Jump to content


Photo

vaša največja neumnost do sedaj


  • Please log in to reply
57 replies to this topic

#1 Sissy

Sissy

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1329 posts
  • Location:Nekje med MGL-om in SNG Dramo Ljubljana.
  • Interests:Berem, pišem pesmi, igre in izpopolnjujem se v igranju.

Posted 19 January 2007 - 05:49 PM

Sm ful radovedna, kakšna je bila vaša do sedaj, največja neumnost in kaj ste se iz tega naučili. Upam, da take teme še ni bilo!!! smile.gif biggrin.gif
  • 0
Obstala sem,
da bi se spremenila.
Obstala sem,
da bi se pomirila.
Obstala sem,
da bi obraz dobila

#2 bluberry

bluberry

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1350 posts

Posted 19 January 2007 - 07:32 PM

ene stvari niso za javni forum biggrin.gif ,drugo pa v bistvu nič ne ostane..mogoče obžalujem predbivšega fanta al pa tud ne...pa velikokrat mi je žal če zaradi svojega temperamenta kaj ne bleknem pa bi tak rada koga zabila ampak pol bi se velik preprirala.
Pa zelo zelo mi je žal,zdaj sem se spomnila ko sem se enkrat stepla z eno punco,neko jako temperament babo ki ni prenesla resnice,pa sem se znesla nad boksarsko vrečo namesto nad njo in potem ona pride lepo naspidirana in mi da tak udarec žez ustnice da sem zvezdice vidla..jaz pa z obnemoglo roko da še en mesec nisem mogla niti kadit.Koza mutasta..ampak okej sem vsaj v ključnem momentu pokazala svojo pamet in sem ponosna na to.
  • 0
Fake people wear fake clothes and have feak personality becouse they have FAKE BRAINS!
WINK (fake one) :))))

#3 Hannah

Hannah

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2559 posts
  • Gender:Female

Posted 20 January 2007 - 09:28 PM

Moja največja neumnost mislm da je bla, ko sm se šla s popolnim neznancem (kasneje moj fant) sprehajat po nemškem mestu Düsseldorfu, ki ga niti on niti jaz nisva poznala... In smo kr nek šetal... Medtem ko so nas ostali panični iskali (ker sm mobitel pozabila in ruzak in vse...)

Yes, I know.. biggrin.gif mladi in neumni
  • 0
Vse, kar si že bil,
in vse, kar boš - nisi. Le
to, kar si - si ti.

(V. Bajac - Knjiga o bambusu)

#4 Anouk

Anouk

    pro libraries

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 25270 posts
  • Gender:Female
  • Location:head in the clouds, feet on the ground

Posted 20 January 2007 - 10:11 PM

najvecja neumnost? definitivno moj bivsi, ne glede na vse - ne zapravljej casa, ce cutis, da ne stima - pust pa pejt naprej.
  • 0
“Your assumptions are your windows on the world. Scrub them off every once in awhile, or the light won't come in.” - A. Alda
 
 

#5 Emily

Emily

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11524 posts
  • Gender:Female

Posted 20 January 2007 - 11:35 PM



Enako.
  • 0

Yes, it can happen so quickly. Life as we know it can change in a blink of an eye. Unlikely friendships can blossom, important careers can be tossed aside, a long lost hope can be rekindled. Still, we should be grateful for whatever changes life throws at us. Because all too soon, the day will come when there are no changes left.


#6 _Mayckica_

_Mayckica_

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3122 posts
  • Gender:Female
  • Location:Bled

Posted 21 January 2007 - 09:31 PM

moja največja neumnost je bla da sm pustila tipu s katermu sm se bežno poznala dva dneva da me je peljal domov...

je zavil na en kolovoz, mi govoril da bova šla do njega domov, me otipaval povsod počez, me zaklenu v avto... sam nakonc se je pa na srečo skuliral in me odpeljal domov. Blo je pa friking grozn, nikol več ne nardim tega k sm res mislla da me bo tip posilu
  • 0
Dance...when everything is falling apart, and you have nowhere to go, just turn on the music and let you feelings flow

#7 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28978 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 23 January 2007 - 09:49 AM

js sm mela tut eno podobno 'bližnje srečanje' kot ga opisuje _Mayckica_ - vključevalo je moje grizenje tega tipa v roko in jokanje v telefon, naj me pride frend iskat, ko sem se končno rešila onega idiota. sicer pa tega ne štejem pod moje največje neumosti ...

