Jump to content


Photo

Laki za nohte


  • Please log in to reply
1373 replies to this topic

#41 Fergie

Fergie

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2499 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 11 July 2005 - 09:12 PM

Ne vem, če je katera že vprašala... Kateri je po vašem mnenju najboljši podlak in nadlak?
  • 0

#42 Nadi

Nadi

    pametnjakovič

  • Root Admin
  • PipPipPip
  • 1921 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 11 July 2005 - 09:17 PM

Meni je bil super od Orlya, ampak ga žal ne prodajajo več....nadlak Sunscreen for nails in podlal Nail Bonder al pa ridgefiller, ki ti zapolni vse brazde na nohtni ploščici....
  • 0

#43 Princeska

Princeska

    drama queen

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16360 posts
  • Gender:Female

Posted 28 December 2005 - 11:02 AM

OK, odpiram staro temo:

zanima me, kater set za francosko manikuro priporočate? ker men se trenutno vse neki packa in je grozn...

help me biggrin.gif
  • 0
"First make it in your head. And then you can make it anywhere."


#44 tinca

tinca

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1159 posts

Posted 29 December 2005 - 11:56 PM

...ti NE priporočam od Avona, jaz sem svojega dala sestri...naj se ona martra twisted.gif
  • 0

#45 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 09 March 2006 - 02:56 PM

.
Me zanima, kateri je dober nadlak? Trenutno imam nadlak od ArtDeco, ampak mi ga bo počasi zmanjkalo in me zanima, če obstaja kaj približno enako kvalitetnega in malo cenejšega.

Zanima me tudi, če je katera že kje opazila precej temno moder lak? Jaz ga ful iščem, pa ga nikakor ne najdem. Jade ga je imel, ampak že dolgo ga ni nikjer več za dobiti.

Aja, naj še omenim, da se resnično vedno znova ne morem načuditi kvaliteti BourJois lakov - enega imam že 3 leta, približno pol in je resnično takšen, kot da bi bil nov. Da o obstojnosti in krasni mazljivosti ne govorim.



.

  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#46 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 09 March 2006 - 03:10 PM

QUOTE(sonchika)
Da se lise ne pojavijo, namaži spodaj prozoren lak.


Ja, to jaz naredim pri temno rdečem na nogah. Najprej prozornega potem pa še temno rdečega....
  • 0
Every time you exhale, someone somewhere is inhaling.

#47 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 14 March 2006 - 09:36 PM

QUOTE(Jenna)
Me zanima, kateri je dober nadlak? Trenutno imam nadlak od ArtDeco, ampak mi ga bo počasi zmanjkalo in me zanima, če obstaja kaj približno enako kvalitetnega in malo cenejšega.


? IPB Image
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#48 vrana

vrana

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2547 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 17 April 2006 - 11:52 AM

zadnjič sem si kupila lak od Maybelline Forever strong in moram rečt, da sm navdušena. Probala sam že kar nekaj lakov in mi noben ni bil dosti obstojen. Tega pa mam na nohtih že 4 dni in je še zmeraj tak kot prvi dan. Super smile.gif
  • 0

#49 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 17 April 2006 - 05:49 PM

QUOTE(vrana)
zadnjič sem si kupila lak od Maybelline Forever strong in moram rečt, da sm navdušena. Probala sam že kar nekaj lakov in mi noben ni bil dosti obstojen. Tega pa mam na nohtih že 4 dni in je še zmeraj tak kot prvi dan. Super smile.gif


Ja sej men je tudi dobr in obstojen.
  • 0
Every time you exhale, someone somewhere is inhaling.

#50 Kami

Kami

    Ginger Mrs. Darcy / Fraser

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 23382 posts
  • Gender:Not Telling
  • Location:Highlands

Posted 19 April 2006 - 12:58 PM

Mene pa zanima kje bi se lahko kupil prozoren lak za nohte, ki ima bolj mat efekt (meni ni vseč, da se vse sveti).
  • 0

Put A Kilt On It!

