Jump to content


Photo

Testerji


  • Please log in to reply
92 replies to this topic

#41 mili

mili

    sramežljivec

  • Člani
  • 23 posts

Posted 02 May 2006 - 05:25 PM

Verja, to je res šok za vsakega,tako zaradi denarja kot zaradi praznih obljub ki jih pišejo na kreme...
Jaz bi dosti raje poskusila tester kakšne dobre kreme,ki bi res pasala moji koži in bi jo potem takoj kupila,pa čeprav bi stala več in bi navsezadnje plačala še tisti testerček že v ceni.
Glede testerjev pa še:punca od kolega dela v eni drogeriji in ima doma kar veliko škatlo vseh mogočih testerjev.Parfumov si ne kupuje,ker jih dobi pa tudi fanta zalaga z najnovejšimi.
Testerje se zelo težko dobi pri nas če nisi maksimalno zrihtan in tako sodijo da tudi veliko zapraviš za kozmetiko.
  • 0

#42 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28989 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 02 May 2006 - 06:32 PM

QUOTE(mili)
Testerje se zelo težko dobi pri nas če nisi maksimalno zrihtan in tako sodijo da tudi veliko zapraviš za kozmetiko.


ne bi se strinjala. js hodim tut v kavbojkah in brez make upa dobim testerje.
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#43 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 02 May 2006 - 06:36 PM

[quote=Špela][quote=mili]Testerje se zelo težko dobi pri nas če nisi maksimalno zrihtan in tako sodijo da tudi veliko zapraviš za kozmetiko.[/quote]

ne bi se strinjala. js hodim tut v kavbojkah in brez make upa dobim testerje.

Samo Špela dostikrat pa je tako nažalost.
  • 0
Every time you exhale, someone somewhere is inhaling.

#44 mili

mili

    sramežljivec

  • Člani
  • 23 posts

Posted 02 May 2006 - 07:34 PM

Saj dobiš kakšen brezvezen testerček tudi kar tako,a ne tistega ki ga hočeš.Ampak dražje testerje kremic,serumov pa dobiš večinoma le ko zapraviš malo več.Jaz sem recimo ko sem kupila za 25tisoč dobila kar štiri testerje za serume Matis in še štiri testerje za kremice Matis.Vsi so bili 5 ml.Kar dobre zadeve,a niso imeli prav testerja kreme za mojo kožo in je rekla da naj pridem čez nekaj časa.Potem sem še enih dvakrat vprašala za taisti tester a niso imeli nikoli.Seveda takrat nisem nič kupila.No in potem sem kupila drugo kremico drugje(po preizkusu).
V bistvu delajo dolgoročno sami sebi škodo,saj jaz kreme nad 5tisoč brez testerja ne kupim,saj jih imam doma lepo zbirko in jih ne uporabljam.
Vsekakor bi se morali zgledovati po tujini,kjer ti ustrežejo ko kaj želiš preizkusit.A pri nas še vedno ne gledajo toliko na učinkovitost prodaje in dobiš plačo tudi če nič ne prodaš-toda to se bo enkrat spremenilo in takrat bo tudi pristop do kupca pridobil na kvaliteti.
  • 0

#45 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 02 May 2006 - 07:36 PM

No, zdej mi pa naj ena, ki hodi npr. v drogerijo Daglas pove, ali dobi testerje, če za njih prosi? Pa vam bom potem povedala kaj se je meni zgodilo.
  • 0
Every time you exhale, someone somewhere is inhaling.

#46 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30771 posts
  • Location:Primorska

Posted 02 May 2006 - 07:38 PM

ja, jaz sem jih pomoje ravno v Douglasu največ dobila. oops.gif
  • 0

#47 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 02 May 2006 - 07:39 PM

No meni se je pa zgodilo že nekaj časa nazak, ko sem šla sama mi jih ni hotla dat prodajalka, ko sem šla s teto pa mi je ista prodajalka dala testerje. No evo, to je živ dokaz kako starejši vplivajo na prodajalke.
  • 0
Every time you exhale, someone somewhere is inhaling.

