Jump to content


Photo

Rolerji


  • Please log in to reply
129 replies to this topic

#41 *simoncy*

*simoncy*

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1694 posts

Posted 17 August 2005 - 05:29 PM

Ej, jst tut ne znam glih rolat: ampk bom najdla kšnga pobca k me bo za rokce držal biggrin.gif biggrin.gif
Sam najprej je treba kupt rolerje oops.gif Sm bla dns u dveh trgovinah-v obeh dva zlo luštna pobca prskočila mi na pomoč pri izbiri(bi bla tut za rokce držat fajn biggrin.gif ), sam v eni trgovini niso mel moje številke, v drugi je blo pa predrago skor 50 tisoč...

Tko da, bo treba še mal počakat predn jih nabavim.. Ne vem katera je že rekla, da tam k ona rola da sami tipi rolajo-KJE ermm.gif: ermm.gif: Bom ke uletela biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif K glih tist prodajalc k mi je prskoču na pomoč, je reku da so ženski rolerji prec razprodani, moški pa ne-da to zato, k skor noben tip ne rola, da je to "babji" šport, deci si pa rajš komolce drgnejo-ne vem kaj čist je mislu s tem rečt wink.gif
  • 0
Veselje do življenja je, ženske, za nas najlepše ličilo!

#42 hudička

hudička

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2225 posts
  • Location:pekel

Posted 17 August 2005 - 06:51 PM

QUOTE(*simoncy*)
Ej, jst tut ne znam glih rolat: ampk bom najdla kšnga pobca k me bo za rokce držal biggrin.gif biggrin.gif
Sam najprej je treba kupt rolerje oops.gif Sm bla dns u dveh trgovinah-v obeh dva zlo luštna pobca prskočila mi na pomoč pri izbiri(bi bla tut za rokce držat fajn biggrin.gif ), sam v eni trgovini niso mel moje številke, v drugi je blo pa predrago skor 50 tisoč...

Tko da, bo treba še mal počakat predn jih nabavim.. Ne vem katera je že rekla, da tam k ona rola da sami tipi rolajo-KJE ermm.gif: ermm.gif: Bom ke uletela biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif K glih tist prodajalc k mi je prskoču na pomoč, je reku da so ženski rolerji prec razprodani, moški pa ne-da to zato, k skor noben tip ne rola, da je to \"babji\" šport, deci si pa rajš komolce drgnejo-ne vem kaj čist je mislu s tem rečt wink.gif


čuj ti simonči
dej povedi kje si ti te to gledale te dece? oops.gif
bi jaz šla tja pa mal povprašala če ma keri roko frej hehe oops.gif
GRE SE MI IZKLUČNO ZA ROLANJE heheeh -pajade
jaz res nism kriva da sm frej wink.gif oops.gif

  • 0
Sprijazni se s svojim življenjem.Sprejmi ga takega kot je sedaj, da slučajno ne zgrešiš še tistega drobca sreče,ki čaka nate! (Phil Bosmans)

#43 hudička

hudička

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2225 posts
  • Location:pekel

Posted 17 August 2005 - 06:52 PM

AJA PA POZABLA PRAŠAT:
KJE JE TO KO SAMI TIPI ROLAJO???
bi šla mal pogledat
vem k sramote si ne morem naredit ( če si jo se sigurn ne pokažem nikol tam hehe twisted.gif )
  • 0
Sprijazni se s svojim življenjem.Sprejmi ga takega kot je sedaj, da slučajno ne zgrešiš še tistega drobca sreče,ki čaka nate! (Phil Bosmans)

#44 žeula

žeula

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1613 posts
  • Location:~¤~¤~¤~

Posted 17 August 2005 - 10:39 PM

OJ...
*simoncy* in hudička vidve se kr spravta na rolerje! Tega ne pozabeš. Jst nism rolala pet let in potem sem šlaz enim dečkotom roalt. Držov me je za roko in je šlo. :toothy8: In nism padla (tut, ko me je spustu)!!! To se je zgodil šele naslednič... oops.gif

Tk, da kr pogumno... aja, klanci ipd. a-a ni to zame!! biggrin.gif
  • 0
Vedno sem čutila, da je trenutek, ko se zjutraj zbudiš, lepši od vseh 24 ur. Misliš si, da se lahko zgodi karkoli. In dejstvo, da se to skorajda nikoli ne zgodi, sploh ni pomembno. Možnost vedno obstaja.

#45 *simoncy*

*simoncy*

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1694 posts

Posted 18 August 2005 - 05:34 PM

Hudička, v nm so ti fajn deci biggrin.gif
Kje se rolajo pa tut jst sprašujem Katie biggrin.gif
  • 0
Veselje do življenja je, ženske, za nas najlepše ličilo!

