Jump to content


Photo

Težave z mehurjem


  • Please log in to reply
211 replies to this topic

#61 Adriane

Adriane

    Flesh for fantasy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 9883 posts
  • Gender:Male

Posted 23 April 2008 - 07:02 PM

Aaa, frajerka se anatomijo uči, zato toliko ve biggrin.gif
Sicer tudi arheologinja ni od muh, kar se tiče poznavanja teles. wink.gif

  • 0

Do not pray for an easy life, pray for the strength to endure a difficult one.
Bruce Lee

yru-vinyl5_thumb.giftr-untitl.jpg

d035.gif

icon-33-32.png opera_volgae_malek


#62 ora

ora

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26268 posts

Posted 23 April 2008 - 07:06 PM

Adriane, že pol ure skor brskam po knigah in atlasih in ugotavljam kaj zaena strugtura bi bla tam vmes, pa mi tud prbližno še ni ratal ugotovit. Mišice se ne krčijo v te smeri, črevo je višje, možna bi bla edino kaka manjša vez, katere premik bi zopet spožlo prebavilo al pa živc cry.gif I feel realy stupid.
  • 0

#63 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 23 April 2008 - 08:51 PM

(Sori Adri, prej sem spregledala tvoj post, je zgleda nastal med pisanjem mojega - torej ja, a ne, ni tako redka zadeva, sem slišala od res veliko ljudi da se jim je kdaj zgodilo to, a ful redko, tako je blo tudi pri meni, vse do nedelje ko imam od takrat en občutek napetosti tam)

Sklepam da bi lahko bil prehlad mehurja - včeraj so me bolele še mišice okoli jož (pa vse do hrbta, kjer je načeloma modrc), danes me boli grlo, a čisto malo, pa ravno sem ugotovila da imam vročino. Verjetno je zato prišlo še to čudo z mehurjem. ermm.gif

Ora, a ne bi mogle bit okoli mehurja mišice trebuha, oz. trebušna stena - saj z nečim je pa treba otroka ven stisnit, če ne drugega? Pa neke mišice so še okoli venerininega grička, pa spodaj od presredka in medenice naokoli.
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#64 ora

ora

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26268 posts

Posted 23 April 2008 - 08:57 PM

Jap,ampak vse potekajo v drugačni liniji, torej bi nas bolelo višje ali nižje ne pa vertikalno. Joj sm zakomplicirala smile.gif .
  • 0

#65 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82457 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 23 April 2008 - 09:12 PM

Meni se tudi to včasih zgodi, ampak ponavadi hitro mine.

Sem pa že od petka na antibiotikih (primotren) zaradi vnetja mehurja. cry.gif Prve dni me je tok bolelo, da so mi solze tekle, ko na wc-ju nisem mogla spustit več kot par kapljic. Spila sem pa ogromno, kot vedno, in sem mela občutek, da mi bo razgnalo mehur. wacko.gif Grozno, res.

Sem pa mela pred tem zdaj večkrat probleme s tem, ampak ne tko hude. Recimo me je tiščalo, pa sem mogla ful pritiskat, da je šlo. huh.gif

Pa v ledvicah me dostikrat boli/špika, baje imam povešene. Great.down.gif
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#66 ora

ora

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26268 posts

Posted 23 April 2008 - 09:15 PM

Groza! Joj boga. Js pa ne vem zakaj ampak učasih zjutri, ko gem na wc me pol tako čudno peče in mam res čuden občutek v mehurju. A je ožno, da se mi čez noč ful napolni pa se pol zjutri prehitro polulam? MIslim tako, da bi mogla bolj počasi ampak ker me tišči pač še malo potisnem. Sej veste kaj mislim?
  • 0

#67 Adriane

Adriane

    Flesh for fantasy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 9883 posts
  • Gender:Male

Posted 23 April 2008 - 09:17 PM

Oh, Jina, da bi se čimprej pozdravila! Sovražim vnetje mehurja cry.gif Še na Primotren sem alergična...

Hčerka od fantove sodelavke ima narobe obrnjene ledvice in ji telo odpadno tekočino izloča v samega sebe. Ne vem, na koliko časa mora že par let jo vozit v 200km oddaljeni KC, da ji iz telesa izpumpajo vodo, ker je cela napihnjena. Ima celo strije po prstih cry.gif Bojda ima pri svojih petnajstih le še par let življenja.
Scheisse, res!

  • 0

Do not pray for an easy life, pray for the strength to endure a difficult one.
Bruce Lee

yru-vinyl5_thumb.giftr-untitl.jpg

d035.gif

icon-33-32.png opera_volgae_malek


#68 ora

ora

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26268 posts

Posted 23 April 2008 - 09:19 PM

Kaj ji ne morejo vstavit kake cevke, da bi pol po tej cevki tekla tekočina iz telesa? Ful mi je grozno ,ker zadnje čase take poslušam, da sam čakam kdaj mene kaj zagrabi.
  • 0

#69 Adriane

Adriane

    Flesh for fantasy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 9883 posts
  • Gender:Male

Posted 23 April 2008 - 09:25 PM

Očitno ne. Nima niti možnosti, da bi jo vozla kam drugam, npr. va MB ali MS. edino v LJ to delajo.
Ne pogovarjam se rada z njo o teh stvareh, ker ima en kup težav in mi ni fajn to poslušat.

Njena 13-letnica npr. nima tipa na rokah. Je pri gospodinjstvu šla že z roko v krop preverit, če je krompir kuhan. Je bla že naslonjena na prižgano električno plato in si skurla celo dlan, ne da bi vedla.

