Jump to content


Photo

krema za samoporjavitev


  • Please log in to reply
12 replies to this topic

#1 stella*

stella*

    sramežljivec

  • Člani
  • 93 posts

Posted 23 October 2007 - 06:28 PM

Rabim eno res kvalitetno in čimbolj naravno kremo za samoporjavitev - obraz. Nivea, Johnsons, Balea ... odpade. Trenutno imam od Sante-ja, ampak mi ne ustreza, ker ni učinka samoporjavitve.
  • 0

#2 rona

rona

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 149 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 29 October 2007 - 07:12 PM

Zelo dobra je COLLISTAR-jeva krema. Jaz imam obe, za obraz in za telo in sta fenomenalni.
  • 0

#3 Katrin

Katrin

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 836 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 29 October 2007 - 10:45 PM

Vsi bi naravno, ampak nobena firma ne pasira korenčka v svoje tube. Naravno te porjavi samo sonce, vse ostalo je pač kemija. Al pa nima "učinka porjavitve".

Jaz imam Clarins gel. Gre za rahlo porjavitev in ni komedogen.

  • 0

#4 stella*

stella*

    sramežljivec

  • Člani
  • 93 posts

Posted 06 December 2007 - 07:25 PM

No, jaz sem dobila dokaj naravno - Laverino kremo. Vonj ima malce močan, ampak naj bi bila kolk tolk naravna.
  • 0

#5 besweety_inside

besweety_inside

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2139 posts
  • Location:štajerska
  • Interests:snowboard,snowboard,snowboard,bordanje sem rekla?=)

Posted 07 December 2007 - 03:39 PM

in kako se obnese?, jaz imam za telo od Garnierja sunkissed neki takega, in sem zelo zelo zadovoljna.

Bi pa rabla kaj za obraz, čeprav tud ne smile.gif , ker mi je ql tako, na obrazu ne upam tvegat s temi kremami , raje mal senčila na lička, pa je.
  • 0

#6 LiL`curLy_girL

LiL`curLy_girL

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 274 posts

Posted 19 August 2008 - 01:02 PM

kk je pa kej z tabletami za samoporjavitev? pozna katera? baje so boljse kot pa soncenje ( vsaj tk sm prebrala ) kr tole z kremami...mi ni neki...sm pol ko en korencek laugh.gif ....
  • 0

#7 Nušii

Nušii

    sramežljivec

  • Člani
  • 19 posts

Posted 25 August 2008 - 04:15 PM

Jaz mam kremo Dove Summer Glow in mi je čist ok. Mazala sem se pred morjem in med morjem. Čez cel dan sem se sončila, namazala sem se pa ko sem se stuširala. In nisem imela nič rumenih flekov. Tudi na brisači nism opazila rjavih madežev. Super stvarca! Sicer je pa poletje že pri koncu in pozimi se lahko začnemo spet mazat s kremami, da bomo pozimi zgledale "zagorele". wink.gif
  • 0
Good girl gone bad.

#8 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 25 August 2008 - 06:10 PM

jAZ SEM JO UPORABLJALA, DA BO MALCE OBRDŽALA PORJAVELOST. pA SEM ZGOLJ POSTALA LISASTA (OČITNO OD KREME, NE OD SONCA).
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#9 gospodična*mična

gospodična*mična

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1793 posts
  • Gender:Female

Posted 25 August 2008 - 06:19 PM

jaz STjev sploh ne uporabljam, ker nočem nobenih lis whatsoever. Pa tud problem je, če se mažeš s STjem in potem greš športat in se ti barva oguli tam, kjer imaš pas pri športnih hlačah, pod pazduho,itd...kr neki no.
In potem si ves šekast.
blink.gif

QUOTE(stella* @ 23. 10. 2007 - 19:28) View Post

Rabim eno res kvalitetno in čimbolj naravno kremo za samoporjavitev - obraz. Nivea, Johnsons, Balea ... odpade. Trenutno imam od Sante-ja, ampak mi ne ustreza, ker ni učinka samoporjavitve.


Drugače pa mislim da ima Nuxe nekaj takega, kar da blagi samoporjavitveni učinek. Vsaj za obraz no.
  • 0

#10 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 29 September 2008 - 09:22 AM

IPB Image

COLLISTAR MAGIC DROPS - Self Tanning Concentrate

Tole imam jaz in mi je super. Je prav za obraz, gre pa za temno rjav serum, ki se krasno razmazuje in se dobesedno v momentu vpije tudi v mojo mešano kožo z mastnim T predelom. Ne maši mi por, niti malo ne pusti lepljive kože, obarva pa ful lepo, tak zlato rjavo, nič oranžno. Rezultat je viden hitro, jaz sem se že po prvem večernem nanosu zjutraj zbudila luštno zagorela v obraz. Ne sicer zelo, ampak vsekakor je rezultat že po prvem nanosu, po ene treh zaporednih (vsak večer) je pa barva fenomenalna. Samo prej nujno naredit temeljit piling (jaz sem s Suki lemongrass pilingom) in potem zadevo fajn enakomerno in temeljito vtret v kožo ter fajn zabrisat tudi po vratu, da se ne vidi črta. Pa všeč mi je, da se mi zdej tud podočnjaki manj vidijo, kot bi jih nekak zabrisalo.

Za telo pa nič ne uporabljam, sem bla do zdej še vedno šekasta. Se mi zdi, da je prevelika površina, da bi lahko čist enakomerno nanesel. Načrtujem pa skozi zimo ene 10 obiskov solarija, tistega najbolj nežnega. Samo toliko, da obdržim pikico barve, ki sem jo prinesla iz Grčije (čeprav je nisem veliko, ampak mi bolj paše če sem malenkost rjava).
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#11 morettina

morettina

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3056 posts
  • Gender:Female
  • Location:ljubljana

Posted 29 September 2008 - 10:34 AM

to deluje pa zelo mamljivo tongue.gif koliko pa stane?
  • 0

#12 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 29 September 2008 - 10:52 AM

Okrog 22€ za 30ml.

Bom slikala konc tedna da boš vidla kakšno polt nardi. Meni je ful všeč, nad pričakovanji.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#13 morettina

morettina

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3056 posts
  • Gender:Female
  • Location:ljubljana

Posted 30 September 2008 - 07:30 AM

hvala dilema smile.gif včasih pozimi paše, da polt malo zasije. centralna, malo gibanja na svežem zraku, prinese svoje.
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users