Jump to content


Photo

Česa ne bi nikoli oblekle/obule?


  • Please log in to reply
679 replies to this topic

#621 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30611 posts
  • Location:Primorska

Posted 17 April 2019 - 08:11 PM

A taka je zdaj moda al kaj?
  • 0

#622 Olivija

Olivija

    Banana Bro

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 14744 posts
  • Gender:Female
  • Interests:illustration, architecture, trees, cats, cats on trees...

Posted 18 April 2019 - 07:46 AM

Pa zdaj je nek tak twix mix aktualen, se mi zdi :) Sploh mlajša generacija (20 +/-) je v tem dobra :D Se počutim staro v primerjavi z njimi, ker se spomnim sebe, kako sem pri teh letih želela izraziti, kdo sem, zdaj mi je pa veliko bolj vseeno, ali se stili menjajo, važno, da imam oblečeno nekaj, v čemer se dobro počutim.

 

Kolikor vidim, je aktualno še vedno retro, hipstersko, direkt iz 80h, 90h, nekaj pa damsko, elegantno, eni nosijo pa oboje naenkrat :D

 

 

0e1a5388.jpg

 

 

0e1a4931.jpg

 

 

Meni je grd in že prežvečen ta trend potiskanih strakov in oblačila s tem dizajnom

 

untitled-11.jpg

 

 

 

Ampak po drugi strani se pa v vsakem najdejo posamezniki/ce, ki znajo to lepo skombinirat - paše na njihovo osebnostl. 

Meni je sfaljeno forsiranje nekega trenda iz vzgiba copycat-ovstva, če je pa nekomu nek stil karakterno pisan na kožo, se pa vidi, začuti, in ni moteče. 

Imam rada take malo odštekane duše, ki se izrazijo skozi to, kar imajo na sebi. Tudi, če je nek klasičen, nevpadljiv stil - pri takem čutiš, da je to izraz njega/nje.  As long as we stay true to ourself :) 

 


  • 0
 

Odkriti srečo. Jo loviti in ujeti. Se prepustiti. Gledati z odprtimi očmi, vonjati, poslušati, se čuditi. Biti radoveden, ceniti lepoto in preproste, majhne in srčne stvari, srčne ljudi, trenutke. Čričke. Predvsem ne pozabi na čričke. Brez njih ni poletja.

 
 

#623 Anouk

Anouk

    pro libraries

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 25235 posts
  • Gender:Female
  • Location:head in the clouds, feet on the ground

Posted 18 April 2019 - 08:03 AM

Meni gredo predvsem na zivce cheap in na otip grozljivo neprijetni materiali, ki jih najdes v veliki vecini trgovin. Ze tako nimam ravno veselja hodit po tovrstnih nakupih in pomerjat stvari (ali pa iskat stvari, ki bi mi bile vsec+prav+bi mi pasale+se lepo pokombinirale+bile cenovno sprejemljive) ... tako da na koncu prek oblacil izrazim svojo preprostost/nekompliciranost/lenobo, kar se tice mode in oblacil, haha. Udobje je definitivno na prvem mestu in (ne)zapravljanje casa po trgovskih centrih je definitivno vsteto v racunico. Ostalo pa izrazim v zbirki slicic v enem Pinterest razdelku  :whistling:

 

 

Ta zeleno-pisane superge na sliki so grozne  :yucky: .


  • 0
“Your assumptions are your windows on the world. Scrub them off every once in awhile, or the light won't come in.” - A. Alda
 
 

#624 Olivija

Olivija

    Banana Bro

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 14744 posts
  • Gender:Female
  • Interests:illustration, architecture, trees, cats, cats on trees...

Posted 18 April 2019 - 09:09 AM

JA! Tu se strinjam. Velika večina oblačil je po sestavi sintetična, poliester.. :/  Mene tudi to odbije od nakupa, ko mi je kaj všeč. 


  • 0
 

Odkriti srečo. Jo loviti in ujeti. Se prepustiti. Gledati z odprtimi očmi, vonjati, poslušati, se čuditi. Biti radoveden, ceniti lepoto in preproste, majhne in srčne stvari, srčne ljudi, trenutke. Čričke. Predvsem ne pozabi na čričke. Brez njih ni poletja.

