Jump to content

Photo

suhi lasje

• Please log in to reply
223 replies to this topic

#221 Coco*

Coco*

Dedek Mraz

• Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 23422 posts
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 12 September 2018 - 12:20 PM

lepo prosim, če boš imela možnost

Velja, te bom imela v mislih. :)

• 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#222 Frčica

Frčica

Dobra Samaritanka

• Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11381 posts

Posted 12 September 2018 - 01:13 PM

V trgovini mislim da nisem zasledila, za nemškega je pisalo da majo samo online. 

Torej si šaltala prav na CG metodo? Kateri balzam imaš od Deva curl?

No poo imam od Deva-balzam in cleaning conditioner, drugače en balzam od Balee, aveo (Muller znamka) in yvesrocher. Pa maska banana inBalea za kodre.

Zaenkrat mi odgovarja, si pa moram na približno 2 meseca umiti lase s šamponom,ker se barvam s kano. No, vsaj do zdaj sem si, zdaj, ko nimam silikonov pa verjetno ni potrebe.

• 0

Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim  bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)

#223 jemina

jemina

gobezdalo

• Člani
  • PipPip
  • 581 posts

Posted 28 September 2018 - 04:31 PM

Jzz imam isto suhe lase, sploh odkar jih barvam na svetlejšo, in mi najbolj pomaga nuxovo olje :)

• 0

#224 Olivija

Olivija

Banana Bro

• Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11633 posts
  • Interests:illustration, architecture, trees, cats, cats on trees...

Posted 05 October 2018 - 06:47 PM

Poročam, da sem še vedno zadovoljna s to kombinacijo ritha+shikakai, pa občasno, ko se mi ne ljubi, si operem lase z baby šamponom brez sulfatov, na lase ne nanašam nikakršnih olj, mask, in se lepo svetijo. Niso perfektni, ampak so mučoz mučoz bolje. Tako so mi zrastli (morda celo shikakai res na to vpliva), da sem že parkrat dobila komentar, kako imam dolge lase, ena me je pred dnevi celo vprašala, če imam podaljške :lol:

Bolj kot podivjani rasti las bi to pripisala k temu, da sem presegla svojo običajno dolžino nekje nad rameni/do ramen, in izgledam malo drugače sedaj. 

Skratka, priporočam vsem, ki bi jih zamikal skok v alternativne oblike šamponiranja naglavnih ščetin. 

• 0

Odkriti srečo. Jo loviti in ujeti. Se prepustiti. Gledati z odprtimi očmi, vonjati, poslušati, se čuditi. Biti radoveden, ceniti lepoto in preproste, majhne in srčne stvari, srčne ljudi, trenutke. Čričke. Predvsem ne pozabi na čričke. Brez njih ni poletja.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users