#46 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 18 August 2005 - 06:29 PM

Jaz imam rolerje ene 2 leti, pa sem se samo enkrat ali dvakrat peljala z njimi. Me je strah, da me bo sesulo... bojo še nekaj časa čakali v omari. smile.gif
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#47 hudička

hudička

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2225 posts
  • Location:pekel

Posted 18 August 2005 - 09:10 PM

QUOTE(*simoncy*)
Hudička, v nm so ti fajn deci biggrin.gif
Kje se rolajo pa tut jst sprašujem Katie biggrin.gif



sm vedla da mi bo enkrat žal da mogoče nism raztresena po celi sloveniji twisted.gif oops.gif
  • 0
Sprijazni se s svojim življenjem.Sprejmi ga takega kot je sedaj, da slučajno ne zgrešiš še tistega drobca sreče,ki čaka nate! (Phil Bosmans)

#48 *simoncy*

*simoncy*

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1694 posts

Posted 18 August 2005 - 09:17 PM

biggrin.gif K si slučajn iz štajerske?
  • 0
Veselje do življenja je, ženske, za nas najlepše ličilo!

#49 hudička

hudička

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2225 posts
  • Location:pekel

Posted 18 August 2005 - 09:19 PM

ja
tu okol ce strašm

pa ti??
  • 0
Sprijazni se s svojim življenjem.Sprejmi ga takega kot je sedaj, da slučajno ne zgrešiš še tistega drobca sreče,ki čaka nate! (Phil Bosmans)

#50 *simoncy*

*simoncy*

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1694 posts

Posted 18 August 2005 - 09:23 PM

Jst sm iz nm.. sm te pogruntala iz kje si, k si napisala "čuj" smile.gif To vsi štajerci govorite, čuj ti... biggrin.gif Pa se prov fajn sliš
  • 0
Veselje do življenja je, ženske, za nas najlepše ličilo!

#51 hudička

hudička

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2225 posts
  • Location:pekel

Posted 18 August 2005 - 09:57 PM

UASAČENA oops.gif
  • 0
Sprijazni se s svojim življenjem.Sprejmi ga takega kot je sedaj, da slučajno ne zgrešiš še tistega drobca sreče,ki čaka nate! (Phil Bosmans)

#52 Chobits_

Chobits_

    sramežljivec

  • Člani
  • 71 posts

Posted 21 August 2005 - 06:05 PM

Obuzujem rolanje, zadnje case se kar veckrat z prijateljicami odpravimo rolat.
  • 0

#53 urša

urša

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 943 posts
  • Location:ljubljana

Posted 22 August 2005 - 10:03 AM

jaz že zelo dolg nisem rolala pa bom šla zdej kej ven, ko bo lepši vreme. biggrin.gif
  • 0

#54 Emily

Emily

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11533 posts
  • Gender:Female

Posted 22 August 2005 - 11:40 AM

Jst tud obožujem rolanje...tko doskrat gremo se s frendicam rolat kam,sam zdej je mal smotan k skoz dežuje ermm.gif
  • 0

#55 Kr_ena

Kr_ena

    sramežljivec

  • Člani
  • 54 posts

Posted 24 August 2005 - 05:16 PM

QUOTE(erchy)
Jst tud obožujem rolanje...tko doskrat gremo se s frendicam rolat kam,sam zdej je mal smotan k skoz dežuje ermm.gif


Jpp, rolanje itaq-->the best. Jes rolam ži od tretjiga razreda..tk da stvar obvladam. Drugače pa v našem kraju wečkrat priredimo kao eno tekmovanje in se lah pohvalim da sm bla letos taprwa.. sm ponosna ej...lol laugh.gif laugh.gif Sicer pa zdj dež nekk jeb* sad.gif Sai bo smile.gif
  • 0
Just me;)

#56 *simoncy*

*simoncy*

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1694 posts

Posted 03 September 2005 - 01:46 PM

No, kooončn sm nabavla si rolerje...
Mamo pred hišo asfalt, tko da sm prec prvi dan šla jih sprobat-sicr sm se premikala res zlo poočas-u bistvu sm hodila z njimi, ampk vsaj padla nisem oops.gif
No, drugi dan pa brihtna kt sm, z rolerji na cesto! (sicr v moji vasi ta ni kaj dosti prometna). U glavnem, jst se lepo počas pelem (je blo že bol podobno vožnji kt pa hoji ja wink.gif ). Zaslišim da se približuje avto.Kr naenkrat me spodnese (pri hitrosti 0,5 km na uro) in padem sredi ceste.. Slišim da se avto še kar približuje, zato se privalim s ceste do trave-no ja, sm bla še mal na cesti in se delam kot da nekaj popravljam na rolerjih-v tem času pride avto pa čaka pred mano da se spokam (k je ozka cesta, gospod pa ne da bi se sluučajno umaknil-al kdorkol je pač že bil v avtu, nism mela časa gledat, pa tut bleščalo se je..) Sam je moral voznik čakati par minut, ker se nism mogla pobrat s tal in vstat-tko da sm nazanje se sezula oops.gif

