Jump to content


Photo

gelirani nohti


  • Please log in to reply
167 replies to this topic

#41 *simoncy*

*simoncy*

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1694 posts

Posted 21 February 2007 - 11:11 PM

Jaz imam gelirane nohte.. a šele kratek čas, torej ne vem kako bo čez kak teden s tem narastkom in vse skup.. Mal me skrbi, a kar je je... gel je gor...
Ful se ne morem navadit na dolge nohte, navajena sem vse delati z blazinicami prstov, sedaj pa tudi trenutno ko tipkam, je ful čuden filing, ker tipkam slepo desetprstno in se mi vse nekam izmika, pri vseh stvareh se trudim "doseči" blazinice pa ne gre mad.gif mad.gif mad.gif biggrin.gif ..

Jaz pa mislim da razumem kako gre to piljenje-pač ne na konici nohta, ampak tam pri narastku verjetno izpili gel samo toliko, da ga "izravna" z nohtom, da ni tiste "stopničke".. In potem lak povrhu pa je. Ceneje kot dati še enkrat 10 k za popravke. No ja, zihr pa ne izgleda tko lepo kot s popravki.
  • 0
Veselje do življenja je, ženske, za nas najlepše ličilo!

#42 ŁoŁika

ŁoŁika

    sramežljivec

  • Člani
  • 86 posts

Posted 28 February 2007 - 11:06 PM

ja neuem...baje da če maš dlje časa gor da so tvoji nohti potem še bolj bogi kot so bli prej...sama jih nimam sm zadovolna s svojimi drugače pa nimam zlo dovge(jih ne morem imet,ker igram citre)tko da mi gelirani nohti sploh ne bi sedl
  • 0
**What would you do, if your friends die tomorrow, and you never go to tell him have you fell? I just want you to know: even, if i never talk to you again in my life, you are special to me, and you have made a difference in my life! I will be there till the end, I will always and forever be your friend.**

Če bi prijatelji imeli etiketo, bi na tvoji pisalo: 100% edinstvena barva: ZLATA cena: NEPRECENLJIV in na koncu bi pisalo... MADE IN HEAVEN*

MeJtE sE ŁaDi Pa Ne BiT zAlOsTnI (hAhA) ŁaDa VaS mAm _sarčyy_*

#43 laLa°

laLa°

    posting bitch

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 7182 posts

Posted 13 March 2007 - 06:13 PM

aprila si grem delat gelirane nohte. Sej moji so tudi fool lepi, samo meni se zdi da se mi prehitro zlomijo, pa neke take čudne oblike so ermm.gif ... Pa boš šla v neki kozmetični salon v Hoče. ( tam so neki beauty center odprli ) .. Pa me zanima če ma katera izkušnje & kako dolgo gelirani nohti držijo ? hmm.gif
  • 0

#44 luci

luci

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3943 posts
  • Gender:Female

Posted 13 March 2007 - 06:35 PM

Glej glede gelirnih nohtov je takole, če si jih neguješ(piljenje in tako naprej in da nimaš preveč opravka z gospodinjskimi opravili, če pa že imaš, obvezno uporabi rokavičke).Edina slabost pri gelirnih nohtih, ki jo malo katera kozmetičarka pove je ta, da obstaja možnost glivičnega obolenja, sicer je mejhna, ampak vseeno. To pa vem za to, ker sem nekaj časa delala na manikuri (imam tečaj iz manikure). Js ti bom rekla takole, če le obstaja šansa, da imaš svoje nohtke dolge, imj raj to. V primeru, da tega nikakor ne moreš imeti bi se pa js odločila za gelirane nohtke. Vsaka stvar ima pa tako dobre kot tdi slabe lastnosti in isto je pri tem.
  • 0

#45 laLa°

laLa°

    posting bitch

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 7182 posts

Posted 13 March 2007 - 06:43 PM

Ja z gospodinjskimi opravili nimam opravka biggrin.gif Samo pol mi je tisti narastek bad down.gif Zdaj mam svoje nohte, pa mam full dolge & lepe. Samo če se mi hitro zlomijo. Ja zdaj si me kr malo na realna tla postavla. Sej sem si jih mislila samo za birmo dat naret. Ampak si bom vrjetno dala naret samo francosko manikuro & poslikavo biggrin.gif .. A gel nohte tudi kaj uniči ?

*simoncy* daj prilepi kako slikico svojih geliranih nohtkov thumbup.gif .. če jih še maš ermm.gif
  • 0

#46 rjavolaska

rjavolaska

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 106 posts

Posted 14 March 2007 - 11:20 AM

Jaz sem tudi imela slabe nohte, pa sem si dala naredit gel nohte. Sem se naveličala in jih pustila prerast. moji nohti so bili mehki in nikakvi.
Potem sem začela uporabljat Millionails ( Essie), pa lak čez in nohti so spet lepi tako kot včasih. biggrin.gif
  • 0

#47 laLa°

laLa°

    posting bitch

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 7182 posts

Posted 14 March 2007 - 11:51 AM

A torej gel nohte uniči ? blink.gif
  • 0

#48 rjavolaska

rjavolaska

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 106 posts

Posted 14 March 2007 - 11:54 AM

Ja, ker pod njim nohti ne dihajo in postajajo vedno mehkejši. Jaz sem imela stašne probleme z lomljenjem, sedaj pa so moji nohti trdi kot kamen.
  • 0

#49 laLa°

laLa°

    posting bitch

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 7182 posts

Posted 14 March 2007 - 02:25 PM

Uff bom jaz rajše svoje negovala pa to. Da bojo lepo zrasli =) .. Ker je škoda tvegat z gelom. Bog ve kake bi pol mela ermm.gif
  • 0

#50 Šišyka

Šišyka

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1412 posts
  • Location:Universe Of Fun
  • Interests:copranje in izdelava nevarnih zvarkov :P

Posted 14 March 2007 - 04:36 PM

jst sm mela tud precej mehke nohte, komi so bli mal dalši se je kakšn na robu že zlomu cry.gif zj pa že kr par mesecev redno utrjevalc za nohte uporablam pa je čist druga zgodba. sam preveč dolgih ne smem met, ker sm kontaktno lečo strgala zard tega, al pa morm kakšn drug način najdt de jo bom varno spravla iz posodce vn in pol še iz uča biggrin.gif
  • 0
IPB Image
Če imaš nekoga rad, ga imaš zmeraj, ne glede na danes, jutri ali včeraj. Če imaš nekoga rad, ga imaš vedno in preprosto rad, za to ni čas merilo!

