

Limoni v City parku, neosladne, izkušene!
  • 0

#3 Nadi

Nadi

    pametnjakovič

  • Root Admin
  • PipPipPip
  • 1921 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 21 April 2004 - 08:53 PM

Ja, lepa drogerija...glede prodajalk pa kakor kje naletiš.

Sem delela kar nekaj časa v drogerijah, različnih in vam povem, da jim dostikrat ni za zamerit, da so slabe volje ali nezainteresirane.

Tudi kupci znamo bit "težki".

Nadi
  • 0

#4 beybika

beybika

    sramežljivec

  • Člani
  • 62 posts
  • Location:Ljubljana
  • Interests:košarka in japci

Posted 31 December 2004 - 03:02 PM

Limoni definitivno - city park in pr tromostovju. Zlo v redu prodajalke - prjazne so ful, spoznajo se na posel, vprašajo te kok si prpravljen zapravt, ne vsiljujejo ti nč. Res zlo v redu punce. Mam eno lepo izkušnjo z njimi: namreč enkrat sm ponesreč razbila en tonik tm in sploh niso težile. Plačat sm ga vseen morala, ampak so mi dal 20% popusta + dobila sm če tak komplet od Guccija (Rush - ful dobr diši) (notr pa testrji mleko za telo, prfum, kopel pa gel za tuširanje). Zakon so res. Jst večino stvari kupim tm, kr so me res ful prepričale k so ful v redu, ne pa v DM-ju k so ti non-stop za petami pa gledajo da ne boš kej ukradu, čeprou sm bla navajena tm vsak mesec pustit 10 al pa 15 tisočakov. No tko pa sem povedala. Veliko uspehov na vseh področjih v letu 2005. 8) 8) 8)
  • 0
*************

#5 _srchika_

_srchika_

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 233 posts
  • Location:_ljubljana_

Posted 31 December 2004 - 05:00 PM

Najbolši vtis name so definitivno pustile prodajalke iz Douglasa-CityPark...ful prjazne,zavzete in ti res vse povejo o izdelku,svetujejo,itd. Enkrat sm pa ta svoje povedala (ena mojih slabših lastnosti-ŽIVCI :mrgreen: )...kao svetovalki al prodajalki v Müllerju na Čopovi...kr neki je medlela tam pred mano,jst jo neki vprašam...ona pa se kr naenkrat obrne in posvet drugi stranki...HALO?! Seveda gre čist na drug konc trgovine...mene pa tko ane-ko te šlivi! mad.gif Jah no...sam da nosjo tisto belo haljico,pol so pa carke ane rolleyes.gif večina nima pojma v pojmu o kozmetiki... Ha! Pa zmeri te tko postran gledajo...k ta najhujšga zločinca :scratch: Zanimivo!
Limoni pa tud pohvalo zasluž ja biggrin.gif
  • 0
user posted image

#6 *sweety*

*sweety*

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 391 posts

Posted 08 January 2005 - 10:14 AM

QUOTE(elium)
Limoni v City parku, neosladne, izkušene!


Se strinjam :thumbdown:
  • 0
Nobody is perfect, I am nobody!

user posted image

user posted image

#7 nejkok

nejkok

    sramežljivec

  • Člani
  • 6 posts

Posted 08 January 2005 - 12:24 PM

Najbolj zgrožen sm bil nad eno izmed prodajalk v mullerju v Kranju, ki se je "skrila" za polico in me opazovala kaj bom vzel...od take prodajalne bi pričakoval da pristopi do stranke in jo povpraša kaj le-ta išče ne pa da se skrije in opazuje...potem pa ko jo sodelavka pokliče še reče "stranko GLEDAM" !?!?!?!?!?! No imelo me je da bi se prtožil ampak preprosto sem raje odšel pred tem sem se ji zahvalil za pomoč pri iskanju artikla in se nikol vrnil sedaj vedno nakupujem v limoniju v Kranju ali v CityParku...
  • 0

#8 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 19 January 2005 - 09:45 AM

Meni so zelo fajn v Loccitane-ju. Prijazni so pa takoj dobiš testerje (ki jih v Mullerju skrivajo in se delajo, da jih nimajo).
  • 0

#9 Finatina

Finatina

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 399 posts
  • Location:Vrhnika

Posted 22 January 2005 - 09:36 PM

QUOTE(sonchika)
Meni so zelo fajn v Loccitane-ju. Prijazni so pa takoj dobiš testerje (ki jih v Mullerju skrivajo in se delajo, da jih nimajo).