U glavnem, sramooota zame oops.gif
No, včeri sm se pa odločila da še kr vadim doma na dvorišču-mi je še kr šlo(sm se naučila vozit malo hitreje(beri 1,5 km na uro biggrin.gif ). Dans mi je šlo pa tut malenkost bolje, tko da mogoče grem zvečer s prijateljico že na cesto-če bo kak avto šel mim, že tolk obvladam da bom znala švignit do trave biggrin.gif

Aja, pa se opravičujem za doollgo razlago, pač nimam kej počet-za rolerje je pa prevroče zdajle.. Aja u glavnem, rabim vzpodbudo, da se bom naučila-k se mi zdi da s tko počasnim učenjem še dolgo ne bom znala rolat biggrin.gif oops.gif oops.gif
  • 0
Veselje do življenja je, ženske, za nas najlepše ličilo!

#57 *simoncy*

*simoncy*

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1694 posts

Posted 03 September 2005 - 01:47 PM

No, kooončn sm nabavla si rolerje...
Mamo pred hišo asfalt, tko da sm prec prvi dan šla jih sprobat-sicr sm se premikala res zlo poočas-u bistvu sm hodila z njimi, ampk vsaj padla nisem oops.gif
No, drugi dan pa brihtna kt sm, z rolerji na cesto! (sicr v moji vasi ta ni kaj dosti prometna). U glavnem, jst se lepo počas pelem (je blo že bol podobno vožnji kt pa hoji ja wink.gif ). Zaslišim da se približuje avto.Kr naenkrat me spodnese (pri hitrosti 0,5 km na uro) in padem sredi ceste.. Slišim da se avto še kar približuje, zato se privalim s ceste do trave-no ja, sm bla še mal na cesti in se delam kot da nekaj popravljam na rolerjih-v tem času pride avto pa čaka pred mano da se spokam (k je ozka cesta, gospod pa ne da bi se sluučajno po levem pasu zapeljal mimo mene-al kdorkol je pač že bil v avtu, nism mela časa gledat, pa tut bleščalo se je..) Sam je moral voznik čakati par minut, ker se nism mogla pobrat s tal in vstat-tko da sm nazanje se sezula oops.gif

U glavnem, sramooota zame oops.gif
No, včeri sm se pa odločila da še kr vadim doma na dvorišču-mi je še kr šlo(sm se naučila vozit malo hitreje(beri 1,5 km na uro biggrin.gif ). Dans mi je šlo pa tut malenkost bolje, tko da mogoče grem zvečer s prijateljico že na cesto-če bo kak avto šel mim, že tolk obvladam da bom znala švignit do trave biggrin.gif

Aja, pa se opravičujem za doollgo razlago, pač nimam kej počet-za rolerje je pa prevroče zdajle.. Aja u glavnem, rabim vzpodbudo, da se bom naučila-k se mi zdi da s tko počasnim učenjem še dolgo ne bom znala rolat biggrin.gif oops.gif oops.gif
  • 0
Veselje do življenja je, ženske, za nas najlepše ličilo!

#58 *mala*

*mala*

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1131 posts

Posted 03 September 2005 - 02:01 PM

js obozujem rolanje smile.gif smile.gif smile.gif
sam ponavadi vreme zajebe...dans sm se spt zmenla da grem na mal daljso turo s cvekom tongue.gif upam da ne bo dezja..neki cudno se napravla... evil.gif

drgac pa rolam odkar se spomnem....mislim da tm 1.,2. razred...
  • 0
it's not pms, it's you..

#59 sajk

sajk

    Nebodigatreba :)

  • Root Admin
  • PipPipPipPipPip
  • 5393 posts
  • Gender:Male
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Motorizem, fitness, tek, strelstvo, čedne forumašice :D itd.

Posted 03 September 2005 - 02:21 PM

QUOTE(sonchika)
Jaz imam rolerje ene 2 leti, pa sem se samo enkrat ali dvakrat peljala z njimi. Me je strah, da me bo sesulo... bojo še nekaj časa čakali v omari. smile.gif


Tole bi moralo rešit tvoje težave:

IPB Image
IPB Image
IPB Image
IPB Image

biggrin.gif

Te pa razumem, meni tudi ni všeč ideja o "vozilu" z dvema radirkama namesto zavor biggrin.gif
  • 0

#60 *mala*

*mala*

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1131 posts

Posted 03 September 2005 - 02:55 PM

QUOTE(sajk)

Te pa razumem, meni tudi ni všeč ideja o \"vozilu\" z dvema radirkama namesto zavor biggrin.gif



sj ne rabis tistih radirk..sploh pa ne dosezes take hitrosti da se neb mogu ustavit smile.gif
  • 0
it's not pms, it's you..




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users