Jump to content


Photo

Regenerator - TERAX Original Crema Ultra Moisturizing Daily Conditioner


  • Please log in to reply
No replies to this topic

Poll: Splošna ocena izdelka (1 member(s) have cast votes)

Vaše mnenje

  1. 5 (odlično (1 votes [100.00%])

    Percentage of vote: 100.00%

  2. 4 (zelo dobro) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  3. 3 (zadovoljivo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  4. 2 (slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  5. 1 (zelo slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

Vote Guests cannot vote

#1 Baby

Baby

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3833 posts

Posted 23 August 2008 - 04:21 PM

IPB Image

Terax Crema´s intense moisturizing properties are designed to heal and restore split ends, breakage, dryness associated with chemical treatments and environmental damage (wind, sun, chlorine and sea salt deposits), as well as combat static electricity. By altering the pH level of the hair, Terax Crema opens the cuticle and allows moisture into hair leaving it soft and silky. For healthy, manageable, and frizz-free hair, Terax Crema should be used everyday.
* Reduces static buildup
* Improves hair elasticity
* Calms friziness
* Detangling
* Not tested on animals
* Proudly made in the USA


Tole sem zasledila na enem tujem forumu, kjer so ga zelo hvalili in je bil za večino eden najboljših regeneratorjev. Tako, da sem ga morala kupiti kljub bednim sestavinam.

In lahko rečem, da res izpolni kar obljublja, kar pa je za moje bolj tanke lase že preveč. Je bel, kremast in zelo masten, kot bi imel vmešano kako olje zraven. Vonj je zelo nežen, bolj kemičen in malo bonbončkast. Porabi se ga malo, za kakšen lešnik. Lepo se nanaša in tudi pri spiranju ni problemov.
Lase naredi gladke, sijoče in polizane. Gor sem ga mela okoli 10min in mislim, da več niti ni potrebno.

Dobi se ga v 200ml tubi s pokrovčkom na poklop, pa tudi v 500ml plastenki s pumpico. Embalaže izgledajo kvalitetne in tudi na pogled so v redu. Jaz imam tega v tubi in je bil okoli 16eur. Kupila ga več ne bom oz. ga bom verjetno kar prodala, ker je pač za moje lase preveč. V bistvu sem ga morala samo probati. oops.gif

Dobi pa 5/5, ker gre za zelo dober izdelek in izpolni kar obljublja.
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users