 
 

#625 _Mayckica_

_Mayckica_

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3108 posts
  • Gender:Female
  • Location:Bled

Posted 18 April 2019 - 10:12 AM

Ja se tudi jaz strinjam in te brezoblične oblike, sva se ravno včeraj z možem pogovarjala, da sva očitno res stara, ko sva na prehodu za pešce gledala dijake, ki so šli čez cesto in se čudila, kako so oblečeni.

 

Mislim pa saj je že toplo samo toliko, da kažeš popek pa res še ni, mene to kar zmrazi ko vidim, pa ti tipi z oprijetimi hlačami in gležnji ven fuj :yucky: Pa medvedkasti brezoblični plašči/jakne so mi tudi grozni

 

plasc.png


  • 0
Dance...when everything is falling apart, and you have nowhere to go, just turn on the music and let you feelings flow

#626 -supergirl-

-supergirl-

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5720 posts
  • Gender:Female

Posted 18 April 2019 - 11:05 AM

Kar je bilo grdo v devetdrsetih, je grdo se vedno. Podobna moda je bila, ko sem bila v gimnaziji (visoke kavbojke in kratke majcke, razvleceni puloverji - imela sem 10kg manj, pa sedaj en pulover nosi moj foter, ki ima 15 kg vec kot pred 25 leti). Dobro, da sem ze tako stara, da lahko zelo selektivno sledim modi.
  • 0

#627 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16874 posts
  • Gender:Female

Posted 18 April 2019 - 02:31 PM

Mene boli k. za to, kaj je trendy, nosim tisto, kar mi je všeč in hkrati udobno. Sem pa jaz tudi videla te dni zjutraj eno dijakinjo z majico nad popkom in čez eno oversized jakno... jaz pa zjutraj še vedno hodim v zimski parki :D
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#628 Emily

Emily

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11518 posts
  • Gender:Female

Posted 18 April 2019 - 02:49 PM

Se kar podpišem Matilda. Sploh se nasmejim temu trendu da se gležnje tudi pozimi kaže in nosi poletne kratke nogavice. Zgoraj pa plašč čez kolena in kapa na glavi. In mi je smešno, ker so ljudje zadekani do vratu, v noge jih pa zebe. :D

 

Sem pa ljubitelj hlač z visokim pasom, mi je ful fajn da mi gre vse lepo čez ledvice in da mi trebuh pokrije in splošči. :D Pa tudi jaz že dolgo več ne sledim trendom, udobje mi največ pomeni.


  • 0

Yes, it can happen so quickly. Life as we know it can change in a blink of an eye. Unlikely friendships can blossom, important careers can be tossed aside, a long lost hope can be rekindled. Still, we should be grateful for whatever changes life throws at us. Because all too soon, the day will come when there are no changes left.


#629 Olivija

Olivija

    Banana Bro

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 14744 posts
  • Gender:Female
  • Interests:illustration, architecture, trees, cats, cats on trees...

Posted 30 August 2021 - 06:38 PM

Zadnji post v temi iz leta 2019. V letu 2021 pa nosijo debele štumfe na natikače do kolen. :lol: Me sploh ne preseneča. Sem nekje gledala dokumentarec, kako se dostikrat po nekem silnem trendu potem obrne v kontra temu. Najprej kot alternativa in 'upor', nato pa ta upor postane mainstream. In potem se spet išče nove načine, kako odstopat. In ko kritična masa začne odstopat, se to spet v trend spreobrne. Hecno! 

 

Danes sem tole zagledala in kolikor razumem in pozdravljam 90's comeback, NE razumem tega, da se ga tako groteskno napihuje in pretirava, najprej so bili samo obrisi teh plastik fantastik oblik in materialov, zdaj pa kot da je šlo vse v nebo in gre na mars. 

 

A me še kdo razume. 

 

(pa sem super vesela, ko se nekdo po svoje oblači, don't get me wrong!) 

