Jump to content


Photo

Rezanje


  • Please log in to reply
100 replies to this topic

#41 Emily

Emily

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11524 posts
  • Gender:Female

Posted 06 March 2006 - 07:27 PM

Kruto blink.gif
  • 0

Yes, it can happen so quickly. Life as we know it can change in a blink of an eye. Unlikely friendships can blossom, important careers can be tossed aside, a long lost hope can be rekindled. Still, we should be grateful for whatever changes life throws at us. Because all too soon, the day will come when there are no changes left.


#42 broken_angel

broken_angel

    sramežljivec

  • Člani
  • 24 posts

Posted 06 March 2006 - 07:52 PM

ja sei lahko ja sam...veš mal je težko pa tut če bi bla čist sama bi se sama sebi.... ja sei se bo ziher še našlo ki!! wink.gif
  • 0

#43 malička

malička

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 278 posts
  • Interests:marsikaj

Posted 06 March 2006 - 08:12 PM

jaz sem tudi že imela trenutke ko sem želela v roke vzeti nekaj ostrega in se porezati. ampak sem nekako vidla da se da težave rešiti tudi na drugi način.. sploh pa tistim, ji se začnejo rezat verjetno res ni lahko.
  • 0

#44 metal*girl

metal*girl

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1389 posts
  • Interests:muska

Posted 16 April 2006 - 03:58 PM

js sm se pa že večkrt...ko sm ful žalostna pa ko prebolevam zvezo....kaj čem... cry.gif cry.gif
  • 0
...they say I'm good...but I hope some day I'll find someone who is better than me...

#45 Issak

Issak

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 393 posts
  • Location:Zgornji Kašelj

Posted 16 April 2006 - 08:39 PM

jest mam tud mal izkušenj s tem... pa sploh nevem kaj mi je blo, ampak je biu tak... fajn občutk...
in tistih neki brazgotinc nebo nikol zginl... če pa bojo kdaj, bo pa to čez nekaj 10 let...

ampak sej to je čist logično, da je fizično bolečino lažji prenašat kt psihično... pol pa kr samo do takih stvari pride...
  • 0
"cowardly warrior vents his rage
his lust for blood cannot be appeased
what fickle angels are we
our divided brothers we slay
his lust will erase all"

#46 Lolita

Lolita

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 190 posts
  • Location:S. Primorska

Posted 16 April 2006 - 08:45 PM

jz sem se ko sem bila depresivna, to je blo pred cca 2 leti.
zdej mi pa ne pride več na pamet, da bi kaj takega delala, nisem nikol tok down da bi samo sebe poškodovala..
  • 0
...v stilu skrite elegance ne prenesem arogance...

#47 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45427 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 17 April 2006 - 01:31 PM

QUOTE(bellini)
Meni je še tega škoda. wink.gif Jaz se samo dobro razjočem in se dokaj hitro sprijaznim.
Jok je najboljše zdravilo pri meni wink.gif
Enako. Pa je za mano precej težko obdobje, ko sem bila precej na dnu.
  • 0

#48 cedevita

cedevita

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3157 posts

Posted 17 April 2006 - 02:16 PM

Nikoli se še nisem rezala...upam, da se tudi ne bom. Je mi pa zelo hudo ko vidim koga, ki je ves porezan... cry.gif
  • 0
God invented man because Eve's vibrator ran out of batteries.

#49 blackangel

blackangel

    sramežljivec

  • Člani
  • 3 posts

Posted 08 May 2006 - 01:06 PM

fora je v tem da tisti ki niste sli skozi to ne razumete tega početja in ga tudi nikoli ne boste! tu ne gre za nikakršno vzbujanje pozornosti in nevem kaj še vse! resda da se najdejo pacienti ki to počno zarad tega ampak teh je res malo! v bistvu gre za tisti občutek ali olajšanje kakorkoli že, ki ga čutiš takrat, ko se urežeš. nekateri si pač samo na ta način znajo pomagat!
  • 0
hell was full so i came back

#50 cedevita

cedevita

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3157 posts

Posted 08 May 2006 - 01:28 PM

QUOTE(blackangel)
fora je v tem da tisti ki niste sli skozi to ne razumete tega početja in ga tudi nikoli ne boste! tu ne gre za nikakršno vzbujanje pozornosti in nevem kaj še vse! resda da se najdejo pacienti ki to počno zarad tega ampak teh je res malo! v bistvu gre za tisti občutek ali olajšanje kakorkoli že, ki ga čutiš takrat, ko se urežeš. nekateri si pač samo na ta način znajo pomagat!


...yeah right, pomagat. biggrin.gif biggrin.gif
  • 0
God invented man because Eve's vibrator ran out of batteries.

#51 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19748 posts

Posted 08 May 2006 - 01:36 PM

me kr zazebe pa zaskeli če pomislm da bi si nož dala na kožo ,pa dzg ...brrrr ermm.gif
  • 0

#52 blackangel

blackangel

    sramežljivec

  • Člani
  • 3 posts

Posted 08 May 2006 - 01:45 PM

QUOTE(cedevita)
QUOTE(blackangel)
fora je v tem da tisti ki niste sli skozi to ne razumete tega početja in ga tudi nikoli ne boste! tu ne gre za nikakršno vzbujanje pozornosti in nevem kaj še vse! resda da se najdejo pacienti ki to počno zarad tega ampak teh je res malo! v bistvu gre za tisti občutek ali olajšanje kakorkoli že, ki ga čutiš takrat, ko se urežeš. nekateri si pač samo na ta način znajo pomagat!


