Jump to content


Photo

NOROST DNEVA


  • Please log in to reply
3614 replies to this topic

#21 Tanjci

Tanjci

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2899 posts
  • Location:Celje
  • Interests:stvari na tem forumu

Posted 21 July 2006 - 07:29 AM

QUOTE(Anya)
učeri me je en starejši gospod ( ni bil slovenec  :twisted: ) spraševal kateri je dovolj močen šampon za lase, ker ma res mastne lase ja se je vidl, čisto so se svetel in bili polni prhljaja ermm.gif . Paš mu enga predlagam in potem izjavi da si pere lase vsak 4. dan. Pa mu rečem da naj si jih umiva pogosteje, pač logično. In on izjavi da si jih že use življenje umiva vsak 4. dan in da tega ne bo spreminjal. ermm.gif  :?  :?  :?  :shock:  :shock: pa je mel res čist mastne lase, že prou nagravžen

ne morš verjet rolleyes.gif

no jst sem tud mela eno prigodo.... prejšen petek, je bla ena huda nevihta v Kamniku. Iz službe sem šla h tastarim sam rože zalit. Avto sem parkirala pod nadstrešek, če bi bla slučajno toča. Ura je bla že 17h in želela sem si čimprej domov. Sam je štroma zmanjkal in nisem mogla odpret vhodnih vrat (ograje), ker so na štrom. Izpad je trajal 45 minut. Vmes sem sedela na hodniku in brala cajtnge. Tko da sem lahko "odšla" šele neki do 18h. Ampak to še ni blo vse. Po vsem tem cajtu me je prijel na WC. Ključe od avta sem imela v žepu in ko sem bla na WCju, so mi padl iz žepa, ne da bi to opazila (ker so padl na mehko preprogo). In pol vse zaklenim, grem v avto in iščem ključe po avtu itd. Pol mi pa potegne, kje bi jih lahk zgubla. In pol spet v bajto pa po ključe, pa ven in v avto in je bla ura že 18h.... v glavnem 1h kasnej sem bla doma rolleyes.gif ermm.gif

  • 0
Posted Image

#22 Nasty

Nasty

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 371 posts
  • Interests:Ples,fotografija,design...

Posted 21 July 2006 - 12:51 PM

Tanjči si iz Kamnika?
  • 0
T-bag: "The picture makes me look like a sociopath"...:)

#23 Tanjci

Tanjci

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2899 posts
  • Location:Celje
  • Interests:stvari na tem forumu

Posted 22 July 2006 - 07:38 PM

ne moji tastari so iz Komende (bliz Kamnika)

Tanjci je bliz Cela doma (pise pod avatarjem) biggrin.gif

  • 0
Posted Image

#24 *Slončica*

*Slončica*

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 609 posts
  • Location:Ljubljana
  • Interests:hmmm...

Posted 06 August 2006 - 12:07 PM

Jst sm se tok smejala k sm brala kaj se vm je use zgodl biggrin.gif biggrin.gif
  • 0
*Slončica*
IPB Image

#25 TiTa

TiTa

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3327 posts

Posted 06 August 2006 - 12:21 PM

evo pred 10 minutami v domači kuhinji:
jaz vzamem 3 pudinge iz hladilnika(za mamo,očeta in mene)
svojega primem v roke in mi pade na tla se razlije po kuhinji,nakar mama se krega da ne pazim da sem nerodna in se obrne in ji njen pade po tleh in se razlije po kuhinji
pridrvi še oče celi pameten kaj počneva ženski in seveda s celo nogo direkt v puding
vsi se režimo en z drugega, nakaar pride še pes in za konec poliže puding biggrin.gif
  • 0

#26 *Slončica*

*Slončica*

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 609 posts
  • Location:Ljubljana
  • Interests:hmmm...

