Jump to content


Photo

ZARA


  • Please log in to reply
179 replies to this topic

#121 Lo-Fi

Lo-Fi

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4884 posts

Posted 25 December 2012 - 03:39 PM

se strinjam glede kvalitete-porazno. Ravno v soboto sem imela eno belo(tako tanjšo) srajco, sicer oblečeno drugič in sem potem, ko sem jo slekla opazila, da pri vseh šivih že leze narazen :verymad:


  • 0

#122 Emily

Emily

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11524 posts
  • Gender:Female

Posted 25 December 2012 - 06:24 PM

Ja Zara je postala totalni polom. Nazadnje sem kupila eno jopo tam, enkrat sem jo oprala in je zmuckana...pa sem odštela lepih 50€ zanjo. Vse je prav ceneno in ene stvari res dobesedno že razpadajo zato moraš biti res kot sokol....sem gledala zadnjič srajico za 40€ iz katere so gumbi že kar viseli dol.......drugače sem sicer še kar zadovoljna z njihovimi plašči...čeprav prihaja čedalje slabša roba.

Pa nakit, ki ga imajo ima tudi previsoke cene, sem kupila ogrlico in se res ne hecam, ampak mi je po prvem nošenju zadaj že čisto zarjavela.

 

Mi je pa sicer žal, ker mi je Zara najbolj blizu glede stila in žal tukaj nimamo dosti izbire trgovin, ki bi furale podoben stil. Res najbolj govorim čez njo, ampak se mi zdi, da imam še vedno ogromno kosov iz tam (preveč), ker kar zamižim na eno oko pri kvaliteti, ker so mi stvari pač všeč.


  • 0

Yes, it can happen so quickly. Life as we know it can change in a blink of an eye. Unlikely friendships can blossom, important careers can be tossed aside, a long lost hope can be rekindled. Still, we should be grateful for whatever changes life throws at us. Because all too soon, the day will come when there are no changes left.


#123 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 25 December 2012 - 06:27 PM

 

Mi je pa sicer žal, ker mi je Zara najbolj blizu glede stila in žal tukaj nimamo dosti izbire trgovin, ki bi furale podoben stil. Res najbolj govorim čez njo, ampak se mi zdi, da imam še vedno ogromno kosov iz tam (preveč), ker kar zamižim na eno oko pri kvaliteti, ker so mi stvari pač všeč.

 

Se strinjam tudi jaz, čeprav sem zadnje čase začela veliko več nabavljati v Mangu.

 

Očitno bom pri njih kupovala samo še Black Peony parfum.  :mellow:


  • 0
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.


#124 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22353 posts
  • Gender:Female

Posted 25 December 2012 - 06:55 PM

Jaz imam iz Zare samo 2 krili in eno torbo in je vse še vedno v redu. Sem pa res krili kupila že leto ali 2 nazaj. Bom pa šla naslednji mesec vseeno tudi v Zaro pogledat za kakšno obleko. Čeprav se glede kvalitete najbrž bolj splača it v Mango?


  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#125 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 25 December 2012 - 06:59 PM

Glede oblek ti jaz ne znam svetovati, ampak drugače se mi pa zdi, da je Mango boljše kvalitete, ja. :) 


  • 0
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.


#126 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 25 December 2012 - 07:00 PM

Mango je ok, samo stil mi je še vedno bližji Zarin. Ne vem, težko mi je najt trgovino, kjer imajo enako lepe kose in predvsem neke spodobne cene.


  • 0
Viens, reste ici!

#127 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16922 posts
  • Gender:Female

Posted 26 December 2012 - 12:03 AM

Meni se Mango zdi dobra alternativa Zari.

Iz Zare imam samo par zgornjih kosov, ki so hitro postali neuporabni "za na lepše" in dobri "za doma". Mi je ful predraga glede na kvaliteto.


  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#128 Emily

Emily

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11524 posts
  • Gender:Female

Posted 26 December 2012 - 10:31 AM

Mango je ok, samo je premajhen, Zara ima še vedno veliko več izbire. 


  • 0

Yes, it can happen so quickly. Life as we know it can change in a blink of an eye. Unlikely friendships can blossom, important careers can be tossed aside, a long lost hope can be rekindled. Still, we should be grateful for whatever changes life throws at us. Because all too soon, the day will come when there are no changes left.


