Jump to content


Photo

Ideje & svetovalnica za moderiranje naglavnega okrasja


  • Please log in to reply
3763 replies to this topic

#3541 Nincha

Nincha

    HP freak

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18163 posts
  • Gender:Female
  • Location:Hogwarts

Posted 09 April 2014 - 11:03 AM

Jaz mam od Joicota nek sprej z uv zascito, mi je fajn, lepo disi, pa ze sto let ga mam. :)
  • 0

After all this time?

Always.


#3542 Barbarina

Barbarina

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17718 posts
  • Gender:Female
  • Location:Pohorje

Posted 09 April 2014 - 12:43 PM

Pa pomaga? :)


  • 0

#3543 Nincha

Nincha

    HP freak

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18163 posts
  • Gender:Female
  • Location:Hogwarts

Posted 09 April 2014 - 08:15 PM

Jaz mam čisto blond lase, tko da težko govorim o tem, a mi posvetlijo ali ne - ampak načeloma mislim da pomaga, da so manj uničeni.


  • 0

After all this time?

Always.


#3544 Barbarina

Barbarina

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17718 posts
  • Gender:Female
  • Location:Pohorje

Posted 09 April 2014 - 08:35 PM

Ma jaz sem mela že svašta teh sprejev z UV zaščito, pa sem bla še vedno pozimi pol z narastkom, kot da bi si jih barvala. Letos pa mam že zdaj čisto svetle konice. Bom začela klobuk nosit. :)


  • 0

#3545 Emily

Emily

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11518 posts
  • Gender:Female

Posted 12 April 2014 - 10:38 PM

Tiste, ki se same barvate na svetlejšo oz. blond samo po narastku. Ali se soočate s težavo, da so potem vedno konice svetlejše in narastek in par cm od narastka pa je temnejšega. Ali poznate kakšno foro, da se to uredi brez da si šegast, kakšen preliv?

Zdaj sem si sicer kupila balein sprej more blonde, ki sicer pomaga ampak ne dovolj.


  • 0

Yes, it can happen so quickly. Life as we know it can change in a blink of an eye. Unlikely friendships can blossom, important careers can be tossed aside, a long lost hope can be rekindled. Still, we should be grateful for whatever changes life throws at us. Because all too soon, the day will come when there are no changes left.


#3546 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 12 April 2014 - 10:58 PM

Jaz imam ta "problem", ampak mi je vsec da niso vsi lasje iste barve. Zgleda ful naravno.
Drugace pa ni sanse, da so vsi lasje skos isti. Priporocam ti vijolicen sampon, to ti bo ubilo rumeno/oranzno barvo. Jaz ves cas uporabljam.
  • 0
Viens, reste ici!

#3547 Fiona

Fiona

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 14922 posts
  • Gender:Female
  • Location:Over the hills and far away

Posted 02 July 2014 - 06:35 AM

Ne najdem teme o prhljaju, ampak sem samo hotla poročat o rezultatih.

Dva tedna nazaj nisem več zdržala, črne majice nisem mogla več oblečt, snežilo mi je z glave za pop* pa srbelo me je vse.

In sem šla kupit fitoval. Umila sem lase 3x in prisežem da je izginil v 95%. Sploh ne morem verjet, niti nisem mislila da bo psloh kak učinek.

Tako da preverjeno deluje, svaj pri meni, pa še peni se lepo.


  • 0
 

#3548 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16081 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 22 August 2014 - 01:59 PM

Najraje bi se zjokala zaradi stanja mojih las. Izpadajo im na polno, počutim se kot opipana kura, z štrenami na glaviL lasje so brez sijaja, mehkobe, kodri so tudi izginili neznano kam. Ne glede na to kako/s čim jih operem, negujem imam še vedno sračje gnezdo na glavi. :wacko:

Čez vikend grem k frizerju, ker sem potrebna konkretnega krajšanja, za kaj druga pa sploh nimam ideje. Al si čem dat postrani fru-fru, al nič. 

Evo, še slika sveže opranih las, ki zgledajo vse prej kot to. Nasveti dobrodošli. 

 

zan-IMG-20_thumb.jpg


  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]



#3549 Fiona

Fiona

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 14922 posts
  • Gender:Female
  • Location:Over the hills and far away

Posted 22 August 2014 - 02:03 PM

Hm ja, res zgledajo utrujeni.

Jaz bi si dala postrani fru fru, ja, samo jaz imam ful rada fru fruje :)

Kako je s prehrano in hormoni?Stres?


  • 0
 

#3550 Nincha

Nincha

    HP freak

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18163 posts
  • Gender:Female
  • Location:Hogwarts

Posted 22 August 2014 - 02:13 PM

A si slučajno nehala s tabletkami? Kaj pa uporabljaš drugače? Jaz bi ti svetovala Intense Hydrator od Joicota (itak), pa kakšen sprej, mogoče Uniq one, ki je super. Pa kakšno dobro olje, ali od Joicota ali pa Moroccanoil recimo.

