Jump to content


Photo

Clinique kozmetika


  • Please log in to reply
103 replies to this topic

#21 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 09 December 2005 - 11:39 AM

Hvala, hvala. Vladala bom s trdo roko. biggrin.gif Hecam se.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#22 sammy

sammy

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 228 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 09 December 2005 - 12:28 PM

Čestitke tudi od mene!
  • 0

#23 inchika

inchika

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1186 posts
  • Location:planet Zemlja
  • Interests:vse pozitivno

Posted 09 December 2005 - 12:34 PM

Eni!

Še moje skromno mnenje tongue.gif če te mogoče zanima še kaka druga znamka. Tudi sama imam skrajno občutljivo kožo in nikakor nisem mogla dobiti prave kreme zase. Imam mešano kožo, tako da po enih kremah sem se svetla kot neonska luč, po drugih pa sem se kar lupila, največ na čelu, spet po tretji so mi izbruhnili mozolji... Kozmetičarka mi je seveda vedno prodala najdražje (in kot se je kasneje izkazalo popolnoma neučinkovito zame). Zdaj pa nekaj časa (po nasvetu DiLeMe :notworthy: ) uporabljam kremo (gel) od Cliniansa - jabolko, in moram priznat, da nisem dobila še nobenih lišajev, pik, lis, al česa podobnega in mi prav paše na mojo (z)mešano kožo...
  • 0
Nobena pot ni dolga, če po njej hodimo s prijateljem...

#24 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 09 December 2005 - 01:13 PM

QUOTE(inchika)
Zdaj pa nekaj časa (po nasvetu DiLeMe :notworthy: ) uporabljam kremo (gel) od Cliniansa - jabolko, in moram priznat, da nisem dobila še nobenih lišajev, pik, lis, al česa podobnega in mi prav paše na mojo (z)mešano kožo...


Inchikal me zelo veseli, da ti kremica ustreza!! wink.gif

Sonchika, zadnje vprašanje imam potem pa neham težit. Jutri mi gre mami kupit torej Clinique kremo in se še vedno odločam med Dramatically Different Moisturizer gelom in SuperDefense kremo ... bo bolje če vzamem slednjo, ne? Mislim ... a je po sestavinah SuperDefense občutno boljša?
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#25 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 09 December 2005 - 02:22 PM

.

Jaz bi kar rekla, da SuperDefense. Boljša krema, kot je ta, po moje itak težko obstaja.


.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#26 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22353 posts
  • Gender:Female

Posted 09 December 2005 - 07:48 PM

Sam nekaj bi vprašala, k sem v dvomih katero kremo izbrat, ko bom kaj pri denarju... Ali je Superdefense za normalno do mastno kožo ful ful boljša kot tale od Artistry za normalno do mastno, s SPF 15? Ta je namreč tudi cenovno bolj ugodna, stane 4900 sit in je je kar 75 ml. Prosim za mnenje...

ARTISTRY:

Krema za zanesljivim filtrom SPF 15 za normalno do mastno kožo.

Active Sunscreen Ingredients: Phenylbenzimidazole Sulfonic Acid 3.50% w/w, Zinc Oxide 3.92% w/w
Other Ingredients: Water, Dimethicone, Glyceryl Dilaurate, Glycerin, Cetearyl Alcohol, Triethanolamine, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Grape Seed (Vitis Vinifera) Extract, Phospholipids, Ginseng (Panax Ginseng) Extract, Panthenol, Proline, Sodium Hyaluronate, Sphingolipids, Cholesterol, Cetearyl Glucoside, Acrylates Copolymer, Glyceryl Stearate, PEG-100 Stearate, Disodium EDTA, Xanthan Gum, Propylene Glycol, Fragrance, Diazolidinyl Urea, Iodopropynyl Butylcarbamate.
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#27 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 09 December 2005 - 08:25 PM

QUOTE(DiLeMa)
QUOTE(inchika)
Zdaj pa nekaj časa (po nasvetu DiLeMe :notworthy: ) uporabljam kremo (gel) od Cliniansa - jabolko, in moram priznat, da nisem dobila še nobenih lišajev, pik, lis, al česa podobnega in mi prav paše na mojo (z)mešano kožo...


Inchikal me zelo veseli, da ti kremica ustreza!! wink.gif

Sonchika, zadnje vprašanje imam potem pa neham težit. Jutri mi gre mami kupit torej Clinique kremo in se še vedno odločam med Dramatically Different Moisturizer gelom in SuperDefense kremo ... bo bolje če vzamem slednjo, ne? Mislim ... a je po sestavinah SuperDefense občutno boljša?

Praktično vseeno je, ampak SD ima UV zaščito in bi se jaz odločila za slednjo.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#28 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 09 December 2005 - 08:27 PM

QUOTE(Marmelada)
Sam nekaj bi vprašala, k sem v dvomih katero kremo izbrat, ko bom kaj pri denarju... Ali je Superdefense za normalno do mastno kožo ful ful boljša kot tale od Artistry za normalno do mastno, s SPF 15? Ta je namreč tudi cenovno bolj ugodna, stane 4900 sit in je je kar 75 ml. Prosim za mnenje...

ARTISTRY:

Krema za zanesljivim filtrom SPF 15 za normalno do mastno kožo.