#48 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19751 posts

Posted 02 May 2006 - 07:45 PM

ni povezan s testerji ,sam to je pa res ... enkrat k sm bla še mlajša sm šla po sladoled in rečm delavki če mi lahko da čokolado gor,pa je rekla da je nima,pol da pa uni za mano ko je bla starejša čokolado gor brez da bi ji una kj rekla zanjo cry.gif (sm mogla mal potožt,že dolg je od tega ,sam ko je tok krivično)
res je doskrat use drgač če je starejša oseba zravn rolleyes.gif
  • 0

#49 luminelle

luminelle

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1429 posts
  • Location:Woods

Posted 02 May 2006 - 07:58 PM

Ce si mlada te prodajalka lazje odslovi(cez, kaj bos te ti smrklja),ko pa je starejsa gospa pa je ne mora kr tako odslovit ,ker je pac starejsa od prodajalke same.In ce si sama se zdret ne moraš, ker ni kao vredu(in prodajalka se lahko sciti ces zelela si samo tester a kupila itak nic ne bos),ce sta pa dve pa bo prodajalko sram.

Zdaj pa mi ve povejte v katerem predalcku bi ve dale to logiko?
  • 0

#50 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 04 May 2006 - 04:29 PM

QUOTE(softy)
Tako da se blazno čudim, da nekdo ni dobil testerja ob nakupu, ker jim ga MORAMO dati.

Potemtakem se pa tudi jaz izredno čudim, ker se je to meni zgodilo ne samo enkrat v L'Occitane trgovini v CityParku. Sicer, da ne boš mislila, da mi zdaj brez teh faking testerjev za živeti ni, ampak me pa vseeno podraži, da ena mamca pred mano v kostimu marelične barve s vsebino košarice, enkrat cenejše od vsebine moje košarice, dobi kup testerjev..... jaz pa debilen pogled prodajalke in če ima res dober dan, en tisti karton za knjigo.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#51 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 04 May 2006 - 05:08 PM

QUOTE(Jenna)
in če ima res dober dan, en tisti karton za knjigo.

ej kaki kartončki to?a una kao knigca k je not opisanih par oz velik izdelkov in ti v to knjigo nalima kak tester na uno stran,kjer se opisuje izdelek??
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#52 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 04 May 2006 - 05:10 PM

QUOTE(rea)
QUOTE(Jenna)
in če ima res dober dan, en tisti karton za knjigo.

ej kaki kartončki to?a una kao knigca k je not opisanih par oz velik izdelkov in ti v to knjigo nalima kak tester na uno stran,kjer se opisuje izdelek??

Ah, kje pa. biggrin.gif Oni ozek kartonček (naparfumiran, opa!!!), ko si ga daš v knjigo, da veš od kje naprej naslednjič brati.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#53 softy

softy

    sramežljivec

  • Člani
  • 4 posts

Posted 07 May 2006 - 03:03 PM

QUOTE(Jenna)
QUOTE(softy)
Tako da se blazno čudim, da nekdo ni dobil testerja ob nakupu, ker jim ga MORAMO dati.

Potemtakem se pa tudi jaz izredno čudim, ker se je to meni zgodilo ne samo enkrat v L'Occitane trgovini v CityParku. Sicer, da ne boš mislila, da mi zdaj brez teh faking testerjev za živeti ni, ampak me pa vseeno podraži, da ena mamca pred mano v kostimu marelične barve s vsebino košarice, enkrat cenejše od vsebine moje košarice, dobi kup testerjev..... jaz pa debilen pogled prodajalke in če ima res dober dan, en tisti karton za knjigo.


Eni pač ne ločite med testerji in darili ob nakupu. Če si dobila kazalo za knjigo pomeni, da SI potemtakem dobila tester.
Pravila so pa povsod enaka. Ne glede na to v kateri trgovini nakupuješ.
Lahko bi vsaj malo hvaležnosti pokazala glede na to dasi nekaj dobila. Ponavadi v trgovinah ne dobiš ničesar zastonj. Razen kakšne pike ali točke. Teh pa Loccitane nima in rešujejo take stvari na podlagi, za vas, nehvaležnih "blazinic" ali drugače znanih "kartončkov", ki so znani pod izrazom "testerji". Vse kar je več (v 5 ali več mililiterskih embalažicah) pa so znani kot darila ob nakupu nad 10 tisoč tolarjev.

Da ne bo pomote. Taka so pač Loksitanova pravila. Ali so ti všeč ali pa ne.. Žal. Tako pač je.
  • 0

#54 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28989 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 07 May 2006 - 03:07 PM

QUOTE(softy)
QUOTE(Jenna)
QUOTE(softy)
Tako da se blazno čudim, da nekdo ni dobil testerja ob nakupu, ker jim ga MORAMO dati.

