Jump to content


Photo

Krema za po britju za moške


  • Please log in to reply
27 replies to this topic

#1 vrana

vrana

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2547 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 04 February 2008 - 07:31 PM

Fant me je prosil, če mu kupim kremo za po britju, ki bo pomirila njegovo kožo in mozoljčke, ki pri tem nastanejo. Imate kakšne predloge? Zelo se nagibam k Audrey Organics Men Stock Moisturizer, a je mogoče malce predrag (22€).
Pozna kdo kaj približno kvalitetnega in malce cenejšega?
  • 0

#2 urš

urš

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2731 posts
  • Location:Bled

Posted 04 February 2008 - 08:05 PM

Jaz sem mojemu fantu po priporočilu atija kupla Nivea Sensitive. Diši božansko pa ni tako zelo drag in je brez alkohola. Zdaj se mu ne delajo več mozolčki od britvice in tudi koža je mehkejša smile.gif priporočam ti tega smile.gif
  • 0
Od genija do norca nas loči samo en korak. V preteklosti sem pač preveč korakala.

#3 Vanessa22

Vanessa22

    sramežljivec

  • Člani
  • 3 posts

Posted 07 February 2008 - 01:40 AM

QUOTE(uršolinkica @ 4. 2. 2008 - 20:05) View Post

Jaz sem mojemu fantu po priporočilu atija kupla Nivea Sensitive. Diši božansko pa ni tako zelo drag in je brez alkohola. Zdaj se mu ne delajo več mozolčki od britvice in tudi koža je mehkejša smile.gif priporočam ti tega smile.gif


Naj fant poskusi tole kremo --> krema za obraz

ali tale vlažilni fluid

Pa tudi ti, oba bosta navdušena.
  • 0

#4

  • Guests

Posted 07 February 2008 - 09:16 PM

Uporablja kdo tole kremo? Bi jo kupila fantu ...
IPB Image

Stane okrog 10€, sem pa probala tester malo na roki in je bil fajn občutek, sestavine so se mi pa tudi zdele ok (naravne). Tak lahek fluid je, pa piše, da je tudi fajn za po britju. Ima kdo že kakšne izkušnje? hmm.gif
  • 0

#5 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 10 February 2008 - 11:24 AM

Za mojega fanta je že kar nekaj časa eden in edini Audrey Organics Men's Stock Moisturizer. Krasno se maže, zelo hitro se vpije, predvsem pa kožo čudovito pomiri in navlaži. Res je, da ni poceni, ampak je vreden vsakega centa.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#6

  • Guests

Posted 10 February 2008 - 11:28 AM

Ja, DiLeMa, sem sišala že več pohval za tole, ki jo omenjaš. Samo se mi tudi ta, ki sem jo prej nalepila, ne zdi slaba po sestavinah, pa občutek na koži je tudi fajn. hmm.gif Bi mu pa tole od AO kupila za rojstni dan, samo ga ima šele poleti ... oops.gif


  • 0

#7 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30611 posts
  • Location:Primorska

Posted 10 February 2008 - 11:48 AM

jaz sem mu kupila neko mini embalažo ene L'Occitanove kreme, mislim, da je divji brin in prvič, ko se je po britju z njo namazal, mu je šef naslednje jutro reku, da zgleda ful dobr in kar nekak mlajši in ga vprašu, če sm mu jst dala kako reč, hahaha, laugh.gif
  • 0

#8

  • Guests

Posted 10 February 2008 - 12:22 PM

laugh.gif

Jaz sem pa svojemu enkrat za foro rekla, naj se po obrazu namaže z mojo alverdino kremo s pasijonko. Se ni kaj preveč upiral, potem je pa takoj letel na sestanek, kjer se bivše sodelavke (s katerimi je delal pred leti) niso mogle načuditi, kako lepo in mehko kožo ima in kako fajn zgleda. laugh.gif Me je takoj potem poklical in vprašal, če bi mu lahko eno to kremo kar odstopila. tongue.gif
  • 0

#9 Adriane

Adriane

    Flesh for fantasy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 9883 posts
  • Gender:Male

Posted 10 February 2008 - 12:38 PM

Vem, da ne paše sem...
Nila, ko omeniš svojega fanta in vidim, kako srečna si z njim, to občutim tudi sama. Res sem vesela, da si ga našla. In to tako hitro, glede na neprijetne okoliščine!