Active Sunscreen Ingredients: Phenylbenzimidazole Sulfonic Acid 3.50% w/w, Zinc Oxide 3.92% w/w
Other Ingredients: Water, Dimethicone, Glyceryl Dilaurate, Glycerin, Cetearyl Alcohol, Triethanolamine, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Grape Seed (Vitis Vinifera) Extract, Phospholipids, Ginseng (Panax Ginseng) Extract, Panthenol, Proline, Sodium Hyaluronate, Sphingolipids, Cholesterol, Cetearyl Glucoside, Acrylates Copolymer, Glyceryl Stearate, PEG-100 Stearate, Disodium EDTA, Xanthan Gum, Propylene Glycol, Fragrance, Diazolidinyl Urea, Iodopropynyl Butylcarbamate.

Artistry ima tudi zelo kvalitetne kreme. Ta krema ni nobena izjema, je vlažilna in ima kup AOK. Pa še zanesljivo UV zaščito. Zelo dobra krema in ti jo priporočam. Tudi za mastno kožo.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#29 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22353 posts
  • Gender:Female

Posted 09 December 2005 - 09:59 PM

Super, potem bom pa kar na to navalila biggrin.gif
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#30 rozica

rozica

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 447 posts

Posted 09 December 2005 - 11:50 PM

marmelada, a mi lahko poves kje narocas artistry? jaz se trudim kaksen katalog od katere dobit pa nikakor ne najdem, pa birada mal pogledala in kaj narocila
  • 0

#31 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 11 December 2005 - 12:03 PM

Wooow, jst sm čist navdušena! Danes zjutri mi je mami kupila kremo SuperDefense in sem se že ob devetih namazala, pa se zdle po treh urah NIČ ne svetim!! Ponavadi se že po uri in pol ... pri vseh drugih kremah!

Najprej sm bla ful skeptična ko sm odprla lonček in sem se kr mal prestrašla, ker deluje krema ful težka in mastna, taka gosta in bela ... ampak se TAKOJ popolnoma upije, po 10ih sekundah je blo ko da se sploh ne bi namazala ... sam tist fajni mehek filing je ostal na koži.

Morm rečt, da sem zaljubljena in po prvi uporabi se mi zdi, da krema popolnoma opraviči visoko ceno ... če bo še naprej tako super, je vsekakor ne zamenjam več in bo moja stalnica.

Aja pa mami je dobila še cel kup testerjev, pa me zanima če ktera ve, če so te kreme za kej:

- Clinique Repairwear Day SPF 15
- Clinique Anti Gravity Firming Lift Cream
- Clinique Naturally Gentle Make Up Remover
- Shiseido Bio Performance Super Lifting Cream
- Shiseido Benefiance Daytime Protective Emulsion SPF 15

Za hudiča na netu ne najdem sestavin od teh krem, prepisovat se mi pa ne da. oops.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#32 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 11 December 2005 - 02:41 PM

Daj prepiši sestavo vsaj prve kreme.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#33 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 11 December 2005 - 02:54 PM

Ingredients: See Saleable Product
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#34 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 11 December 2005 - 05:11 PM

Joj, kako to mrzim. Pol moraš pa v trgovino in brskati tam (pa še cele deklaracije imajo polimane v Mullerju).
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#35 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 11 December 2005 - 05:17 PM

Sam kaka je fora, da napišejo 'ingredients' pol napišejo pa od vseh sestavin samo eno? Mutavo, ej ... rolleyes.gif

Nekaj bi še vprašala ... Clinique ima baje super tonik in sicer Mild Clarifying Lotion, ampak je kar pet različnih vrst in baje je eden ful boljši kot pa ostali ... jaz pa ne vem kateri. ermm.gif

http://www.clinique....ID=CATEGORY5339
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#36 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 11 December 2005 - 06:36 PM

Dilema, tisto ni sestavina, ampak piše, da so sestavine navedene na prodajni kremi.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#37 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 11 December 2005 - 06:40 PM

LooooooL I am soooooo stupid!!! biggrin.gif biggrin.gif Sploh nism pogledala kaj piše, šele zdle sm prebrala ... prej sm kr na slepo prepisovala, stupid me! biggrin.gif Zdej me je pa prav sram! oops.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#38 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 11 December 2005 - 06:41 PM

Hihi...
Samo meni pa te strani od Cliniqueja ne odpre. Nekaj jim šteka. Bom kdaj drugič pokomentirala.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#39 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 11 December 2005 - 06:41 PM

QUOTE(DiLeMa)
LooooooL I am soooooo stupid!!!  :D  :D Sploh nism pogledala kaj piše, šele zdle sm prebrala ... prej sm kr na slepo prepisovala, stupid me!  :D Zdej me je pa prav sram!  :oops:

nej te ne bo biggrin.gif jz še zdj ne štekam biggrin.gif
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#40 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 11 December 2005 - 06:45 PM

QUOTE(DiLeMa)
Ingredients: Sea Saleable Product

Sam kaka je fora, da napišejo 'ingredients' pol napišejo pa od vseh sestavin samo eno? Mutavo, ej ... rolleyes.gif


Hahaha .. kr na slepo sm pisala in napisala namesto 'see' kar 'sea' ... mnda sm misla da gre za kak morski ekstrakt al kaj. biggrin.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users