...yeah right, pomagat. biggrin.gif biggrin.gif



jah...nekaterim pač to pomeni olajšanje, pozabijo na skrbi in bolečino in to jim pomaga biggrin.gif
  • 0
hell was full so i came back

#53 cedevita

cedevita

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3157 posts

Posted 08 May 2006 - 01:52 PM

QUOTE(blackangel)
QUOTE(cedevita)
QUOTE(blackangel)
fora je v tem da tisti ki niste sli skozi to ne razumete tega početja in ga tudi nikoli ne boste! tu ne gre za nikakršno vzbujanje pozornosti in nevem kaj še vse! resda da se najdejo pacienti ki to počno zarad tega ampak teh je res malo! v bistvu gre za tisti občutek ali olajšanje kakorkoli že, ki ga čutiš takrat, ko se urežeš. nekateri si pač samo na ta način znajo pomagat!


...yeah right, pomagat. biggrin.gif biggrin.gif



jah...nekaterim pač to pomeni olajšanje, pozabijo na skrbi in bolečino in to jim pomaga biggrin.gif


Hell was full so I came back??? biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif ...To je meni znano veš biggrin.gif
  • 0
God invented man because Eve's vibrator ran out of batteries.

#54 blackangel

blackangel

    sramežljivec

  • Člani
  • 3 posts

Posted 08 May 2006 - 01:58 PM

em..čist možno...če mogoče poslušaš cradle of filth? njihov kao logotip biggrin.gif
em....pa tema je rezanje 8)
  • 0
hell was full so i came back

#55 cedevita

cedevita

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3157 posts

Posted 08 May 2006 - 02:00 PM

QUOTE(blackangel)
em..čist možno...če mogoče poslušaš cradle of filth? njihov kao logotip biggrin.gif  
em....pa tema je rezanje 8)


ok, ZS biggrin.gif :tongue:

Dejan!evil.gif
  • 0
God invented man because Eve's vibrator ran out of batteries.

#56 nihrida

nihrida

    dark soul

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4525 posts
  • Location:moj brlog

Posted 12 May 2006 - 12:20 PM

QUOTE(blackangel)
fora je v tem da tisti ki niste sli skozi to ne razumete tega početja in ga tudi nikoli ne boste! tu ne gre za nikakršno vzbujanje pozornosti in nevem kaj še vse! resda da se najdejo pacienti ki to počno zarad tega ampak teh je res malo! v bistvu gre za tisti občutek ali olajšanje kakorkoli že, ki ga čutiš takrat, ko se urežeš. nekateri si pač samo na ta način znajo pomagat!


Ahm...Men brazgotine ne bojo nikoli izginile in mi je škoda ljudi k rečejo, da tega ne bi nikoli počeli. Telesno lahko bolijo, duševno pa ne? Samo tisti, ki nimajo duše ne morejo duševno zboleti. Še zdaj si zdravim depresijo... Sem že bolj proti koncu.
  • 0
I'll place my bets and hope I'll always win
Even if I don't, I'm fucked because I live a life of sin
But it's alright, I don't give a damn
I don't play your rules I make my own
Tonight
I'll do what I want
Because I can

#57 Hannah

Hannah

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2559 posts
  • Gender:Female

Posted 07 June 2006 - 06:18 PM

jst mam sošolko k se je rezala (upam da se ne več)... sicer ne vem zakaj, ampk mi je blo grozno ko sm jo mogla gledat, kako se ubija...

Jst mislm da se zmer najde kšna druga rešitev, pa čeprov je to razbijanje krožnikov doma pa butanje z glavo v zid (čeprov zna bit tut to boleče biggrin.gif), kot pa rezanje, nevem... rolleyes.gif
  • 0
Vse, kar si že bil,
in vse, kar boš - nisi. Le
to, kar si - si ti.

(V. Bajac - Knjiga o bambusu)

#58 pinga

pinga

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3804 posts

Posted 07 June 2006 - 07:09 PM

js mislm, da to je zbujanje pozornosti. in če nekdo hoče zbujat pozornost, jo očitno rabi. in če jo rabi, mu jo je treba dat! ne štekam zakaj se tko omalovažujoče govori o pozornosti. sej to je ja neki, kar vsak rab. in če se nekdo zarad tega reže, za moje pojme več kot očitno čut, da ga noben ne vid, ne sliš njegove bolečine. to je pa zihr tut ventil za sproščanje notranje stiske. pač vse skup.
js sicer nimam izkušenj z rezanjem, jih mam pa s tabletami, k so prav tako uničujoče, mogoče še celo bolj.
  • 0

#59 Anouk

Anouk

    pro libraries

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 25270 posts
  • Gender:Female
  • Location:head in the clouds, feet on the ground

Posted 07 June 2006 - 07:14 PM

ok, zbujanje pozornosti je v primeru rezanja zacaran krog. seveda je treba takemu cloveku posvetit pozornost, ampak kaj ce se potem, ko vidi, da s tem dejansko pozornost dobi, se naprej reze zarad tega?

pinga: lahko prasam, kaj je blo?
  • 0
“Your assumptions are your windows on the world. Scrub them off every once in awhile, or the light won't come in.” - A. Alda
 
 

#60 pinga

pinga

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3804 posts

Posted 07 June 2006 - 07:24 PM

zs
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users