Jump to content


Photo

prsi


  • Please log in to reply
87 replies to this topic

#41 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82465 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 14 May 2008 - 11:02 AM

Saj niso vsi načičkani. sleep.gif Imajo pa sicer tudi basic modele.
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#42 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 14 May 2008 - 11:04 AM

QUOTE(Jinadaze @ 14. 5. 2008 - 12:02) View Post

Saj niso vsi načičkani. sleep.gif Imajo pa sicer tudi basic modele.

VEM, da niso. preberi moj post do konca. closedeyes.gif
pa tnx, da si me spomnila. morda grem kaj v ogled drug teden!
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#43 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 14 May 2008 - 11:09 AM

Jaz sem modrčke množično kupovala v srednji šoli, od takrat naprej sem kupila zgolj še vda. Tko da je počasi treba zamenjat kolekcijo. Meni Intimissimi ni preveč ok. Nikoli me niso prav pritegnili.
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#44 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 14 May 2008 - 11:14 AM

QUOTE(Kinky @ 14. 5. 2008 - 11:28) View Post

Sem merila zdaj: podprsni 74, pa 81 čez joške, ha ha.


Ti imaš isto kot jaz. Podprsni imam enako, 74, čez joške pa en bogi cm več. biggrin.gif

Ta tabela je sfaljena, ali pa imamo nekateri premajhne joške. Ker če gledam moje mere, v svoji vrsti ne padem niti v A košarico. laugh.gif
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#45 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 14 May 2008 - 11:27 AM

Meni so Intimissimi stvari super, ampak enostavno so mi vsi modrci premajhni, vsaj kar sm do zdej sprobala.
Večinoma imajo samo A in B košarice, C še skor nikol nisem videla. Imam pa dost velike joške in rabim nujno C košarico, z B nimam kej počet.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#46 reddish ancha

reddish ancha

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 786 posts
  • Interests:branje knjig, pisanje za revijo, pilates

Posted 14 May 2008 - 11:27 AM

A mislite, da je to slabo, če doma večkrat ne nosim modrčka ? oops.gif Se mi bodo prej povesile (zankrat zelo lepo stojijo). Tako bolj komot sem brez njega doma.
  • 0

#47 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 14 May 2008 - 11:30 AM




jaz sem doma SKOS brez modrčka.
vem pa, da nekatere še spijo z modrčkom, v strahu, da se jim ja ne bi povesile, haha.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#48 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 14 May 2008 - 11:30 AM

Jaz imam, kot že rečeno, velike joške in sm doma ful velikrat brez modrca. Zaenkrat jih še nimam do popka in si lahko to privoščim, LOL. Imam pa za doma tudi take posebne spodnje majčke (športne), ki enkratno stisnejo, prav tko ti mal ovijejo telo (ampak na prijeten način) in ti tudi joške lepo 'stisnejo' da so skos na svojem mestu in se nič ne premikajo.

Nikakor si ne predstavljam, da bi spala z modrčkom. Če imaš takega s kostjo, potem to pomoje tudi ni zdravo.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#49 Adriane

Adriane

    Flesh for fantasy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 9883 posts
  • Gender:Male

Posted 14 May 2008 - 11:30 AM

Ancha, nabavi si športni modrc. Če dobiš dobrega, ga skorajda ne boš čutila, prsi pa ne boš po nepotrebnem izpostavljjala gravitaciji.

Jaz sem tudi velikokrat brez (v bistvu akr večinoma, ko sme doma), čez par let bom pa jamrala lart.gif
  • 0

Do not pray for an easy life, pray for the strength to endure a difficult one.
Bruce Lee

yru-vinyl5_thumb.giftr-untitl.jpg

d035.gif

icon-33-32.png opera_volgae_malek


#50 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 14 May 2008 - 11:32 AM



meni je pa kratko malo vseeno, če se mi bodo zaradi nenošnje modčrka 24/7 povesile eno leto prej.

  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#51 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 14 May 2008 - 11:33 AM

Eh men sta moji tak odveč, čeprav ju imam po eni strani ful rada ... mojo Berto in Elico. laugh.gif tongue.gif Ampak ker imam velike, lahko samo čakam, da slej ko prej totalno podležejo gravitaciji. cry.gif Lahko bi si jih nevem kak masirala in mela gor modrc 24/7, ampak se mi ne da. Dokler je fant totalno ubrisan nanje in mi jih skos gnete, je vse v redu (pa še masaža baje pomaga).
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#52 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 14 May 2008 - 11:40 AM

Fant jih ne gnete, ampak se poslužuje Lendero metode sleep.gif .