Potemtakem se pa tudi jaz izredno čudim, ker se je to meni zgodilo ne samo enkrat v L'Occitane trgovini v CityParku. Sicer, da ne boš mislila, da mi zdaj brez teh faking testerjev za živeti ni, ampak me pa vseeno podraži, da ena mamca pred mano v kostimu marelične barve s vsebino košarice, enkrat cenejše od vsebine moje košarice, dobi kup testerjev..... jaz pa debilen pogled prodajalke in če ima res dober dan, en tisti karton za knjigo.


Eni pač ne ločite med testerji in darili ob nakupu. Če si dobila kazalo za knjigo pomeni, da SI potemtakem dobila tester.
Pravila so pa povsod enaka. Ne glede na to v kateri trgovini nakupuješ.
Lahko bi vsaj malo hvaležnosti pokazala glede na to dasi nekaj dobila. Ponavadi v trgovinah ne dobiš ničesar zastonj. Razen kakšne pike ali točke. Teh pa Loccitane nima in rešujejo take stvari na podlagi, za vas, nehvaležnih \"blazinic\" ali drugače znanih \"kartončkov\", ki so znani pod izrazom \"testerji\". Vse kar je več (v 5 ali več mililiterskih embalažicah) pa so znani kot darila ob nakupu nad 10 tisoč tolarjev.

Da ne bo pomote. Taka so pač Loksitanova pravila. Ali so ti všeč ali pa ne.. Žal. Tako pač je.


ne, ne, čisto dobro ločimo med testerji in darilci ob nakupu (ki se jih, BTW, dobi tudi v manjši količini kot 5 ml - kot primer: krema za nego obraza iz oljčne linije, tubica z vsebino 3 ml). kaj če kazat hvaležnost, če je enkrat v lajfu dobila en piškav tester parfumčka na blazinici, ko pa ostale dobivamo/dobivajo testerčke takorekoč po tekočem traku? jaz sem se enkrat že pritožila poslovodji na mestnem trgu, da se v poslovalnici v city parku dobi znatno manj testerjev, ker je to živa istina.
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#55 *naca*

*naca*

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1502 posts
  • Gender:Male
  • Location:Ljubljana

Posted 07 May 2006 - 04:03 PM

Jst pa moram rečt, da sm ene 3x u douglasu u city parku prosila za tester in sm ga vedno dobila, tko da pohvale za njih! biggrin.gif
Drgač pa une k pravte da majo prodajalke u DM-u na tone testerjev doma, vam moram rečt da se zelo motite, jst delam tam že 6 mesecev, pa za vsak promocijski izdelek dobim en tester tko kot ga lohk dobi vsaka stranka dokler jih ne zmanjka! Je pa res da mamo u DM-u, ful mal testerjev, edin za kakšne izdelke ki so novi na trgu, pa za kakšne parfumčke!
  • 0
Posted Image

#56 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 07 May 2006 - 04:18 PM

V katerem DM-ju pa si ti?
  • 0
Every time you exhale, someone somewhere is inhaling.

#57 *naca*

*naca*

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1502 posts
  • Gender:Male
  • Location:Ljubljana

Posted 07 May 2006 - 04:28 PM

Jst delam v DM-u na Jurčkovi cesti, tam med leclercom in jellotom, zakaj?
  • 0
Posted Image

#58 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 07 May 2006 - 04:32 PM

Jaz jih par poznam iz Rimske.
  • 0
Every time you exhale, someone somewhere is inhaling.

