Jump to content


Photo

Spletne trgovine


  • Please log in to reply
294 replies to this topic

#21 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16445 posts
  • Gender:Male

Posted 14 April 2012 - 09:40 AM

http://www.bubbleroom.eu

Poštnina 6€ v EU. Nekaj podobnih znamk kot na Asosu, veliko novih.
  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#22 Sinnaia

Sinnaia

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18898 posts
  • Gender:Female
  • Location:Vrhnika.

Posted 15 April 2012 - 09:09 PM

Imajo pa obupen prikaz izdelkov. Ciljam na to, da ni po straneh, ampak na novo "odpreš" še več izdelkov, in meni ves čas nekaj skače gor, dol in je skratka za izgubit živce.
  • 0

#23 Freya_

Freya_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 6695 posts

Posted 21 June 2012 - 04:10 PM

http://www.oasap.com/ - zastonj poštnina
http://www.romwe.com/ - zastonj poštnina
  • 0

#24 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82178 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 06 July 2012 - 02:13 PM

http://www.mybag.com/home.dept
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#25 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16874 posts
  • Gender:Female

Posted 19 August 2012 - 09:58 AM

Ginatricot pošilja v Slo., poštnina je 5,90€
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#26 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 19 August 2012 - 01:42 PM

http://www.simplyrun.co.uk/

Športna trgovina. Stvari so cenejše in poštnina je nizka (mislim da 4 funte?). Pošljejo zelo hitro, v roku 5 delovnih dni je stvar pri tebi.
  • 0
Viens, reste ici!

#27 Freya_

Freya_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 6695 posts

Posted 28 August 2012 - 12:56 PM

Nordstrom

Nisem še nikoli naročala, niti ne vem koliko je poštnina, ampak takoj ko pridem na stran, mi vrže obvestilo v slovenskem jeziku da dostavljajo tudi v SLO. Limam pa predvsem zato, ker imajo tudi MAC kozmetiko (poleg 500 ostalih firm :D).
  • 0

#28 Olivija

Olivija

    Banana Bro

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 14744 posts
  • Gender:Female
  • Interests:illustration, architecture, trees, cats, cats on trees...

Posted 28 August 2012 - 01:07 PM

Jaz sem za foro kliknila eno verižico in šla na checkout, kjer so bili stroški poštnine 45.76€ :lol: Tako da če je to za vse pošiljke... (:
  • 0
 

Odkriti srečo. Jo loviti in ujeti. Se prepustiti. Gledati z odprtimi očmi, vonjati, poslušati, se čuditi. Biti radoveden, ceniti lepoto in preproste, majhne in srčne stvari, srčne ljudi, trenutke. Čričke. Predvsem ne pozabi na čričke. Brez njih ni poletja.

 
 

#29 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16445 posts
  • Gender:Male

Posted 28 August 2012 - 01:08 PM

Pa kozmetike ne pošiljajo. Vsaj MAC ne.
  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#30 Freya_

Freya_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 6695 posts

Posted 28 August 2012 - 01:22 PM

Aja? Nisem sploh poskušala, ampak eno MAC-ovo šminko sem odprla iz enega linka, tako da sem prvič prišla na to stran direct na MAC in sem bila zaradi tega obvestilaa prepričana, da pošiljajo tudi to. Potem se pa opravičujem za vlivanje lažnega upanja. :D
  • 0

#31 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82178 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 28 August 2012 - 01:45 PM

Poštnina je taka, ker se davki zraven obračunajo, odvisno od zneska pač. Enako na Shopbop itd.
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#32 Nincha

Nincha

    HP freak

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18163 posts
  • Gender:Female
  • Location:Hogwarts

Posted 16 January 2013 - 01:11 AM

http://www.tobi.com/

 

:woot:


  • 0

After all this time?

Always.


#33 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 19 June 2013 - 11:27 AM

Po zaslugi Jinadaze sem izvedela za COS. :) In jih res zelo priporočam, v minus jim mogoče štejem samo to, da je poštnina 9 evrov.

 

Stvari so lepe, super zašite, kvalitetne, lepo stojijo ... skratka zakon. Naročilo pride hitro.


  • 1
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.


#34 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16445 posts
  • Gender:Male

Posted 19 June 2013 - 11:33 AM

Kaj si pa kupila? :D


  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#35 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 19 June 2013 - 11:34 AM

Bom poslikala. :D 

 

Aja, še to: ker so cene malo višje, se res splača kupovati na razprodajah, pride znižano od 30 do 50 %. ;)


  • 0
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.


#36 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16445 posts
  • Gender:Male

Posted 28 August 2013 - 11:21 AM

Na MANGU je zdaj poštnina 5,95€ in zastonj nad 60€ :)


  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#37 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16445 posts
  • Gender:Male

Posted 05 November 2013 - 12:20 PM

http://www.monki.com/

 

Spada pod H&M Group. Poštnina je 9€ kot pri COSu.


  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#38 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 19 November 2013 - 09:52 PM

Je katera že imela težave z New Look? Želim nekaj naročit (moje prvo naročilo pri njih), pa me ne spusti naprej, niti z Viso niti s Paypalom. Ne spomnim se natančno kaj mi je napisalo, nekaj v smislu da "it's impossible to verify billing informations". Probala sem n-krat. A se kateri sanja zakaj? Limita nisem presegla ta mesec, pa po tem sem na ASOSu normalno oddala naročilo.


  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#39 Frčica

Frčica

    Dobra Samaritanka

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13688 posts
  • Gender:Female

Posted 20 November 2013 - 01:19 PM

Ni ravno prava tema, ampak s katerih strani, poleg feelunique, naročate kozmetiko?


  • 0

Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim  bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)


#40 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16445 posts
  • Gender:Male

Posted 20 November 2013 - 01:37 PM

Sem ti odgovorila tu.


  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr





0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users