Jump to content


Photo

Spletne trgovine


  • Please log in to reply
294 replies to this topic

#141 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25690 posts
  • Gender:Female

Posted 20 November 2020 - 07:49 AM

A ima katera kakšno kodo za popust v C&A?


  • 0

#142 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16463 posts
  • Gender:Male

Posted 20 November 2020 - 07:50 AM

Noro je padla kvaliteta! Jaz imam se eno 25 let staro iz se starega Oviesse (najbrz OVS zdaj) iz Gorice in dve od Beti, ki sta okoli 20. Bi zdrzale se vsaj 10 pa so ju macki naceli :( In se par taki zakladov imam med pizamami (in drugimi oblacili, mogoce sem hoarder). Lani pa sem kupila eno iz Hofra in je za stran.
Venus so kvalitetne.
  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#143 ora

ora

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26229 posts

Posted 20 November 2020 - 08:53 AM

Moja lisca je super :)
  • 0

#144 _Mayckica_

_Mayckica_

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3118 posts
  • Gender:Female
  • Location:Bled

Posted 23 November 2020 - 08:38 PM

Jaz imam liscino, C&A, hofer.. Daleč najlepša je od Etam nič se ni raztegnila, zbledela, karkoli.

Je pa cela znanost dobit lepo pižamo, sem gledala na About You, niti ena mi ni bila všeč
  • 0
Dance...when everything is falling apart, and you have nowhere to go, just turn on the music and let you feelings flow

#145 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16463 posts
  • Gender:Male

Posted 01 December 2020 - 07:26 PM

Ce se katera isce pizamo, Beti Metlika siva in ima celo spletno trgovino. Sem mislila, da je zadeva propadla. Najbrz ste vse vedel, ane, hihi.
  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#146 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25829 posts
  • Gender:Female

Posted 03 December 2020 - 11:57 AM

Jaa, jaz. Benettonove so mi všeč in dovolj dolge, ampak njihova spletna trgovina ima obupno poštnino, kaj jim ni jasno. Tudi za otroka bi vzela par stvari. Kupuje katera to znamko online kje drugje?
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#147 Frčica

Frčica

    Dobra Samaritanka

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13711 posts
  • Gender:Female

Posted 03 December 2020 - 01:33 PM

Jaz sem v soboto naročila po spletni trgovini Polzela. Mislim, da bo prej prišlo do Best secret kot to. Res svašta no.


  • 0

Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim  bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)


#148 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82366 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 03 December 2020 - 02:08 PM

A nima Benetton zastonj postnine nad dolocenim zneskom? Ima pa tudi Nama njihove stvari.
Jaz sem ravno zadnje case ugotavljala, da nimam ene normalne zimske pizame. Vse je zgonjeno ali pa so mi prekratke in presiroke hkrati.
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#149 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45398 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 03 December 2020 - 02:12 PM

Jaz Benetton kupujem na Zalandu (ful v pomoč, vem :lol: )


  • 0

#150 Eli

Eli

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 6694 posts
  • Location:vsepovsod

Posted 03 December 2020 - 04:06 PM

Rebel ima nekaj Benettona in AY.
  • 0
With all the paradoxes in life...i could be mango and not know it!

#151 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25829 posts
  • Gender:Female

Posted 03 December 2020 - 08:55 PM

Boom prebrskala, hvala! Na AY na hitro nisem našla nič otroškega od Benettona.
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#152 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30682 posts
  • Location:Primorska

Posted 03 December 2020 - 08:56 PM

Best secret?
  • 0

#153 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25829 posts
  • Gender:Female

Posted 03 December 2020 - 09:04 PM

Dodano na seznam. : )
Jaz sem samo v Google vpisala Benetton, prebrskala njihovo spletno stran in About You ter obupala. : )
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#154 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16900 posts
  • Gender:Female

Posted 17 December 2020 - 08:27 AM

Na AY je včeraj delala koda 25AJDA, tudi že na znižano.
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#155 bellini

bellini

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3426 posts
  • Gender:Male

Posted 17 December 2020 - 09:24 AM

Jaz sem v soboto naročila po spletni trgovini Polzela. Mislim, da bo prej prišlo do Best secret kot to. Res svašta no.

 

 

A si paket od best secreta že dobila? :) Jaz sem naročila pri njih 3. decembra, 5. decembra so pošiljko dali kurirju nekje v Avstriji, nato 8. decembra enemu podizvajalcu v Avstriji...od takrat se status pošiljke pri sledenju ni spremenil.


  • 0

#156 Frčica

Frčica

    Dobra Samaritanka

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13711 posts
  • Gender:Female

Posted 17 December 2020 - 09:37 AM

Sem ja, prejšnji teden.


  • 0

Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim  bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)


#157 bellini

bellini

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3426 posts
  • Gender:Male

Posted 17 December 2020 - 09:46 AM

Kdo pa nosi njihove pakete..pošta?


  • 0

#158 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30682 posts
  • Location:Primorska

Posted 17 December 2020 - 10:05 AM

Pošta, ja. Jaz sem naročila čez vikend, upam da pride kmalu, mudi se mi pa v bistvu ne.

In OMG, kupka v Lj je danes prejela moj paket, oddan 4.12. v Idriji! Ful me je že skrbelo, da se je izgubil kje...Huh!

 

edit: paket z Best secreta je prispel,naročila sem samo moške nogavice, da bo zdaj za en čas mir. 


  • 0

#159 Frida

Frida

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10489 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 20 December 2020 - 10:00 PM

A mi lahko katera pošlje oz. pove kodo za ta Best secret prosim? Vsi govorite o tem, jaz pa ne morem not.


  • 0

#160 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30682 posts
  • Location:Primorska

Posted 20 December 2020 - 10:03 PM

Evo
Hello, here is your personal invitation link to become a member of the exclusive fashion community BestSecret. Simply click to register and start shopping!

https://invite.bests...nt=registration
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users