Jump to content


Photo

Orgazem


  • Please log in to reply
48 replies to this topic

#1 Roman

Roman

    sramežljivec

  • Člani
  • 80 posts
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Vse živo ;) Predvsem pa spoznavanje novih ljudi, dopisovanje,..

Posted 12 August 2004 - 01:19 PM

Lahko napišete kaj je za vas orgazem? Doživljanje njega?
Sam sem danes veliko razmišljal, ko sem pisal tole vprašanje.
Sploh ni tako enostavno odgovorit.
Zame je to padanje v brezno, kjer ni dna...ko se toplota razlije po celem telesu...ko preneha obstajati vse okoli mene, ko enostavno vse izključim ....in si tega ne želim končati smile.gifsmile.gif
  • 0
Nasmeh je najlepše darilo, ki ga lahko nekomu podariš :)

#2 Finatina

Finatina

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 399 posts
  • Location:Vrhnika

Posted 21 August 2004 - 09:11 PM

Roman, tole je pa zanimiva tema. Še sama ko sem tole prebrala, si nisem znala odgovoriti. Hm ......... biggrin.gif.

Dober orgazem je kot vulkan, poln strasti.naslade. Vroča lava sili v izbruh, a tega še ni in ni blizu. Ko pa je, se pa zgodi hitro, čutiš vročico dveh ljubljenih teles, ki te napolni z dodatno energijo in upanje na še in še.
  • 0
LP, Finatina

#3 *sweety*

*sweety*

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 391 posts

Posted 21 August 2004 - 09:16 PM

Finatina lep odgovor!!! smile.gif
  • 0

#4 Finatina

Finatina

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 399 posts
  • Location:Vrhnika

Posted 21 August 2004 - 09:22 PM

Bejbika, hvala! Zdaj pa ti..... biggrin.gif
  • 0
LP, Finatina

#5 Finatina

Finatina

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 399 posts
  • Location:Vrhnika

Posted 23 August 2004 - 07:33 PM

Po številu ogledov te teme, sklepam da si ne "upate" biggrin.gif nč napisat o orgazmu? Kako to? Ga ne doživljate radi ermm.gif: Vam ni všeč ermm.gif:

Kako neorgazmično! Joj, joj! ermm.gif
  • 0
LP, Finatina

#6 Roman

Roman

    sramežljivec

  • Člani
  • 80 posts
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Vse živo ;) Predvsem pa spoznavanje novih ljudi, dopisovanje,..

Posted 23 August 2004 - 09:00 PM

QUOTE(Finatina)
Po številu ogledov te teme, sklepam da si ne \"upate\" biggrin.gif  nč napisat o orgazmu? Kako to? Ga ne doživljate radi ermm.gif:  Vam ni všeč ermm.gif:
Besede si mi vzela izpod tipkovnice, draga Finatina ;) Tudi jaz tako mislim. Zato se podpišem pod tvoj post.

Prava škoda. Pa tako lepo bi bilo še kaj lepega prebrati, kajne punce? Ali pa bi moral odpreti temo z naslovom: Kako do orgazma?" Šalo na stran, toda to je lahko tudi pravi problem.

Orgazem nastane v glavi. Če ga po vsej sili hočeš doseči, ga ne boš, ker ti bo ravno ta neučakanost branila, da bi se lahko prepustila trenutku, to je vzburjenju na tisti stopnji, ki jo čutiš. Orgazem ni vlak, da bi prišel po voznem redu, ampak je kot val, ki se začne v mednožju, butne v glavo in se razlije po celem telesu.
  • 0
Nasmeh je najlepše darilo, ki ga lahko nekomu podariš :)

#7 Roman

Roman

    sramežljivec

  • Člani
  • 80 posts
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Vse živo ;) Predvsem pa spoznavanje novih ljudi, dopisovanje,..

Posted 23 August 2004 - 09:20 PM

Orgasm......A feeling when you feel that you're about to feel a feeling like you've never felt before... smile.gif
  • 0
Nasmeh je najlepše darilo, ki ga lahko nekomu podariš :)

#8 Finatina

Finatina

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 399 posts
  • Location:Vrhnika

Posted 23 August 2004 - 09:26 PM

Roman, sicer sem razumela kaj si napisal, ampak dajmo raje v slo. Da ne bo kej čudnega potem izpadlo, a je prav?

Torej, res. Ful je bilo ogledov, postov pa bolj malo. Ne vem kam to pelje, pod rjuhe sigurno ne! biggrin.gif
  • 0
LP, Finatina

#9 Roman

Roman

    sramežljivec

  • Člani
  • 80 posts
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Vse živo ;) Predvsem pa spoznavanje novih ljudi, dopisovanje,..

Posted 23 August 2004 - 09:39 PM

No, da boste imeli kaj za prebrati naj vam napišem svoje doživljanje orgazma smile.gif
Pri meni se zelo pozna kako močan je orgazem. To se stopnjuje s tem, kako dolgo se ljubiva, kako kvalitetna je bila predigra ali pa da dlje časa nisem imel spolnih odnosov. In ravno to se mi je dogajalo pred točno štirinajstimi dnevi...