Mogla sem. Pardon za OT.

  • 0

Do not pray for an easy life, pray for the strength to endure a difficult one.
Bruce Lee

yru-vinyl5_thumb.giftr-untitl.jpg

d035.gif

icon-33-32.png opera_volgae_malek


#10 Blondi

Blondi

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2929 posts
  • Location:Mb
  • Interests:dajanje neumesnih pripomb,onaniranje, poizkušanje različnih znamk pira

Posted 10 February 2008 - 12:42 PM

Kaj pa Lusheva Cosmetic lad ?

IPB Image

Moj jo je s pridom uporabljal, pa še jaz zraven wink.gif

  • 0
Once you go Mac, you never go back
IPB Image

#11

  • Guests

Posted 10 February 2008 - 09:50 PM

QUOTE(Adriane @ 10. 2. 2008 - 12:38) View Post

Vem, da ne paše sem...
Nila, ko omeniš svojega fanta in vidim, kako srečna si z njim, to občutim tudi sama. Res sem vesela, da si ga našla. In to tako hitro, glede na neprijetne okoliščine!

Mogla sem. Pardon za OT.


Ooo, hvala, Adriane! kiss1.gif Ma ja, on je moj srček. blush1.gif Sva tudi midva vesela, da sva se našla, se je glih danes spovedal, kako je srečen, da sva skupaj. Naj traja ... smile.gif



Blondi, hvala za namig. A tale od Lusha je naravna, al ma konzervanse? hmm.gif
  • 0

#12 nanka

nanka

    sramežljivec

  • Člani
  • 76 posts

Posted 16 February 2008 - 11:35 AM

Nila ne, žal ni isto naravna. vsebuje parabene
  • 0

#13

  • Guests

Posted 16 February 2008 - 04:32 PM

Oh, škoda. ermm.gif
thanks.gif, Nanka.
  • 0

#14 TASH

TASH

    engaged to Brokoli

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4548 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 16 February 2008 - 09:37 PM

Od Logone je tud dober, pa lepo diši. happy.gif
  • 0

Believe in nothing, no matter where you read it, or who said it, no matter if I have said it, unless it agrees with your own reason and your own common sense.
- Buddha


#15 Xena

Xena

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 126 posts

Posted 20 February 2008 - 10:44 AM

Audrey Organics Men Stock Moisturizer je vredna svojega denarja. Izjemna krema.
  • 0

#16 vrana

vrana

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2547 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 20 February 2008 - 10:55 AM

Imajo za to kremo tudi testerček??
  • 0

#17 Xena

Xena

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 126 posts

Posted 20 February 2008 - 02:39 PM

QUOTE(vrana @ 20. 2. 2008 - 12:55) View Post

Imajo za to kremo tudi testerček??


Ali misliš na Aubrey? Če že, mislim, da imajo. Nekatere pravijo, da ti lahko pošljejo domov,
lahko pa greš v tisto trgovinco, kjer prodajajo, pa rečeš gospodični za testerček.
  • 0

#18 vrana

vrana

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2547 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 20 February 2008 - 02:52 PM

Ok. Hvala Xena smile.gif
  • 0

#19 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 20 February 2008 - 04:42 PM



vrana,
njihova Vegecoll krema je takorekoč sestavinsko identična, pa cenejša - sicer zanemarljivo, ampak vseeno.

  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#20 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 20 February 2008 - 05:07 PM

Mogoče se bo zdelo čudno, ampak meni se definitivno ti dve kremi ne zdita identični. Fant je probal obe in mu je za po britju Men's Stock veliko bolj všeč, pravi, da ima prav tisti feeling, da mu razkuži ranice in mu veliko bolj ustreza.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users