Everybody knows how to raise children, except the people who have them.

 

 


#51 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 19 April 2006 - 01:00 PM

Jaz imam trenutno na nohtih (roke) Nivea beaute - strong pastel 83-pastel rose, in se ga sploh ne vidi, tudi sveti se ne.
  • 0
Every time you exhale, someone somewhere is inhaling.

#52 spel4

spel4

    sramežljivec

  • Člani
  • 17 posts
  • Location:kranj

Posted 23 April 2006 - 07:39 PM

iščem oranžen lak, k bi bil brez bleščic, kvaliteten, "gost" (mišljeno, da ni napol prozoren rolleyes.gif ), pa da ne bi bil flourestenčne barve...
sm pregledala cel dm, pa ga nism najdla rolleyes.gif

kšna ideja, kje bi ga loh najdla? mogoče tud znamka laka?
  • 0
...na koncu izberem to, kar mi sede - spet mislim na tebe...

#53 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 24 April 2006 - 07:27 AM

Mogoče Avon ali Oriflame.
  • 0
Every time you exhale, someone somewhere is inhaling.

#54 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 24 April 2006 - 08:56 AM

L'Oreal Ceramide Resist je izredno obstojen lak ... piše na steklenički, da zdrži 5 dni, kar je tudi res ... brez problema ga imam gor tudi cel teden, seveda brez uporabe podlaka/nadlaka, medtem ko mi drugi zdržijo do 3 dni. rolleyes.gif

Imam ga v odtenku 600, ki je v embalaži tak vijoličasto/srebrn, na nohtih (po dveh nanosih) pa je lepega svetleče srebrnega odtenka.

Naslednjič bo pa tale odtenek moj:

IPB Image
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#55 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 24 April 2006 - 09:41 AM

Tale barva je ful ful lepa.
  • 0
Every time you exhale, someone somewhere is inhaling.

#56 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30601 posts
  • Location:Primorska

Posted 24 April 2006 - 02:09 PM

Jaz pa si bom zdej kar pri Avonu vzela ene tri take bolj žive, poletne lakce za nohte:

IPB Image
  • 0

#57 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 24 April 2006 - 02:33 PM

QUOTE(Jenna)
QUOTE(Jenna)
Me zanima, kateri je dober nadlak? Trenutno imam nadlak od ArtDeco, ampak mi ga bo počasi zmanjkalo in me zanima, če obstaja kaj približno enako kvalitetnega in malo cenejšega.

? IPB Image


IPB Image


biggrin.gif:D
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#58 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 24 April 2006 - 03:30 PM

QUOTE(Jenna)
QUOTE(Jenna)
QUOTE(Jenna)
Me zanima, kateri je dober nadlak? Trenutno imam nadlak od ArtDeco, ampak mi ga bo počasi zmanjkalo in me zanima, če obstaja kaj približno enako kvalitetnega in malo cenejšega.

? IPB Image


IPB Image


biggrin.gif:D


Probaj Mavalo.
  • 0
Every time you exhale, someone somewhere is inhaling.

#59 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30601 posts
  • Location:Primorska

Posted 24 April 2006 - 05:53 PM

Ti odtenki so mi vsi všeč,
samo ne vem, če s pri nas dobijo?


IPB Image
  • 0

#60 Anya

Anya

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2582 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 24 April 2006 - 05:56 PM

QUOTE(spel4)
iščem oranžen lak, k bi bil brez bleščic, kvaliteten, \"gost\" (mišljeno, da ni napol prozoren rolleyes.gif ), pa da ne bi bil flourestenčne barve...
sm pregledala cel dm, pa ga nism najdla rolleyes.gif

kšna ideja, kje bi ga loh najdla? mogoče tud znamka laka?

Pomoje ma manhatten. Pa tud laki od njega so zelo dobri.
  • 0
I`m not afraid of happy endings.
I`m just afraid my life won`t work that way.




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users