#59 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 07 May 2006 - 05:36 PM

[quote=Špela][quote=softy][quote=Jenna][quote=softy]Tako da se blazno čudim, da nekdo ni dobil testerja ob nakupu, ker jim ga MORAMO dati.[/quote]
Potemtakem se pa tudi jaz izredno čudim, ker se je to meni zgodilo ne samo enkrat v L'Occitane trgovini v CityParku. Sicer, da ne boš mislila, da mi zdaj brez teh faking testerjev za živeti ni, ampak me pa vseeno podraži, da ena mamca pred mano v kostimu marelične barve s vsebino košarice, enkrat cenejše od vsebine moje košarice, dobi kup testerjev..... jaz pa debilen pogled prodajalke in če ima res dober dan, en tisti karton za knjigo.[/quote]
Eni pač ne ločite med testerji in darili ob nakupu. Če si dobila kazalo za knjigo pomeni, da SI potemtakem dobila tester.
Pravila so pa povsod enaka. Ne glede na to v kateri trgovini nakupuješ.
Lahko bi vsaj malo hvaležnosti pokazala glede na to dasi nekaj dobila. Ponavadi v trgovinah ne dobiš ničesar zastonj. Razen kakšne pike ali točke. Teh pa Loccitane nima in rešujejo take stvari na podlagi, za vas, nehvaležnih \"blazinic\" ali drugače znanih \"kartončkov\", ki so znani pod izrazom \"testerji\". Vse kar je več (v 5 ali več mililiterskih embalažicah) pa so znani kot darila ob nakupu nad 10 tisoč tolarjev.

Da ne bo pomote. Taka so pač Loksitanova pravila. Ali so ti všeč ali pa ne.. Žal. Tako pač je.[/quote]
ne, ne, čisto dobro ločimo med testerji in darilci ob nakupu (ki se jih, BTW, dobi tudi v manjši količini kot 5 ml - kot primer: krema za nego obraza iz oljčne linije, tubica z vsebino 3 ml). kaj če kazat hvaležnost, če je enkrat v lajfu dobila en piškav tester parfumčka na blazinici, ko pa ostale dobivamo/dobivajo testerčke takorekoč po tekočem traku? jaz sem se enkrat že pritožila poslovodji na mestnem trgu, da se v poslovalnici v city parku dobi znatno manj testerjev, ker je to živa istina.
No, ti je že Špela napisala v bistvu to, kar bi ti sama.
Hvaležnost bom pa pokazala takrat, ko jo bom mela za kaj (in jo tudi sem, z zadnjim obiskom trgovine sem ful zadovoljna in hvaležna za darilo biggrin.gif ). Še enkrat naj samo poudarim (čeprav sumim, da bo to kr spregledano in bom izpadla kot neka grebatorka testerjev, kupit si pa nisem pripravljena nič) - ni meni spet toooooliko do teh testerjev, ampak te pa malo podraži, ko si velikokrat kupil ne v tako mali vsoti, pa ne dobiš nič, ker jim, ojej, saj ni res, pa je, ravno takrat zmanjka testerjev! In to se mi ni zgodilo enkrat. Ali pa okoliščina z mamco v mareličnem kostumu, ki je že opisana zgoraj.
Je pa tudi malo razlika, da dobivaš skos neke testerje krem ali pa kartonovje.
No, pa vredu. Moja ta zadnja izkušnja je bla ful pozitivna, končno so me tretirali, kot večino..... v mestu. Kamor od zdaj naprej mislim hodit. Ne vem, zakaj bi se mi pa moglo fajn zdet, da sem bla že dostikrat prikrajšana za darilo ali tester?! Pa si to interpretiraj kot nehvaležnost ali pa kot grebatorstvo za testerje, boli me organ. Na koncu koncev si ne smeš v lastno skledo pljuvat, a ne?

Aja, pa še nekaj glede testerjev - enkrat sem tester parfuma celo dobila od ene ful prijazne v Mullerju, pa SD kremo v Limoniju (je ful iskala in bla ful tudi prijazna). Je pa res, da skos tester kje dobim, ko mam kakšnega zmedenega fanta poleg. Ko sem sama, nikoli. biggrin.gif:clown:
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#60 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 07 May 2006 - 05:38 PM

Jst v DM svoj živi dan nisem dobila testerja, takisto ne v Millerju (ki ga sovražim bolj in bolj iz dneva v dan, tak da bom verjetno začela nakupovat v Douglasu, vsako soboto 8) ), sem pa večkrat dobila kaj v lekarnah. Pozimi sem spraševala za Vichyjev šampon in mi je prodajalka samo od sebe prinesla testerje (kar dosti, ene 6-7), pa še to za kar dva šampona, tak, da sem lahko sprobala oba, enako je bilo pred kakimi tremi tedni, ko me je založila s testerji Vichyjevega pudra. V lekarnah so prodajalke dosti bolj disciplinirane okoli teh reči, pa vedno ti rade stvar podrobneje razložijo.
Tak da 1:0 za lekarnarke wink.gif .
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.






0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users