Jump to content


Photo

SWEETSCENTS Green Tea Overnight Skin Rejuvenation


  • Please log in to reply
22 replies to this topic

#1 tyasa

tyasa

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1851 posts
  • Location:French Polynesia

Posted 10 May 2008 - 08:57 AM

Zanima me, če še katera trenutno uporablja tole in kako se ji zdi? Jaz sem ga do zdaj uporabila 3x in sem res navdušena ker mi je izginilo še zelo veliko ogrcev.

Še opis:

Pri sestavi te formule smo upoštevali znanje stare kitajske medicine, ki zeleni čaj ceni kot eno izmed najbolj pomembnih zdravilnih sestavin, ki kožo zdravijo in ščitijo. Kombinirali smo ga z riževo in bambusovo svilo, ki jo pridobimo iz vršičkov riževe in bambusove rastline (nikakor ne gre za rižev ali bambusov prah oz. škrob, ki sta bolj pogosta). Riževa in bambusova svila sta znani po svojih zdravilnih lastnostih in tem, da kožo ščitita. Ta puder s pomladitvenim učinkom resnično priporočamo za mastno kožo, ker vpija odvečne maščobe, še posebej pa je priporočljiv za uporabo ob lasni liniji, okoli nosa in brade ter povsod drugje, kjer se vam pojavljajo nečistoče zaradi odvečne maščobe.

Pred spanjem ga preprosto nanesete na kožo s čopičem za mineralni puder, pri tem pa ga ne pozabite nanesti dvakrat povsod tam, kjer se vam pojavljajo nečistoče. Zjutraj bo vaša koža manj mastna, večje pore pa se vam bodo zdele manjše. Kožo umijete in očistite tako kot običajno ter nanesete mineralna ličila. Puder lahko pod svojimi običajnimi mineralnimi ličila uporabljate tudi podnevi. Ko ga nanesete, zelena barva čajevca na vaši koži praktično ni opazna.


Jaz ga ednino ne nanašam s čopičem ampak kar s prstom ker ga gre tako lahko res malo bolj na debelo nanesem kjer je potrebno smile.gif
  • 0
We must let go to live on.

#2 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 10 May 2008 - 10:44 AM

Sploh nisi napisala katera firma je, tako da nimam pojma, za kateri izdelek dejansko gre. =)
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#3 vrana

vrana

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2547 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 10 May 2008 - 10:46 AM

A ne piše v naslovu..Green Tea Overnight Skin Rejuvenation
  • 0

#4 Taly

Taly

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 170 posts

Posted 10 May 2008 - 10:49 AM

Jaz ga uporabljam zdaj že nekje en teden. Koža se mi je zelo pomirila, in opažam da mi mozolji tudi počasi izginjajo. Jaz sem si nekaj časa nanšala s kabukijem, zdaj pa si nanašam s čopičem za senčke, saj gre tako bolj na debelo.

Mogoče je k tem, da se mi je koža dokaj popravla prispeval tudi hide a pore, ki ima zelo podobne sestavine kot GTOSR, vendar si pod ta puder še vedno nanesem pikico tekočega pudra.
  • 0

#5 tyasa

tyasa

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1851 posts
  • Location:French Polynesia

Posted 10 May 2008 - 10:53 AM

Potem pa prosim če ena od moderatork pripiše k naslovu še Sweetscents.

Jaz tudi nimam novih mozoljev odkar ga uporabljam, tisti ki pa sem jih še imela mi pa kar hitro izginjajo smile.gif
  • 0
We must let go to live on.

#6 Taly

Taly

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 170 posts

Posted 10 May 2008 - 10:58 AM

Jaz sem tudi opazla, da tudi če si na obrazu naredim kakšno ranico oops.gif , da mi jo čez noč popolnoma zaceli. Ker, ko še nisem uporabljala tega, je mi se še ranica čez noč dodatno vnela in je bilo potem še 3x hujše. Vglavnem, meni je super wink.gif


  • 0

#7 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 10 May 2008 - 12:12 PM

In ravno včeraj je nova pošiljka zapustila Ameriko. Tak da, če ga kera hoče ga dobi tukaj čez 2 tedna. Jaz komaj čakam, da ga dobijo in ga naročim.
  • 0
Viens, reste ici!

