Jump to content


Konec TLP-ja


  • Please log in to reply
25 replies to this topic

#1

  • Guests

Posted 17 June 2007 - 05:36 PM

Glih sm pogledla TLP, danes je bla zadnja oddaja, saj se se ne ve a jo bojo jeseni se ustvarjali al ne, vsekakor pa, tut ce jo bojo, v njej ne bo vec Anje, pa tut Ladota ne. Se mi zdi, da je blo Ladou ful tezko zdaj na koncu, ko sta z ASnjo pela, je kr mene mal stisnilo zraven smile.gif
Ste gledli oddajo? Jo boste pogresali, vam je bla fajn in predvsem, kaka sta se vam zdela voditelja?
Men je bla super oddaja, sploh Vikend paket, ki je bil vedno zadje 45 minut.
  • 0

#2 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 83079 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 17 June 2007 - 05:57 PM

Na začetku sem jo gledala, potem pa vedno manj, ker se je slabšala. Lado in Anja sta mi v redu, tut oddaja je mela svoje momente. Ampak zadnje čase je bla pretežno dolgočasna, tko da je verjetno še najbolje, da jo ukinejo. Teje nisem mogla gledat, Ladota mi je pa žal. Pa saj bo novo oddajo dobil v kratkem. smile.gif
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#3 Emily

Emily

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11535 posts
  • Gender:Female

Posted 17 June 2007 - 06:01 PM

QUOTE(Jinadaze @ 17. 6. 2007 - 18:57) View Post

Na začetku sem jo gledala, potem pa vedno manj, ker se je slabšala. Lado in Anja sta mi v redu, tut oddaja je mela svoje momente. Ampak zadnje čase je bla pretežno dolgočasna, tko da je verjetno še najbolje, da jo ukinejo. Teje nisem mogla gledat, Ladota mi je pa žal.


Se strinjam z napisanim. Mi je bila fajn odaja na začetku, potem pa vedno slabša, sploh odkar je bila ta Teja.
  • 0

Yes, it can happen so quickly. Life as we know it can change in a blink of an eye. Unlikely friendships can blossom, important careers can be tossed aside, a long lost hope can be rekindled. Still, we should be grateful for whatever changes life throws at us. Because all too soon, the day will come when there are no changes left.


#4 soraya

soraya

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 688 posts

Posted 17 June 2007 - 07:01 PM

Zdaj se baje menijo z Nino Osenar, da bi bila nova voditeljica TLP-ja. bruh.gif
  • 0
IPB Image

#5 sahara

sahara

    bailarina apasionada

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 9109 posts
  • Location:na koncu sveta
  • Interests:ples

Posted 17 June 2007 - 07:31 PM

tega pa sploh ne bo noben gledal! drgač je bil pa moj tamav enkrat na tlp, v 5 min slave biggrin.gif
  • 0
¡Que viva la salsa cubana!

IPB Image

#6 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 17 June 2007 - 08:16 PM

Meni je pa Anja živ polom, daleč od neke seksi ženske, v katero jo naštimavajo. Lado mi ima pa vedno neke prisiljene fore. TLP gledam edino zaradi modnih prispevkov, ostalo mi je nezanimivo.
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#7 Katrin

Katrin

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 836 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 17 June 2007 - 09:09 PM

Meni sta bila Lado in Anja eden boljših slovenskih voditeljskih parov, medtem ko bi Tajo za vsaj 5 let poslala nekam na učenje, ker temu formatu showa ni bila dorasla.
Lorello manj slišim, raje jo imam. No sedaj ima baje neko svojo oddajo - sploh si ne predstavljam mazohista, ki jo posluša celo debelo uro.
  • 0

#8 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45505 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 17 June 2007 - 09:55 PM

QUOTE(Jinadaze @ 17. 6. 2007 - 18:57) View Post

Na začetku sem jo gledala, potem pa vedno manj, ker se je slabšala. Lado in Anja sta mi v redu, tut oddaja je mela svoje momente. Ampak zadnje čase je bla pretežno dolgočasna, tko da je verjetno še najbolje, da jo ukinejo. Teje nisem mogla gledat, Ladota mi je pa žal. Pa saj bo novo oddajo dobil v kratkem. smile.gif

QUOTE(Emily @ 17. 6. 2007 - 19:01) View Post

Se strinjam z napisanim. Mi je bila fajn odaja na začetku, potem pa vedno slabša, sploh odkar je bila ta Teja.
Se popolnoma podpišem pod to.

