Jump to content


Photo

Analni seks


  • Please log in to reply
345 replies to this topic

#321 Zoey

Zoey

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10197 posts
  • Gender:Female

Posted 30 May 2011 - 10:56 PM

Pa dejte mir! kozlala bom lihkar biggrin.gif
  • 0

Ne, ona nima žametnih oči in niti kodrov mehkih kakor svila, 
če sneg je bel, ga v njenih nedrih ni in usta bi se od koral ločila.
Sem videl rože bele in rdeče, na njenih licih take ne cveto
in so dišave, ki so bolj dehteče, kot vonj, ki diha njeno ga telo. 
Njen glas poslušam rad, četudi vem da zvoki strun prijetneje zvene, 
kako boginje hodijo ne vem; ko ona hodi, stopa kot ljudje.
Pa vendar se mi zdi bolj očarljiva kot vse, ki pesem jih slavi lažniva.


#322 Immortelle

Immortelle

    Božanska

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12251 posts
  • Gender:Female

Posted 31 May 2011 - 08:20 AM

laugh.gif
  • 0

ॐ Be a voice, not an echo. 


#323

  • Guests

Posted 31 May 2011 - 09:11 AM

QUOTE(Immortelle @ 30. 5. 2011 - 21:02) View Post

Mhm. V google vpiši "colon cleansing", pa klik za slike. sick.gif


Tak argument pa težko zdrži - če neki zgleda nagravžno, še ne pomeni, da je nezdravo.

  • 0

#324 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25715 posts
  • Gender:Female

Posted 31 May 2011 - 09:19 AM

v črevesju je veliko "dobrih bakterij", ki pomagajo pri boljši prebavi, absorbciji hranil v telo, obrambi telesa proti patogenom itd... S klistiranjem odstranimo tudi te dobre bakterije in s tem porušimo neko naravno ravnovesje telesa. Zato je nezdravo.
  • 0

#325 Sinnaia

Sinnaia

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18898 posts
  • Gender:Female
  • Location:Vrhnika.

Posted 31 May 2011 - 09:20 AM

Tu gre za konkretni primer. Pa mene izgled ni ravno presenetil, temveč predvsem velikost. Kar se mene tiče take ogromne obloge črevesju sigurno ne koristijo. Kvečjemu obratno.
  • 0

#326 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25715 posts
  • Gender:Female

Posted 31 May 2011 - 09:24 AM

Dotične obloge so v veliki verjetnosti posledica slabe ga prehranjevanja in prebave. Pa tudi...traja kar nekaj časa, da se taka packarija ustvari.
  • 0

#327 Dragica

Dragica

    prismojena učiteljica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 15457 posts
  • Gender:Female

Posted 31 May 2011 - 09:32 AM

QUOTE(Immortelle @ 30. 5. 2011 - 15:08) View Post

blink.gif Meni se je z bivšim to enkrat zgodilo, ampak me ni tako zelo bolelo, da bi lahko primerjala s porodom. blink.gif


Sej porod ni lahka stvar, pač dlje traja in ja, boli. Sam pr analni nesreči, kot se je izrazila FTSE laugh.gif je bla pa taka intenzivna bolečina, da ne znam opisat.
  • 0
Če hočeš nekaj, česar še nimaš in nisi nikoli imel, naredi nekaj, česar nisi še nikoli naredil.

#328 Frčica

Frčica

    Dobra Samaritanka

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13739 posts
  • Gender:Female

Posted 31 May 2011 - 09:33 AM

Sem šla gledat, ravno ko sem jabolko jedla....obžalujem
  • 0

Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim  bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)


#329 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25715 posts
  • Gender:Female

Posted 31 May 2011 - 09:33 AM

Dragica, ja, točno to!! Plus to, da je meni še 2 dni potem kri tekla, ko sem šla na wc....cel teden se nisem upala it kakat cry.gif
  • 0

#330

  • Guests

Posted 31 May 2011 - 10:15 AM

QUOTE(Ancka Pomarancka @ 31. 5. 2011 - 8:19) View Post

v črevesju je veliko "dobrih bakterij", ki pomagajo pri boljši prebavi, absorbciji hranil v telo, obrambi telesa proti patogenom itd... S klistiranjem odstranimo tudi te dobre bakterije in s tem porušimo neko naravno ravnovesje telesa. Zato je nezdravo.


