Jump to content


Photo

Vichy - Granular Exfoliating Cream


  • Please log in to reply
1 reply to this topic

Poll: Splošna ocena (3 member(s) have cast votes)

  1. 5 (odlično) (1 votes [33.33%])

    Percentage of vote: 33.33%

  2. 4 (zelo dobro) (2 votes [66.67%])

    Percentage of vote: 66.67%

  3. 3 (zadovoljivo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  4. 2 (slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  5. 1 (zelo slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

Vote Guests cannot vote

#1 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 13 September 2006 - 10:54 PM

.
Kremni peeling z granulami, obogaten z lipidi, ki koži dajejo občutek udobja in prožnosti. Zame je to najboljši in najljubši peeling za telo, uporabljam ga tudi za obraz, saj je dovolj nežen. Primeren je predvsem za suho kožo, saj je zelo nežen in tudi hranljiv, koža je po uporabi izredno mehka in kot prerojena. Tudi granule so nežne do kože, lepo zaobljene, da ne režejo. V peelingu jih je ravno pravšnja količina (poznamo tiste "peelinge", ki imajo za oreh stiska ravno ene 3 granulčice), tako da res delo peelinga temeljito opravi. Tudi speni se in je zelo gost, kar je meni sploh povšeči, saj se ga tako tudi manj porabi. Je v priročni zelenkasti tubi, 200ml, cena je okoli 3k (torej kar ugodna) v lekarnah. Zame nenadomestljiv. Podeljujem najvišjo oceno, saj nima napak.


IPB Image



Ocena: 5



.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#2 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 29193 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 14 September 2006 - 10:39 AM

porabila sem kar nekaj vzorčkov omenjenega pilinga in moram reči, da je delo solidno opravil: bogato, kremasto se peni, zrnc je dovolj in niso groba, ampak prijetno zaobljena (meni celo rahlo premalo za pravi piling filing biggrin.gif), zlahka se spere, ponaša se s prijetnim, diskretnim trademark vichyjevskim vonjem (nekaj blago kemično-lekarniškega pač, nič posebnega, a je skrajno nemoteč), kože ne izsuši. nego sem vedno zaključila še z mlekom za telo lipidiose I.

ker so mi veliko ljubši pilingi, ki niso v obliki gelov za prhanje (lush: gumback express smoothie, almond butter ali l'occitane mandljeva piling pasta ali stari sivkin piling), mu podeljujem oceno 4 (sicer si po lastnostih zasluži petico).

  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 





0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users