Jump to content


Photo

(Prihajajoče) Novosti


  • Please log in to reply
1978 replies to this topic

#1 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 08 October 2006 - 12:47 AM

No, kot že naslov priča, sem si tole temo zamislila tako, da bi se v njej obveščale o omembe vrednih novostih na področju dekorative. Mislim, da bi tale tema znala biti zelo informativna in hkrati zelo škodljiva, no. =)


Pri meni so oči uperjene v:


The Body Shop - Autumn Winter Shimmer Cubes (barve mi delujejo jako obetavno, sploh za kombiniranje delujejo obitačno)

Make a dramatic statement with intense and contrasting frosty hues - perfect for day and evening wear. Light diffusing particles and pearl pigments provide shimmer and sparkle and help to disguise fine lines on the eyelids.

IPB Image



The Body Shop - Liquid Eyeliner (mmm, že zaradi pakunge bi se ga splačalo imeti =) )

A range of long-lasting, smudge-resistant liquid liners for outlining and defining the eyes, with a felt-tip to provide smooth application. Opthalmalogically tested.

IPB Image



The Body Shop- Fall Nail Color (vse tri barve so mi naravnost presunljivo lepe)

Gorgeous shades to highlight soft hands or show off pretty toes, specially formulated without formaldehyde, toluene, DBP or phthalate.

IPB Image



Chanel - Inimitable Multidimensional Mascara (ahja... ajm inlov)

CHANEL sets a new standard in mascara with a formula that does it all. A sophisticated formula and unique brush design combine to lengthen, plump and curl, delivering lush, long-wearing colour so precisely that each lash, even the finest, is perfectly defined and separated.
Spectacular volume, infinite length, extreme curl, instant separation
.

IPB Image
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#2 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82166 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 08 October 2006 - 12:49 AM

You read my mind. oops.gif
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#3 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 08 October 2006 - 12:58 AM



twisted.gif



  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#4 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16872 posts
  • Gender:Female

Posted 08 October 2006 - 11:08 AM

QUOTE(Jenna @ 8. 10. 2006 - 1:47) View Post


Chanel - Inimitable Multidimensional Mascara (ahja... ajm inlov)

CHANEL sets a new standard in mascara with a formula that does it all. A sophisticated formula and unique brush design combine to lengthen, plump and curl, delivering lush, long-wearing colour so precisely that each lash, even the finest, is perfectly defined and separated.
Spectacular volume, infinite length, extreme curl, instant separation
.

IPB Image


Nova Chanelova inovacija za trepalnice

INIMITABLE
Deset let sta Dominique Moncourtois in Heidi Morawetz iskala inovativni pristop k svetu trepalnic. Hotela sta na novo zasnovati ščetko za trepalnice. In na koncu sta se med vsemi materiali odločila za bele elastomerje, ki še niso bili uporabljeni v kozmetičnem svetu. To je maskara, pri kateri je bil glavni cilj, da svojo svežino ohrani še dolgo po nanosu, uro za uro.
Prepisano iz Eve
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#5 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 09 October 2006 - 07:13 PM

Chanel Teint Innocence

IPB Image

Fresh, light, fluid texture. Light coverage. Natural satiny finish.

The light coverage ensures a flawless, ultra-natural complexion. The skin is moisturized, soft and protected.

- Natural radiance: Light-reflecting pigments and Lumioptic® pigments even out the complexion and conceal imperfections.
- Hydration: Hydrating agents provide the skin with hydration, comfort and suppleness.
- Extreme softness: Softening active ingredients offer a silky sensation and feel.
- Protection: A sun filter (SPF 12) protects the skin from harmful sunrays.


  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#6 piko*biko

piko*biko

    **LeGeNdA**

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5294 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 23 October 2006 - 07:50 PM

IPB Image

torej manhattnove novosti te jeseni so tiste zelene sencke (imajo jih tudi v roza - vijolcni razlicici, zal jih nisem uspela porobat, ker so ble razprodane. se mi pa zdijo mal ponesreceni odtenki, bi mi bila ljubsa kaksna bez - rjava kombinacija ali kaj podobnega). pol tisti cetvorcki lip glosov (tudi v dveh barvah, ma niti nism gledala odtenkov, ker me taki sistemi nanasanja s copici ful odbijajo) no pol pa tist bronzer, puder karkol ze je (se mi zdijo kr posrecene barve, vsebuje tudi nekaj blescic oz rahel shimmer,lahko bi jih uporabljal tudi kot sencilo. nov je se eyeshadow base (nism nc probavala, ker nimam s cim primerjat, namrec nikol nism uporabljala eb), tist svincnik je pa pomoje isti kokr ostali (edin da ma ta na eni strani se tisto postrani rezano gobico)

boljse slike zal nisem nasla, tukaj je pa link, kjer si lahko pogledate in preberete se kej vec http://www.manhattan-cosmetics.com/
  • 0
Lazje je verjeti lazi, ki si jo slisal stokrat, kot pa resnici, ki je nisi se nikoli

#7 nihrida

nihrida

    dark soul

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4525 posts
  • Location:moj brlog

Posted 23 October 2006 - 07:58 PM

Pikica, tiste senčke k so v zelenih in roza odtenkih imam jst (roza/viola kompletek). Barve so naravnost čudovite, mogoče le malo premalo pigmentirane.