Ja, to jim nedvomno uspeva. Vsaj na videz, kajti gotovo si jih šparajo zase.
  • 0
LP, Finatina

#10 Nadi

Nadi

    pametnjakovič

  • Root Admin
  • PipPipPip
  • 1921 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 23 January 2005 - 09:34 AM

Hej

Loccitane je trgovina, ki podaja svojo blagovno znamko, za kar je tudi razumljivo, da sami razpolagajo s svojimi teserji in količino. Ostale parfumerije in drogerije pa testerje in vzorce dobijo od proizvajalcev in distributerjev, tako da so največkrat odvisni ravno od njih. Največ vzorcev imajo promotorji in degustatorji smile.gif Se jim splača pristopit ;)

LP N
  • 0

#11 Nana28

Nana28

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 137 posts
  • Location:Maldivi

Posted 24 January 2005 - 08:06 PM

Definitivno v L´Occitanu...Med tem ko so v drugih drogerijah prodajalke zelo prepotentne si v l´occitanu vzamejo cas in ti vse natancno razlozijo...
  • 0
Vsak dan je nekaj posebnega zato uzivajmo zivljenje...

#12 Ka

Ka

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 628 posts

Posted 25 January 2005 - 10:57 PM

meni pa se zdijo nekateri prodajalci v L´Occitanu naravnost obupni. Včasih človeku enostavno paše, da se razgleda po trgovini in po svoje zapravi svojih 5 (in ne 55) tisoč tolarjev. V City parku pa se mi je že parkrat zgodilo, da so bili tako neznosno ustrežljivi, da so mi svetovali kljub temu, da sem prijazno pomoč. Nek tip me je trikrat vprašal če mi pomaga!
Nič ne rečem, lepo je, če se ti prodajalec posveti čas, vendar kar je preveč, je pa too much. Posebej v trgovini,ki je odlično označena in na vsakem izdelku skoraj vse kar je potrebno vedeti piše. Še posebej pa me nervira da je tip ko sem ga poslušala čisto vsak izdelek prodajal koz najboljši-oh in sploh super in nepogrešljiv. Hiperaktiven amater-če ga vidim da razsaja po trgovini, grem mimo.
  • 0

#13 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 26 January 2005 - 07:56 AM

To je res. Tudi mene je motilo. Najprej je prišel prodajalec, potem pa še obe prodajalki. Jaz sem pa hotela samo malo pogledati naokoli. biggrin.gif
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#14 TASH

TASH

    engaged to Brokoli

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4548 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 18 March 2005 - 11:19 AM

LIMONI SO PRJAZNE RADE POMAGAJO PA SE NE VSILJUJEJO
tongue.gif
  • 0

#15 TASH

TASH

    engaged to Brokoli

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4548 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 01 April 2005 - 06:44 PM

Do zdej so mi ble u Limoni-ju ful prjazne, zanč se mi je pa ena tko vsiljevala! 3 krat me je uprašala: Ali lahko pomagam?
Pa sm rekla ne hvala in da samo gledam, pa me je pol še dvakrat uprašala, mislm!!!!!!
wink.gif
  • 0

#16 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 01 April 2005 - 06:46 PM

Meni pa res zbije podn, če me prodajalka vpraša če kaj pomaga pa ji prijazno povem da ni treba in da samo gledam, potem pa se ženska sploh ne spoka, ampak skos stoji zraven mene, mi gleda pod prste, se mi nasmiha in me dobesedno zasleduje po celi drogeriji. rolleyes.gif
  • 0

#17 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28938 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 02 April 2005 - 04:02 PM

QUOTE(DiLeMa)
Meni pa res zbije podn, če me prodajalka vpraša če kaj pomaga pa ji prijazno povem da ni treba in da samo gledam, potem pa se ženska sploh ne spoka, ampak skos stoji zraven mene, mi gleda pod prste, se mi nasmiha in me dobesedno zasleduje po celi drogeriji. rolleyes.gif


podpišem se pod tvoje besede, dilema ... laugh.gif

  • 0

#18 Lady_Luna

Lady_Luna

    sramežljivec

  • Člani
  • 62 posts
  • Location:*~*LuNa*~*
  • Interests:*~*Nič*~*

Posted 02 April 2005 - 04:44 PM

[quote=Špela][quote=DiLeMa]Meni pa res zbije podn, če me prodajalka vpraša če kaj pomaga pa ji prijazno povem da ni treba in da samo gledam, potem pa se ženska sploh ne spoka, ampak skos stoji zraven mene, mi gleda pod prste, se mi nasmiha in me dobesedno zasleduje po celi drogeriji. rolleyes.gif[/quote]

podpišem se pod tvoje besede, dilema ... laugh.gif


tudi jst.... tega sm na veliko deležna v muellerju...
  • 0
user posted image

#19 Marjetka

Marjetka

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1029 posts
  • Location:Lepa-si
  • Interests:Moda,nakupovanje...vse kar je lepo!:-)

Posted 02 April 2005 - 04:46 PM

Aha zame je tud Muller zgodba zase. evil.gif
  • 0
...You can have anything you want, you can drift, you can dream, even walk on water, anything you want...

IPB Image

#20 TASH

TASH

    engaged to Brokoli

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4548 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 02 April 2005 - 05:30 PM

Ampak jst res ne vem kaj se grejo te prodajalke!!!!!!!!!!! evil.gif
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users