Jump to content


Photo

prometne dogodivščine


  • Please log in to reply
126 replies to this topic

#21 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 20 September 2007 - 01:47 PM

Ma sej, kaj pa se češ sekirat. Se zgodi in če ni hujšega, ti je to ena dobra šola za kasnejšo večjo previdnost. Pa še smeješ se lahko kasneje. wink.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#22 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45427 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 20 September 2007 - 05:53 PM

QUOTE(Ancka Pomarancka @ 20. 9. 2007 - 12:31) View Post

Za vožnjo v rikverc je treba gledat v vsa 3 ogledala...zato so tam! smile.gif
Ja samo, če si sredi z snegom pokrite jase v trdi temi tudi če gledaš vsa ogledala težko opaziš hlod pokrit s snegom. Ja, sicer pa takrat tak nisem jaz vozila, je moj vozil. biggrin.gif No, drugače pa ima dilema prav iz izkušenj se učimo. biggrin.gif
  • 0

#23 Errol

Errol

    Sugga daddy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17775 posts
  • Gender:Male
  • Location:Errolov brlog v Banana Republic

Posted 24 September 2007 - 11:42 AM

Danes ob sedmih zjutraj sem krenil z morja v Ljubljano. Pred vasjo je ene deset metrov pred menoj prečkala cesta divja svinja. Konkreten primerek, vsaj ene 250 kil je imela. Krasen komad, vam povem. eat.gif Beštija niti slučajno ni pogledala levo in desno. Karambol bi bil za mojega fička totalno usoden.
  • 0

ESTOY FLOR DE ATORRANTE

UN CONTURSI MALEANTE


#24 Errol

Errol

    Sugga daddy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17775 posts
  • Gender:Male
  • Location:Errolov brlog v Banana Republic

Posted 25 September 2007 - 07:58 AM

Moram se popravit, ker je beštija iz včerajšnjega pripetljaja veper in ne mama svinja. oops.gif Lahko bi pomislil na to, ker za njo vedno capljajo pujski.
  • 0

ESTOY FLOR DE ATORRANTE

UN CONTURSI MALEANTE


#25 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 25 September 2007 - 08:26 AM

Jaz sem se enkrat peljala po avtocesti v Ljubljano. Bil je petek popoldan in na cesti je bilo ogromno tovornjakov. Naj že na začetku omenim, da imam Cliota 1.2 starega 14 let, tako da mi ne potegne ravno do 200!

Začnem prehitevati 3 tovornjake in ko sem prehitela prvega - se pravi sem bila vmes prvega in drugega, se za mojo rit prilepi en motorist. V vsakem drugem primeru bi se mu umaknila, ampak se mi res ni splačalo, bi počakal še nekaj sekund in ko bi jaz prehitela še drugega tovornjaka, bi se mu lepo umaknila na levi pas. Ampak tip je znorel - zapeljal je na desni pas in vozil vzporedno z mano ter mi kazal fakiča. Ni mi pustil, da bi se umaknila na desni pas, saj je kreten vozil po njemu in se nekaj šopiril. Zmanjšala sem hitrost, se umaknila na desni pas, ta kreten pa je švignil na levega in sedaj zopet vozil vzporedno z menoj, ampak na drugi strani. Nato se me mojemu avtu fuuuuul približal in stegnil nogo proti meni in me je KAO hotel brcniti, še dobro da sem jaz žlajfala. Potem je odhitel naprej sranje delat po cestah. Najprej sem bila karmalo v šoku. Spraevala sem se, ali ne bi njega vrglo dol z motorja če bi brcnil v moj avto? Groza kakšni debili se vozijo po naših cestah. Nimajo nobenega potrpljenja in ogrožajo sami sebe in še vse ostale.

down.gif
  • 0
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.


#26 Errol

Errol

    Sugga daddy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17775 posts
  • Gender:Male
  • Location:Errolov brlog v Banana Republic

Posted 25 September 2007 - 08:28 AM

Takega kretena je treba takoj prijavit policiji.
  • 0

ESTOY FLOR DE ATORRANTE

UN CONTURSI MALEANTE


#27 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 25 September 2007 - 08:37 AM

Ja, saj vem, ampak veš v tistem trenutku - ko sem bila še malo v šoku - nisem razmišljala o tem, sem bila srečna da se je vse srečno izšlo. Sem šla takoj na Ravbarkomando na eno kavico in cigaret, pa sem k sebi prišla. smile.gif

Ena moja kolegica je na glavni vožnji imela bližnje srečanje s fazanom, žival ji je priletela na vetrobransko steklo in povzročila, da je bila uboga punca še cel dan v šoku.