Bil je prav poseben dan, ko nisva imela v mislih nobenih zavor, ki bi lahko vplivale na najino razpoloženje. In ko sva bila v najbolj hudi akciji se iz nekje prikaže hčerka....tič gre hitro dol...Potem čez deset minut spet GOR...Spet noro uživava v seksu, ko nekdo pozvoni pri vratih. Sranje! Tašča prinese štrudelj, ki ga je pravkar spekla....spet pol urni premor toda še vedno naju je držalo 8)
Ko se vse umiri se kar naenkrat spet znajdeva v postelji in ko ji ga ravno hočem dati noter zazvoni mobitel!!! Groza! Tič gre spet dol, mobitel pa skoraj da ne treščim ob tla. Toda Roman se ne da...tička hitro spet spravi k sebi in tako divje seksa, da je bil orgazem potem tako hud, da je bilo sperme povsod zadosti. Od orgazma mi je telo kar drhtelo. Ko pa sem se postavil na noge pa so se mi tako šibile kot teličku, ki se je pravkar skotil Je pa res, da potem dokaj hitro pridem k sebi.
Žal pa nisem eden tistih, ki je sposoben po orgazmu takoj spet v akcijo zato doživim le en močan orgazem...vsi ostali orgazmi, ki se morda potem še zvrstijo čez dan so komaj omembe vredni.

S tem hočem povedati, da takšno draženje, ki treja več ur skupaj zelo vpliva na orgazem in na količino sperme, ki jo pri tem izločim. Če pa seksava čisto običajno je tudi orgazem čisto navaden. Da bi doživela hkratni orgazem pa je zgodba zase. Do sedaj sva jih doživela le nekajkrat. Pa še to s pomočjo prstkov. Hkratni orgazem je zelo težko doseči. Ko čutiš, da partnerki prihaja, ko čutiš poplavo med njenimi nogami, ko te roti, da jo še močneje nabijaš, ko se zvija in kriči, da se jo sliši ven iz hiše (in jo pri vsej tej glasnosti prav malo briga, če jo kdo sliši) ...vse to vpliva na to, da moškemu (vsaj meni) potem še hitreje pride. Kako takrat zadrževati vse te "napade" na čutila pa še nisem pogruntal, ker sem žal zelo čuteč človek
  • 0
Nasmeh je najlepše darilo, ki ga lahko nekomu podariš :)

#10 Roman

Roman

    sramežljivec

  • Člani
  • 80 posts
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Vse živo ;) Predvsem pa spoznavanje novih ljudi, dopisovanje,..

Posted 23 August 2004 - 09:47 PM

QUOTE(Finatina)
Roman, sicer sem razumela kaj si napisal, ampak dajmo raje v slo. Da ne bo kej čudnega potem izpadlo, a je prav?

Velja. Obljubim, da bom pisal samo v SLO.

Mi je bil pa ta citat tako všeč, da sem ga moral prepisati v originalu smile.gif
  • 0
Nasmeh je najlepše darilo, ki ga lahko nekomu podariš :)

#11 _srchika_

_srchika_

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 233 posts
  • Location:_ljubljana_

Posted 23 August 2004 - 09:52 PM

Huuuuuu Roman,ti pa si brez zadržkov twisted.gif twisted.gif laugh.gif
  • 0
user posted image

#12 Storm

Storm

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 740 posts
  • Location:okolica MB

Posted 23 August 2004 - 10:31 PM

Hja, bom pa še jaz nekaj povedala.
Orgazem so-nebesa. Pač, vrhunec ljubezni. Ne znam prav pojasniti, Finatina to najlepše in najboljše pove. V bistvu je orgazem občutek, ki pa nam pomeni več kot to. Kot sem rekla;nebesa. tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif

In naj mi noben ne reče, da ga nerad doživlja, sploh z ok partnerjem!!!...

biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif





P očitno vas je res sram spregovorit o tej temi. wink.gif laugh.gif wink.gif laugh.gif
  • 0
I wanna run
I want to hide
I wanna tear down the walls
That hold me inside
I wanna reach out
And touch the flame
Where the streets have no name


#13 Finatina

Finatina

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 399 posts
  • Location:Vrhnika

Posted 24 August 2004 - 07:06 AM

Roman, zdej pa štekam za kaj ni blo prej nobenega posta na tvojo temo. Nič takega začinjenega ni bilo. S tem svojim prispevkom si preceje začinil in pognal stvari naprej.

Lepo, lepo.


ps: Zadnjič sem nekje prebrala, da moški vzdihe med seksom le dvakrat. Prvič ko gre v žensko in na koncu ko mu pride. Vse ostale vzdihljaje hlini.