#8 Baby

Baby

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3833 posts

Posted 10 May 2008 - 05:39 PM

Kolko ga pa pride notri in koliko stane? smile.gif
  • 0

#9 ninaa

ninaa

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 433 posts
  • Location:Obala

Posted 10 May 2008 - 06:43 PM

A pa to res pomaga za mozolje?? Mene zanima kaj je za ena sestavina zinc oxide,ki jo vsebuje ta izdelek?

  • 0

#10 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 10 May 2008 - 06:49 PM

@ninaa naj bi pomagalo ampak moreš sprobat sama.
@baby cena je okoli €7. Glede količine pa nisem prepričana ampak mislim da je 5g.


Tukaj je ocenjen.
  • 0
Viens, reste ici!

#11 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16445 posts
  • Gender:Male

Posted 10 May 2008 - 06:53 PM

QUOTE(ninaa @ 10. 5. 2008 - 19:43) View Post

Mene zanima kaj je za ena sestavina zinc oxide,ki jo vsebuje ta izdelek?


Mineral je. Nič posebnega. Uporablja se za UVA zaščito. Lahko pa maši pore. Če se seveda ne motim... oops.gif

  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#12 tyasa

tyasa

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1851 posts
  • Location:French Polynesia

Posted 10 May 2008 - 07:21 PM

Cena je 7 €, glede količine pa tudi jaz nebi vedla točno.

zinc oxide bi lahko tudi mašil pore ampak mislim, da tukaj ni nevarnosti ker je na zadnjem mestu in sama lahko potrdim da tale stvar niti slučajno ne maši ker sem jaz tudi kar dosti občutljiva na mašenje por smile.gif
  • 0
We must let go to live on.

#13 Taly

Taly

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 170 posts

Posted 10 May 2008 - 07:51 PM

Količina ene posodice tega je 3g. smile.gif
  • 0

#14 Baby

Baby

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3833 posts

Posted 11 May 2008 - 07:00 PM

Grozno malo. Bom kar naročila verjetno s sweetscents strani.
  • 0

#15 tyasa

tyasa

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1851 posts
  • Location:French Polynesia

Posted 11 May 2008 - 07:03 PM

Meni se tudi sliši 3g malo ampak glede na to koliko se ga porabi mislim da bo kar za nekaj časa smile.gif
  • 0
We must let go to live on.

#16

  • Guests

Posted 11 May 2008 - 07:03 PM

Mislite, da je primeren tudi za suho kožo?
Če je, si ga mogoče vzamem. Baby a na Sweetscents strani misliš, da večjo količino prodajajo kot na Čarodejki?
  • 0

#17 Baby

Baby

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3833 posts

Posted 11 May 2008 - 07:07 PM

Ja tu dobiš 3 grame za 7 eur. Tam pa 30g za 16eur.
  • 0

#18 tyasa

tyasa

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1851 posts
  • Location:French Polynesia

Posted 11 May 2008 - 07:10 PM

Toliko blink.gif ampak jaz tega nikjer ne najdem na njihovi strani ermm.gif

Edit: sem že našla
  • 0
We must let go to live on.

#19

  • Guests

Posted 11 May 2008 - 07:19 PM

Hvala Baby. smile.gif
Bom jaz tudi kar na Sweetscents vzela. A bi ga katera delila? Ker jaz bi ga samo pol imela.
Ampak najprej moram mal povprašat strokovnjakinje, če je sploh primeren za suho kožo.
  • 0

#20 tyasa

tyasa

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1851 posts
  • Location:French Polynesia

Posted 11 May 2008 - 08:40 PM

ciara, če ga boš slučajno vzela ga jaz z veseljem delim, če me ni že kera prehitela (da si naredim malo zaloge tongue.gif )

Glede tega, če je primeren za suho kožo pa tudi jaz ne vem povedati, ker jaz ga uporabljam samo tam kjer imam pore in tam je kožo mastna.
  • 0
We must let go to live on.




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users