#51 *simoncy*

*simoncy*

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1694 posts

Posted 17 March 2007 - 06:31 PM

Tia nisem pregledovala vseh tem in sem šele sedajle opazila da si prosila za slikco.. Sori, nimam je.. nohte sem pa že odstranila rolleyes.gif
Jaz sem imela dosti stika z vodo, pomivanjem in vse, zato so se mi mogoče hitreje uničili. Skratka, po enem tednu so se mi nohti že zdeli nikakvi-ob straneh mi je začel tist gel kar mal "ven rinit", pa ful se je vidlo da so umetni down.gif U glavnem, ful sem bla razočarana, ni to to, kar sem mislila da bo.

Aja pa nohti so bili po odstranitvi zlo krhki pa uničeni - namreč preden tista ki dela manikuro nanese gor gel, nohte spili s "ta grobo pilico" po celem, tko mi je tudi obnohtno kožico kar precej ranila. A hvala bogu imam to obnohtno kožo kar močno, medtem ko ena frendica ki si je dala isto delati nohte, je imela vse krvavo, ker ima zlo krhko in tanko kožo.

Ne podpiram več geliranih nohtov, ker sem razočarana na celi črti... dopadlo se mi je samo prvih par dni down.gif
  • 0
Veselje do življenja je, ženske, za nas najlepše ličilo!

#52 laLa°

laLa°

    posting bitch

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 7182 posts

Posted 17 March 2007 - 07:19 PM

Nohte spili po celem ? blink.gif Ja pol pa tak logično da so celi uničeni rolleyes.gif

Simoncy kje pa si bila to na manikuri && koliko si plačala ?
  • 0

#53 *simoncy*

*simoncy*

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1694 posts

Posted 17 March 2007 - 07:43 PM

V novem mestu, dala sem pa 10k... preveč pa še mal rolleyes.gif
  • 0
Veselje do življenja je, ženske, za nas najlepše ličilo!

#54 laLa°

laLa°

    posting bitch

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 7182 posts

Posted 17 March 2007 - 07:46 PM

Ja sej mislim da so vsepovsod take cene rolleyes.gif .. Mah ni vredno če mene vprašaš rolleyes.gif
  • 0

#55 Tejka

Tejka

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 395 posts

Posted 18 March 2007 - 01:09 PM

jaz imam gel nohte že 2,5 let in sem noro zadovoljna. En mesec ni nič dela z njimi, samo občasno piljenje in lakiranje po želji. Pa same pohvale dobivam smile.gif smile.gif smile.gif
  • 0

#56 laLa°

laLa°

    posting bitch

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 7182 posts

Posted 18 March 2007 - 06:01 PM

La*Perla kje pa si si jih dala delat, da si tako zadovoljna in koliko si plačala ? ... A lahko prosim slikaš & prilepiš sliko ? smile.gif
  • 0

#57 Tejka

Tejka

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 395 posts

Posted 18 March 2007 - 10:35 PM

Hodim v M&M studio v Ljubljani na Dunajski. Plačam okrog 8500 sit vsakič.
Slikica še pride smile.gif
  • 0

#58 pur

pur

    sramežljivec

  • Člani
  • 41 posts

Posted 21 August 2007 - 12:40 PM

Jaz si bom dala pa drug teden gel na nohte, ker se mi moji zelo cepijo in lomijo in sploh ne morem imeti dolgih.

Zato me zanima, če je še katera, ki ima izkušnje z gelom in kako je zadovoljna.
Ali so nohti potem uničeni samo tam, kjer je bil gel, ali so tudi na narastku bolj uničeni? Ker če jaz ne bom zadovoljna, bom kar pustila, da vse skupaj preraste,...malo bom samo popilila, da ne bo tisti narastek tako viden.
Ena je napisala, da so se ji uničili tudi ob straneh,....so se še kateri?
  • 0

#59 pur

pur

    sramežljivec

  • Člani
  • 41 posts

Posted 26 September 2007 - 07:14 AM

Jaz sem si dala gelirane nohtke in so mi zelo všeč, zato sem se odločila, da si jih bom kar sama delala, ker bo tako veliko ceneje.
Sem si kupila set za geliranje. Saj postopek približno vem, samo me vseeno zanima, če katera ve, če so kje na internetu napisana bolj podrobna navodila, ali pa kakšen posnetek??? Zares bi ji bila hvaležna!
  • 0

#60 girl_

girl_

    sramežljivec

  • Člani
  • 4 posts

Posted 03 October 2007 - 11:21 PM

Jaz si geliram nohte že več kot 1 leto, ker imam rada urejene roke. Moji nohti so namreč precej krhki in se rado lomijo, zato si jih tudi geliram. Do sedaj še nisem opazila, da bi mi gel še bolj uničil nohte kot so sicer. Hodim pa k enemu dekletu na dom, ki računa 25eur (solidna cena). Trgovski centri ali saloni se mi zdijo pa predragi.
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users