Jump to content


Photo

Pogostost maminih sinčkov


  • Please log in to reply
19 replies to this topic

#1 Damjan

Damjan

    gobezdalo

  • Root Admin
  • PipPip
  • 679 posts

Posted 05 May 2004 - 06:46 AM

Uvodnik, ki ga je napisala Sabina mi je dal misliti, no, pa poslušam to tudi drugje. Da je večina moških maminih "sinčkov" v hujši ali blažji obliki. Sabina pravi da ste žene, mame, punce, zaročenke, ... same krive za to da nas trote pač napačno vzgajate oops.gif

A je situacija res tako brezupna?

lp
Damjan
  • 0

#2 Kim

Kim

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1138 posts
  • Location:Griže

Posted 05 May 2004 - 07:20 AM

Dobro jutro biggrin.gif

Evo, ker sem še brez jutranje kave in cigaretka...je možnost mojega prijaznega odgovora minimalna twisted.gif
Hja Damjan ...lej.,..vsak moški ma neki ženskih genov, in vsaka ženska neki moških.....kar se kaže tako po razvoju kot obnašanju...
Kar se tiče pa maminih sinčkov....hm....mislim, da je potrebno ločit fante oz. moške ki spoštujejo svojo mater in moške, ki so navezani nanjo do onemoglosti. Nemoremo pa tukaj krivit matere same, kako je vzgojila tega sina, ker je mogu met "podlago" genov...
Nekako pa se mi smilijo ženske, ki kasneje dobijo takega parnerja, ki v njih vidi mater..........aaaaa da znoriš twisted.gif

jst bi bla zlo vesela čeb blo več takih k je moja bivša tašča in bi naučile sinove likat, prat, kuhat...itd:)+ vsa moška opravila...

Ampak se je pa nekaj zaprašat...definitivno bi vse ženske rade desca k desca na mestu, poleg tega naj bi bil pa ustrežljiv, nas nosu po rokah in nam posipal cvetje.... twisted.gif
treba bo opustit........copate v telesu desca k desca se neda met laugh.gif


Kakorkol.....mislim, da pprimer špe ni tko brezupn Damjan....poznam nekaj...oz dost prav uredu descev ki so prav prijazni, nč zujčkani...pa vseeno spoštljivi in nežni...
tko de...ne se bat ...še je (mal) upanja za vas laugh.gif twisted.gif


Bodite pridni!!

lp,
kim

  • 0
včasih angel včasih hudič..
spontana,nagajiva,samosvoja,provokativna,energicna,samozavestna,divja..drugačna,povprečja me resnično ne pritegnejo..
jp...postavljam meje svojega ozemlja IPB Image

#3 sajk

sajk

    Nebodigatreba :)

  • Root Admin
  • PipPipPipPipPip
  • 5393 posts
  • Gender:Male
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Motorizem, fitness, tek, strelstvo, čedne forumašice :D itd.

Posted 05 May 2004 - 07:24 AM

Maaaaamiiiiiii! Kruh pa mlek!

laugh.gif
  • 0

#4 Damjan

Damjan

    gobezdalo

  • Root Admin
  • PipPip
  • 679 posts

Posted 05 May 2004 - 07:26 AM

Hehe, sem se po sajkovem "izpadu" spomnil na Cankarjevo kavo ... laugh.gif očitno imamo slovenceljčki to v genih ;)

lp
Damjan
  • 0

#5 Kim

Kim

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1138 posts
  • Location:Griže

Posted 05 May 2004 - 07:32 AM

ej sajk....tole je pa že orenk razcrtlanost...pa sramota za moške tvojih let twisted.gif
  • 0
včasih angel včasih hudič..
spontana,nagajiva,samosvoja,provokativna,energicna,samozavestna,divja..drugačna,povprečja me resnično ne pritegnejo..
jp...postavljam meje svojega ozemlja IPB Image

#6 sajk

sajk

    Nebodigatreba :)

  • Root Admin
  • PipPipPipPipPip
  • 5393 posts
  • Gender:Male
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Motorizem, fitness, tek, strelstvo, čedne forumašice :D itd.

Posted 05 May 2004 - 07:46 AM

Sej ne ves kolk let imam tongue.gif

In kje je moj kruh pa mlek?? twisted.gif tongue.gif :!: wink.gif
  • 0

#7 Kim

Kim

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1138 posts
  • Location:Griže

Posted 05 May 2004 - 07:48 AM

đoj ou đoj.-....

neb verjel kok stvari vem jst laugh.gif

*mu zarad ljubega miru da kruh pa mlek * twisted.gif

pridn bit!!!

lp,
kim

  • 0
včasih angel včasih hudič..
spontana,nagajiva,samosvoja,provokativna,energicna,samozavestna,divja..drugačna,povprečja me resnično ne pritegnejo..
jp...postavljam meje svojega ozemlja IPB Image

#8 sajk

sajk

    Nebodigatreba :)

  • Root Admin
  • PipPipPipPipPip
  • 5393 posts
  • Gender:Male
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Motorizem, fitness, tek, strelstvo, čedne forumašice :D itd.

