Jump to content


Photo

Proticelulitni gel


  • This topic is locked This topic is locked
31 replies to this topic

#1 Michelle

Michelle

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2687 posts
  • Gender:Female

Posted 11 January 2006 - 09:27 PM

Mene pa zanima, če imate kakšne izlušnje s temi geli proti celulitu. A to dejansko kaj pomaga ali gre spet samo za neko tržno nišo.

Jaz sem namreč v dm-u dobila kot darilo anticelulitni gel od Garniera, ki bi se naj prvi rezultati pokazali že po 7 dneh. Po kakšnem principu pa ti geli sploh delujejo?
  • 0

#2 Irena*

Irena*

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 677 posts

Posted 11 January 2006 - 09:35 PM

Kratko in jedrnato: ne delujejo. To je le marketinška poteza, da ženske kupujejo kot nore, večinoma stvari niso poceni, učinka pa ni. Ni logike, da bi kakšna snov stopila maščobo na stegnih. Ker bi ti prej kožo ražrlo in uničilo, preden bi prišlo sploh do maščobe.

Važno je le gibanje, pravilna prehrana, dosti vode spit, masirat z kakšnim losjonom noge, kot pa te zadeve, ki ne delujejo.
  • 0

#3 AnYa_r

AnYa_r

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 131 posts
  • Location:Maribor
  • Interests:marsikaj

Posted 12 January 2006 - 12:04 AM

bla bla bla...gibanje, pravilna prehrana itd. Ena in isto in sploh ni vse na tem! Poznam dosti punc osebno, ki se ukvarjajo z športom, se zdravo prehranjujejo in imajo celulit, kaj pa boste rekle na to?? Celulit ima zelo dost punc, že zaradi načina današnjega življenja, saj je dosti večji tempo življenja ter ljudje smo vsakodnevno izpostavljeni stresnim situacijam, tak da ni vse v gibanju in prehreni! Ne trdim da kreme delajo čudeže, ampak probat ni greh, ker poznam tud ženske ki so zadovoljne z kremami, predvsem hvalijo fango!
  • 0
Kdor hoče videti, mora gledati s srcem, kajti bistvo je očem nevidno!

#4 Michelle

Michelle

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2687 posts
  • Gender:Female

Posted 12 January 2006 - 12:35 AM

Jah, celulit je taka čudna zadeva, ena moja prijateljica, ki je ful suha, ga ima ful, medtem ko ga imam jaz zelo malo (lucky me laugh.gif ), pa se ne bi ravno oklicala za suhico. biggrin.gif Se mi zdi, da je to zelo veliko odvisno od genov, moja mama npr. ga nima skoraj nič. Najbolj pa baje pomaga zadostna količina popite vode in pa gibanje. Jaz bom vseeno še s tem gelom poskusla, sam mi tudi ni jasno, kak bi lahko neka krema zgladila pomarančasto kožo. Bomo vidli.
  • 0

#5 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 12 January 2006 - 08:42 AM

Babe, proticelulitne kreme NE DELUJEJO. In amen. Dajte malo pomisliti - kako bi lahko topile maščobo, ki je glavna sestavina celulita? Kam pa potem ta maščoba gre? V organizem in se nalaga v stenah krvnih žil in fašemo holesterol? No go. Maščobo se da porabiti izključno s telovadbo in nobenimi kremami niti s Sauna Beltom.
Kar se pa tiče tega, da imajo tudi tiste ženske celulit, ki so suhe - krivi so geni.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#6 Irena*

Irena*

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 677 posts

Posted 12 January 2006 - 09:09 AM

Se podpišem pod to!
  • 0

#7 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30856 posts
  • Location:Primorska

Posted 12 January 2006 - 09:30 AM

No, nevem...vsaj na videz se je izgled mojih stegen kar lepo izboljšal po uporabi L'orealovega gela proti celulitu, ki sem si ga vedno vmasirala v kožo s "plastenko" od Bionsenovega proticelulitnega gela.
Zdej imam Afroditinega, učinek ni tak kot pri L'orealovem, ampak se ne mažem redno, kadar se pač spomnim, čist tko, za boljši filing.
  • 0

#8 Irena*

Irena*

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 677 posts

Posted 12 January 2006 - 09:32 AM

Saj to je, navidez ti naredi bolj gladko kožo, potem, ko ne mažeš več je pa isto kot prej. Torej ne odstrani, ampak te optično prevara. Sicer pa po želji. Meni se zdi škoda metat denar za nekaj kar ne deluje.
  • 0

#9 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 12 January 2006 - 09:43 AM

Je res. Optično izboljša izgled, to je res. Če ti je to dovolj, potem v redu.
Jaz sem v svojih mlajših letih tudi uporabljala Vichyjev gel in se mi ni poznalo prav nič.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#10 -supergirl-

