Jump to content


Photo

KOZMETIKA ELIZABETH ARDEN


  • Please log in to reply
13 replies to this topic

#1 BLANKA

BLANKA

    sramežljivec

  • Člani
  • 1 posts

Posted 16 February 2006 - 09:03 PM

Zanima me vase mnenje o kremi good night's sleep in serumu overnight success ter serumu first defense...sama sem do sedaj uporabljala kozmetiko Vichy, nekaj casa pa tudi Afrodito...zdaj pa sem slisala, da je ta kozmetika od EA 'bozanska'

hvala in lep pozdrav
  • 0

#2 Katrin

Katrin

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 836 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 16 February 2006 - 09:07 PM

Jaz imam serum Good morning skin in je zelo silikonski, ima kar nekaj antioksidantov, je pa za precej suho kožo in še to pozimi. Jaz sem ga dajala pod puder ko je bil zunaj minus.
  • 0

#3 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 17 February 2006 - 10:47 AM

Moja mama je imela tester od Elizabeth Arden kozmetike in sicer krema za obraz za suho kožo ne vem točnega imena in je rekla, da je super. Verjetno pa je draga.
  • 0

#4 polony

polony

    sramežljivec

  • Člani
  • 6 posts

Posted 18 February 2006 - 09:44 AM

js mam nocno good night's sleep..... pa je fajna... samo je pa tako... ne vem ce bi jo opisala ravno kot bozansko.... ceprav je pa res da mam zlo velike zahteva kar se krem tice in nekako pricakujem cudeže oops.gif tako da je glede nocnih ena boljsih... js od ea uporabljam tudi tekoci puder pa je fajn, mam tud sminko z ognjicem in pa 8 hour wonder cream(k ni lih ne vem kaj , ker tako ognjicevo lahko kupis v dm za veliko ceneje) imela sem tud za celulit z zelenim cajem pa ni blo ne vem kaj... mogoce mehka koza ... serum good morning pa je tak kot je rekla ze ena pred mano... zelo silikonski... men pride v postev kadar mam na dolocenih predelih suho kozo in se mi puder nikakor ne prime... to pa ti da fajno podlago.. to je zaenkrat to:)
  • 0

#5 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 18 February 2006 - 10:20 AM

Imam samo Eight Hour Cream, ki mi je feomenalna za razpokano kožo in presušene ustnice. Sestavinsko ni nobena revolucija in potem takem ni vredna (odločno previsoke) cene, vendar na meni dela čudeže, pa še za izredno dolgo jo imam, po moje za eno leto, ker je ultra mastna, mene spominja na smolo.

Si bom pa pred poletjem mogoče privoščila njihov gel Perpetual Moisture.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#6 Parvinder

Parvinder

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3483 posts
  • Gender:Female
  • Location:Suomi

Posted 06 April 2008 - 03:03 PM

Dilema, kje si kupila to kremo Eight Hour Cream in koliko stane, če kaj veš?
  • 0
tudi pozimi dišiš po cvetju poležane trave spomladi

#7 urš

urš

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2731 posts
  • Location:Bled

Posted 07 April 2008 - 03:07 PM

Js mam od te kozmetike barvico za oči in dvojček šenčil, pa se mi zdi da je ceni primerna kakovost. vsekakor jo bom še kdaj kupila (samo da bom pri denarju tongue.gif )
  • 0
Od genija do norca nas loči samo en korak. V preteklosti sem pač preveč korakala.

#8 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 07 April 2008 - 04:41 PM

Parvinder, dobiš jo povsod, kjer prodajajo Elozabeth Arden kozmetiko, vem da jo imajo v drogerijah Limoni in Beautique. Nimam pojma, kolk stane ta krema, je zihr že eno leto nisem kupila. Pomoje pa kakšnih 25€.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#9 urš

urš

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2731 posts
  • Location:Bled

Posted 07 April 2008 - 06:12 PM

če jo pa prek interneta naročiš na njihovi strani je pa ful bl pocen. sm gledala učeri maskare pa so 10€ cenejše kot pri nas.
  • 0
Od genija do norca nas loči samo en korak. V preteklosti sem pač preveč korakala.

#10 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82333 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 07 April 2008 - 07:35 PM

Sigurno ne pošiljajo k nam.
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#11 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16460 posts
  • Gender:Male

Posted 07 April 2008 - 07:50 PM

25€?! Ne se hecat. Na netu pa celih 12. Saj govorimo o šminki ane? Maskare pa po 13. Bohve kakšne so cene v trgovinah blink.gif
  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#12 urš

urš

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2731 posts
  • Location:Bled

Posted 08 April 2008 - 10:02 AM

maskare so v trgovinah od 25€ - 27€. a s strawberry.net pošiljajo k nam?
  • 0
Od genija do norca nas loči samo en korak. V preteklosti sem pač preveč korakala.

#13 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16460 posts
  • Gender:Male

Posted 08 April 2008 - 11:02 AM

Pošiljajo kamorkoli wink.gif
  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#14 urš

urš

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2731 posts
  • Location:Bled

Posted 08 April 2008 - 08:53 PM

no tm so ful cenejše strvari k pa tko v trgovini smile.gif a zdj si mi pa to povedala, bom pa veselo naročala oops.gif
  • 0
Od genija do norca nas loči samo en korak. V preteklosti sem pač preveč korakala.




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users