Posted 05 May 2004 - 07:56 AM

[quote=Kim]neb verjel kok stvari vem jst laugh.gif

Da ni to v neposredni povezavi z duhovi, ki jih preganjate v http://www.lepa-si.c...wtopic.php?t=17 ermm.gif: idea.gif laugh.gif
  • 0

#9 Kim

Kim

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1138 posts
  • Location:Griže

Posted 05 May 2004 - 08:02 AM

em tistga itak nikol nism razumela oops.gif


zvem jst stvari drgje...se nerabm neke ceramonje it...sam kašen perček tu kašpen perček tm...pol sm pa reinkarnacija unga tm od zadnjilč twisted.gif twisted.gif

ej ej veš ka mene zanima...as ti tud blond po potrebi laugh.gif

pridn bit!!
lp, kim

  • 0
včasih angel včasih hudič..
spontana,nagajiva,samosvoja,provokativna,energicna,samozavestna,divja..drugačna,povprečja me resnično ne pritegnejo..
jp...postavljam meje svojega ozemlja IPB Image

#10 sajk

sajk

    Nebodigatreba :)

  • Root Admin
  • PipPipPipPipPip
  • 5393 posts
  • Gender:Male
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Motorizem, fitness, tek, strelstvo, čedne forumašice :D itd.

Posted 05 May 2004 - 08:33 AM

[quote=Kim]ej ej veš ka mene zanima...as ti tud blond po potrebi laugh.gif

A ti mislis blond al "blond"? twisted.gif
  • 0

#11 Kim

Kim

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1138 posts
  • Location:Griže

Posted 05 May 2004 - 08:35 AM

jej mlek pa kruh...pa dej mir twisted.gif


pridn bit!
lp, kim

  • 0
včasih angel včasih hudič..
spontana,nagajiva,samosvoja,provokativna,energicna,samozavestna,divja..drugačna,povprečja me resnično ne pritegnejo..
jp...postavljam meje svojega ozemlja IPB Image

#12 anitka

anitka

    sramežljivec

  • Člani
  • 34 posts
  • Location:Kranj

Posted 05 May 2004 - 04:23 PM

Ja,

moj bivši je bil primer maminega sinčka. Pa sem dolgo razmišljala o tem kako je možno, da je fant tako nefleksibilen sad.gif

Vam po pravici povem, da se mi je na koncu še zasmilil smile.gif Mamica ga je pedenala od spredaj in od zadaj, še premaknit se mu ni bilo treba. Najhuje pa je to, ker ga enostavno ne moreš spremeniti. Ne samo, da je "fizično " odvisen od mamice, tudi psihično je bilo tako. Vedno je cincal med mano in med svojo mamico. Sva bila dogovorjena, da skupaj preživiva vikend, pa se je mamica spomnila, da jo sin pelje v toplice, ker jo križ boli sad.gif Pa tako to nekaj časa gledaš, pa sprejemaš, ker gre pač za ljubezen, a ne? Dokler ne prideš do spoznanja, da nikoli ne bo bolje. Enostavno se boji mamice, se ji ne upa upreti, ne upa živeti svojega življenja.

No ja, hotela sem samo to povedati, da še zdaleč ni brezupno, če moški ne zna kuhati ali pomivati, težje je, ko ne ve in ne zna zaživeti svojega življenja ne, da bi pri tem vprašal mamico kaj si misli.

Pozdravček, Anitka
  • 0

#13 Kim

Kim

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1138 posts
  • Location:Griže

Posted 05 May 2004 - 05:13 PM

rolleyes.gif rolleyes.gif rolleyes.gif

bolj ko tuhtam manj mi je jasno!....al pa kom drugim...
ampak jest vidm razliko med maminim sinčkom...in med nekom ki se boji lastne mame! rolleyes.gif
in mislim da tle dekleta prevladujejo.....
rolleyes.gif
sicer pa...vsak gleda s svojimi očmi.....ampak tko je!


pridni bote,
kim


p.s.: mal pogrešam sajksa pa sivija...heheheh.....k se nč nevtikujeta laugh.gif

  • 0
včasih angel včasih hudič..
spontana,nagajiva,samosvoja,provokativna,energicna,samozavestna,divja..drugačna,povprečja me resnično ne pritegnejo..
jp...postavljam meje svojega ozemlja IPB Image

#14 sivi

sivi

    sramežljivec

  • Člani
  • 13 posts

Posted 05 May 2004 - 05:34 PM

[quote=Kim]p.s.: mal pogrešam sajksa pa sivija...heheheh.....k se nč nevtikujeta laugh.gif

