Jump to content


Photo

šampon za lase


  • Please log in to reply
1094 replies to this topic

#901 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 27023 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 27 November 2019 - 08:14 PM

Ooooo, shit, resno?! Od kdaj?! :( V Cph sem ga jeseni videla, ampak nisem mogla kupiti, ker sem imela samo rocno prtljago.
  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#902 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 27023 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 27 November 2019 - 08:16 PM

Drugace pa ISTA situacija glede Vichy Dercos, jaz sem nasla fantovega starega in so lasje po njem katastrofalni.
  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#903 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82330 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 27 November 2019 - 09:02 PM

Ze dolgo nazaj sem ga iskala pa so mi v trgovini rekli, da ga ni vec. Niti v spletni trgovini ga nikoli ni bilo med znizanimi ukinjenimi izdelki, za tujino pa ne vem.
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#904 Emily

Emily

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11524 posts
  • Gender:Female

Posted 27 November 2019 - 09:32 PM

TBS ima že na vse 30% popust za Black Friday online vidim. Rainforest šampona pa tudi jaz ne najdem več v ponudbi. 


  • 0

Yes, it can happen so quickly. Life as we know it can change in a blink of an eye. Unlikely friendships can blossom, important careers can be tossed aside, a long lost hope can be rekindled. Still, we should be grateful for whatever changes life throws at us. Because all too soon, the day will come when there are no changes left.


#905 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 27023 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 30 November 2019 - 05:54 PM

So mi rekli v prodajalni, da je pri nas že januarja šel iz prodaje. :/ Nisem niti opazila, ker sem ji prej naredila tako zalogo, da ji je trajala skoraj leto dni. :( 

 

Gledam malo Hemptouch, fantu je en njihov šampon (ki je tudi šel iz prodaje) ful ustrezal in sem se spomnila da njih... Tole je sestavinsko dobro?

 

INCI: AQUA, COCO-GLUCOSIDE, GLYCERIN, POLYGLYCERYL-3 CAPRATE, CANNABIS SATIVA WATER, GLYCERYL OLEATE, PCA GLYCERYL OLEATE, XANTHAN GUM, SODIUM SALICYLATE, CANNABIS SATIVA SEED OIL, BISABOLOL, CITRUS BERGAMIA PEEL OIL EXPRESSED*, CHAMOMILLA RECUTITA OIL*, SALVIA SCLAREA OIL*, TOCOPHEROL, HELIANTHUS ANNUUS SEED OIL, CHLORELLA VULGARIS POWDER, CITRIC ACID, SODIUM LEVULINATE, SODIUM ANISATE, LIMONENE**, LINALOOL** 
*from natural essential oils, **naturally occurring in essential oils


  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#906 Kami

Kami

    Ginger Mrs. Darcy / Fraser

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 23442 posts
  • Gender:Not Telling
  • Location:Highlands

Posted 07 February 2020 - 01:10 PM

A Alverde senistive bi bil Ok za mojo gospodično?

 

Očitno prihaja počasi v puberteto (ne samo po obnašanju), saj so se ji začeli mastiti lase in bo morala začet 2x na teden umivat. In bi kakšen neagresiven, a vseeno kvaliteten šampon


  • 0

Put A Kilt On It!

Everybody knows how to raise children, except the people who have them.

 

 


#907 Emily

Emily

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11524 posts
  • Gender:Female

Posted 09 February 2020 - 06:26 PM

Jaz ga imam trenutno se mi zdi OK, ni sicer presežek - me ne rešuje, da bi se mi lasje kaj kasneje zmastili je pa zadovoljiv, tak lahek za lasišče. Naj poskusi za tak denar nimate kaj zgrešiti. ;)


  • 0

Yes, it can happen so quickly. Life as we know it can change in a blink of an eye. Unlikely friendships can blossom, important careers can be tossed aside, a long lost hope can be rekindled. Still, we should be grateful for whatever changes life throws at us. Because all too soon, the day will come when there are no changes left.


#908 Kami

Kami

    Ginger Mrs. Darcy / Fraser

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 23442 posts
  • Gender:Not Telling
  • Location:Highlands

Posted 10 February 2020 - 08:10 AM

Hvala Emily!


  • 0

Put A Kilt On It!

Everybody knows how to raise children, except the people who have them.

 

 


#909 _Mayckica_

_Mayckica_

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3115 posts
  • Gender:Female
  • Location:Bled

Posted 11 April 2020 - 04:35 PM

Ste našle kak dober šampon, jaz bom znorela en dan po tem ko si jih umijem imam že čisto mastne, trenutno imam micelarni šampon od Nivee ki naj bi bil ravno zato pa mi niti malo ne pomaga :(
  • 0
Dance...when everything is falling apart, and you have nowhere to go, just turn on the music and let you feelings flow

#910 ora

ora

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26214 posts

Posted 11 April 2020 - 04:36 PM

Ma meni so te obicajni vsi za en drek res :( Nivea mi pa sploh ze kot firma ne pase.
  • 0

#911 Emily

Emily

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11524 posts
  • Gender:Female

Posted 11 April 2020 - 09:10 PM

Nivea je tudi meni med slabsimi. Vse od njih, se ne spomnim kdaj bi nazadnje kaj njihovega kupila. 🤔 Pa sestavine imajo obicajno pod nivojem.

