Jump to content


Photo

Lumpi - otroško mleko za telo


  • Please log in to reply
1 reply to this topic

Poll: Splošna ocena (4 member(s) have cast votes)

vaše mnenje

  1. 5 (odlično) (1 votes [25.00%])

    Percentage of vote: 25.00%

  2. 4 (zelo dobro) (2 votes [50.00%])

    Percentage of vote: 50.00%

  3. 3 (zadovoljivo) (1 votes [25.00%])

    Percentage of vote: 25.00%

  4. 2 (slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  5. 1 (zelo slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

Vote Guests cannot vote

#1 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 26 September 2006 - 11:22 PM


IPB Image


Mleko za telo kožo neguje in vzpostavlja ravnotežje. Izvleček kamilice deluje pomirjevalno. Po uporabi je koža mehka, prijetna in lepo diši. Dermatološko testirano.

Nad mlekom sem pozitivno presenečena, sicer imam nekakšen a priori odpor do teh "Mercator, Špar znamk". Mleko je sestavinsko precej dobro (mandljevo olje, med, kamilica) - vlažilno, ima tudi nekaj AOK. Količinsko se ga porabi nekje srednje pri eni uporabi za celo telo, vpije se dokaj hitro, je tudi fino mazljivo. Vonj je dojenčkast, meni zelo všečen (in eden tistih, za katerega mi najbolj paše, ko se ga navzame še malo pižamca). Kožo zadovoljivo navlaži in malo tudi nahrani. Embalaža izredno grda, tudi tale Lumpi logotip mi je ogaben. Za 200ml je cena okoli 400 sit. V glavnem, čisto soliden izdelek, za katerega mi ni nič žal, da ga imam in ga bom z veseljem porabila.
Na voljo seveda po Mercatorjih. ;=)


Ocena: 4
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#2 bluberry

bluberry

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1350 posts

Posted 27 September 2006 - 06:58 PM

To mleko je zelo ugodno tako da mi ni žal da sem ga kupila vendar ga še sedaj po pol leta nisem porabila ker mi nekako ne paše:je vlažilno,hranilno nekoliko premalo(za suho kožo niti približno ni, vsaj mojo premalo nahrani),se hitro vpije in dobro navlaži kožo vendar čudno smrdi. Vonj se ne ohrani dolgo ampak se mi sploh ne ljubi z tem mazat ker mi je vonj tak čuden-nekateri bi rekli da je dojenčkast ampak meni je daleč od tega. Kožo nekoliko pomiri ker vsebuje pomirjevalne sestavine-to se je videlo po britju. Je fajn mazljiv in se ga ne porabi veliko ampak jaz ga več ne kupim,ker je itak premalo hranljiv zame plus vonj je beden.
Ocena:3
  • 0
Fake people wear fake clothes and have feak personality becouse they have FAKE BRAINS!
WINK (fake one) :))))




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users