Jump to content


Photo

Barvne Leče


  • Please log in to reply
290 replies to this topic

#1 ĐsT_JsT

ĐsT_JsT

    sramežljivec

  • Člani
  • 12 posts

Posted 14 November 2005 - 09:02 PM

no, jz mam v kratkem eno zabavo in nujno rabim barvne kontaktne leče.. kakršne koli barve, ampak po možnosti ČIM BOLJ odštekane! biggrin.gif katera ve kje se jih da dobit? prosim prosim? nujnoooo!! biggrin.gif

hvala*
  • 0

#2 keya

keya

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 333 posts
  • Location:gorenska
  • Interests:marskej... :P predvsem pa turizm pa potovanja :))

Posted 14 November 2005 - 09:05 PM

pr optiku an.. wink.gif
  • 0
~ ženske znamo fejkat orgazem, moški pa celo zvezo ~

by:LiLLaNaB

#3 Katrin

Katrin

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 836 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 14 November 2005 - 09:54 PM

Optik seveda. A si si že kdaj vstavljala lečke? Če nimaš še nič izkušenj z njimi, imaš lahko kakšne težave...
  • 0

#4 ĐsT_JsT

ĐsT_JsT

    sramežljivec

  • Člani
  • 12 posts

Posted 14 November 2005 - 11:05 PM

optiki me še niso dal nobene take info. uporabne. RADA BI ODŠTEKANE, brez dioptrije za kratko časa, ne predrage.. ne samo nevem modre/zelene ampak vzorčaste, zanimive.. optiki sploh nevejo nič, niti kje se da dobit.
  • 0

#5 Martina

Martina

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 956 posts
  • Location:Kamnik
  • Interests:kozmetika v vseh pogledih

Posted 15 November 2005 - 10:05 AM

mesta optika jih ma ziher k sm jih jz pr njih kupila
  • 0
lp, Martina

#6 Blondi

Blondi

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2929 posts
  • Location:Mb
  • Interests:dajanje neumesnih pripomb,onaniranje, poizkušanje različnih znamk pira

Posted 15 November 2005 - 07:05 PM

http://www.080-1-lece.si/, poglej wild eyes 2 go (mesecne lece).Ce bi rada samo barvne pa so najintezivnejse Freshlook colors - jaz sem mela modre pa se je z letala dol vidlo da niso moje biggrin.gif
  • 0

#7 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 15 November 2005 - 07:28 PM

Samo poceni pa glih niso. Nobene barvne ali vzorčaste leče.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#8 ĐsT_JsT

ĐsT_JsT

    sramežljivec

  • Člani
  • 12 posts

Posted 15 November 2005 - 09:42 PM

poznate kkšno optiko mogoče? oops.gif
  • 0

#9 Blondi

Blondi

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2929 posts
  • Location:Mb
  • Interests:dajanje neumesnih pripomb,onaniranje, poizkušanje različnih znamk pira

Posted 16 November 2005 - 01:47 PM

Poceni barvnih lec ne dobis.Ker so trenutno modne in se smatrajo za luksuz ermm.gif
  • 0

#10 Tanjci

Tanjci

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2899 posts
  • Location:Celje
  • Interests:stvari na tem forumu

Posted 20 November 2005 - 01:14 AM

jst imam rjave oči in sem si rekla, da si s prvo plačo (ta pravo), kupim barvne modre leče... imam pa itak skoz leče, mislim imam dioptrijo in jih itak nosim... pridejo pa (po zadnjih podatkih) 6.600 en par, torej 13.200 sit, ker ima različno dioptrijo 8)
  • 0
Posted Image

#11 Blondi

Blondi

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2929 posts
  • Location:Mb
  • Interests:dajanje neumesnih pripomb,onaniranje, poizkušanje različnih znamk pira

Posted 20 November 2005 - 11:44 AM

[quote=Tanjci]jst imam rjave oči in sem si rekla, da si s prvo plačo (ta pravo), kupim barvne modre leče... imam pa itak skoz leče, mislim imam dioptrijo in jih itak nosim... pridejo pa (po zadnjih podatkih) 6.600 en par, torej 13.200 sit, ker ima različno dioptrijo 8)


:thumright: Jaz mam tudi rjave oči.Preverjeno ti popolnoma spremenijo barvo na modro freshlook colorblends, jaz sem mela odtenek true sapphire se mi zdi...Sem pa si zdaj nabavla letne barvne od bausch and lomb, tak za posebne priložnosti samo - take bitchy bitch zelene biggrin.gif
  • 0

#12 levck

levck

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3194 posts
  • Location:Živalski vrt

Posted 20 November 2005 - 11:50 AM

Dons sm sanjala da mi je babica ponujala roza leče in jih nadvse hvalila pa da naj probam ( tut sama jih je mela pa je zgledala...grozn.)
Drgac pa nikol nism mela zelje po lecah, modre so mi prevec hladne,sicer sm pa cist zadovolna s svojimi rjavimi ucki ;)
  • 0