Izpit je pa naredila! thumbup.gif
  • 0
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.


#28 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 25 September 2007 - 12:12 PM

Nič novega. Enako se mi je zgodilo pri enem norcu, ki je prehiteval po odstavnem pasu. S to razliko, da je bil z avtom.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#29 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 25 September 2007 - 01:03 PM



Jaz pa sem nemalokrat doživela prav besno uporabo troblje s strani pobesnelih in živčnih babur (da so ble skoraj vse blond, je bilo najbrž naključje, heh, ampak res so ble). To, če se ni točno tak odvijalo, kot so si one zamislile, so že začele kriliti z rokami in trobiti. Same pa so ble itak največji mutibariči daleč naokoli, sem prepričana. Jaz bi takšnim vzela izpit.

Da onega od Kinky sploh ne omenjam. Pizdarija, so idioti na svetu... blink.gif Me zanima, če bi namesto Cliota bil kakšni novejši model BMWja, notri pa kakšen kravatar, kak se bi oni majmun na motorju obnašal. Prdnit ne bi upal. Saj, ponavadi se takšni kurčijo ob ne glih elitnih in najdražjih avtih... če je pa za volanom ženska, pa je tak popoln komplet. In ko še fakiča pokaže, ou yeah, tič se mu je najbrž takoj podaljšal za 10cm.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#30 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 25 September 2007 - 01:35 PM

Joj, kako si ta zadnji del dobro napisala. thumbup.gif

In veliko resnice se skriva v tem, ja. Če dodam še da imam na tablici GO in vsi v LJ mislijo da sem turist, čeprav se že precej let vozim in mesto poznam zelo zelo dobro....mah, smešno je včasih, spet drugič pa prekleto za se zamisliti kam ta kultura vožnje pelje. No, saj je jasno kam....samo vsak dan zjutraj 24ur.com pogledam in imam kaj za videti (vsak dan nesreča s smrtnim izidom)! down.gif
  • 0
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.


#31 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 25 September 2007 - 03:18 PM

Ej, saj tudi Ljubljančani verjamejo v obstoj študentarije, ki prihaja iz drugih mest wink.gif .

Temu motoristu bi jaz besno trobila, kej več mu pa itak ne moreš (razen če si zapomneš tablico, al jo pa imaš šanso slikat smile.gif med vožnjo po avtocesti).
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#32 Frida

Frida

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10555 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 26 September 2007 - 11:40 AM

Pred nekaj tedni, bil je petek in z bratom sva se ob treh zjutraj peljala domov. Vozila sem jaz, ker je bil on mal pijan. Prišla sva glih tukaj v eno selo in megla je bila gosta, rahli ovinki, hvalabogu sem vozila počasi, ene 55km/h, nakar sredi ceste zagledam kur**vga vrtnega palčka, bil je ogromen, meni skoraj do riti, rdeče barve in prav neumno se je smejal (že itak so mi ti palčki freaky). Ustrašila sem se kot nora, moja brat je pa skoraj usr** in je reku, da se počuti, kot da bi bil na tripu. Mal je manjkalo in bi ga podrla, potem sva ga spravla dol s ceste in nekako sva se glih pomirila, nakar po 30 metrih na sredi ceste stoji črn kontejner-neviden! Če bi imela večjo hitrost, ne bi blo uredu. Predvidevam, da so to storili kakšni otroc, ki še nimajo izpita ali pa kakšni skrajno neumni idioti. Poleg tega, da bi bil lahko v nasprotnem primeru avto razbit, se tudi tako ustrašiš, da te vse boli. Banda.
  • 0

#33 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 26 September 2007 - 12:10 PM

Svašta ej! huh.gif
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#34 *simoncy*

*simoncy*

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1694 posts

Posted 26 September 2007 - 12:33 PM

Takšna mularija mi gre pa pošteno na živce! Od teh, ki se imajo za junake na cestah, do tistih, ki nastavljajo razne predmete na cesto - kako morjo bit tko... tko... ne najdem sploh izraza! Enkrat sem tko nardla enga pobiča-na cesto je zvleku nek večji kamen... sem šla ravno laufat s psom in me ni videl... sem ga tko nadrla ej (bil je star tam, okol 13 let)...
Poznam pa tudi enega, ki je na železniške tire nastavil neko kovino, zaradi katere je vlak iztiril.. groza! kaj majo od tega blink.gif
No, kaj sprašujem.. psihični bolniki.. druge razlage ne vidm..

