Jump to content


Photo

brazgotine


  • Please log in to reply
81 replies to this topic

#21 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25699 posts
  • Gender:Female

Posted 27 August 2007 - 06:54 PM

Bolš kot tole je pa že ane laugh.gif laugh.gif laugh.gif

Tole sem bla na začetku 4. letnika srednje šole. Ene 200% boljše kot na koncu 1. letnika SŠ. Sem bla boga ane cry.gif

  • 0

#22 Frida

Frida

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10527 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 27 August 2007 - 06:58 PM

Revca.

Ja, itak ni primerjave, čist se ti je izboljšal. Koliko pa stane en tale piling? A ful peče/boli?
  • 0

#23 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25699 posts
  • Gender:Female

Posted 27 August 2007 - 07:01 PM

En piling stane 200€, moraš it pa 3x. Pa vmes nobenega sonca na obraz, mazat se s 50+ faktorjem, kupit še neko ful dobro vlažilno kremo....

Med samim posegom ful peče...al ti dejansko daje kislino na obraz. Zraven pa stoji medicinska sestra k ti z enim kartonom piha, da je bolečina bolj znosna. Poseg traja kakšnih 10-15 minut, potem te ene 3 minute še vse peče... Potem greš pa itak domov. Boli pa ne več.
  • 0

#24 Frida

Frida

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10527 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 27 August 2007 - 07:20 PM

Dragoooo. Ampak važno da pomaga. Ko sem mela jaz probleme s kožo, sem šla dvakrat na biopiling (bivših 15 jurejov) in je peklo ko sto mater. Mi je isto tako pihala na obraz, da je bilo malo bolj znosno. Samo dvakrat je bilo premalo in ni bilo nobenga učinka.
  • 0

#25 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25699 posts
  • Gender:Female

Posted 27 August 2007 - 07:23 PM

Oh, na tisti biopiling sem šla jst v srednji šoli ene 6x. No future...stran vržen dnar.
  • 0

#26 Frida

Frida

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10527 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 27 August 2007 - 07:28 PM

Itak ja, kozmetičarka si mane roke...to je pa tud vse.
  • 0

#27 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 28 August 2007 - 09:13 AM

Ančka, res je zdej muchos bolje, sploh ni primerjave. Verjamem, da je bilo zelo hudo, ampak zdej je to končno za tabo. Koža je res zdej super, kar pa se tiče še enega peelinga ... če se boš potem še bolje počutila in res prišla do perfektne kože, ki si jo želiš, potem pojdi. Drugače pa ni nuje, ker se je tvoja koža od prej res že full izboljšala.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#28 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25699 posts
  • Gender:Female

Posted 28 August 2007 - 09:20 AM

Me veseli, da opazite razliko. To je najpomembneje... Da nisem neka "scarface walkin' around". Po moje se bom odločila za to, da bom šla še enkrat, mogoče dvakrat (odvisno kaj bo dohtar rekel). Vem, da nikoli ne bom imela gladke kože (ker to praktično ni mogoče), ampak če se lahko temu še malce bolj približam...

Glede na to, da bom dobila štud. delo v Krki, bom lahko kmalu našparala za dodaten poseg.
  • 0

#29 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16905 posts
  • Gender:Female

Posted 28 August 2007 - 09:48 AM


Ja ful je izboljšanje!

QUOTE
Tole sem bla na začetku 4. letnika srednje šole. Ene 200% boljše kot na koncu 1. letnika SŠ.


A v 1. letniku je bilo najhujše obdobje a kako?

Jst mislim, da imaš zdaj v redu kožo, ampak se ravnaj po občutku, pojdi še enkrat, če se boš potem boljše počutila. smile.gif
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#30 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25699 posts
  • Gender:Female

Posted 28 August 2007 - 09:52 AM

Ja, ob koncu 1. letnika SŠ je bilo najhuje. yucky.gif Si predstavljaš, da sem napela mišice brade, mozolji pa so kar sami od sebe pokali in iz njih se je cedil gnoj. Totalen gravž... bruh.gif

  • 0

#31 Frida

Frida

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10527 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 28 August 2007 - 10:28 AM

Boga.
  • 0

#32 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16905 posts
  • Gender:Female

Posted 28 August 2007 - 12:10 PM


In pol se jst smilim sama sebi, biggrin.gif

Verjetno je bilo to res strašno obdobje, sploh ko si glih v tistih letih 15-17... Že jaz sem dostikrat ful nesrečna zaradi par mozoljev;
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#33 Lacrima

Lacrima

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 230 posts
  • Location:Ok. Ljubljane :)

Posted 02 September 2007 - 01:02 PM

Enako. sad.gif

Kožo maš pa zdj res ZELO boljšo.
A en ta kemični piling je 200€ al trije skp?
  • 0
Beauty is only skin deep.

#34 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25699 posts
  • Gender:Female

Posted 02 September 2007 - 02:03 PM

en je 200€. Torej sem jaz za vse skupaj dala 600€. Oziroma me je še dražje prišlo ker so malo "pocenili zadevo". Prej je bila 50.000 sit, zdaj je pa 200€.
  • 0

#35 Rejci

Rejci

    sramežljivec

  • Člani
  • 47 posts
  • Interests:Igranje kitare,druženje s prijatelji,plavanje,risanje na steklo,slikanje,vožnja s kolesom...

Posted 02 September 2007 - 05:21 PM

js mam pa hud problem.mam zlo močne nohte in sm si zadč poskušala stisnt mazol pa sm ga predolg stiskala pa mam zdj na čelu modro-vijoilčno modrico.ka naj nardim.
  • 0

#36 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25699 posts
  • Gender:Female

Posted 02 September 2007 - 06:45 PM

čakaj. pred poroko bo vse OK. Če te res moti, prekrij s pudrom. Naslednjič pa ne delaj tega!!!
  • 0

#37 _v-i-k-i_

_v-i-k-i_

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1356 posts

Posted 02 September 2007 - 06:47 PM

no važn da bo do poroke že kul thumbup.gif
  • 0

#38 Asja87

Asja87

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 342 posts
  • Location:Sečovlje

Posted 03 September 2007 - 06:20 PM

torej js nameravam it kupit v lekarno eno dobro kremo proti brazgotinam od mozoljev..in kakkšna se vam zdi najbolj primerna?tista ki nabolj učinkuje?upam da mi bo kaj pomagalo
  • 0
♥ Face To Face...Like I Am Imagining...That You're The One I'M Waiting For...Will You Be...Unmistakable ♥

#39 _v-i-k-i_

_v-i-k-i_

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1356 posts

Posted 03 September 2007 - 07:51 PM

pomoje ti nau nč pomagal, škoda denarja. raje počakaj, da ti samo izgine. pa piling si nared na vsake par dni.
  • 0

#40 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 04 September 2007 - 06:34 AM

Probaš lahko edino kakšno kremo s kislinami.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users