  • 0
I'll place my bets and hope I'll always win
Even if I don't, I'm fucked because I live a life of sin
But it's alright, I don't give a damn
I don't play your rules I make my own
Tonight
I'll do what I want
Because I can

#8 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 23 October 2006 - 08:03 PM

Pa je vmes kak dober ali intenziven ali zelo temen viola odtenek?
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#9 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 23 October 2006 - 08:09 PM


Meni pa te zelene še skos žal delujejo presvetlo.


crna,
sem izvohala od Collistarja eno obetavno temno viola senčko, tudi novost... ampak spet jo mam na sumu, da bi na veki utegnila izpasti presvetla. Ali pa tudi ne, kaj pa vem.

IPB Image
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#10 nihrida

nihrida

    dark soul

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4525 posts
  • Location:moj brlog

Posted 23 October 2006 - 08:23 PM

Crna, kot sem že povedala, so barve premalo pigmentirane, zato dvomim, da boš zadovoljna z viola odtenkom.
  • 0
I'll place my bets and hope I'll always win
Even if I don't, I'm fucked because I live a life of sin
But it's alright, I don't give a damn
I don't play your rules I make my own
Tonight
I'll do what I want
Because I can

#11 nihrida

nihrida

    dark soul

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4525 posts
  • Location:moj brlog

Posted 23 October 2006 - 08:35 PM

Evo, Crna. Posebej za tebe sm se namalala. MU je samo za prikaz barve in ne ocenjevanje... wink.gif

IPB Image
  • 0
I'll place my bets and hope I'll always win
Even if I don't, I'm fucked because I live a life of sin
But it's alright, I don't give a damn
I don't play your rules I make my own
Tonight
I'll do what I want
Because I can

#12 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 23 October 2006 - 09:19 PM

Nihrida, tole je meni ful presvetlo, sicer ti pa jasno paše... Lepo je za dodatno senčenje, ne pa za "smoky eye" videz...

Jenna, ja sem lih prejle nekje gledala, nisem pa prepriočana koliko časa ima Collistar te senčke že zunaj - zdui se mi da sem jo že probala v Milerju in je bila malo premalo intenzivna... Na koncu sem kupila enmo od Clarins, ki pa vleče malo na modrikasto, je pa super, če greš čez s kako sivo, ali črno senčko.
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#13 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 26 October 2006 - 05:09 PM



Jaz pa mam zelen kompletek in so mi fuul dobre barve. Pa par odtenkov črne je tut not.
  • 0
Viens, reste ici!

#14 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82166 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 26 October 2006 - 07:55 PM

Crna, jaz mam dve ful temni in intenzivni vijolični senci-ena je Manhattnova enojna Purple Glow, druga pa San Soucijeva Electric Violet (ta vleče na modro). wink.gif
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#15 nihrida

nihrida

    dark soul

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4525 posts
  • Location:moj brlog

Posted 22 December 2006 - 08:27 AM

Revlon ima nekaj novega, kar me hudo matra.

IPB Image

IPB Image
  • 0
I'll place my bets and hope I'll always win
Even if I don't, I'm fucked because I live a life of sin
But it's alright, I don't give a damn
I don't play your rules I make my own
Tonight
I'll do what I want
Because I can

#16 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 22 December 2006 - 10:15 AM

Jaz bi ta drugo mela ... omg, kok noro zgleda!! cry.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#17 piko*biko

piko*biko

    **LeGeNdA**

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5294 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 22 December 2006 - 10:48 AM

sej lepo zgleda, ampak je pomoje ful smotan met tale prah na ustih hmm.gif enak ucinek se pomoje da dosezt tud s kako rozabelo shimmrasto sencko
  • 0
Lazje je verjeti lazi, ki si jo slisal stokrat, kot pa resnici, ki je nisi se nikoli

#18 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 22 December 2006 - 01:09 PM



Se strinjam, pa utegne še to ful izsušiti, tak filing mam. Pa niti ne zgleda mi tak lepo. Tu na sliki se seveda vse brezhibno šajna, v real je pa po moje druga zgodba.





  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#19 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 22 December 2006 - 01:22 PM

V "real" je verjetno nekje isti efekt, kot če poješ krof denimo in si po sutnicah malo svetlikavo bel. Pakasto če se mene vpraša smile.gif .
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#20 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 22 December 2006 - 01:29 PM

Mene pa strašno mika, pomoje mora bit zlo zanimiv efekt. Ampak če je predrago, odpade. Več kot 2k ne bi dala za to.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users