Jaz imam trenutno anti fett od Alverde. Mi je kar ok, boljsi kot razlicica sensitive. Ampak moji lasje se tudi cez noc premislijo, se mi zdi da menjam sampone pogostejse od gat. Ko se lasisce navadi enega potem kar ni vec ucinka in moram spet menjat. Sem jih pa toliko ze preizkusila pa me nobeden do zdaj ni prav navdusil.
  • 0

Yes, it can happen so quickly. Life as we know it can change in a blink of an eye. Unlikely friendships can blossom, important careers can be tossed aside, a long lost hope can be rekindled. Still, we should be grateful for whatever changes life throws at us. Because all too soon, the day will come when there are no changes left.


#912 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30669 posts
  • Location:Primorska

Posted 11 April 2020 - 10:02 PM

Kaj pa uni od Ilirije, brezov, koprivin...? Men sta bla oba OK.
  • 0

#913 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82330 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 11 April 2020 - 10:08 PM

Meni je pa dober ta Nivein micelarni, nezen in mislim da brez SLS, jaz ga kombiniram z John Frieda, ker mi ta samostojno izsusi.
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#914 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16458 posts
  • Gender:Male

Posted 12 April 2020 - 06:03 AM

Ti Ilirijini so grozni kolikor se spomnim. Res osnoven pa se bolj zmasti, ker tako drazi.
Meni se takoj pozna, ce mi kaj bolj zmasti kozo (tudi na obrazu). Trenutno mi je ok Pantene Hair Biology moder. Dobi se v DM. Prej sem imela Elseve z glino pa sem pridelala takooo razdrazeno lasisce, da se mi je mascoba na debelo zacela nabirati :/
  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#915 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30669 posts
  • Location:Primorska

Posted 12 April 2020 - 07:59 AM

Meni ni zmastil, kvečjemu izsušil mogoče, ampak do take mere, ki mi je meni OK. Sem potem kombinirala s kakšno masko ali pa oljem in je bilo v redu, medtem ko pri mastnih res nimaš kaj...


  • 0

#916 _Mayckica_

_Mayckica_

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3115 posts
  • Gender:Female
  • Location:Bled

Posted 13 April 2020 - 12:46 PM

Meni je bil elseve z glino še najboljši do sedaj, bom poskusila ta pantene pa da vidimo, slabše itak ne more bit
  • 0
Dance...when everything is falling apart, and you have nowhere to go, just turn on the music and let you feelings flow

#917 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16458 posts
  • Gender:Male

Posted 13 April 2020 - 12:53 PM

Meni tudi na zacetku, ampak je bilo vedno slabse, na koncu pa prav nek seboreicni dermatitis. Pa sem ga najbrz eno leto uporabljala. Samo nisem takoj pomislila, da je tu problem, ker sem imela tezave s hormoni po porodu. Mogoce je tudi pri tebi tako, ker kar nekaj vode pretece, da se znormalizira. Pa ceprav mislis po enem letu, da si kot prej, cez dve ugotovis, da si zdaj pa se boljse :D
  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#918 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22324 posts
  • Gender:Female

Posted 13 April 2020 - 01:17 PM

Meni se zdijo vsi šamponi isti. Od teh malo dražjih sem imela nazadnje Tigi Brunette, pa mi ni bil res nič posebnega. Zdaj imam od Afrodite s koprivo. Imela sem tudi tega Elseve z glino, nič ekstra. Meni se lasje enako hitro zmastijo, ne glede na to, kateri šampon imam, vsaj do zdaj je bilo tako.

Mogoče bi poskusila še katerega od Joico, ker mi je njihov Intense hydrator balzam res všeč, ampak ne vem, katerega. Kateri bi bil primeren za mastne lase, pozna katera?
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#919 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16458 posts
  • Gender:Male

Posted 13 April 2020 - 01:20 PM

Jaz pa. Meni so Joico in Kerastase po vecini takooo mocni in bogati. Mi cisto polizejo lase in prej so mastni. Idealno je, da res ocisti in "izsusi" lasisce in da ne izsusi las.
  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#920 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82330 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 13 April 2020 - 01:22 PM

Jaz sem dolgo uporabljala Joico Body Luxe. Pa spomnila sem se, da mi je Moisture Recovery rešil težave s suhim lasiščem (to pri meni v bistvu ni prhljaj), mogoče ga spet nabavim. Kje se dandanes splača naročati?


  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 





0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users