Jump to content


Photo

L'Occitane Soothing Body Ice Gel


  • Please log in to reply
2 replies to this topic

Poll: splošna ocena (3 member(s) have cast votes)

  1. 5 (odlično) (1 votes [33.33%])

    Percentage of vote: 33.33%

  2. 4 (zelo dobro) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  3. 3 (zadovoljivo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  4. 2 (slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  5. 1 (zelo slabo) (2 votes [66.67%])

    Percentage of vote: 66.67%

Vote Guests cannot vote

#1 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25775 posts
  • Gender:Female

Posted 31 August 2006 - 07:59 PM

IPB Image

Takoj po nanosu začutiš občuitek svežine. Gel je krasno mazljiv in se zelo hitro vpije. Gel sem kupila po tem, ko me je pičila neka strupena mušica in sem imela nogo otečeno in rdečo od gležnja do sredine goleni. Nobena žavba iz lekarne ni pomagala (tudi tiste na recept ne). Zadeva me je močno srbela in bolela. Prodajalka v L'Occitane-u mi je dala gel v majceno posodico, da sem ga sprobala. Takoj mi je pomagal. Naslednjidan sem šla gel kupit. Gel pomaga tudi pri opeklinah (takih od vročih stvari in od sonca) ter pri različnih pikih žuželk. Ponavadi sem imela vedno probleme, ker so me piki od komarjev GROZNO srbeli ne glede na to, s čim sem jih namazala. Sedaj dam na pik le majčkeno pikico gela in neha srbet za vedno.

Pa še ful lepo diši po citronki.

ocena: 5+
  • 0

#2 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 31 August 2006 - 08:24 PM

.
Zelo slab izdelek, saj vsebuje takoj na začetku alkohol in mentol - ne vem, kako bi naj to koristilo že tako razdraženi koži. Ima sicer zelo prijeten, citronkast vonj, kot nalašč za poletje, tudi hladi - ni čudno. Slabo, pa še nenormalno visoka cena.




Ocena: 1


.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#3 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 29046 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 04 September 2006 - 03:34 PM

sproban in sem blazno nezadovoljna, zato mi niti na misel ni prišlo, da bi ga kupila. koža je po nanosu lepljiva! rolleyes.gif sicer je dobre, gelaste, bolj ko ne tekoče konsistence, ki se zadovoljivo razmaže, ampak rezultat mi ni všeč. embalaža ena bolj grdih pri l'occitanu. nič me ne more prepričat v nakup - verjetno bi ga še kot darilo zavrnila ali takoj podarila naprej. not my cup of tea.

podeljujem mu oceno 1.

  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 





0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users