Jump to content


Photo

Čistilna krema - DR. HAUSCHKA Cleansing Cream


  • Please log in to reply
1 reply to this topic

Poll: Splošna ocena izdelka (2 member(s) have cast votes)

Vaše mnenje

  1. 5 (odlično) (1 votes [50.00%])

    Percentage of vote: 50.00%

  2. 4 (zelo dobro) (1 votes [50.00%])

    Percentage of vote: 50.00%

  3. 3 (dobro) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  4. 2 (slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  5. 1 (zelo slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

Vote Guests cannot vote

#1 Immortelle

Immortelle

    Božanska

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12251 posts
  • Gender:Female

Posted 09 July 2009 - 10:13 AM

IPB Image

V iskanju encimskega pilinga sem naletela v lekarni na tole kremico, ki mi je takoj padla v oči.

Naj povem, da je to moj prvi Dr. Hauschka proizvod, ki sem ga uporabila. No, navdušil me je!

Krema je bolj gosta, rjavkaste barve in zanimivega vonja - mene spominja na kakšno zelenjavno-sadno kašico in mi deluje kot maska, ne krema.
Nanese se jo na mokro kožo, a se je ne masira (kot npr. piling), samo vtisne na obraz. Na obrazu jo pustimo on 1-4 minute, odvisno od tipa kože. Jaz imam mešano in jo pustim tam nekje 3 min. Nato se spere s hladno vodo.

Krema kožo naredi sijočo, zdravo (jaz sem razliko opazila že po eni sami uporabi). Na koži pusti rahel film, ki je meni všeč (nekaterim ni), saj mi ni treba dodatno nanašati vlažilne kreme. Koža je super gladka, napeta in nahranjena. Takoj pomiri tudi rdečico od mozoljev ali razdražene predele.

Embalaža je kovinska tuba, kar meni odgovarja, saj se jo da lepo dozirati.

Cena je solidna, 11€ za 50 ml.

Sestavine: Aqua, Sweet Almond (Prunus Dulcis) meal, Anthyllis Vulneraria extract, Calendula Officinalis extract, Alcohol, Peanut (Arachis Hypogaea) oil, Wheat (Triticum Vulgare), Germ oil, Matricaria (Chamomilla recutita) extract, Witch Hazel (Hamamelis Virginiana) extract, Sweet Almond (Prunus Dulcis) oil, Acerola (Malpighia Punicifolia) extract, Xanthan Gum, Algin.

Jaz tole kremo definitivno priporočam. Mislim, da jo bom tudi v prihodnje s pridom uporabljala.

5/5
  • 0

ॐ Be a voice, not an echo. 


#2 Princeska

Princeska

    drama queen

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16360 posts
  • Gender:Female

Posted 06 December 2010 - 09:28 PM

Krema zanimive teksture, ki dobro očisti obraz in pore. Sama imam problematično kožo in mi zelo paše. Je hkrati nežna, po drugi strani naredi dober učinek. Koža je po uporabi mehka, nikakor pa ne izsušena. Zdi se mi pa, da je za čiščenje 2 dnevno, kot priporočajo pri Hauschki, preveč močna. Jaz jo raje uporabim zvečer. Moti me edino alkohol v sestavi in njegov opazen vonj, zato tudi ena ocena manj! Porabila sem testerček, a najbrž jo bom kupila, saj niti ni tako draga, okoli 11€.

4/5

  • 0
"First make it in your head. And then you can make it anywhere."





0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users