 

Glede frizure pa ne vem, postrani frfu bi bil kul, ampak če se ti lasje vihajo in kodrajo bi ga potem mogla likat oz. nekako zravnat, če se ti da potem go for it.


  • 0

After all this time?

Always.


#3551 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16081 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 22 August 2014 - 02:54 PM

Prehrana je taka kot vedno, s hormoni načeloma nisem imela problema - razen če je to izpadanje posledica težav s ščitnico, kar imam v septembru pregled. Tabletk ne jemljem, pod stresom se mi ne zdi da bi bila, čeprav lahko da podzavestno. Ampak sem bila že kdaj bolj pod stresom pa nisem imela težav. 

Uporabljam kokosovo olje, od Garnierja oil repair balzam in masko, danes (slika) sem dala gor ta Intense Hydrator.

 

Bolj kot razmišljam manj sem navdučena nad fru-frujem, ker si ga morem likat. Samo potem nikoli ne vem kaj s sprednjmi naredit in jih spenjam ali kito pletem. :)


  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]



#3552 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45346 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 22 August 2014 - 03:57 PM

Ful so se ti zravnali. :o

 

Ne frufruja.  


  • 0

#3553 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28942 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 22 August 2014 - 06:23 PM

A maš tko suhe lase, da je treba olje in oljno masko/balzam? Js bi zmanjšala 'nego' na minimum, šampon pa na konice Uniq One oz. nekaj, kar se ne izpira. Kakšno peno za volumen pa si samo mal premučkaš lase, da so videti bolj polni al kej podobnega. Js bi jih kar konkretno skrajšala - mogoče ti bodo 'skup skočili' in se ti spet bolj kodrali. Pa ne frfruja, če ga boš morala skos likat.


  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#3554 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 22 August 2014 - 06:42 PM

^^ čistooo preveč zadev daješ na lase (balzam + maska + olje???), po totalno nepotrebnem. Kupi en nežen šampon brez sulfatov in brez tone silikonov, in kenslaj vse te zadeve razen enega (jaz bi dajala samo balzam na spodnjo tretjino las, ali hydrator), ker tvoji lasje ne potrebujejo tega. Morda nekoč so, zdaj pa, po sliki sodeč, definitivno ne :) Za prehodno obdobje, dokler ne pridejo malo k sebi, si lahko pomagaš s kakim sprejem za volumen ali lakom.

 

In kupi kakšne vitamine za lase, Fitoval, B-Complex (ne pri nas, ker niso zadosti močni) ali kaj sličnega in vztrajaj vsaj pol leta.


  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#3555 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16081 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 22 August 2014 - 06:48 PM

Sej ne to vse naenkrat :D

Pač če dam olje pred pranjem, pol uporabim kaki bolj lahki balzam. 1x na teden masko, drugače pa pač ta Garnier oil balzam. Šampon imam pa od Garnier z lavando, tisti ki je brez silikonov in parabenov mislim da. 

 

Sem zdaj od frizerja, sem jih precej skrajšala, zdaj so do ramen oz. minimalno preko. :) Bomo videli ob pranju kako bo. 


  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]



#3556 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28942 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 22 August 2014 - 06:51 PM

Js bi vseeno probala šampon + nek lahek leave in, nič drugega. Ali pa balzam/masko na lase pred pranjem, pa potem samo ornk šamponiranje.


  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#3557 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 22 August 2014 - 06:54 PM

Ja, jaz tudi ne bi dajala olja na lase pred pranjem. Kakšne lase sploh imaš, v koliko dneh se ti zmastijo/kako pogosto jih pereš? Tudi masko črtaj. Če boš videla da je še slabše, jo spet začni uporabljat, ampak dvomim..


  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#3558 Fiona

Fiona

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 14922 posts
  • Gender:Female
  • Location:Over the hills and far away

Posted 22 August 2014 - 07:14 PM

poskusi s kakim cheap šamponom od afrodite, kopriva itd.

To je meni naredilo take lase da ni za govorit :)

Pa nobenih mask itd, imam sam en balzam od alverde, ki ga nanesem na konice, toliko da lahko razčešem lase (pač ne do korenin in po celi glavi).

Vsi ti razni garnier, fructis, pa vse kar je blo več, mi jih je samo bolj mastilo.

Ne vem, jaz sem pristaš manj je več. Jaz imam koprivov ali pa brezov šampon in to je to.


  • 0
 

#3559 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16081 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 22 August 2014 - 07:36 PM

Lase perem nekje na 3 dni. Včasih pogosteje, pa ne zaradi tega, ker bi bili masni, ampak ker čupa ni za nikamor. Lasje so ponavadi frizzy, da me je sram. 

Bom malo skenslala zadeve pa bomo videli kako se bo obneslo. 


  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]



#3560 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 22 August 2014 - 07:49 PM

Poročaj, kako bo :) Pa kake vitamine nabavi.


  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.





0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users