Jump to content


Photo

Musical


  • Please log in to reply
64 replies to this topic

Poll: You like musical? :) (14 member(s) have cast votes)

You like musical? :)

  1. No way, Jose (7 votes [50.00%])

    Percentage of vote: 50.00%

  2. Si, signor (7 votes [50.00%])

    Percentage of vote: 50.00%

Vote Guests cannot vote

#1 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 22 August 2008 - 09:39 AM

NOVA TEMA! style_emoticons/default/happy.gif

Torej, ker sem sama velika oboževalka mjuziklov, odpiram novo temo, kjer se lahko pogovarjamo o le-teh. Za začetek naj predstavim nekaj najbolj znanih in meni všečnih mjuziklov.

1. THE PHANTOM OF THE OPERA - KLIK

Posted Image

2. HAIR - KLIK style_emoticons/default/cry.gif style_emoticons/default/worthy1.gif
SPOILER WARNING pri tem linku. style_emoticons/default/wink.gif

3. JESUS CHRIST SUPERSTAR - KLIK

4. MAMMA MIA - KLIK

5. CATS - KLIK

6. BILLY ELLIOT - KLIK

Torej, so vam všeč, jih gledate, zakaj ne? Vaš najljubši? style_emoticons/default/smile.gif

edit: super, zajebala anketo, ignorirajte jo. style_emoticons/default/cry.gif
  • 0
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.


#2 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25828 posts
  • Gender:Female

Posted 22 August 2008 - 09:50 AM

Obožujem musicale. Vedno sem jih rada gledala tudi po TV (tisti stari ameriški). Ful mi je ostal v spominu musical Elisabeth, katerega sem šla gledat na Dunaj. Prav ... ekstatično al kako naj rečem smile.gif (klik 1 klik 2 klik 3, klik 4, klik 5) - najljubši "Ich gehör nur mir in pa tist na "klik 1 in klik 5". Mogoče mi je zadeva še toliko bolj všeč, zato ker glasbo osebno poznam - priredbo smo igrali.

Ko bom šla v London, grem 10000% na kakšno predstavo (najraje Cats).
  • 0

#3 Frida

Frida

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11075 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 22 August 2008 - 10:01 AM

Jaz jih imam tud ful rada.
Najbolj si želim videt Fantoma iz Opere v Londonu, pa kakšnega bi šla pogledat na Broadway (right!) - mogoče mi pa kdaj rata smile.gif
Pa fuuul res ful mi je všeč Briljantina. To soboto bo na tv3 in komaj čakam. Pred kakšnim mesecem sem šla pa v Križanke na Briljantino in je blo zakon.
  • 0

#4 vrana

vrana

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2547 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 22 August 2008 - 10:22 AM

U ja, tut jst mam zlo rada mjuzikle smile.gif . Zdej sm jih že par si ogledala v živo in te so tut moji najljubši:

1. LOVE - The Beatles thumbup.gif wub.gif

2. We Will Rock You - The Queen yes.gif

3. Mamma Mia - Abba sorcerer.gif ( komi čakam, da pride tut film k nam!!)

Gledala sm pa tut Fantoma iz opere v Pragi...sam ni nardil nekega posebnega vtisa name. Najbrž zato, ker sem bila premlada oops.gif .

Drugač pa vsem srčno priporočam, da si grejo ogledat kakšnega biggrin.gif .
  • 0

#5 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 22 August 2008 - 11:46 AM

QUOTE(vrana @ 22. 8. 2008 - 11:22) View Post

3. Mamma Mia - Abba sorcerer.gif ( komi čakam, da pride tut film k nam!!)


Sem gledala v Angliji film, je zeloo cheesy ampak vreden ogleda. wink.gif

  • 0
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.


#6 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25828 posts
  • Gender:Female

Posted 22 August 2008 - 12:20 PM

kako se Pierce pevsko odreže? A je za prenest?
  • 0

#7 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 22 August 2008 - 03:59 PM

happy.gif

Mah ni tako zelo slab kot sem pričakovala da bo.
  • 0
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.