Toliko za dobro jutro! tongue.gif
  • 0
LP, Finatina

#14 Kim

Kim

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1138 posts
  • Location:Griže

Posted 24 August 2004 - 04:26 PM

ej...prav dober mi je tole...heheheheeh
ena tema ki je mal zavezala prstke in uzela sapo...
roman čestitam!!
evo....jst bom rekla tkole...vsak orgazem definitivno ni dober...najboljši so orgazmi s partnerjem ki ga imaš rad...na katerega si navezan in mu zaupaš...
če se kaderkoli gremo pač "goli" sex...je to tko...doživimo orgazem...če ga smile.gif...ampak ni in nemore bit vrhunec....
pač....tko je smile.gif
kar se moških vzdihljajev tiče...pa mislim da imaš prav...sama sem tudi nekje to prebrala ...sicer pa ženske...kolker vem...ženske predvsem po raziskavah hlini(m)o orgazme 20%
laugh.gif laugh.gif


heheheheheheh

lp, kim

  • 0
včasih angel včasih hudič..
spontana,nagajiva,samosvoja,provokativna,energicna,samozavestna,divja..drugačna,povprečja me resnično ne pritegnejo..
jp...postavljam meje svojega ozemlja IPB Image

#15 *sweety*

*sweety*

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 391 posts

Posted 24 August 2004 - 05:10 PM

Finatina se moj odgovor!! biggrin.gif Orgazem je zame zadovoljstvo ob zlitju s fantom ki ga ljubim , takrat ko naj bi drug v drugem uzivala dotik.Fizicni orgazem pa je obcutek mravljincev skozi celo telo ko se iz napetosti sprosti v sladko mehkobo. tongue.gif
  • 0

#16 Finatina

Finatina

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 399 posts
  • Location:Vrhnika

Posted 24 August 2004 - 05:53 PM

No, lepo ste se razpisali in lepo sodelujete. Pohvalno! smile.gif


Kim, mislim da je to pisalo v Lisi, a ne?
  • 0
LP, Finatina

#17 Roman

Roman

    sramežljivec

  • Člani
  • 80 posts
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Vse živo ;) Predvsem pa spoznavanje novih ljudi, dopisovanje,..

Posted 24 August 2004 - 08:28 PM

QUOTE(Finatina)
No, lepo ste se razpisali in lepo sodelujete. Pohvalno! smile.gif  
No, vidiš, kaj si sedaj naredila, ko si malo "zbrcala" te naše punce k pisanju ;) smile.gif
Tema je prav zaradi tebe lepo zaživela laugh.gif
  • 0
Nasmeh je najlepše darilo, ki ga lahko nekomu podariš :)

#18 Roman

Roman

    sramežljivec

  • Člani
  • 80 posts
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Vse živo ;) Predvsem pa spoznavanje novih ljudi, dopisovanje,..

Posted 24 August 2004 - 08:31 PM

QUOTE(nicky)
Huuuuuu Roman,ti pa si brez zadržkov twisted.gif  :twisted:  :lol:

Hvala za kompliment oops.gif Zaslužiš si enega lupčka tongue.gif wink.gif Škoda, ker ti ga ne morem prpopat v obliki smayliya.

Moram pa ti povedat, da tudi ti nisi kaj slabša od mene 8) smile.gif
  • 0
Nasmeh je najlepše darilo, ki ga lahko nekomu podariš :)

#19 Roman

Roman

    sramežljivec

  • Člani
  • 80 posts
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Vse živo ;) Predvsem pa spoznavanje novih ljudi, dopisovanje,..

Posted 24 August 2004 - 08:36 PM

QUOTE(Finatina)
Zadnjič sem nekje prebrala, da moški vzdihe med seksom le dvakrat. Prvič ko gre v žensko in na koncu ko mu pride. Vse ostale vzdihljaje hlini.

Toliko za dobro jutro! tongue.gif
Lepo si mi polepšala "dobro jutro," hehe. Zdaj moram pa res premislit ali to spučajno ni res? Res pa je, da med seksom ne vzdihujem pretirano, ampak "delam." ;)

Tisti moški, ki preveč vzdihujejo in stokajo pri seksu se mi zdijo bolj reve kot pa kakšni korenjaki smile.gif
  • 0
Nasmeh je najlepše darilo, ki ga lahko nekomu podariš :)

#20 Kim

Kim

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1138 posts
  • Location:Griže

Posted 24 August 2004 - 08:46 PM

QUOTE(Finatina)
No, lepo ste se razpisali in lepo sodelujete. Pohvalno! smile.gif  


Kim, mislim da je to pisalo v Lisi, a ne?


sorry...neberem lise smile.gif

če sm prebrala je blo na kašni internetni strani (forum v zvezi z ginekologijo al pa kej tazga )...al pa kašna študija....sorry...nevem kje sm to prebrala....

lp, kim

  • 0
včasih angel včasih hudič..
spontana,nagajiva,samosvoja,provokativna,energicna,samozavestna,divja..drugačna,povprečja me resnično ne pritegnejo..
jp...postavljam meje svojega ozemlja IPB Image




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users