Jump to content


Photo

gelirani nohti


  • Please log in to reply
167 replies to this topic

#1 _erika

_erika

    sramežljivec

  • Člani
  • 5 posts
  • Location:dolnje ležeče
  • Interests:vseeeee

Posted 04 January 2006 - 05:36 PM

wejla laugh.gif

no,jz sm se odločćla dat naredt gelirane nohte!!!pač,..ker moji nohti se mi ful lomijo in mam tiste bele lise po nohtih.in.se mi uglavnem lomijo po plasteh!!!!želim pa si jih fuul pač.kot kao silvestrsko darilo in bla bla bla...no
zanima pa me.......če ti gel fuuul uniči tvoje naravne nohte!!!!!!??????in.jz sm rekla da bi zdej pač probala kaku je.in pole ku si bom dala gel dol.kaj si ga lohko dam sama na kšn način,.al je treba jt obvezno h kozmetičarki?in..bojo potem moji nohti isti kot so zdej ku še nimam gela gor,.al bojo kej slabši?

ful hvala!!papa!!!!!!! biggrin.gif
  • 0

#2 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 04 January 2006 - 06:32 PM

Sama mam dovolj trde nohte in to, nerabim geliranih...jih je pa imela moja teta kar nekajkrat zapored in se to en vlki šit.
Njeni nohti so bli potem grozno slabi, še bolj so se lomli in to...vglavnem nič pozitivnega. Vrjetno zato, ker noht ne dobi dovolj kisika...zraka in vsega pač kar dobi če ni pod tisti debelo plastjo gela. Kaj pa vem.. mogoče majo punce boljše izkušnje s tem..
  • 0
Viens, reste ici!

#3 Blondi

Blondi

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2929 posts
  • Location:Mb
  • Interests:dajanje neumesnih pripomb,onaniranje, poizkušanje različnih znamk pira

Posted 04 January 2006 - 08:26 PM

Jaz sem jih mela prakrat, ker mam svoje ful slabe, pa ne da se mi jih negovat.Tak je, sigurno ti jih malo uniči, ampak če si daš potem jih odstranit tja, ko so ti jih gor naredli ni panike, ker ti jih dol zbrusijo, tak da je nohet čim majn poškodovan.Ampak jaz sem si jih vedno sama dol odtrgala, tak da je šla še zgornja plat nohta.Zato sem si jih ful uničla.Gel ti ne uniči toliko kot umetni nohti.
  • 0

#4 _erika

_erika

    sramežljivec

  • Člani
  • 5 posts
  • Location:dolnje ležeče
  • Interests:vseeeee

Posted 04 January 2006 - 10:34 PM

pole.....mislm,....bo vse kul kukr prej,.če bom šla h kozmetičarki si jih dat dol?!..k meni kle teži mama,da mi jih bo uničlo,pa to?!okej,..vem da ni dobro,.samo......njej gre bl zrd keša,ki ga bom porabla...samo.sm ji že rekla,..da bi pač rada mela lepe pa to.......tku da me je pole začela sekirat szi kaku tu škoduje,pa bla bla bla....!
  • 0

#5 -supergirl-

-supergirl-

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5727 posts
  • Gender:Female

Posted 05 January 2006 - 10:04 AM

imela sem gelirane nohte skoraj dve leti. brez prestanka, samo kakšen teden pavze, ko nisem uspela iti na popravilo in so malce odpadli, malce sem jim pa pomagala. in rezultat, ko sem si lani jinija potrgala gelirane nohte dol? fenomenalni moji naravni nohti, trdi kot še nikoli, nič se niso cepili in dosegali so nenormalno dožino za moje nohte ( še sedaj dobivam vprašanja, če so to moji nohti). moram povedati, da imam zelo slabo kvaliteto nohto, ki se rabi lomijo in plastijo in so tako mehki, da se kar upogibajo. no sedaj so trdi, ampak po pol leta so se mi spet začeli plastit! bom pa še nekaj časa vztrajala na naravnh nohtih, ampak tudi za gel ne bom rekla nikoli več!!!! oops.gif
  • 0

#6 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 05 January 2006 - 05:12 PM

Mmmm... Sm bla dons na obhodu Millerja, in sm v prvem štuku, na "oddelku" za nohte opazla da prodajajo gel za nohte (mislm da znamke Fingr's, lah da je pa kera druga), za eno kr spodobno ceno (okol 3k)... Bi blo uredu omenjen izdelk kupt, pa si v zavetju doma stvar napacat gor, al mi priporočate kozmetičarko? Sm kr spretna s takimi stvarmi wink.gif
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#7 URŠKA

URŠKA

    Wind-addict kitesurfer

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 7203 posts
  • Gender:Female

Posted 05 January 2006 - 05:15 PM

a pa si že kdaj počela kaj podobnega? Probaj, mogoče ti celo uspe ...
  • 0
"Celotno moč pridobiš šele takrat, ko se zaveš, da si prav to moč uporabljal že ves čas za to, da si sam sebe spodnašal." Deepak Chopra

#8 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 05 January 2006 - 05:21 PM

Vsak teden si lakiram nohte. Znam tud obrezat kožco okol nohta, spravt vn umazanijo biggrin.gif ...
Hotla sm rečt, da nism štorasta, nkol se ne zapacam, lepo spilm, itd. v glavnem: znam pazt zanje, sam nism pa nkol mela umetnih nohtov, al pa kej tacga, tak da...
Vrjetn bom probala, sm k bo mal več keša (sm lih dons zgubila denarnco :crybaby:
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#9 URŠKA

URŠKA

    Wind-addict kitesurfer

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 7203 posts
  • Gender:Female