moja največja neumnost so bili verjetno kaki neverjetni prebliski arogance, s katerimi sem dosegla bodisi kontra učinek ali celo nič, samo osmešila sem se.

p.s.: Zlobica, lepo povedano. kiss3.gif

  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#8 Anouk

Anouk

    pro libraries

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 25270 posts
  • Gender:Female
  • Location:head in the clouds, feet on the ground

Posted 23 January 2007 - 03:14 PM

hvala blush3.gif. definitivno izkusnja, ki je ne bom pozabila. je bla draga sola.
  • 0
“Your assumptions are your windows on the world. Scrub them off every once in awhile, or the light won't come in.” - A. Alda
 
 

#9 powerpuff

powerpuff

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 323 posts
  • Location:lj
  • Interests:muska

Posted 24 January 2007 - 10:21 PM

Najvecja neumnost... da sm enga nedelskiga popoudneva u navalu jeze fotru povedala use kar mu gre (pa tut kej kar ne), kar si mislm ze neki casa in ostali, pa se mu ne upajo priznat, da je smotan, dougocasn, nadlezn, nima nobenga lajfa what so evr, itd. evil.gif Tkrt sm se sama seb zdela blazno kul, ampak sam za ene 3 minute, k sm opazla, da je tooooook zalostn kukr se res ni biu nikol u ziulenju cry.gif

(ena izmed najbolsih stvari k sm jih nardila je pa ta, da sm se mu nasledn dan opravicla tok kukr se nobenmu in nastela stvari, ktere so mu pr njemu zelo usec. Je biu cist sokeran, js pa se dons ponosna nase smile.gif Mejhn korak za use, ampk ogrooomn za naso familijo, kjer se o custvih prou dost ne govori)
  • 0

#10 SiQsI

SiQsI

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 916 posts

Posted 25 January 2007 - 07:38 AM

Joooooooj pr men jih je blo tooooooooooook da lahko o tem pišem pomoje en teden, ampak so bile vse take... kako bi rekla... luštne... tongue.gif
  • 0
Biti to kar smo, in postati to, kar smo zmožni postati, to je edini cilj življenja.

#11 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28978 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 25 January 2007 - 08:01 AM

jaz sem obema že najmanj dvakrat res hardcore povedala, kar jima gre (in se mi to ne zdi nobena neumnost), pa se ni nobenega nič prijelo, ker sta enostavno nesposobna kakršnegakoli dialoga, ki vključuje njuno kritiko - onadva pa lahko besno in pravičniško udrihata po komerkoli, a ne. rolleyes.gif s tem, da se meni ni še nikoli nihče za kaj takega opravičil, jaz sem se pa mogla - ampak čedalje manj. in se me to, da blablabla mamo samo ta dva starša blablabla nič ne prime - onadva mata tut samo dva otroka in nista pravična do obeh! evil.gif
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#12 powerpuff

powerpuff

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 323 posts
  • Location:lj
  • Interests:muska

Posted 26 January 2007 - 11:29 AM

sej to je to..ce veckrat recs in mas veckret sene s starimi, pol ni panike..mtki pa bratu zmeri recm ka me mot in je usem ze cis navadn. Sam du fotra mam pa usejn en tak rispekt, d ga ne grem kurcat tko dnevno..zato je biu pa tok sokeran cry.gif [size=3]
  • 0

#13 Lucien

Lucien

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 261 posts

Posted 26 January 2007 - 11:42 AM

Največja je definitivno tista, ko sem po pomoti odšel v drugo stanovanje, se sezul in vprašal(še na hodniku) kaj bo danes za kosilo.
..kasneje sem mislil, da se bom kar sam zakopal v zemljo.
slap.gif
  • 0

#14 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 26 January 2007 - 11:44 AM

QUOTE(Lucien @ 26. 1. 2007 - 11:42) View Post

Največja je definitivno tista, ko sem po pomoti odšel v drugo stanovanje, se sezul in vprašal(še na hodniku) kaj bo danes za kosilo.
..kasneje sem mislil, da se bom kar sam zakopal v zemljo.
slap.gif