Jaz imam doma ali pravi športni modrček, ali pa tisti crossbreed med športnim modrcem in topkom, ki je omejen samo na podorčje jošk (torej ni to pravi topek). Ne maram da mi skačejo okoli ko grem po stopnicah denimo.

Spat pa z modrcem nikdar nisem mogla. Kot da koža ne diha.
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#53 reddish ancha

reddish ancha

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 786 posts
  • Interests:branje knjig, pisanje za revijo, pilates

Posted 14 May 2008 - 11:41 AM

Čez noč ni zdravo nositi modrca - tudi prsi si morajo malo spočiti biggrin.gif . Sem pa sama to prakticirala ko mi je bilo 13 let in sem res bila v strahu, da se bi mi povesile biggrin.gif Je pa blo sila neudobno. Moj fant jima je dal imeni biggrin.gif.
  • 0

#54 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 14 May 2008 - 11:46 AM

QUOTE(crna @ 14. 5. 2008 - 12:40) View Post

Fant jih ne gnete, ampak se poslužuje Lendero metode sleep.gif .


Hahaha, a ni to za rast jošk?
Ja, glih hočem, da mi še zrastejo. laugh.gif Pol lahko sam še eksplodirajo.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#55 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 14 May 2008 - 11:46 AM

Mene čisto vsi modrci utesnjujejo. Sem že tako čisto živčna, če imam kakšne ozke hlače, majice in podobno. Ne maram utesnjevanja. In zatorej niti ne nosim modrca. Nikoli. Edino takrat ko vem, da se bom kaj preoblačila, potem že. Pa poleti pri kakšnih majicah pride čudno, če si brez modrca...
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#56 ora

ora

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26276 posts

Posted 14 May 2008 - 11:52 AM

Jaz mam a tam nek 70C, če jih dobim, če ne jih moram pa popravlat (modrce namreč), ker sem tud ful ozka pod prsmi, in mi je ful neprijetno če mam pol pa košarco malo manjšo, da mi vse hoče čez uit.
Modrček nosim čez dan skoraj vedno, edino, če mi je res ful vroče, ga slečem, ponoči pa ni šans, je preveč nudobno.
  • 0

#57 morettina

morettina

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3056 posts
  • Gender:Female
  • Location:ljubljana

Posted 14 May 2008 - 12:17 PM

nositi modrc ponoči pa res ni zdravo. že zaradi limfnega pretoka, potem pa nastanejo ciste ali pa še kaj hujšega. moja mami ima porobleme s cistami na dojkah in je iz vseh modrcev pobrala kosti in tudi naju s sestro opozarja, da naju ne sme nič tiščat. iz cist se pa lahko kaj še razvije, sploh pa v maminih letih in me ful skrbi cry.gif
meni push up modrci niso všeč, lepše mi je, če modrc lepo objame joške in jih naredi naravno polne. nosim 75 C ali B, pač odvisno od modela. moje so mi všeč, ker so polne in imajo lepo obliko. je pa res, da že leta redno telovadim in jih ''zalivam'' z mrzlo vodo smile.gif ko imam pa slabo obdobje in se počutim grozno, mi pa tudi moji joški ne štimajo cry.gif
  • 0

#58 Eli

Eli

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 6698 posts
  • Location:vsepovsod

Posted 14 May 2008 - 12:23 PM

Jaz tudi ne maram push upov, ker jih samo ven porinejo, ampak pol od strani, ti jih pa splošči, kot da jih sploh ne bi mel.

Najboljše so mi one T-shirt verzije, ko res lepe nardijo.


  • 0
With all the paradoxes in life...i could be mango and not know it!

#59 Anouk

Anouk

    pro libraries

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 25270 posts
  • Gender:Female
  • Location:head in the clouds, feet on the ground

Posted 14 May 2008 - 02:42 PM

doma modrca ponavadi ne nosim, izjemoma včasih v obdobju pms-ja in med menstruacijo, ker me drugač tok nenormalno boli, da komej diham. mam enga športnega od Triumpha in mi je super.
  • 0
“Your assumptions are your windows on the world. Scrub them off every once in awhile, or the light won't come in.” - A. Alda
 
 

#60 bela

bela

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 377 posts

Posted 14 May 2008 - 02:45 PM

balgor, mene pa vse zateguje če nimam modrca in ga rabim tudi doma, razen če cel dan ležim smile.gif
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users