Jump to content


Photo

Izdelki za PO sončenju


  • Please log in to reply
30 replies to this topic

#1 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 20 June 2005 - 09:52 PM

Katere izdelke uporabljate za po sončenju oz. ko ste izpostavljene soncu? Jaz sicer se ne sončim, ne maram bit na soncu... ampak pač treba it tudi ven kam takrat, ko je sonce najbolj opasno in te pač mimogrede rahlo prime (četudi si namazan z zaščito). Sem zadnjič videla reklamo za en gel Aloe Vera, pa me zanima, če ga je katera tudi že zapazila? Kje ga imajo in koliko stane?
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#2 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 23 June 2005 - 06:24 AM

Aloe vera je najprimernejša za po sončenju. To reklamo sem tudi sama videla, mislim, da se dobi samo v lekarnah. Cene pa ne vem.
Imaš pa aloe vero tudi od Fruit oh earth v DM. Tudi skoraj 100% aloe gel.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#3

  • Guests

Posted 23 June 2005 - 11:11 AM

Že dve leti uporabljam aloe vera gel (99,9%), z vitaminom E in oljem čajevca. Kupujem ga pa v lekarni. Je tudi drugače zelo fajn za vlaženje kože in ga uporabljam tudi izven poletne sezone.

Aja, pa kupim kar 200 ml tubo, ker pride ceneje kot tista mala.
  • 0

#4 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28978 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 23 June 2005 - 07:45 PM

QUOTE(Katie)
Že dve leti uporabljam aloe vera gel (99,9%), z vitaminom E in oljem čajevca. Kupujem ga pa v lekarni. Je tudi drugače zelo fajn za vlaženje kože in ga uporabljam tudi izven poletne sezone.

Aja, pa kupim kar 200 ml tubo, ker pride ceneje kot tista mala.


katie, koliko je cena tega gela? danes sem firbcala v sanolaborju in mi je pokazala dva losjona za telo od fruit of the earth: z aloe vero (za tega sem težila biggrin.gif ) in tistega s karitejevim maslom. so kr velke 'flaše', več kot 400 ml je notri, cena pa malo manj kot 3k, se mi zdi. bom šla pa še v dm in kakšno drugo lekarno za ceno pogledat.
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#5 Blondi

Blondi

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2929 posts
  • Location:Mb
  • Interests:dajanje neumesnih pripomb,onaniranje, poizkušanje različnih znamk pira

Posted 23 June 2005 - 08:24 PM

gel od fruit of the earth je zakon!!priporočam wink.gif
  • 0

#6 Martina

Martina

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 956 posts
  • Location:Kamnik
  • Interests:kozmetika v vseh pogledih

Posted 23 June 2005 - 08:36 PM

a ni tega tut sonchika zlo pohvalila
  • 0
lp, Martina

#7 tinca

tinca

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1159 posts

Posted 23 June 2005 - 11:03 PM

Pred kratkim sem si kupila gel od Coppertona z aloe vera in enimi takimi fresh perlicami, sem ga tudi že rabila in mi je všeč, se lepo vpije v kožo in "ti da" res občutek svežine, meni tudi lepo diši.
Imam pa še enega od Avona - Cooling gel (menda), je tudi fajn ima tudi aloe vero, samo se ne tako lepo vpije, ohladi pa bolj kot Coppertone.
  • 0

#8 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 24 June 2005 - 06:51 AM

Avonov gel z alojo (tisti modri) je zanič. Ker ima že na 2. mestu alkohol. Vrzi stran.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#9 Jadranka

Jadranka

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 412 posts
  • Location:MARIBOR

Posted 24 June 2005 - 10:34 AM

Tudi jaz sem že uporabljala gel od Coppertona, tistega s hladilnimi perlicami in sem bila zadovoljna. Še posebej prija koži, če ga hranimo v hladilniku.

lp j
  • 0

#10 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 24 June 2005 - 11:00 AM

To pa res. Jaz imam tudi poleti losjon v hladilniku. Super stvar.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#11 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28978 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 24 June 2005 - 11:03 AM

QUOTE(Jadranka)
Še posebej prija koži, če ga hranimo v hladilniku.


še nikoli nisem slišala za to. samo lake za nohte in maskaro ima ena prijateljica v hladilniku. bom pa probala tut z losjonom za po sončenju.

sonchika, meni je v sanolaborju kazala losjon od friut of the earth z aloe vero, ne gela. a bi bil tut losjon vreden nakupa?