No, to je že boljše. smile.gif

Saj jaz sem načeloma proti klistiranju, razen v določene zdravstvene namene. Se mi zdi, da lahko spucaš to po drugačni poti kot pa mehansko --> donat, tista neka sol itd. Mi je pa hecno, ko je nekdo proti klistiranju, ampak da za to argumente, ki nikakor ne zdržijo obravnave. wink.gif

  • 0

#331 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25715 posts
  • Gender:Female

Posted 31 May 2011 - 10:17 AM

točno to ja - jaz bi se raje posluževala donata in grenke soli, kot pa invazivnega klistiranja
  • 0

#332 ora

ora

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26305 posts

Posted 31 May 2011 - 10:48 AM

QUOTE(izabela @ 31. 5. 2011 - 11:15) View Post

No, to je že boljše. smile.gif

Saj jaz sem načeloma proti klistiranju, razen v določene zdravstvene namene. Se mi zdi, da lahko spucaš to po drugačni poti kot pa mehansko --> donat, tista neka sol itd. Mi je pa hecno, ko je nekdo proti klistiranju, ampak da za to argumente, ki nikakor ne zdržijo obravnave. wink.gif


Sploh argumentov dala nisem, ker ste me apriori napadle, so pa moji argumenti jasno enaki kot ančkini. Pri toliko kolonostkopijah pa tudi nisem še videla česa takega kot kaže google laugh.gif ampak ne da se mi ubadat, ker me itak stalno za neumno označite pa a mam argumente al pa ne, sem itak že vajena tudi od drugod, ker medicinske sestre smo pač za okras, pameti pač nimamo.

  • 0

#333 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 31 May 2011 - 10:50 AM

Boo hoo, a zdaj si pa žrtev? To, kar si napisala, sploh ni res, jaz ZELO spoštujem tvoje mnenje, ker kljub temu, da nisi zdravica, veš v vsakem primeru 100 krat več od mene.
  • 0
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.


#334 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25715 posts
  • Gender:Female

Posted 31 May 2011 - 10:56 AM

Ora, sej vem, kam si ciljala, zato sem jaz podrobneje napisala. Pač "podkrepila" z argumenti. I just helped a bit wink.gif
  • 0

#335

  • Guests

Posted 31 May 2011 - 10:59 AM

Jaz sem ciljala na Immortelle, saj sem jo tudi citirala. wink.gif


Edit: pa še zajebala sem, sem šla zdaj gledat nazaj, pa je I. post čisto na mestu, sploh ni blo govora o tem, kar sem jaz mislila. Površno berem, jemljem nazaj in se opravičujem. laugh.gif
  • 0

#336 ora

ora

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26305 posts

Posted 31 May 2011 - 11:11 AM

Ma ne Kinky ne čutim se žrtev, le napadeno sem ne počutila. Vem, da ti ceniš moje mnenje pa še ktera druga, ampak prevečkrat je čutit tudi zasmehovanje. Sej vem, da sem samo ravno tako skeptična do tega kar nekateri pišejo, ampak pri sebi se mi to pač zdi drugače, valda.
AP, vem smile.gif

  • 0

#337

  • Guests

Posted 31 May 2011 - 11:38 AM

Če se zaradi tistega mojega posta počutiš napadeno, se ne rabiš. S tvoje strani še nikoli ni bilo problemov z argumenti. wink.gif
  • 0

#338 ora

ora

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26305 posts

Posted 31 May 2011 - 11:40 AM

Aja, sm mislila, da je name letelo. Spet panika brezveze.
  • 0

#339 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25715 posts
  • Gender:Female

Posted 31 May 2011 - 11:41 AM

A LAHKO NEHATE?????? GEEZ... rolleyes.gif
IPB Image

Kmalu bo na vstopni strani foruma pisalo: ZAPRTO ZARADI PMS!!!
  • 0

#340

  • Guests

Posted 31 May 2011 - 01:36 PM

Jst enkrat nisem agrumentirala nič (neki pogovor o tem je bil, da se kokain čezdalje več uporablja in da že zdavnaj več ni "droga za bogate"), pol je bila pa cela štorija pa štrajt. Ampak zdej se vsakič, ko kaj o tej temi zasledim v medijih (namreč, da je kokain postal kr stalnica že), se vedno spomnim na to in me prime, da bi šla tam v temo prilepit kakšen posnetek "zmagovalnega plesa" oops.gif
Hočem samo povedat, da včasih kakšno stvar veš, ker imaš osebne izkušnje, ki jih nočeš delit s forumom. (res je, da je potem tudi boljše, da si tiho smile.gif ...ampak takrat sem bla pač popolnoma prepričana, da imam prav...jebiga....)



Pa da ne bom čist OT...ne, nikoli nisem imela želje po analnem seksu. Sem namreč izjemno občutljiva, kar se tiče seksa...in zelo konzervativna. Me pa ne moti, če kdo prakticira...niti, če klistira anus...ali ne. Ipak je to njihov anus...
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users