Jump to content


Photo

Testerji


  • Please log in to reply
92 replies to this topic

#81 Anya

Anya

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2582 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 07 January 2007 - 10:39 AM

Pa v tisti lekarni v murglah. Rekla sem če imajo tester od Cleance K, pa mi ga je brez težav dala zraven pa še avene kremco in čistilni gel iz iste linije.
  • 0
I`m not afraid of happy endings.
I`m just afraid my life won`t work that way.

#82 Immortelle

Immortelle

    Božanska

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12251 posts
  • Gender:Female

Posted 12 January 2007 - 08:42 PM

No, jaz sem bila pa danes prav presenečena.

Sem šla v Lepota + zdravje, ker še nikoli nisem bila, pa sem hotla videt, če majo kaj fajnega.
No, na koncu sem kupila en dodorant za €2.50 in ko sem plačala, mi je prodajalka sama od sebe dala še 6 različnih testerjev - od kreme za obraz, kožo, do mila itd.. ohmy.gif

Potem sem šla še v L'Occitane kupit parfumček, ki je bil znižan za 30% in sem dobila še 6 testerjev - za dva sem sicer prosila, pa niso meli, ampak so mi nadevali v tisto majhno šalčko. Druge štiri sem pa dobila za povrhu, brez da bi kaj rekla. biggrin.gif

A ni to fajn? Sem bila res pozitivno presenečena, sploh nad Lepota + zdravje, samo mogoče pa vsakemu dajo testerčke? hmm.gif
  • 0

ॐ Be a voice, not an echo. 


#83 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19751 posts

Posted 12 January 2007 - 08:51 PM

meni pa v tuševih drogerijah nikoli nič ne dajo, pa kar veliko dinarcev tam pustim ermm.gif
  • 0
Svet je tak, kot si ga pripravljen videti

#84 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16957 posts
  • Gender:Female

Posted 12 January 2007 - 10:10 PM


Si še 'mala', pa te majo za 'manjvredno' testerjev.
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#85 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30772 posts
  • Location:Primorska

Posted 12 January 2007 - 10:17 PM

QUOTE(KissyKissy @ 12. 1. 2007 - 20:42) View Post

Sem bila res pozitivno presenečena, sploh nad Lepota + zdravje, samo mogoče pa vsakemu dajo testerčke? hmm.gif


meni jih je nazadnje prodajalka dala res ogromno, mi jih je kar v vrečkico naložila - od sCHELLERJA, gREENlINE, kANCILIJA, kAHNE...
RES FUL, JIH ŠE ČASA NIMAM PORABIT, KER NE MARAM PREVEČ EKSPERIMENTIRAT S KREMAMI, SPLOH KR ENE ČIST RAZLIČNE...
  • 0

#86 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19751 posts

Posted 13 January 2007 - 01:50 PM

QUOTE(MateYa @ 12. 1. 2007 - 22:10) View Post

Si še 'mala', pa te majo za 'manjvredno' testerjev.


ja sej rolleyes.gif

nej si starost v rit prodajalke vtaknejo .. verymad.gif
  • 0
Svet je tak, kot si ga pripravljen videti

#87 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 13 January 2007 - 02:39 PM

Pa zakaj ne rečete za testerje? Jaz ko si namislim kakšno kremo ali puder, grem do prodajalke in rečem. In če nima, nima. Da bi pa dobila kupe testerjev krem, ki jih niti ne nameravam kupiti, to pa ne. Že tako imam (sem imela) doma precej testerjev, pa sem vse podarila. Sama tega tako nikoli ne bi porabila.
Če pa testerja ni, si pa vzamem šalčko in grem v drogerijo in si nabašem tester iz razstavljenih krem. Pa je.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#88 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19751 posts

Posted 13 January 2007 - 02:51 PM

ah, jaz za kreme ne rečem, ker vedno vem, katero bom vzela, za puder pa ni testerjev, si dam potem v lonček ...mi bi bilo pa v veselje če sama od sebe da prodajalka kak tester smile.gif
  • 0
Svet je tak, kot si ga pripravljen videti

#89 sade

sade

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10098 posts

Posted 13 January 2007 - 05:28 PM

jaz ne vem, če bi upala si ga v šalčko stisnit ohmy.gif
  • 0
"It's impossible." said pride. "It's risky." said experience. "It's
pointless." said reason. "Give it a try." whispered the heart.

#90 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 13 January 2007 - 06:45 PM

Zakaj pa ne? Edino problem je pri kremah, v katere ljudje pomakajo prste. Takih ravno ne priporočam jemati za tester.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#91 sade

sade

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10098 posts

Posted 13 January 2007 - 06:53 PM

ne vem čudno bi mi bilo. nikoga še nisem vidla, da bi to delal. posebno v manjših drogerijah bi mi blo čudo, ker so prodajalke tečne in te pazijo kot sokol rolleyes.gif
še puder si mi je čudno probat. kaj vesi ga probate po obrazu ali na notranji strani zapestja? jaz ponavadi kar od oka vzamem oops.gif do zdaj sem še mela srečo.

  • 0
"It's impossible." said pride. "It's risky." said experience. "It's
pointless." said reason. "Give it a try." whispered the heart.

#92 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19751 posts

Posted 13 January 2007 - 07:20 PM

sade, ko pridem jaz v trgovino, sem ponavadi že napudrana, in mi je brezveze na že namazan obraz še testerje gor devat, tako da grem ob priliki v drogerijo z lončkom za kinder jajček, in si tam na skrivaj oops.gif stisnem v lonček puder, ker je sicer tudi meni to malo bedno, ker te res dobesedno opazujejo se mi zdi down.gif

ampak to itak malokrat naredim, tako da ni panike smile.gif
  • 0
Svet je tak, kot si ga pripravljen videti

#93 Regratova Lučka

Regratova Lučka

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1314 posts
  • Gender:Female
  • Location:v objemu dolenjskih gričkov

Posted 14 January 2007 - 06:46 PM

QUOTE(sade @ 13. 1. 2007 - 18:53) View Post

še puder si mi je čudno probat. kaj vesi ga probate po obrazu ali na notranji strani zapestja? jaz ponavadi kar od oka vzamem oops.gif do zdaj sem še mela srečo.[/color]


Jaz tudi.

Drugače sem pa za tester prosila le enkrat, pa še to v lekarni po tem ko sem zapravila takratnih 8 tisočakov. In sicer za Vichy puder. Pa mi je dala. Ampak obotavljajoče.
Tako da punce, v glavnem ste ve moji testerčki. wink.gif
  • 0
Vem, da živim v svojem svetu. Vendar je ok, tam me poznajo.




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users