-supergirl-

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5739 posts
  • Gender:Female

Posted 13 January 2006 - 01:13 PM

jaz sem tudi dob ila ta garnier gel, ker sem kupila kremo total comfort. in ga uporabljam. sicer vem, da je odprava celulita dolgotrajen postopek, povezan z veliko dejavnostmi in dejavniki (telovadba, prehrana,....), ampak ga bom porabila. ima ta optični učinek, bolj mehke gladke kože. in ker se zavedam, da je samo optični učinek in ne pričakujem preveč, sem kar zadovoljna.
poudarit pa moram, da ga recimo ne bi nikoli kupila sama. ampak, če že je, bo za porabit!
  • 0

#11 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 13 January 2006 - 02:09 PM

Punce kaj pa proti strijam pomaga? Kaka kremica. Ker sem jih dobila na levem boku ker sem prehitro zrastla. cry.gif
  • 0
Viens, reste ici!

#12 kristy

kristy

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1643 posts

Posted 13 January 2006 - 02:14 PM

za kremice sm slišala sam js jih itaq ne rabm k jih nimam!
recimo oriflamova

drgač pa probi s pudrom prekrit? oops.gif biggrin.gif
  • 0
It's often just enough to be with someone.
I don't need to touch them.
Not even talk.
A feeling passes between you both.
You're not alone.

#13 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 13 January 2006 - 03:23 PM

kristy pametno ja. Zdaj pozimi itak ni problem...mam hlače pa se nevidi. Poleti pa se grem kopat z pudrom na taci. Hahahah. Si prava ja. :tongue:
  • 0
Viens, reste ici!

#14 Anya

Anya

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2582 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 14 January 2006 - 11:19 AM

Ja kaj pa tiste masažne rokavice iz naravnih materialov. To nj bi pospešil prekrvavitev pa ob redni uporabi sj mal pomagal.
  • 0
I`m not afraid of happy endings.
I`m just afraid my life won`t work that way.

#15 pinga

pinga

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3804 posts

Posted 16 January 2006 - 09:16 PM

pr vsem skupi gre predvsem za masažo. pa sevede kokr ste že rekle, za veliiik vode pa čim mnj raznih salam pa takih zadev in sevede fizićno aktivnost. je pa res da js sm opazla razliko, ko sm uporabljala vichyjev gel. sicer je pol kmal spet nazaj pršlo. preveč keša za premal muske
  • 0

#16 Chick

Chick

    sramežljivec

  • Člani
  • 26 posts

Posted 18 January 2006 - 11:11 AM

Lep pozdrav vsem!

Kolikor jaz vem, delujejo proticelulitne kreme tako da ti kožo dehidrirajo in zato se koža napne in videz pomarančne kože se zmanjša. Celulita ne odstrani nobena krema. cry.gif Obstajajo geli in kreme, ki zelo dobro zmanjšajo videz celulita, vendar se večine teh krem ne dobi v drogerijah.
  • 0

#17 pearl*bath

pearl*bath

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 221 posts

Posted 18 January 2006 - 11:46 AM

QUOTE(Chick)
Lep pozdrav vsem!

Kolikor jaz vem, delujejo proticelulitne kreme tako da ti kožo dehidrirajo in zato se koža napne in videz pomarančne kože se zmanjša. Celulita ne odstrani nobena krema. cry.gif Obstajajo geli in kreme, ki zelo dobro zmanjšajo videz celulita, vendar se večine teh krem ne dobi v drogerijah.

No, saj ti je tudi super...namreč, da se ti koža napne. biggrin.gif Morda priporočaš kakšno tako krem'co? biggrin.gif
  • 0

#18 Chick

Chick

    sramežljivec

  • Člani
  • 26 posts

Posted 18 January 2006 - 02:06 PM

Krema IODASE COMPLEX, krema IODASE ICE, krema KZ 30 CORPO- proizvajalec NATURAL PROJECT.
Se pa cene gibljejo okoli 5.000 do 7.000 sit. sad.gif
Sama sem sprobala kremo KZ 30 CORPO in sem bila kar zadovoljna, glede na to da sem imela (zelo) nepravilno prehrano. Zdaj imam prehrano urejeno, tako da nameravam kupit Iodase complex.
  • 0

#19 mecajek

mecajek

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 105 posts

Posted 18 January 2006 - 04:15 PM

Chic kje pa se da kupit te proizvode?
  • 0

#20 Chick

Chick

    sramežljivec

  • Člani
  • 26 posts

Posted 18 January 2006 - 04:27 PM

Meni jih naroča fant na www.mojaprehrana.com, če se jih da pa še kje drugje dobit pa ne vem. Lahko da se jih da kupit v kakšni trgovini s športno prehrano in dodatki.
  • 0




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users