Ne ti mene s sajkom v isti koš metat. Jest mamin sine zihr nism, amapk tud ne morm vedet al sm al ne, ker ni noben kakšne pametne definicije tega napisal, niti Sabina ne. No... a kdo pozna definicijo maminega sinčka?
  • 0

#15 Kim

Kim

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1138 posts
  • Location:Griže

Posted 05 May 2004 - 05:41 PM

nism rekla de vaju v ist koš mečem...pa obriš slino...okol "gobčka" k je nastala k se repenčiš.....
te je pa lepo brat laugh.gif

če si mamin sine al ne...bo pa tvoja najlažje povedla twisted.gif
Bom sprašala twisted.gif laugh.gif

Pridn bit!!!
lp,
kim

  • 0
včasih angel včasih hudič..
spontana,nagajiva,samosvoja,provokativna,energicna,samozavestna,divja..drugačna,povprečja me resnično ne pritegnejo..
jp...postavljam meje svojega ozemlja IPB Image

#16 Suse

Suse

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 230 posts

Posted 11 May 2004 - 12:02 PM

Mamin sinček je odrasel le telesno, duševno in zrelostno je ostal otrok, nesposoben odločanja in samostojnega življenja. Zgled velja tudi za ženske (to je meni še bolj kruto).

Mislim da ko rečemo da je nekdo mamin sinček to enačimo tudi z razvajenčkom. Full imam filling da na takšne ljudi morda gledamo nekako "zviška", češ da smo mi "več vredni" ker nismo mamine maze itd.

Ne vem men pa se taki ljudje full smilijo, sploh ženske. Moja znanka je v takšni situaciji in se mi zares smili, ker ne prekine tega začaranega kroga in si skuša življenje postavit na "noge"... No, morda pa je to "udobje" že pravilno živlenje zanjo?
  • 0

#17 Storm

Storm

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 740 posts
  • Location:okolica MB

Posted 30 November 2004 - 08:39 PM

hja, malo pozno pišem na to temo, ampak,... nimam kaj bolj pametnega za počet,...
Ja, moj bratranec je čisti primer maminega sinčka. AMpak dobesedno maminega. rolleyes.gif Njegova "ljuba mamica" ga tako razvaja,...
No, saj on je že po naravi tak polizanec, da mu ni para, ampak ga v bistvu še bolj spodbujajo, da je podoben maminemu sinčku,...
Lepo vas prosim, fant je star 20 let pa ga ima mama kot da bi bil star 10 let! Razvaja ga kot,... hja, kot maminega sinčka,... laugh.gif

No, tako jaz pravim!

Po moje je nekaj takih genov maminih sinčkov prirojenih, velikoooo pa je odvisno tudi od vzgoje. Aja, pa ni važno, kateri starš,... obstajajo namreč tudi očetovi sinčki,... rolleyes.gif
  • 0
I wanna run
I want to hide
I wanna tear down the walls
That hold me inside
I wanna reach out
And touch the flame
Where the streets have no name


#18 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 30 March 2005 - 02:14 AM

Če je tip v dobrih, spoštljivih in razumevajočih odnosih s svojo mamo, mi je všeč.
Če je pa z njo obseden, prav bolano navezan na njo, se klicarita vsako uro, v vsem rabi njeno potrditev in dovoljenje... mu še vedno govori, kdaj naj gre spat, ne prenese nobene upravičene kritike na njen račun... hitro tečem stran in mu povem, da naj se gre nazaj pripopat na njen zizeljn.
Sama sicer takšne izkušnje nisem imela, ampak imam kolegico, katera pa je. In vam povem... ugly. Dejansko ne veš, al bi se smejal al jokal.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#19 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 29046 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 30 March 2005 - 10:40 AM

moj brat se je vedno delal norca iz mojih prijateljev, ki so jih mamice naučle skrbet zase. v smislu, da se je rogal temu, da so si dečki sami kuhali, za seboj pospravljali, kaj zlikali, znali dat prat svoje umazane cunje, ipd ... jah, ker njemu to vse še zmer mamika dela, a ne ... hm, makes me wonder, kdo je mamin tuki ... laugh.gif men se dopade, da pač znajo sami zase poskrbet, res mi pa ni problem za koga kej narest ...
  • 0

#20 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 30 March 2005 - 10:44 AM

Ah ja, poznam takšne primere. Nesamostojni (in posledično nesposobni) tipi se ponavadi norčujejo iz tistih, ki so samostojni... ki jim ne rabijo drugi 'riti brisati'. Ker se zavedajo, kakšni so v primerjavi s slednjimi, to pač izražajo na tak način, da se iz njih norčujejo. Namesto, da bi to energijo porabili zato, da se naučijo preživeti en dan brez mame.
Patetično.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users