Jump to content


Photo

velika težava?!


  • Please log in to reply
8 replies to this topic

#1 Sonny

Sonny

    sramežljivec

  • Člani
  • 21 posts
  • Location:Bled

Posted 17 January 2005 - 02:56 PM

ummmm..zadeva je taka..hmmm star sm 22 let.. in vem,da sm še zelo mlad..ampak vseeno,se želim nekako umirit in si počasi dobit resno punco...glede na to,da sm zelo zgodaj začel žurat,spoznavat svet "odraslih" itd.. sm se že naveličal vsega tega.. no in moja težava pa je v tem,da spoznam punco,ki mi je všeč in vse o.k. se razumeva,imava podobne interese,se skupaj zabava,smejiva,zaupava...in to traja vse do prvega intimnega odnosa oz. sexa..Nevem zakaj ,ampak po sexu mi punca čist "pade dol" oz. me ne privlači več tako in nekako si ne želim biti več z njo...in to se mi dogaja pri vsaki punci...res nevem zakaj?? kje je vzrok?? sm mogoče jaz čudaški?? enostavno me ne privlači več tako in ne morem več nadaljevati veze...in to se mi dogaja non stop..nisem mel še dalše veze od treh mesecev..pa me zanima,če ima še kdo podobne izkušnje??

lp
  • 0
D.A.

#2 Finatina

Finatina

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 399 posts
  • Location:Vrhnika

Posted 17 January 2005 - 04:58 PM

Sonny, hm.... . Po pomladi, kolikor jih šteješ, se mi zdi da si podzavestno želiš imeti resno punco. Mogoče imaš trenutno tako obdobje in tako razmišljaš. Ali pa tudi ne.
V tem obdobju spoznavaš punce kot potencialne za resno vezo. Ko pa omenjaš da ti je oz. vama je vse ql, le po intimnih odnosih se vse spremeni, si pa mislim, da ti je všeč igra osvajanja, zapeljevanja, torej igra načina kako jo pridobiti. Kot igra mačkona z miško. Ko pa jo ujameš, je pa konec tega in ti res enostavno vse "dol pade".

Kaj storiti? Ne vem. Za druge je najlažje biti pameten. Svetujem ti pa lahko, da ne razmišljaj preveč o resni vezi, naj bo spontano, ne načrtuj. Ker bolj kot boš o tem razmišljal, se boš spraševal "sem morda čudaški?".

Upam da sem ti odgovorila, če pa ne, pa vseeno hvala ker deliš tvojo zgodbo z nami.
  • 0
LP, Finatina

#3 Ajša

Ajša

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 177 posts
  • Location:Maribor

Posted 17 January 2005 - 07:35 PM

Hej Sonny!

Veš, se kar strinjam z Finotino. Pa to čist iz lastnih izkušenj, čeprav malo drugačnih, ker meni "dol pade", ko ugotovim, da se začne tip v mene zaljubljat oziroma že samo, ko vidim, da sem mu res res všeč. Do takrat mi je zanimiv, pol pa me začne kar odbijat. Sem pol sama pri sebi ugotovila, da torej pač ni čas za fante in da bom kar sama. wink.gif

Pri teh stvareh je res najboljša spontanost.

Saj veš, ko skušamo ulovit metulja, nam zmeraj pobegne, ko pa mirno stojimo, pa nam kar sede na ramo. smile.gif
  • 0
1, 2, 3 come party with me!

#4 Sonny

Sonny

    sramežljivec

  • Člani
  • 21 posts
  • Location:Bled

Posted 17 January 2005 - 10:02 PM

ma se kar strinjam s tabo ajša...ampak jaz vseeno nekako globoko v sebi si želim že nekak ustalit,zresnit... rolleyes.gif ne da se mi več met teh avantur in "one night stand" odnosov...pač za svoja leta sm jih izkusil hmmmm...tolko,da se mi ne da več biggrin.gif tako,da res je ko iščeš ne najdeš..treba se je prepustiti toku življenja in usodi... 8) hmmmm sam poleti je pa spet druga pesem...poletje,sonce,vročina....ma vse to dela svoje...mogoče si jaz samo v mrzlih letnih časih želim imeti ljubljeno osebo ob sebi..ma kaj vem...še samega sebe ne razumem...ali pa se ne zaljubim dovolj...verjetno je tudi v tem nekaj "zaljubljenost" ???

lp
  • 0
D.A.