#8 monni

monni

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4072 posts
  • Interests:...zanimive stvari....

Posted 27 August 2008 - 02:41 PM

O ja mjuzikli..pred nekej časa jih spolh nism mogla gledat nevem zakaj motlo me je to petje in plesanje. Zdej so mi ratal pa zelo uredu in jih rada gledam.

Fantom iz opere me je kr navdušil.Sem gledala film.

Pa Moulin Rouge ta mi je bil tut zelo všeč.Glasba je ful dobra.
klik

QUOTE(Kinky @ 22. 8. 2008 - 10:39) View Post

2. HAIR - KLIK cry.gif worthy1.gif


Lasje pa mi ni bil nevem kako všeč , no tko za pogledat je.

Potem pa razni Moje pemi moje sanje in podobno k mi je bilo pa tut tko pač za pogledat.

Aja pa Briliantin ta mi je tudi uredu.
  • 0
Kakršna sem pač sem. Tako sem narejena, to sem pač jaz. Kadar mi gre na smeh, smejem se na ves glas.
Ljubim tistega, ki me ljubi. Mar je to moja stvar, če res ni zmerom isti ta, ki me vzame za par.
Kakršna sem pač sem. Taka sem, to sem pač jaz.

Jacques Prévert ,Sem kakršna sem

#9 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 27220 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 27 August 2008 - 03:08 PM

Jaz pa nisem neka ljubiteljica. Gledala sem Briljantino 2, mi je bil precej všeč (če sem zamenjala kanal, medtem ko so plesali, skakali in peli v prazno, ker me to neskončno živcira, ne vem zakaj). Moje pesmi, moje sanje pa mi SPLOH ni bil všeč.
  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#10 Izgubljena

Izgubljena

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2544 posts
  • Gender:Female
  • Location:Slovenija

Posted 05 September 2008 - 10:50 PM

Najbolj mi je všeč Hair. Super vsebina, všeč mi je resnična zgodba, super glasba in petje. To bi rada videla v živo smile.gif
Gledala sem tudi Fantoma iz opere - zopet zelo dober musical
  • 0
Kdor hoče videti, mora gledati s srcem. Bistvo je očem nevidno.

#11 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 06 September 2008 - 08:04 PM

Kinky popravi naketo, odklikat se da samo No way, Jose. sleep.gif

Meni se bruha ob mjuziklih, že pri Disneyu mi je šlo na Organ, ko so v risankah začeli pet, pa si lahko mislite kaka mala sera sem takrat bila. Pa že z okusom cool.gif .
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#12 Plain Jane

Plain Jane

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13529 posts
  • Gender:Female

Posted 06 September 2008 - 08:27 PM

QUOTE(crna @ 6. 9. 2008 - 21:04) View Post

Meni se bruha ob mjuziklih, že pri Disneyu mi je šlo na Organ, ko so v risankah začeli pet, pa si lahko mislite kaka mala sera sem takrat bila. Pa že z okusom cool.gif .

Mhm, enako. laugh.gif Ampak kakšen Mulan Ruž je pa čis kul. thumbup.gif
  • 0

#13 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17185 posts
  • Gender:Female

Posted 07 September 2008 - 02:09 PM


Ali spada Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet Street pod mjuzikle? Fantastično sleep.gif
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#14

  • Guests

Posted 07 September 2008 - 04:58 PM

Sweeney Todd je bil meni neskoncno dolgocasen, pa obozujem mjuzikle drugace.
Kar se tice televizijskih: Briljantina, itak, potem Footloose, Moulin Rouge (I love Ewan Mcgregor!!!), Moje pesmi, moje sanje je ze klasika, Hair, one of all times favourites, zadnjic sem pogledla Across The Universe, z glasbo od Beatlov, na trenutke sicer dolgocasen, samo potem v drugih trenutkih si pa tk ekstaticno vesel zraven, da je absolutno vreden ogleda. Aja, Billy Eliot je bil tut fajn, pa zihr sm se kaj pozabla. smile.gif