Posted 05 January 2006 - 05:24 PM

QUOTE(crna)
sm lih dons zgubila denarnco :crybaby:

IPB Image morš bol pazit...
  • 0
"Celotno moč pridobiš šele takrat, ko se zaveš, da si prav to moč uporabljal že ves čas za to, da si sam sebe spodnašal." Deepak Chopra

#10 _erika

_erika

    sramežljivec

  • Člani
  • 5 posts
  • Location:dolnje ležeče
  • Interests:vseeeee

Posted 05 January 2006 - 05:35 PM

hehehe...očitnu nism sama....stakim proiblemom;) biggrin.gif
  • 0

#11 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 05 January 2006 - 05:52 PM

QUOTE(URŠKA)
QUOTE(crna)
sm lih dons zgubila denarnco :crybaby:

IPB Image morš bol pazit...

To se mi je zgodil prvič, ker na denar pa dokumente res ful pazm...Ne rečm kšn prstan, pa uhan (ko sm jih še nosila) kdaj zgine, sploh če kej hitiš...
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#12 _erika

_erika

    sramežljivec

  • Člani
  • 5 posts
  • Location:dolnje ležeče
  • Interests:vseeeee

Posted 05 January 2006 - 06:19 PM

hehehe.sej bwš najdla dej!??al ne? oops.gif
  • 0

#13 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 05 January 2006 - 06:23 PM

Mislm da sm jo zgubila v Millrčku... Sm že bla tm in je niso najdl... blink.gif
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#14 Martina

Martina

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 956 posts
  • Location:Kamnik
  • Interests:kozmetika v vseh pogledih

Posted 08 January 2006 - 04:34 PM

1. gel ne uničuje nohtov, ker ne prodira v noht ali kaj podobnega
2. noht je "mrtev", zato ne diha (vseeno je ali imaš na nohtih gel ali pa lak)
3. tistim ki to želite imeti priporočam da greste h kozmetičarki, ker bo milijon % dlje in boljše držalo kot pa če si same nekaj na nohte pacate; pa še lepše bo zgledalo
4. noht uniči v tem primeru da si stranka gel odtrga z nohtov dol, ker s tem poškoduje vrhnji del nohta in se zaradi tega noht stanjša itd.
5. noben mi ne bo reku da je imel zaradi gela potem slabše nohte, razen če si jih je sam dol potrgal in ni počakal da preraste; nohti so isti (seveda ko prerastejo spiljeni del)
6. nohti se pa na začetku preden se da gel gor spilijo le toliko da se jim vzame sijaj


na mojih nohtih je gel že dobrih 6 let in ga za noben denar na tem svetu ne odstranim
  • 0
lp, Martina

#15 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 08 January 2006 - 06:10 PM

Jaz pravim - ni ga čez prave nohte!
  • 0
Viens, reste ici!

#16 _erika

_erika

    sramežljivec

  • Člani
  • 5 posts
  • Location:dolnje ležeče
  • Interests:vseeeee

Posted 08 January 2006 - 09:17 PM

hehehe;)...am.če maš tako srečo,da so tvoji naravni nohti prelepi.jeeeeeee.........sm vesela zate;)samo.nimamo vsi take sreče:(
  • 0

#17 Irena*

Irena*

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 677 posts

Posted 08 January 2006 - 09:57 PM

Punce-za info:

prva in edina stvar proti plastenju in lomljenju nohtov-Microcell 2000. meni je samo ta pomagal, pa sem imela že vse živo. Že dve leti sem imela kratke nohte, zaradi plastenja. Sedaj imam lahko spet dolge. Je pa tak prozoren lakec, ki ga dobiš v Mullerju.
  • 0

#18 hudička

hudička

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2225 posts
  • Location:pekel

Posted 09 January 2006 - 02:25 PM

uh jaz mam kr srečo no
sej se mi lomjo po plasteh občasno (sploh kazalec), ampak ne pa tolk no

tut jaz pravm da če se le da pol naravni nohtki
sm mela pa pred dvema letoma tko opedenane k sm si jih sama pa sm res ahtala na njih da me je en prašu če mam umetne

drgač pa če se vam full lomjo dejte npr. 2 plasti prozornga utrjevalca, tko so se men full zbolšal
  • 0
Sprijazni se s svojim življenjem.Sprejmi ga takega kot je sedaj, da slučajno ne zgrešiš še tistega drobca sreče,ki čaka nate! (Phil Bosmans)

#19 visio

visio

    sramežljivec

  • Člani
  • 5 posts

Posted 11 February 2006 - 05:04 PM

QUOTE(Martina)
2. noht je \"mrtev\", zato ne diha (vseeno je ali imaš na nohtih gel ali pa lak) [img]OPROSTI, ampak s tem se ne morem strinjat. Kako bi lahko potem raztolmačila, da po nekaterih lakih (zares slabih), pride noht ven rumen??
ermm.gif:

  • 0

#20 Blondi

Blondi

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2929 posts
  • Location:Mb
  • Interests:dajanje neumesnih pripomb,onaniranje, poizkušanje različnih znamk pira

Posted 11 February 2006 - 06:45 PM

QUOTE(Irena*)
Punce-za info:

prva in edina stvar proti plastenju in lomljenju nohtov-Microcell 2000. meni je samo ta pomagal, pa sem imela že vse živo. Že dve leti sem imela kratke nohte, zaradi plastenja. Sedaj imam lahko spet dolge. Je pa tak prozoren lakec, ki ga dobiš v Mullerju.


Sem gledala v mullerju pa ga nisem našla. ermm.gif Kolko pa stane?
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users