#13 Princeska

Princeska

    drama queen

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16360 posts
  • Gender:Female

Posted 20 November 2005 - 11:55 AM

jst sm tud čist zadovoljne s svojo modro barvo oči in je ne bi nikoli zamenjala biggrin.gif
  • 0

#14 Rianna

Rianna

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4793 posts
  • Location:Maribor

Posted 20 November 2005 - 12:14 PM

to more bit dobro.. maš 1x zele oči, drugič modre waw IPB Image drugač pa sem s svojo barvo oči čist zadovoljna IPB Image
  • 0
La vita senza house musica non e vita
IPB Image
There's nothing more that I want
Then to touch you
To seek truth in your eyes
The only thing that I want
Is to be with you and watch the sunrise

#15 urša

urša

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 943 posts
  • Location:ljubljana

Posted 20 November 2005 - 07:18 PM

QUOTE(pupa)
to more bit dobro.. maš 1x zele oči, drugič modre waw IPB Image drugač pa sem s svojo barvo oči čist zadovoljna IPB Image

kakšno barvo pa maš?? jaz si bom tud kupla barvne leče. najbrš zelene, ker je moja najlepša barva.
  • 0
KDOR HOČE VIDETI, MORA GLEDATI S SRCEM. BISTVO JE OČEM NEVIDNO.
user posted image user posted image

#16 Metuljcica

Metuljcica

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 414 posts
  • Location:Štajerska

Posted 20 November 2005 - 07:22 PM

Jaz sem si že probala barvne leče - take ki ti spremenijo barvo oči in one odštekane.
Kot prvo so se mi zdele full velike (drugače uporabljam zeissove), kot pa moje običajne.
Poleg tega pa mi je barva leč segala preko šarenice, tak da sem se sama sebi zdela kot klovn.
  • 0
user posted image

#17 SlaybeLLe

SlaybeLLe

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 130 posts

Posted 17 January 2006 - 02:26 PM

čist po pravic povedan... barvne leče sux smile.gif oz dobre so za par urc pol pa začnejo oči tko bolet da ni za zdržat..
sama nosim navadne leče že ene 9 let pa ni problema, se jih navadiš v parih urah... pol sm pa 1x probala modre in joooj...leča pač ni na miru in če maš ti navadne prozorne leče not se ne opaz sploh, pri barvnih pa gleaš pol skoz uno barvo in oči pečejo...
ne priporočam, lahko pa probate pa poveste če ste mel kaj bolš izkušnje ;)
  • 0

#18 Tanjci

Tanjci

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2899 posts
  • Location:Celje
  • Interests:stvari na tem forumu

Posted 18 January 2006 - 10:09 PM

ja plis, dejte mal povedat o svojih izkušnjah z BARVNIMI LEČAMI... a je res tko kot prav SlaybeLLe. K men je to čudn. No ja... pol je stvar sam tko bolj za zvečer al pa popoldne pa to.
  • 0
Posted Image

#19 Blondi

Blondi

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2929 posts
  • Location:Mb
  • Interests:dajanje neumesnih pripomb,onaniranje, poizkušanje različnih znamk pira

Posted 19 January 2006 - 09:40 AM

Ma to pa je res čudno!Katere znamke barvnih leč pa si mela?Mene nikoli niso oči bolele od barvnih leč.Mesečne oz. dvotedenske od Johnsona pa so res kulturne za nosit.Iste so kot ostale nebarvne mesečne leče.Pa ne vem kak bi lahko čez barvo gledala če pa majo na sredini prozorno, edino če bi ti ne vem kam zlezla leča (kar se meni še ni zgodlo). Ne vem, no. Sem pa si kupla pred kratkim letne barvne, ki pa so res malček bolj debele in se jih od začetka malo čuti, samo te itak nimam za vsaki dan. Ko pa sem mela mesečne barvne, pa sem jih nosla vsak dan, celi dan, pa nisem imela nobenih problemov. Leča je leča, edino pri barvnih je pač odtisnjena barva na lečo.Verjetno pa je to odvisno tudi od vsakega posameznika, vsakemu pač vsaka leča ne odgovarja.
  • 0

#20 Tanjci

Tanjci

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2899 posts
  • Location:Celje
  • Interests:stvari na tem forumu

Posted 19 January 2006 - 10:13 PM

evo Blondi... ful se strinjam - leča je leča. Jst tud ne vem kolk morš met izsušeno oko, da se ti leča prilepi čist tam nekje stran, da pol gledaš čez barvo.... sam dobr, neki pa je na temu, da ji ni odgovarjal.

Men je sam fajn, da imajo drugi dobre izkušne. Jst bom tud une od Johnsona vzela.

  • 0
Posted Image




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users