Jump to content


Photo

Uničeni nohti od gela


  • Please log in to reply
26 replies to this topic

#21 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 18 August 2009 - 12:17 AM




Jaz imam gelirane, pa imam precej kratke. Zdaj na čisto kratke itak nima smisla dajat gela, ker čisto kratki se itak nimajo kje zalomit ... malo daljši morajo biti, a ni nujno, da so metrski, kot jih ima večina. Tako da ja, se dajo brez problema tudi zelo lepi in krajši naredit, samo k pravi kozmetičarki treba it (takih je pa 1% ).

Kolegica si pa lahko sama popili, če so ji predolgi.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#22 Zlatolaska

Zlatolaska

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4192 posts
  • Location:Maribor (okolica)
  • Interests:zdravje,lepota,moda,šport,fotografije...

Posted 18 August 2009 - 12:23 AM

Ja saj ti sploh ne rabi podaljšat nohtov. Če želiš met dolge ti na noht prilepi umetno konico in vse finišira z gelom, drugače pa lahko tebi da samo gel na tvoj naravni noht in je pol še manj možnosti da se ti zlomi. S tem ti samo pač noht utrdi in majo pol pač lepši finiš.
  • 0
Memento mori.

#23 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 18 August 2009 - 12:27 AM



Točno tako, ja.
Jaz nimam umetnih konic. Svoje nohte, čez pa gel.

  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#24 Peteršilj

Peteršilj

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1355 posts
  • Gender:Male

Posted 18 August 2009 - 12:42 AM


Ooo super. Hvala. Še eno vprašanje. Kratki nohti so po mojem mnenju relativni smile.gif A bi lahko mogoče kakšno sliko nalimala, ni nujno da svoje nohte (čeprav si jih želim videt) lahko tudi katere druge.
  • 0
Never be embarrassed about something you like.

#25 morettina

morettina

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3056 posts
  • Gender:Female
  • Location:ljubljana

Posted 18 August 2009 - 01:57 PM

se mi zdi fluffy, da imava isto manikerko. se spomnim, ko si v eni temi omenila... tudi jaz sem z njo prezadovoljna Posted Image

jaz sem odkar vem zase grizla nohte, zdaj pa že cca 4 leta hodim na gelirane nohte. najprej mi je morala dati umetne konice, naslednjič pa mi je samo premazala z gelom, konica mi je sčasoma prerasla in zdaj imam samo še gel. meni naredi, na mojo željo,kratke, ker mi je tudi tako všeč. čez 4,5 tednov imam dolge, ampak ne predolge. sama si ne znam lepo spiliti, ker na žalost nimam ''touch'' za te stvari Posted Image mene tudi čudi, ko berem, da ste ene krvave. mene nikoli ni ranila, pa se imela na začetku tanke, pogrižene nohte in vneto kožo okoli...

Attached Files


  • 0

#26 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 18 August 2009 - 06:46 PM

QUOTE(morettina @ 18. 8. 2009 - 14:57) View Post

se mi zdi fluffy, da imava isto manikerko. se spomnim, ko si v eni temi omenila... tudi jaz sem z njo prezadovoljna tongue.gif

Če se njeno ime začne s črko M in si z njo prezadovoljna, čist možno, hehe.



  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#27 morettina

morettina

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3056 posts
  • Gender:Female
  • Location:ljubljana

Posted 19 August 2009 - 01:24 PM

yes.gif
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users