  • 0

#9

  • Guests

Posted 17 June 2007 - 10:07 PM

Ja, Taja je tut men grozna. Sam Anja mi je bla vsec, ker je bla se kr nora, Lado pa itak... res sta bla fajn voditeljski par, dalec nad formatom Maria in njemu podobnimi...
  • 0

#10 black_sweety

black_sweety

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1469 posts
  • Location:iz pekla do raja...

Posted 18 June 2007 - 12:28 AM


A prav fertig je blo...za guuuut?! cry.gif Pa ne, ne bom jokala glih, ampak ja sta mi bla prijetna voditelja, dobro sta se ujemala-dopolnjevala. Sicer sem to gledala bolj redno v njenih zacetkih...sedaj pa niti ne vec. Danes sem slucajno nekaj delov ujela in sem mislila, da je samo zadnja oddaja v sezoni...till now.

Meni je pa Taja drugace vsecna, simpaticna, dobro mi izgleda. Resda se v startu z Ladotom nista najbolje poklapala, ampak se mi zdi, da ji on niti ni dal prilike, da bi lahko prisla bolj do izraza. Isto je z gledalci, ki so jo primerjali z Anjo in kao ni bla dovolj dobra, ker pac ni bla ona. Seveda je lazje kritizirat in delat primerjave, kot pa cloveku dat priloznost.
  • 0
[b]Apologizing does not always mean that you are wrong ... It just means that you value your relationship more than your ego. [/[/size]b] [color=#000066][/size]

#11 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 83079 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 18 June 2007 - 08:37 AM

QUOTE(Katrin @ 17. 6. 2007 - 22:09) View Post

Meni sta bila Lado in Anja eden boljših slovenskih voditeljskih parov, medtem ko bi Tajo za vsaj 5 let poslala nekam na učenje, ker temu formatu showa ni bila dorasla.
Lorello manj slišim, raje jo imam. No sedaj ima baje neko svojo oddajo - sploh si ne predstavljam mazohista, ki jo posluša celo debelo uro.


Bleščica je v redu oddaja, traja ene 25 min, nič več. Ampak je ob nemogočem času na sporedu (pon. 22.00- Urgenca uber alles smile.gif ).
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#12 Anja88

Anja88

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1321 posts

Posted 18 June 2007 - 11:57 AM

Pa ta RTV gre vedno bol v komercialo in vedno slabši program, samo še za poneumljanje ljudi je... bruh.gif Nino Osenar bojo gledli, v to sem prepričana, a ne isti ljudje ki smo zdaj spremljali oddajo...No saj sem samo tisti del ko sta bila Lado in Anja (kasneje brez Anje)...

a pa mogoče kdo ve nalov pesmi, ki so jo na koncu peli? Something about love??? hmm.gif
  • 0
IPB Image

#13 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 18 June 2007 - 12:26 PM

QUOTE(soraya @ 17. 6. 2007 - 20:01) View Post
Zdaj se baje menijo z Nino Osenar, da bi bila nova voditeljica TLP-ja. bruh.gif

Upam, da je ta novica šaljiva. cry.gif
Kje pa si jo zasledila?
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#14 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 18 June 2007 - 12:35 PM

QUOTE(Anja88 @ 18. 6. 2007 - 12:57) View Post

Pa ta RTV gre vedno bol v komercialo in vedno slabši program, samo še za poneumljanje ljudi je... bruh.gif Nino Osenar bojo gledli, v to sem prepričana, a ne isti ljudje ki smo zdaj spremljali oddajo...No saj sem samo tisti del ko sta bila Lado in Anja (kasneje brez Anje)...

a pa mogoče kdo ve nalov pesmi, ki so jo na koncu peli? Something about love??? hmm.gif


Pač odraža našo vlado! So pred kratkim korenito spremenili stvari - žal na slabše! down.gif

In kaj je sedaj to glede Nine Osenar? Jaz sem razumela, da te oddaje sploh ne bo več. Mogoče bo neka druga ob podobnem terminu z novo voditeljico? V vlogi voditeljice BB se je IMO kar solidno odrezala.....eh!