Posted 06 August 2006 - 06:28 PM

:thumleft: :thumleft: LoL biggrin.gif
  • 1
*Slončica*
IPB Image

#27 Hevea

Hevea

    Chocolate desintegrator

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12101 posts
  • Gender:Female

Posted 13 August 2006 - 12:11 AM

Danes sm se zmenla s kolegom, da pridem k njemu gledat en film. In jst tko, 20 minut pred zmenjeno uro ugotovim da sm lačna. Ok, ni problema, sm šla v kuhnjo, da bi nekaj pojedla, nakar sm sebe in polovico kuhnje polila z ananasovim sokom. S tem je žal moja malica propadla, sm hitro počistla in se stuširala kr sm bla res cela od soka, in pol sta mi ostal samo še cca 2 min za pridet do tam (rabim jih pa 7). Zatorej sm se odločla, da grem z rolerji, ker je pač hitreje. Naš preljubi kraj pa je dokaj v klanec, s tem da jst živim čisto na vrhu, on pa na dnu. No, in jst sm malo pozno opazla, da mi je zmanjkalo bremze biggrin.gif Ampak sm vsaj prišla hitro dol biggrin.gif

Aja, za nazaj je pa seveda lilo, jst pa brez marele, z rolerji, v moker klanec. Kdor je že kdaj rolal po mokrem, že ve, kako je to lepo. tongue.gif
  • 0

#28 Errol

Errol

    Sugga daddy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17775 posts
  • Gender:Male
  • Location:Errolov brlog v Banana Republic

Posted 29 August 2006 - 10:13 AM

Pred eno uro v Rustiki (PC) prodajalka in jaz. Prosim za traminčevo torto, ki je niso imeli, alternativa mi je bila kostanjeva. Prodajlaka mi je rekla, da je še nimajo. Pol jaz ubodem dva kosa čokoladne (mije cukr padel, al' qaj), vmes pa vprašam, kdaj pripeljejo robo. Prodajlaka mi pove, da ob kakih devetih vsako jutro. Jaz molče pizdim, zakaj nimajo kostanjeve. Prodajlaka vidi, da mi nekaj ne znese in me gleda, piše račun... nakar meni potegne, da jasno, da še ne morejo imeti kostanjeve torte. Kostanji so vendar jesenski sadež!!! Jasno, da so se v trgovini vsi nesmrtno zabavali nad mojo bistroumnostjo.
  • 0

#29 smetanca

smetanca

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1269 posts
  • Location:Celje

Posted 31 August 2006 - 06:21 PM

haha, ta je dobra biggrin.gif
  • 0

#30 luminelle

luminelle

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1429 posts
  • Location:Woods

Posted 31 August 2006 - 06:42 PM

Vceraj sem stopla na pasjem dreku in se nehote obrisala v fantovem avtu na zadnjem sedezu.
  • 0
Achte auf deine Gefühle, denn sie formen die Energie und damit dein Leben!

#31 Chandra

Chandra

    sunshine girl

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3400 posts
  • Gender:Female
  • Location:Celje

Posted 03 September 2006 - 10:51 PM

iz pekočih feferonov sva z mojim pobirala semena in sta dve semenki padli na mizo in sem ju s prstom pobrala in dala na kup, pol čez nekaj časa, pa sediva s kolegico na balkonu in si jaz tak veselo manem oko(me je neki srbelo) in kar naenkrat začne žgat ko svinja, pa se mi začne oko solzit, da nisem čist nič vidla. Mater imamo ostre feferone twisted.gif , sem letela v kopalnico in spirala in spirala... rolleyes.gif
  • 0
IPB Image

Namen življenja je življenje, prelivajoče se v vseh odtenkih... ( Elene Danel)

www.chandra.si

#32 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 04 September 2006 - 09:10 AM

QUOTE(luminelle)
Vceraj sem stopla na pasjem dreku in se nehote obrisala v fantovem avtu na zadnjem sedezu.


Fuuuuuuuuj!!! biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#33 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 06 September 2006 - 03:57 PM

Danes sem se dvakrat zaporedoma vsedla na napačen bus in to ravno, ko se mi je najbolj mudilo. rolleyes.gif
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#34 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25711 posts
  • Gender:Female

Posted 06 September 2006 - 04:17 PM

Včeraj je bil čist X dan.