Kar se tice odrskih: gledla Briljantino Sentjakobskega gledalisca, mi je bla super, pa se eno v izvedbi nekega mariborskega gimnazijskega gledalisca, ne vem kk se mu rece, tist je blo tk tk. V Zagrebu sm gledla Jesus Christ Superstar, prvic da sem skocla iz sedeza na koncu in si skor roke ven vrgla pri ploskanju smile.gif V Londonu sm gledla We Will Rock You, zakon, ker nism poznala zgodbe prej, pa londonski West End je itak... aaahhh smile.gif Smo vsi navduseno peli in se pozibavali zraven smile.gif

Naslednjic ko grem v London mam naceloma v planu Spamelot od Monty Pythonon, ce ga bojo se igrali. Ce ne pa kaj drugega, neki pa obvezno, ker to je pa res dozivetje. Sploh ker se da karte da dobit za en normalen denar..

Mamma mio grem pa jutr v kino gledat s fantom. Juuhej! smile.gif
  • 0

#15 Dragica

Dragica

    prismojena učiteljica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 15567 posts
  • Gender:Female

Posted 07 September 2008 - 07:34 PM



Jst tut mjuziklov ne prenesem. Mam zelo rada glasbo,
ampak se strinjam s Coco, da tut mene blazno iritira, ko kr plešejo in pojejo
in se kr muska začne, totalno debilno, ne morm pomagat.
  • 0
Če hočeš nekaj, česar še nimaš in nisi nikoli imel, naredi nekaj, česar nisi še nikoli naredil.

#16 sade

sade

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10098 posts

Posted 07 September 2008 - 07:36 PM

Podpis. Meni je vedno tak, pa daj, nehajte že pet, saj se to vse da normalno povedat laugh.gif
  • 0
"It's impossible." said pride. "It's risky." said experience. "It's
pointless." said reason. "Give it a try." whispered the heart.

#17 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 27220 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 07 September 2008 - 08:20 PM

Jaaa, to je to! laugh.gif
  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#18 Katrin

Katrin

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 836 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 15 September 2008 - 09:55 PM

Še ena ki obožuje dobre mjuzikle smile.gif
Nazadnje sem gledala Briljantino v Križankah v hrvaški izvedbi in je bila čudovita. Imela sem prvo vrsto in mislim, da se še nikoli nisem tako vživela v predstavo smile.gif
  • 0

#19 monni

monni

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4072 posts
  • Interests:...zanimive stvari....

Posted 27 September 2008 - 03:20 PM

QUOTE(Coco* @ 27. 8. 2008 - 16:08) View Post

če sem zamenjala kanal, medtem ko so plesali, skakali in peli v prazno, ker me to neskončno živcira, ne vem zakaj

Js sem tudi tko.Ful mi je šlo na žice k so kr neki začel peti in plesat in k so kr vsi začel in mi je blo tko nesmislno in trapasto da bi pač kr vsi znali koreografijo in besedilo. Tko ne življensko se mi je zdelo.Sej vem da je pač tko pri mjuziklih sam vsen me je živceral.Pred kakšne pol leta še nisem prebavljala mjuziklov pol se mi je pa kr naenkrat obrnil in jih imam zdej rada.No dobr včasih vseebo kakšnih delov nemorm vidt sam gre. biggrin.gif
  • 0
Kakršna sem pač sem. Tako sem narejena, to sem pač jaz. Kadar mi gre na smeh, smejem se na ves glas.
Ljubim tistega, ki me ljubi. Mar je to moja stvar, če res ni zmerom isti ta, ki me vzame za par.
Kakršna sem pač sem. Taka sem, to sem pač jaz.

Jacques Prévert ,Sem kakršna sem

#20 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45608 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 27 September 2008 - 03:27 PM

Par dni nazaj sem gledala Moulin Rouge. wub.gif Ful lepa zgodba, dobra igra, kostumografija, všeč so mi bile tudi pesmi.
Sicer so mi mjuzikli všeč, čeprav sem gledala samo filmske izvedbe. Brilijantina mi je ful dobra, všeč mi je tudi Moje pesmi, moje sanje. Pa še kakšnega bi se lahko spomnila.
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users