V Sloveniji očitno obstaja le 10 ljudi in samo ti so sposobni in peti in igrati, in moderirati razične zadeve. Joj, ljudje smo je že siti in obupno kličemo po kakšnem novem obrazu!

  • 0
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.


#15 Regratova Lučka

Regratova Lučka

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1314 posts
  • Gender:Female
  • Location:v objemu dolenjskih gričkov

Posted 18 June 2007 - 03:20 PM

Včeraj sem malo gledala the best of TLP. Nelkateri trenutki so bili res za zapomnit.
Drugače pa je imerla Taja res malo nehvaležno nalogo, ker je prišla po Anji Tomažin.
Pa verjetno je bolje, da so TLP ukinili, da ne bi postala preveč ponavljajoča se in posledično dolgočasna.. Treba je nehat, ko si v prednosti.

In strinjam se s Kinky: kaj res poznamo peščico tv-obrazov, ki jih moramo potem gledat v tisoč in eni obliki? Oz. oddaji?


In še nekaj mi naj nekdo pojasni: zakaj je pri reklami za Lorellino oddajo Bleščica potem še prevod Glitter? Kaj smo dvojezična država????!!! Ne razumemo slovensko??!!! Ali je tako bolj fancy? rolleyes.gif
  • 0
Vem, da živim v svojem svetu. Vendar je ok, tam me poznajo.

#16 Anja88

Anja88

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1321 posts

Posted 18 June 2007 - 04:11 PM

QUOTE(Regratova Lučka @ 18. 6. 2007 - 16:20) View Post

...
In še nekaj mi naj nekdo pojasni: zakaj je pri reklami za Lorellino oddajo Bleščica potem še prevod Glitter? Kaj smo dvojezična država????!!! Ne razumemo slovensko??!!! Ali je tako bolj fancy? rolleyes.gif


Učijo nas tuje jezike, da bi manj slovensko govorili, ko je pa tako zakompliciran jezik tongue.gif
  • 0
IPB Image

#17 soraya

soraya

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 688 posts

Posted 18 June 2007 - 05:21 PM

QUOTE(Jenna @ 18. 6. 2007 - 11:26) View Post

Upam, da je ta novica šaljiva. cry.gif
Kje pa si jo zasledila?


V Vikendu piše, da naj bi se z Nino dogovarjali, da naj bi imela eno rubriku v TLP ali pa da bi bila celo voditeljica. Za voditelja pa se baje dogovarjajo z Markom Potrčem.

Jaz tudi upam, da ni res glede voditeljice.
  • 0
IPB Image

#18 Parvinder

Parvinder

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3483 posts
  • Gender:Female
  • Location:Suomi

Posted 18 June 2007 - 05:42 PM

Ah TLP brez Ladota pač ne bo več TLP. To je tako kot če bi zamenjali glavnega igralca zaradi katerega večina gleda.
  • 0
tudi pozimi dišiš po cvetju poležane trave spomladi

#19 Sissy

Sissy

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1329 posts
  • Location:Nekje med MGL-om in SNG Dramo Ljubljana.
  • Interests:Berem, pišem pesmi, igre in izpopolnjujem se v igranju.

Posted 18 June 2007 - 06:06 PM

Ladota bom tooook pogrešala!!!! cry.gif cry.gif cry.gif cry.gif cry.gif cry.gif cry.gif
Sprejela bi samo, če bi zdaj vodil Uroš Smolej. oops.gif
  • 0
Obstala sem,
da bi se spremenila.
Obstala sem,
da bi se pomirila.
Obstala sem,
da bi obraz dobila

#20 TiTa

TiTa

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3327 posts

Posted 18 June 2007 - 07:23 PM

jaz sem gledala TLP prvo leto,potem mi je postalo totalno brezveze, pa Lado mi je full anti,tak da kar se mene tiče mi je čist ravno če ga ukinejo
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users