 

(še najbolj sem tu zgrožena v bistvu nad nohti :lol: - ampak so simptom tega, kar povzroči, da mi na vsake kvarte zrkla izstopijo bolj, kot običajno)  

 

5c6784d531cfa4b1dbe010572d9885ed.jpg


  • 0
 

Odkriti srečo. Jo loviti in ujeti. Se prepustiti. Gledati z odprtimi očmi, vonjati, poslušati, se čuditi. Biti radoveden, ceniti lepoto in preproste, majhne in srčne stvari, srčne ljudi, trenutke. Čričke. Predvsem ne pozabi na čričke. Brez njih ni poletja.

 
 

#630 _Mayckica_

_Mayckica_

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3108 posts
  • Gender:Female
  • Location:Bled

Posted 30 August 2021 - 07:17 PM

Omg grozljivo. Pa kako lahko sploh funkcioniraš s takimi nohti?
  • 0
Dance...when everything is falling apart, and you have nowhere to go, just turn on the music and let you feelings flow

#631 Olivija

Olivija

    Banana Bro

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 14744 posts
  • Gender:Female
  • Interests:illustration, architecture, trees, cats, cats on trees...

Posted 30 August 2021 - 08:21 PM

Sej verjetno so samo za snemanje. Ampak, ja, over the top. :) 


  • 0
 

Odkriti srečo. Jo loviti in ujeti. Se prepustiti. Gledati z odprtimi očmi, vonjati, poslušati, se čuditi. Biti radoveden, ceniti lepoto in preproste, majhne in srčne stvari, srčne ljudi, trenutke. Čričke. Predvsem ne pozabi na čričke. Brez njih ni poletja.

 
 

#632 Frčica

Frčica

    Dobra Samaritanka

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13687 posts
  • Gender:Female

Posted 30 August 2021 - 08:27 PM

Meni te 90s zadeve ful niso vsec, ker sem jih dozivela v originalni izvedbi in ze takrat nisembila navdusena. Plus so bili e bulerji, leviske in kariraste srajce.
Grozljive so tiste pisane moske srajce.
  • 0

Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim  bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)


#633 Kami

Kami

    Ginger Mrs. Darcy / Fraser

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 23382 posts
  • Gender:Not Telling
  • Location:Highlands

Posted 30 August 2021 - 08:43 PM

A šuškavci trenirke so bile v 90ih?
Tisto je bilo tudi en tak fail 🤪

Ko sem nazadnje pred xy leti v teoriji vprasala kako zaboga si s takimi nohti rit obrises, je Hevea takoj prilepila link in resila ta misterij. Zdaj ne postavljam vec (toliko) teoreticnih vprasanj, saj se kar bojim odgovorov 😂
  • 0

Put A Kilt On It!

Everybody knows how to raise children, except the people who have them.

 

 


#634 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26996 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 30 August 2021 - 08:47 PM

:lol1: :lol1:
  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#635 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25775 posts
  • Gender:Female

Posted 30 August 2021 - 10:10 PM

Zadnji post v temi iz leta 2019. V letu 2021 pa nosijo debele štumfe na natikače do kolen. :lol:


:lol: 👍
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#636 Kami

Kami

    Ginger Mrs. Darcy / Fraser

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 23382 posts
  • Gender:Not Telling
  • Location:Highlands

Posted 31 August 2021 - 07:41 AM

Meni so te primerjave tako "luštne"

 

240944350_10223222759864568_444990934644


  • 0

Put A Kilt On It!

Everybody knows how to raise children, except the people who have them.

 

 


#637 Dragica

Dragica

    prismojena učiteljica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 15433 posts
  • Gender:Female

Posted 31 August 2021 - 03:32 PM

🤣👍
  • 0
Če hočeš nekaj, česar še nimaš in nisi nikoli imel, naredi nekaj, česar nisi še nikoli naredil.

#638 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45346 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 19 September 2021 - 08:50 AM

Takega kombinizona:
Original+Pro+Long+Overall.jpg
Xena+Overall.jpg
  • 0

#639 Dragica

Dragica

    prismojena učiteljica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 15433 posts
  • Gender:Female

Posted 19 September 2021 - 07:41 PM

🤣🤣🤣
  • 0
Če hočeš nekaj, česar še nimaš in nisi nikoli imel, naredi nekaj, česar nisi še nikoli naredil.

#640 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82177 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 09 October 2021 - 04:54 PM

Te jakne, ki je tako popularna:
https://eu.thefranki...cket-ivory-clay
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 





0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users