Oči je moral ob 10:30 domov na neko slikanje, zato sem šla tut jst z njim iz službe (drugače ne bi mela prevoza). On me pokliče, jst pograbim svoje stvari, dam kartico vratarju in šibnem v avto. Pridem domov, se preoblečem in se grem učit. Kmalu pogruntam, da pogrešam telefon. Pokličem....nič... Verjetno je v fotrovem avtu. Kličem še 1x, ko je bil on že v avtu...pravi, da ni nič. Jao... pregledam obleke, torbico, postlo, kličem....nič. Ja, mogoče sem ga pa v službi pozabila. Grem v Krko...prijazna vratarja me spustita not...končno najdem ključe od laboratorija....telefona nikjer... Nikjer ne zvoni, nikjer se ne sveti...nič.
In jst vsa žalostna, ker sem zgubila 3 tedne star telefon, grem v Merkur, da si kupim novo namizno lučko (ene kupujete cujne, jst pa tehniko biggrin.gif ), vmes sem se šla še v McDonalds mal potolažit, potem sem šla pa domov.
Srečam mami, k je glih uletela domov. Ji razložim situacijo. Skupaj kličeva telefon, poslušava, iščeva...Nič.
Potem pa grem jst še 1x pogledat cujne v katerih sem bla oblečena. Nič... Se mi je mal strgal, primem kovtr in ga v jezi potegnem s postle. In glej glej kaj je blo tam. Verjetno se je tako zabubil v kovter, da se zvonenje ni slišalo.

Skratka...odleglo mi je tako kot že dolgo ne biggrin.gif
  • 0

#35 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 06 September 2006 - 05:36 PM

Danes je blo pri telovadbi ful ful smešno, ko smo pač se mogle it igro, v kateri so štirje sodelujoči in pač en vrže žogo drugemu in more tečt na njegovo mesto in se tak igra nadaljuje .. ampak nam se pač ni dalo in smo tekale v krogu. Ful je blo smešno ko smo ko kure lavfale v krogu. biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
  • 0
Viens, reste ici!

#36 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 21 September 2006 - 01:54 PM

laugh.gif Danes sem šla ven iz šole in pred vrati šole, so vedno vsi pač kadijo, se pogovarjajo itd, itd .. vglavnem vedno je ful folka tam .. pa grem jaz ven za mano pa moje sošolke in je bla ful gužva, pa jaz naenkrat začutim, da mam nekam lahki nahrbtnik, se obrnem in opazim, da mi je sredi TOTALNE GUŽVE vse ampak res čisto čisto vse padlo in nahrbtnika - pred vsemi. laugh.gif Sem čisto panično začela pobirat vse skupaj v nahrbtnik ampak je blo toolko vsega (peresnica, mobitel, pijača, zvezki, učbeniki, delovni zvezki) vglavnem ogromno enih stvari .. Groza. Ne sme se mi to več zgodit. laugh.gif
  • 0
Viens, reste ici!

#37 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 21 September 2006 - 03:24 PM

QUOTE(Anaa)
pa jaz naenkrat začutim, da mam nekam lahki nahrbtnik, se obrnem in opazim, da mi je sredi TOTALNE GUŽVE vse ampak res čisto čisto vse padlo in nahrbtnika - pred vsemi.

biggrin.gif:D:D
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#38 Parvinder

Parvinder

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3483 posts
  • Gender:Female
  • Location:Suomi

Posted 21 September 2006 - 03:31 PM

Kako se ti je pa to lahko nardilo? mislim, a si že prej mela odprto torbo? biggrin.gif
  • 0
tudi pozimi dišiš po cvetju poležane trave spomladi

#39 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 21 September 2006 - 03:35 PM

Čisto enostavno - mam nahrbtnik iz žameta, ki ni ravno preveč kompaktni material .. in sem mela očitno nahrbtnik odprt malo, pa so se zvezki prevagali naprej in je vsaka zadrga šla na svojo stran čisto do dna nahrbtnika ( ker je zadrga zašita tak, da je na levi in desni strani čisto do dna nahrbtnika ) in so zvezki padli ven. Groza. biggrin.gif
  • 0
Viens, reste ici!

#40 Parvinder

Parvinder

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3483 posts
  • Gender:Female
  • Location:Suomi

Posted 21 September 2006 - 03:48 PM

Heh, bverjamem kako si se počutla, meni je zadnjič padel zvezek po unmu prehodu med stopnicam, mislim un prostor, k so stopnice tok okol. In jao valda usi gledal kera budala je vrgla zvezek dol. Pa sem mogla it v pru nadstropje po njega in še dol usi gledal, kva se zej dogaja oops.gif
  • 0
tudi pozimi dišiš po cvetju poležane trave spomladi




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users