Jump to content


Photo

Krema / lotion / mleko za telo


  • Please log in to reply
555 replies to this topic

#541 Peteršilj

Peteršilj

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1355 posts
  • Gender:Male

Posted 25 November 2020 - 10:44 AM

Se strinjam z Jino.
  • 0
Never be embarrassed about something you like.

#542 Frčica

Frčica

    Dobra Samaritanka

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13687 posts
  • Gender:Female

Posted 25 November 2020 - 10:44 AM

To se pa strinjam s tabo.


  • 0

Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim  bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)


#543 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22282 posts
  • Gender:Female

Posted 25 November 2020 - 11:18 AM

Jaz sem imela od Butters v nosečnosti eno maslo za trebuh, pa me tudi ni navdušilo. Jaz pri teh bolj naravnih maslih ne maram tega, da so trda in jih je treba praktično praskat ven iz lončka.

Tudi meni so TBS super. Od cenejših mi je pa bilo od vedno super Alverde karitejevo, tudi diši mi ful lepo. Trenutno pa imam jaz LRP Lipikar AP+M.
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#544 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16872 posts
  • Gender:Female

Posted 25 November 2020 - 03:28 PM

Ampak ravno Butters ni treba praskat iz embalaže, vsaj take so moje izkušnje. Res pa je, da se v negovalnem smislu ne spomnim kakšnega wau efekta. Bi pa preizkusila še kakšen vonj, za crkljanje.
TBS pa še nisem imela.
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#545 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22282 posts
  • Gender:Female

Posted 25 November 2020 - 04:08 PM

Jaz sem imela Belly butter proti strinjam. V spominu imam, da je bilo trdo. Mogoče me pa spomin vara. Zdaj imajo še ful enih masel. So mi pa malo draga, 15 eur za 100 ml.
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#546 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25775 posts
  • Gender:Female

Posted 05 December 2020 - 11:54 AM

Katera ve, Lipkar Baume AP+M je najbrž nadomestil Lipkar Baume AP+?

https://www.laroche-...P-M-p11860.aspx

Sestavine +M so delno spremenjene, 1/3 INCI seznama (začetek) je enaka kot pri AP.


Meni se je precej strdil na dnu in ga s pumpico nisem več spravila iz plastenke. Že pri prejšnji različici sem proti koncu vsakič rezala embalažo, ampak tokrat ga je bila še 1/3.
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#547 ora

ora

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26147 posts

Posted 10 June 2022 - 06:05 AM

V dm paketu sem dobila za darilo neko Copacabana kremo ze telo v loncku in je ful lepo hranilna in tak prijeten tropski vonj ima ☺️
  • 0

#548 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16075 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 28 March 2023 - 04:54 PM

Je katera testirala Ameliorate in CeraVe za keratosis pilaris? Kateri se bolje obnese?
  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]



#549 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16872 posts
  • Gender:Female

Posted 29 March 2023 - 02:17 AM

Jaz, samo težko kaj konkretnega povem, ker sem bila precej lena z uporabo. CeraVe je recimo bolj vlažilna od Ameliorate, pa slednjo se ful hitro porabi in mi zato ne upraviči cene. Zdaj testiram eno od Advanced Clinicals. KP se itak ne da rešit, lahko omiliš izgled pa še to se moraš skos mazilit, suho krtačit.
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#550 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28938 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 26 May 2023 - 12:46 PM

Kaj uporabljate za nezahtevno normalno kožo?  Razmišljam, da bi vzela Garnier Body Superfood aloe vera, bom probala. 


  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#551 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82157 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 26 May 2023 - 01:08 PM

Jaz sem obsedena z Rituals izdelki, trenutno uporabljam Ayurveda kolekcijo. Pri nas se dobi v Douglasu.
Pa vedno imam kaksen TBS body butter na zalogi. Mi je pomembno, da izdelki za nego telesa disijo, ker na faci disav ne prenasam.
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#552 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28938 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 26 May 2023 - 02:18 PM

Mene močni vonji sicer motijo, tudi parfumiram se zadnja leta zelo sporadično, ampak bom šla mal pofirbcat ob priliki. Hvala!


  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#553 Nincha

Nincha

    HP freak

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18161 posts
  • Gender:Female
  • Location:Hogwarts

Posted 26 May 2023 - 02:34 PM

Meni je od Mixe fajn, ampak itak se ful redko mažem. Mam pa še LRP Lipikar ki je isto kul.

 

https://www.dm.si/mi...0550978681.html


  • 0

After all this time?

Always.


#554 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28938 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 26 May 2023 - 05:53 PM

Sem vzela Aloe od Garnierja, fajn je zaenkrat, nežen vonj pa vpije se res takoj, minimalno lepljivo rata, če nanesem preveč. 380 ml je 7,99 €.
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#555 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19734 posts

Posted 27 October 2023 - 09:01 PM

Če bi kakšna potrebovala losjon za tiste pikice po rokah (keratosis pilaris), je tale od Balee super in zelo ugoden:

 

https://www.dm.si/ba...8172862939.html


  • 0
Svet je tak, kot si ga pripravljen videti

#556 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16075 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 17 November 2023 - 07:40 AM

Hvala Neytiri. Bom najbrž probala, pozimi imam včasih precej hrapavo kožo. 


  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]






0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users