Jump to content


Photo

NEUTROGENA visibly clear - Oil-free Moisturiser kema


  • Please log in to reply
87 replies to this topic

#61 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19763 posts

Posted 10 August 2006 - 11:30 PM

o šit, kok gre men to na živce, nč mozolov, pa povn kup drugih bedarih na faci in drge rolleyes.gif

jaja, sj bom šla nasednič po diferin tongue.gif
  • 0

#62 exotica

exotica

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 693 posts
  • Location:Barcelona, España

Posted 16 August 2006 - 01:49 PM

koliko časa pa ponavadi pustite masko na obrazu??

a je res dovolj 5 minut, kot piše, da bi salicilna kislina delovala???
  • 0

#63 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 16 August 2006 - 02:30 PM

Bojim se, da ni dovolj. Najbolje je, da je salicilna v kremi in da jo imaš celo noč na obrazu.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#64 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82774 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 16 August 2006 - 10:13 PM

Koliko časa pa je ta maska max. lahko na obrazu? Ker jaz jo mam vedno več kot 5 min. V tem času se še posuši ne.
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#65 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 17 August 2006 - 02:41 AM

QUOTE(exotica)
koliko časa pa ponavadi pustite masko na obrazu??

Pol ure!
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#66 Zlatolaska

Zlatolaska

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4192 posts
  • Location:Maribor (okolica)
  • Interests:zdravje,lepota,moda,šport,fotografije...

Posted 18 August 2006 - 12:53 PM

IPB Image

To je ta krema?

Meni je tudi ful vredu. Pa te kamilice za pomiritev kože so mi fajne kr ful posvetli fleke od mozoljev. Pa tudi stanje se mi je ful izboljšalo od začetka uporabe tak da vse pohvale...
  • 0
Memento mori.

#67 Olivija

Olivija

    Banana Bro

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 14824 posts
  • Gender:Female
  • Interests:illustration, architecture, trees, cats, cats on trees...

Posted 18 August 2006 - 01:39 PM

(a je svetloba taka hecna, da zgleda embalaža roza? No, slikca je na drugi (druga kot številka, 2. stran, da ne bo pomote ;)) strani, če mislima enako kremo, pač tole, oil free m., pakunga je veri mač oranžna) biggrin.gif
  • 0
 

Odkriti srečo. Jo loviti in ujeti. Se prepustiti. Gledati z odprtimi očmi, vonjati, poslušati, se čuditi. Biti radoveden, ceniti lepoto in preproste, majhne in srčne stvari, srčne ljudi, trenutke. Čričke. Predvsem ne pozabi na čričke. Brez njih ni poletja.

 
 

#68 Olivija

Olivija

    Banana Bro

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 14824 posts
  • Gender:Female
  • Interests:illustration, architecture, trees, cats, cats on trees...

Posted 18 August 2006 - 01:42 PM

(a je svetloba taka hecna, da zgleda embalaža roza? No, slikca je na drugi (druga kot številka, 2. stran, da ne bo pomote ;)) strani, če mislima enako kremo, pač tole, oil free m., pakunga je veri mač oranžna) biggrin.gif

edit: ne, krema na sliki ni ta. Mislim, razn če so spremenili celotno pakungo. Na oni eksplicitno piše oil free moisturiser. Na tejle tvoji tega ne vidim.
  • 0
 

Odkriti srečo. Jo loviti in ujeti. Se prepustiti. Gledati z odprtimi očmi, vonjati, poslušati, se čuditi. Biti radoveden, ceniti lepoto in preproste, majhne in srčne stvari, srčne ljudi, trenutke. Čričke. Predvsem ne pozabi na čričke. Brez njih ni poletja.

 
 

#69 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 18 August 2006 - 01:50 PM

Lahko da pač malo drugače piše, tudi to je možno ... in gre potem sestavinsko verjetno za isto kremo. Claudija, prečekiraj sestavine svoje kreme in jih primerjaj s temi tle gor.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#70 laLa°

laLa°

    posting bitch

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 7182 posts

Posted 20 August 2006 - 10:37 AM

em..ja jaz si bom tut verjetno kupla to Oil-free Moisturiser kemo...sam me zanima če jo lahko uporabljam tut na morju.Vsai zvečer...kr zdej mam doma Exfoliac pa tistega na morju nebismela uporabljat...zdej pa me za to kremo zanima...tnx wink.gif
  • 0

#71 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 20 August 2006 - 07:32 PM