#5 Finatina

Finatina

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 399 posts
  • Location:Vrhnika

Posted 17 January 2005 - 10:59 PM

Sonny, tele tvoje vrstice pa kr dišijo po tebi v resni vezi. V mrzlih zimskih dneh se ljudje bolj zazremo vase in si prisluhnemo. Poleti je pa itak noro, kot praviš ti, čisto druga pesem. In res je, takrat nas pa meče, sonček in njegovi mamljivi žarki delujejo na nas in nam mešajo glave.

Še vedno ti pa svetujem da ne razmišljaš o tem, "ali sem zaljubljen", ali je to resna punca, bom z njo v resni vezi,.." itd. Prepusti se toku dogodkov, pusti si dihati in ena, dva boš v vezi, ki bo morda za oba resna.

Pa veliko sreče biggrin.gif
  • 0
LP, Finatina

#6 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 18 January 2005 - 07:03 PM

Po moje je to zato, ker imate moški nek lovski nagon. Ko "lovite" dekle, je vse lepo in prav in super, ko jo pa dobite, pa potem to veselje in navdušenje mine. Idej, kako pomagati pa žal nimam. smile.gif
  • 0

#7 Ajša

Ajša

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 177 posts
  • Location:Maribor

Posted 18 January 2005 - 08:04 PM

Ja, to pa res, glede zime in poletja! laugh.gif


Sonchika, ko bi le kdo imel idejo, kako premagati ta lovski nagon pri moških. wink.gif No, seveda tudi pri ženskah, da ne bom komu krivic delala. smile.gif
  • 0
1, 2, 3 come party with me!

#8 Sonny

Sonny

    sramežljivec

  • Člani
  • 21 posts
  • Location:Bled

Posted 18 January 2005 - 09:35 PM

ja to je že res o "lovskem nagonu" samo jaz mislm, ko pa pade prava "trofeja" oz. temu nebi rekel trofeja,da ne bo katera damica užaljena smile.gif ummmm sm premišljeval...moški je lahko kot metulj,ki leta iz cveta na cvet...dokler nekega dne naleti na "pravi" cvet! in ta cvet je pač tak..bom raje uporabil zdaj besedo "ženska" no ta ženska je tista,ki "tipčka" popolnoma zmeša!! ja to je to..na takšno žensko mora moški naletet! biggrin.gif vsaj jaz.. in tako se ji lahko 100% preda in ljubi brezpogojno... joj ,upam da nisem preveč zakompliciral in zafilozofiral...ammm pa še nekaj ko smo že pri tej debati...ummm dan danes v naši družbi...mislm socilano življenje mladih..primer: diskoteke,klubi,bari...vse preveč vsi konzumirajo alkohol,ker drugače sploh ne upajo pristopit do nasprotnega spola oz. ga ogovorit!! to je žalostno...
  • 0
D.A.

#9 Fergie

Fergie

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2499 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 18 January 2005 - 11:12 PM

Sonny se popolnoma strinjam.
Po moje je razlog, da še nisi v resni zvezi ta, da še nisi srečal "prave", ženske, ki bi bila drugačna od drugih punc s katerimi si bil in ki bi te s svojo energijo toliko privlekla, da takrat ne bi imel več pomislekov o zvezi.Sej to je čisto logično in to počnejo tako moški kot tudi ženske. Ne vežejo se dokler niso prepričani, da jih pa ta oseba le več pomeni kot pa samo ženska/moški za eno noč.
To kar se pa alkohola pa poguma tiče pa sploh ne bom komentirala. Samo lahko tako kot ti rečem, žalostno....
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users