Umiiiiram!!! laugh.gif laugh.gif Tole je pa res hecno, ej. biggrin.gif biggrin.gif

  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#15 Schpella

Schpella

    sramežljivec

  • Člani
  • 46 posts

Posted 26 January 2007 - 12:27 PM

ko sem šla prvič v življenju na bencinsko tankat (in naj mi bo to olajševalna okoliščina oops.gif ) , eden pred mano lepo natanka, plača in spelje. Jaz pripeljem do pumpe in grem ven. Na pumpi so ble seveda še vedno napisane količine bencina in cene od unga pred mano, zraven pa je pisalo "Ne pričnite z dotakanjem goriva, dokler se številke na ekranu ne izbrišejo."

Aha.

Prav.

Bom pa počakala, a ne...

Pa čakam...


...in čakam...

...in zlobne številke nočejo stran...

...in jaz še kar malo čakam...

... dokler ne pride delavc ven izza blagajne, rekoč; "A kej pomagam?"

"Hja, tele številke od prejšnjega so še zmerje tle."

Tip z nasmeškom izvleče ročko in mi jo da v roke. In glej ga zlomka - cifre od prejšnjega so izginile blink.gif


... je opazil da mi je nerodno, pa se mi je samo lepo nasmejal in šel nazaj not.


kakšen dork znam bit če hočem...
  • 0
Takle mamo.

#16 Sissy

Sissy

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1329 posts
  • Location:Nekje med MGL-om in SNG Dramo Ljubljana.
  • Interests:Berem, pišem pesmi, igre in izpopolnjujem se v igranju.

Posted 26 January 2007 - 03:05 PM

O, BOG!!!!! slap.gif
  • 0
Obstala sem,
da bi se spremenila.
Obstala sem,
da bi se pomirila.
Obstala sem,
da bi obraz dobila

#17 eve

eve

    trance chick

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10431 posts
  • Gender:Female
  • Location:Novo mesto

Posted 26 January 2007 - 03:41 PM

QUOTE(Lucien @ 26. 1. 2007 - 11:42) View Post

Največja je definitivno tista, ko sem po pomoti odšel v drugo stanovanje, se sezul in vprašal(še na hodniku) kaj bo danes za kosilo.
..kasneje sem mislil, da se bom kar sam zakopal v zemljo.
slap.gif



hehehehehe biggrin.gif lol1.gif lol1.gif smešno za crknt biggrin.gif
  • 0
Never allow someone to be your priority while you're just their option.

#18 Sissy

Sissy

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1329 posts
  • Location:Nekje med MGL-om in SNG Dramo Ljubljana.
  • Interests:Berem, pišem pesmi, igre in izpopolnjujem se v igranju.

Posted 27 January 2007 - 07:41 PM

Jz sm zdele naredla neki zelo neumnega!!! Se mi je ful mudilo k maš in nikakor nisem mogla najti ene rokavice. Mami me je v avtu že čakala, pa že tko sva bli pozi. Zto sm iz predala vzela prvo rokavico, ki i je prišla pod roke (torej sem imela belo in črno rokavico- vsaj lepa kombinacija če nič drugegha). Celo mašo sm roke skrivala in jih pollekla pod rokave plašča, da se ni videlo, da imam dve različni rokavici. Zdele pa pridem domov in vidim, das sem iskano rokavico imela v žepu!!!!!! slap.gif wallbash.gif wallbash.gif wallbash.gif wallbash.gif wallbash.gif wallbash.gif
  • 0
Obstala sem,
da bi se spremenila.
Obstala sem,
da bi se pomirila.
Obstala sem,
da bi obraz dobila

#19 riddle

riddle

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 355 posts
  • Gender:Female
  • Interests:vse po malem :)

Posted 06 February 2007 - 01:03 AM

jz sm se pa u svet knjige včlanla...ku da na tem svetu ni knižnic....zdj pa morm vsake 3 mesce knige kupavt...ah ja oops.gif
  • 0

#20 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25711 posts
  • Gender:Female

Posted 06 February 2007 - 10:06 AM

Sej se lahko po 2 letih "izčlaniš".

Pa k nism kupila knjige v enem tromesečju so mi domov poslal eno za nevem.... 10.000 sit... In sem jo na pošti gladkomalo zavrnila... Kaj mi pa morejo?
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users