  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#12 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 24 June 2005 - 11:04 AM

Sej ne vem, ali imajo tudi gel. Losjon je prava stvar.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#13

  • Guests

Posted 24 June 2005 - 01:27 PM

[quote=Špela]katie, koliko je cena tega gela? danes sem firbcala v sanolaborju in mi je pokazala dva losjona za telo od fruit of the earth: z aloe vero (za tega sem težila biggrin.gif ) in tistega s karitejevim maslom. so kr velke 'flaše', več kot 400 ml je notri, cena pa malo manj kot 3k, se mi zdi. bom šla pa še v dm in kakšno drugo lekarno za ceno pogledat.

Joj, a veš, da se zdaj ne spomnim cene ... Hm ... Vem samo, da je bil najcenejši od vse tistih fruit of the earth in podobnih, ki sem jih takrat prvič gledala. Pa hotela sem skoraj 100% gel, brez katerih drugih losjonskih dodatkov, ker drugih losjonov za telo imam tako ali tako dovolj. Včasih omenjeni gel zmešam s kako kremo ali losjonom, da sta bolj vlažilna tudi med letom.
Če te pa sonce opeče, je pa res fajn, ker deluje hladilno in umiri kožo (pol pa itak še bepanthol ali kaj je že uporabim, če je zadeva hujša).
  • 0

#14 Blondi

Blondi

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2929 posts
  • Location:Mb
  • Interests:dajanje neumesnih pripomb,onaniranje, poizkušanje različnih znamk pira

Posted 24 June 2005 - 02:22 PM

[quote=Katie][quote=Špela]katie, koliko je cena tega gela? danes sem firbcala v sanolaborju in mi je pokazala dva losjona za telo od fruit of the earth: z aloe vero (za tega sem težila biggrin.gif ) in tistega s karitejevim maslom. so kr velke 'flaše', več kot 400 ml je notri, cena pa malo manj kot 3k, se mi zdi. bom šla pa še v dm in kakšno drugo lekarno za ceno pogledat.

Joj, a veš, da se zdaj ne spomnim cene ... Hm ... Vem samo, da je bil najcenejši od vse tistih fruit of the earth in podobnih, ki sem jih takrat prvič gledala. Pa hotela sem skoraj 100% gel, brez katerih drugih losjonskih dodatkov, ker drugih losjonov za telo imam tako ali tako dovolj. Včasih omenjeni gel zmešam s kako kremo ali losjonom, da sta bolj vlažilna tudi med letom.
Če te pa sonce opeče, je pa res fajn, ker deluje hladilno in umiri kožo (pol pa itak še bepanthol ali kaj je že uporabim, če je zadeva hujša).[/quote]


Jaz sem ta gel kupla pred kratkim v lekarni, pa je bla cena 2800. Je 100% gel aloe, brez alkohola.Jaz ga uporabim tudi npr. po depilaciji, ker mi kožo fajn umiri.
  • 0

#15 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 24 June 2005 - 03:39 PM

Čisto 100% ni, ker so noter še neke druge sestavine. Je pa skoraj 100% gel. smile.gif
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#16 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 24 June 2005 - 03:42 PM

Res je. Če je 100% aloje, kje pa so potem ostale sestavine, ki so tudi napisane? IPB Image
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#17

  • Guests

Posted 24 June 2005 - 03:54 PM

QUOTE(Jenna)
Res je. Če je 100% aloje, kje pa so potem ostale sestavine, ki so tudi napisane? IPB Image


Na embalaži oz. tubi piše, da je 99,9% (kot sem zapisala v prvem postu), dodatka sta samo E vitamin in olje čajevca.
  • 0

#18 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 24 June 2005 - 04:05 PM

Aja, sem prebrala samo tisto, ko si napisala, da je 100% gel aloje. Pardon.

IPB Image
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#19 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28978 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 24 June 2005 - 05:23 PM

sm dones to vse vidla v lekarni ... odločila se bom verjetno za losjon z aloe vero, stane tam nekje 2300 sit za orng pakungo (tm mal čez 400 ml), kot sem že napisala je v sanolaborju dražji (okoli 2800). mislim, da prou tega gela ne rabim, ker me skoraj nikoli ne opeče, pa še mešat mi ga ne bo treba s kakšnim drugim losjonom za telo. wink.gif
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#20 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30709 posts
  • Location:Primorska

Posted 18 June 2006 - 09:36 AM

Ok, mene je pred dnevi malce osmodilo po ramenih in na vraztnem izrezu majčke in zdej gledam, da mam doma samo eno Niveo za po sončenju, ki pa vsebuje alkohol in najbrž ni dobro za rahlo opečeno kožo?

A je smiselno se mazat recimo s kremo Artistry, ki ima ful AOK (losjonček za občutljivo kožo), po tem pordelem predelu?

Drugače si bom pa v najbližji prihodnosti nabavla eno stvar za po sončenju, neki sem brala že o Hawaiian tropic kremi s kumaricami in aloe vero, menda je ok?
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users