Jump to content


Photo

Nega ustnic - LAVERA Lips Repair + Vitamine


  • Please log in to reply
2 replies to this topic

Poll: Splošna ocena izdelka: (4 member(s) have cast votes)

Vaše mnenje:

  1. 5 (odlično) (3 votes [75.00%])

    Percentage of vote: 75.00%

  2. 4 (zelo dobro) (1 votes [25.00%])

    Percentage of vote: 25.00%

  3. 3 (zadovoljivo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  4. 2 (slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  5. 1 (zelo slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

Vote Guests cannot vote

#1 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 05 July 2007 - 02:32 PM

Tole je balzam za ustnice, ki je sestavinsko resnično eden najkvalitetnejših, kar sem jih kdaj videla, vsebuje namreč 10 BIO olj in voskov, med njimi tudi olje rakitovca in shea maslo, pa še cel kup drugih. Gre za proizvod s certifikatov BDIH, za kontrolirano, popolnoma naravno kozmetiko. Jaz sem od tega balzama pričakovala ogromno, pa me je na mojo veliko žalost in presenečenje izredno razočaral. Je namreč zelo trd, izredno slabo mazljiv (res je treba z njim stokrat potegnit po ustnicah, kar pripisujem kar 50% vsebnosti shea masla) in zaradi svoje izjemne gostote in trdote kar nekako obsedi na ustnicah, zato se ne vpije dobro in nalogo opravi slabše, čeprav še vedno nekako zadovoljivo. Vsekakor ga ne bom več kupila, bom pa poskusila katerega drugega iz sicer obsežne linije (sensitiv, soft pearl, soft rose, soft bron, avokado, jagoda, ribez in malina). Vsi so sestavinsko fajn, samo ti sadni bi znali bit malo manj težki in zato bolj primerni - bomo videli.

Ovojnina zelo trdna, kompaktna in simpatična, sicer standardni dizajn za vazeline v stiku. Cena je 3€ oz. nekaj čez 700 tolarjev.

3/5 (prekrasne sestavine, učinek pod pričakovanji)

IPB Image

________________________________________________________________________________

Nujno moram tule popravit tole oceno, ker dela temu odličnemu balzamu za ustnice veliko krivico:

Najprej me je ful razočaral, zdej pa ga imam doma že kar nekaj mesecev in opažam, da ga uporabljam največ od vseh balzamov (pa jih nimam malo). Treba ga je met malo bolj na toplem (ne zdej glih ekstremno) in je lepo mehek oz. se čist fino maže, tudi sem ugotovila, da če ga na debelo namažem na žnable pred spanjem, se zbudimi zjutraj s popolnoma pozdravljenimi ustnicami, četudi sem imela prej dobesedno razsute (spokane, luskaste, presušene). Sploh zdej v hladnejših mesecih je efekt enkraten in je prav, da popravim prenagljeno napisano oceno.

5/5
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#2 cokolina

cokolina

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 138 posts
  • Location:koper
  • Interests:psihologija, zdravje, knjige, aktualnosti, zanimivosti<br /><br /><br />aerobika, pilates, plavanje

Posted 08 November 2008 - 11:50 PM

5+ thumbup.gif

Kupljeno, kosem prebrala ocene na spletu. Sploh ni kaj rečt. Gre za res gosto 'labelo' za ustnice, prekrasno naravno diši, ne pušča ne barve ne leska. Primerna za nočno nego ker se jo kr čuti na ustnicah, se čuti da je zelo mastna in hranilna. Sama jo nosim v žepu in je vedno dovolj mehka za nanos, če jo rabim zvečer jo pa dam malo pod majco in je v minuti topla biggrin.gif

Kakorkoli jz sem poskusla vse ostale izdelke in trenutno kr ostajam zvesta Laveri, tudi kar se tiče glosov.
  • 0

#3 Morska

Morska

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 260 posts
  • Location:Obala

Posted 15 March 2009 - 03:57 PM

Nad izdelkom definitivno nisem rezočarana, dala sem 4ko zato, ker so mi kljub vsemu boljši Laverini sadni (obarvanost, vonj, okus, lažja nega). Kupila sem ga fantu, ki je veliko zunaj, in ker se ne ravno pogosto neguje po ustnicah in potem se mu vse naluska, meni pa to ne izgleda lepo. Tako da zanj je ta izdelek super, saj je zelo obstojen in dolgo časa neguje. Tudi v nekaj urah bo ustnice tako pozdravil, da ne bo nobenih luskic in bodo take kot morajo zdrave ustnice biti. Naslednjič nama bom kupila še jagodo in malino v preizkus. Sama imam trenutno ribez s katerim sem zelo zadovoljna (čeprav mi vonj ni najljubši, a mi je kot učinkovito mazilo 1A).
Embalaža je lepa - bela in trda, lepo se odvija.

(dobra) 4/5
lahko bi dala tudi 5 v bistvu.
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users