Aja pa enkrat, ko sem peljala po avtocesti, sem ravno prehitevala nek kombi in kar naenkrat vidm kako me po levi tik ob avtu prehiteva motorist! Bil je tko blizu da je šlo zihr za milimetre, če ga ne bi pravočasno opazila, bi se stvar zlo tragično končala..
  • 0
Veselje do življenja je, ženske, za nas najlepše ličilo!

#35 Errol

Errol

    Sugga daddy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17775 posts
  • Gender:Male
  • Location:Errolov brlog v Banana Republic

Posted 26 September 2007 - 12:38 PM

QUOTE(Jenna @ 25. 9. 2007 - 14:03) View Post

ko še fakiča pokaže, ou yeah, tič se mu je najbrž takoj podaljšal za 10cm.


A propos tegale fakiča: pred časom sem se odpeljal s parkirišča pri službi, za menoj pa tip v cliotu s celjsko registracijo. Tipu se je nekam mudilo, ali pa je imel mevlje v riti, kaj jaz vem, skratka na vsak način je histerično hotel priti pred mene. Ko sva zavila s parkinga na cesto, je bila nasproti kolona in me ni mogel prehiteti. Živčno je vozil po sredinski črti. Končno je dobil priložnost in me prehitel. Ko je peljal mimo mene, mi je pokazal fakiča. Ko pa je zapeljal pred mene, je pogledal v vzvratno ogledalo in takrat sem mu jaz pokazal s palcem in kazalcem, kako ima majhnega. Uni ni razumel, kaj mu kažem in je samo debelo pogledal in odkimal, da ne razume.

  • 0

ESTOY FLOR DE ATORRANTE

UN CONTURSI MALEANTE


#36 bellini

bellini

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3446 posts
  • Gender:Male

Posted 26 September 2007 - 01:00 PM

Jaz sem pa včeraj doživelas presenečenje na avtocesti. Vozila sem za tovornjakom, ker sem imela kolo na strehi pa še lučka za benz mi je gorela in sem pač vozla v zaveterju (več koz 90 s kolesom tak nisem mogla pelat). Nakar vidim, da en avto ful preveč po sredini levega pasa vozi in se je bočno zaletel v tovornjak pred mano. ohmy.gif Itak je stransko ogledalo odpičlo kot da bi bil iz masla in letel naravnost proti meni. Jao kaki refleksi so to bli in sreča, da sem vozla 80 km/h tako da sem zmanevrirala okoli vseh delov, ki so leteli po zraku. Seveda je kreten takoj dal na gas in se odpeljal naprej. Nekaj avtov za mano pa se je ustavljalo (verjetno so dobli kaj).

Mislim zakaj si je mogo izbrat ravno ta MOJ tovornjak. Kreten verymad.gif predvidevam, da se je meno po telefonu, al pa šaltal radio pa ni bil pozoren.
  • 0

#37 Padme

Padme

    The Creator of my World

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5521 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 26 September 2007 - 03:50 PM

Groza je, kar se dogaja po cestah. To gre čez vse meje, folk ni več normaln. Primitivci prepotentni!
  • 0

The only thing standing between you and your goal

is the bullshit story you keep telling yourself

as to why you can't achieve it.


Jordan Belfort


#38 Neyka

Neyka

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 232 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 27 September 2007 - 09:08 AM

QUOTE(Frčica @ 18. 9. 2007 - 16:56) View Post

To se pa zelo strinjam, pravijo da si voznik ko imaš prevoženih 100.000 km.

A pred tem si pa kolesar? lol1.gif tongue.gif
  • 0
Hey girls I lost myself! Anyone found me?
I have gone to look for myself... If I should return before I get back, Please keep me here.

#39 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25711 posts
  • Gender:Female

Posted 27 September 2007 - 09:53 AM

ne, pred tem si voznik v navednicah.
  • 0

#40 Frčica

Frčica

    Dobra Samaritanka

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13732 posts
  • Gender:Female

Posted 27 September 2007 - 10:30 AM

Hvala Ančka, si odgovrila prej.
Hm, verjetno je brez veze se spuščati ne nivo nekaterih, ampak se raje narediti slep....
  • 0

Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim  bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)





0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users