Eni ljudje so res bogi. Hudo mi je poslušat, zato raje sploh ne sprašujem več. ermm.gif

  • 0

Do not pray for an easy life, pray for the strength to endure a difficult one.
Bruce Lee

yru-vinyl5_thumb.giftr-untitl.jpg

d035.gif

icon-33-32.png opera_volgae_malek


#70 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82457 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 23 April 2008 - 09:27 PM

Grozno, res. huh.gif Jaz imam enega sorodnika, ki mu ne delajo ledvice (ne vem natančno, kaj je narobe), in ne sme spit (s hrano vred), več kot 0,5l tekočine na dan. Meni bi se zmešalo. ohmy.gif
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#71 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 23 April 2008 - 09:30 PM

Al pa dializo ledvic, al pa presad? Magar bi kdo iz družine dal eno.

QUOTE(ora @ 23. 4. 2008 - 22:15) View Post

Groza! Joj boga. Js pa ne vem zakaj ampak učasih zjutri, ko gem na wc me pol tako čudno peče in mam res čuden občutek v mehurju. A je ožno, da se mi čez noč ful napolni pa se pol zjutri prehitro polulam? MIslim tako, da bi mogla bolj počasi ampak ker me tišči pač še malo potisnem. Sej veste kaj mislim?

To pa raje ne, baje je najbolj zdravo pritisnit ko lulaš, če zadržuješ imaš lahko kasneje probleme. Al pa če nimaš tako polnega mehjurja je dobro utrjevat mišice zapiralke tako, da malo pritisneš in lulaš, potem pa zadržiš za par sekund in spet spustiš pa lulaš.
Sicer pa imam ponavadi ta pritisk horizontalno na zgornji steni mehurja, zna pa se pol še drugam razširit ( k sreči se mi to od nedelje ne dogaja več, če ne bi že umrla nekje vmes ermm.gif). Sej zdej sem se nažrla suhih brusnic.

Jina, upam da je najhuje mimo, kako pa to da imaš povešena ledvice, mislim kaj naj bi to sploh bilo?



Jaz sem tud poznala punco, ki ji ena ledvica ni delovala (oz. je delovala samo 5%), druga je bla pa preobremenjena. Pa je morala hodit ful velikokrat na wc in večine pijač ni smela pit (kak alko, mehurčke sploh ne), vodo pa mislim da je lahko.
Jebe so to ja.
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#72 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82457 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 23 April 2008 - 09:33 PM

Ta moj sorodnik hodi na dializo, vsak dan.

Crna, ledvice drži gor maščoba, in če je ni (dovolj) se povesijo. mellow.gif
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#73 ora

ora

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26268 posts

Posted 23 April 2008 - 09:34 PM

Ja in ko se polulaš do konca se moraš še nagnit naprej, da res vse vn steče in tako preprečuješ tudi vnetja mehurja. To sm danes zvedla, da maš resnično lahko težave zarad nepravilnega lulanja. Ni da ni. Babe ko lulate, se dejte do konca biggrin.gif .
Jina, malo več jej, pa ne bodo povešene ledvice. Ne sej ne mislim resno, a so ti kej povedal zarad česa to pride in kakšne ma posledice?
  • 0

#74 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 23 April 2008 - 09:34 PM

Jina: Aaa, makes sense. Zato se reče da uživaš k'o bubreg u loju.
Pozdravit pa se da a ne?

Ora: To tudi delam, ker če ne me čez 5min spet nese na wc (itak tankam vodo k žolna).
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#75 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82457 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 23 April 2008 - 09:40 PM

QUOTE(ora @ 23. 4. 2008 - 20:34) View Post

Babe ko lulate, se dejte do konca biggrin.gif .

biggrin.gif

Jina, malo več jej, pa ne bodo povešene ledvice. Ne sej ne mislim resno, a so ti kej povedal zarad česa to pride in kakšne ma posledice?

Za posledice nočem niti vprašat. oops.gif Vzrok je pa samo odsotnost ljubavnih ročk. smile.gif

Pozdravi pa se, ko se zrediš, I guess.
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#76 ora

ora

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26268 posts

Posted 23 April 2008 - 09:40 PM

Welcome to the club. Ne vem a je moj mehur tok mejhn al kaj ma js morem it vsako uro na wc, ne zdržim več. Poleg tega moram še pazit da dost pijem,ker me drugače bolijo ledvice in glava.
  • 0

#77 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 23 April 2008 - 09:45 PM

Še nekaj, da se vam malo priskutim:

Enkrat sem se vsedla na kolegico (v naročje) in me je ta nekaj zajebavala, pol pa ugriznila direkt kjer so ledvice. Ej men je ratalo tako slabo, sem mislila da bo skup padla, hujše bolečine nisem še izkusla blink.gif .
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#78 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82457 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 23 April 2008 - 09:51 PM

blink.gif
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#79 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19744 posts

Posted 31 May 2008 - 07:20 PM

Ne da se mi nove teme odpirat, pa bom kar tu napisala moj problem. Fuuul me je strah cry.gif cry.gif cry.gif cry.gif cry.gif

Zdej 2 dni sem zasledila, kot da mi med hojo ene 2x dnevno ena kapljica urina uide. Mislim jaz sem čisto šokirana in me je takoo strah, saj se še tako mlada cry.gif cry.gif cry.gif cry.gif .

Mi lahko ena pove, zakaj ? Imam mišice tako slabe ? cry.gif
  • 0
Svet je tak, kot si ga pripravljen videti

#80 Eli

Eli

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 6697 posts
  • Location:vsepovsod

Posted 31 May 2008 - 07:32 PM

Pa imaš še kakšne druge težav z mišicami razen z temi?
  • 0
With all the paradoxes in life...i could be mango and not know it!




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users