Ker N vsebuje salicilno, je raje poleti na morju ne uporabljaj.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#72 laLa°

laLa°

    posting bitch

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 7182 posts

Posted 21 August 2006 - 08:07 AM

ok hvala....torej jo bom začela uporabljati ko pridem z morja smile.gif
  • 0

#73 *naca*

*naca*

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1502 posts
  • Gender:Male
  • Location:Ljubljana

Posted 22 August 2006 - 02:44 PM

Jst uporabljam to kremo zdj že mal več kot en teden, pa se je stanje moje kože zelooo poslabšalo, pravo katastrofo mam na obrazu rolleyes.gif Zdj a je to možno da je tko na začetku zarad te kreme, pa bo pol bolš, al jo raj neham uporabljat ermm.gif:
Sm pa mogoče naredila to napako da sm jo uporabljala na morju, šele par postov nazaj sm prebrala da to ne bi smela naredit ermm.gif
  • 0
Posted Image

#74 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 22 August 2006 - 07:52 PM

Mislim, da bo bolje, da jo pustiš na miru. Raje ne, če ti ne ustreza.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#75 *naca*

*naca*

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1502 posts
  • Gender:Male
  • Location:Ljubljana

Posted 22 August 2006 - 10:36 PM

aha okej, hvala za nasvet sonchika
  • 0
Posted Image

#76 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19763 posts

Posted 23 August 2006 - 08:06 PM

naca, pr men je po ene 2 dnevih uporabe na obrazu nastal ene par malih mozolčkov in tega, pa sm se ustrašla, da mi ne bo pasala, sam mogoče mi je minimalno vn butnl, sam zdej ko se skoz z njo mažm, mi pa sam še zginja use wink.gif
  • 0

#77 *naca*

*naca*

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1502 posts
  • Gender:Male
  • Location:Ljubljana

Posted 24 August 2006 - 10:13 PM

Ma ja sam jst men ni minimalno vn butnl, ampak mam pravo katastrofo na obrazu, prov une rdeče akne mam, in je ful grozn, ampak zanimiv je da se mi je to naredl sam tam kjer se mi tut ponavad mozolji delajo, na spodnjem delu obraza,ob bradi, na čelu nimam nč, pa tut ogrcev mam znatno manj sem opazila.
Zdj res nevem kaj naj naredim, sam po mojem bom kr sonchiko poslušala in nehala uporabljat, sm misla potrpet do še mal, da vidm če bo izboljšanje, sam sm si malprej dala puder dol in mam res katastrofalen obraz, kr na jok mi je šlo rolleyes.gif
  • 0
Posted Image

#78 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19763 posts

Posted 25 August 2006 - 09:57 AM

no ja, sej si res boga sad.gif wink.gif
  • 0

#79 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25750 posts
  • Gender:Female

Posted 25 August 2006 - 10:27 AM

Kaj pa tole?

IPB Image

Čist taprave slike ne najdem. zadeva se imenuje WDR Hydrata System,
(ko uploadam fotko s telefona, jo takoj prilepim). Morala sem jo kupit po kemičnem pilingu s TCA, stane pa 10.000+poštnina. Naročila sem jo preko telefona, mislim pa da je proizvajalec Dermacare.

Sestavine: aqua, isopropylmiristate, Celearyl alcohol, Cereareth-3, Hydrogentated tall oil glycendes, Ethyexyl metossidinamate, Sodium lacryl sulfate, ROSA MOSCHATA, Glycerin, CYCLOMETHICONE BUXUS CHINENSIS, BUTYROSPREMIUM PARKII, Bisabolol, Tocophenyl acetate, Sodium ascorbil phosphate, CARBOMER TRIETHANOLAMINE GLYCYRAHETINIC ACID, , PANTHENOL PROPYLENE GLYCOL, Retynil phaminate, MACROCYSTIS PYRFERA, ECHINACEA ANGUSTIOLIA, GLUCOSAMINE SULFATE QUERCETIN, FURILDIOXIME, Polygonum cuspidalum, HISTIDINE, SODIUM IALURONATO, GLYCINE SOJA, Imidazoldinylurea, Tetrasodium EDTA, PHENOXYETHANOL, PROPYLPARABEN, METHYLPARABEN, ETHYLPARABEN.

P.S: mogoče kakšna sestavina ni čisto pravilno napisana, ker sem prepisovala direkt s posodice (mikročrke). ermm.gif
  • 0

#80 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 25 August 2006 - 10:37 AM

Prestavljeno v novo temo, Ancka.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users