#129 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22353 posts
  • Gender:Female

Posted 26 December 2012 - 05:50 PM

Jaz sem v Mango sicer samo nekajkrat šla, ampak nisem našla nič. Zdaj pa ga itak niti v MB niti v Celju ni več. V BTC pa grem zelo redko. Ampak zdaj bom očitno morala it.


  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#130 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 26 December 2012 - 06:11 PM

Jaz tudi v trgovini ne najdem nikoli nič, naročam vedno online.


  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#131 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 28 December 2012 - 09:56 AM

Vsaka čast Mangu, ker da na vse 50 procentov dol, na vse.

 

Zara po drugi strani, je imela včeraj res smešne cene, in to so za njih razprodaje, znižajo ti puhovko iz 110 na 99 evrov? 

 

V Mangu sem bila prepozna, in so bile moje številke pobrane, tako da nisem dobila puhovke, žal, bom morala drugje poiskati.

Pa ni problema, bi dala tudi 100+ evrov za toplo in kvalitetno, ampak res ... Zara se lahko po Mangu zgleduje kar se razprodaj tiče.


  • 0
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.


#132 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 28 December 2012 - 10:46 AM

Kinky, kaj pa če naročiš online, na Mangu? Če si si želela prav določene puhovke, seveda :)

Drugače pa v Zari sem jaz tudi imela nagledano eno dolgo bundo, ampak so jo smešno znižali, za 9€ LOL! Pa itak že zdaj ni več XS. Morda bodo januarja kej več znižali.


  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#133 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 28 December 2012 - 10:51 AM

Ja, sem že pomislila na online naročanje. ;) Ampak po drugi strani bi pa najraje pomerila. :) V S Oliverju imajo lepe, ampak so nekatere iz 200 znižane na 160, pa mi je še

vedno malo preveč. 


  • 0
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.


#134 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 28 December 2012 - 10:54 AM

Aha razumem. Ja meni je tudi 150€ še preveč, ker je ne rabim nujno :oops: Verjetno bom pustila za naslednje leto, razen če v Palmanovi dobim kaj super ugodnega med razpodajami.


  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#135 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22353 posts
  • Gender:Female

Posted 30 December 2012 - 11:16 PM

Ja, res kapo dol, da ima Mango taka znižanja. Mi je res žal, da so imeli danes zaprto. :( Mi je bilo prav čudno, ker sem našla v Zari eno obleko, ki je bila s 70 € znižana na 40 €. Ostalo je bilo vse bolj malo, kakih 10 € znižano. Me pa jezi, ker so povsod neke čudne številke. M obleka mi je bila recimo pri prsih malo ohlapna in pri naramnicah sem imela luft, S pa mi je pod prsmi tesna, ko vdihnem. Sem vseeno vzela S.


  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#136 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82465 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 02 February 2013 - 12:27 AM

Jaz sem bila danes v Zari po res dolgem času in mi je všeč ČB del nove kolekcije. Nekatere stvari mi izgledajo kar dobre kvalitete, tudi med materiali ni same sintetike, pa cene niso absurdne za njih.

Všeč so mi spodnje stvari, srajca je npr. iz 60 % svile in 40 % viskoze, stane 40 €.

 

 

acuqiIXI.jpg 
 
acrvjZ6A.jpg 
 
aceYx6VG.jpg 

  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#137 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45427 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 02 February 2013 - 01:03 AM

Joj, ob prvi srajci dobim asociacijo na zapor ali koncentracijsko taborisce. Modelka s svojo pojavo in drzo se pripomore k asociaciji.
  • 0

#138 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 02 February 2013 - 02:04 AM

Da poročam še o moji Zara puhovki, ki je bila kupljena en mesec nazaj, stala 80 evrov, in ima že luknjo v podlagi (rokav). Pa to ne moreš verjet, res. Katastrofa.

Pa še Mango so sedaj zaprli, in ostajam brez idej kam po oblačila.  :mellow:


  • 0
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.


#139 Frčica

Frčica

    Dobra Samaritanka

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13731 posts
  • Gender:Female

Posted 02 February 2013 - 09:43 AM

Kinky, račun maš še?Komot lahko zahtevaš denar nazaj.


  • 0

Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim  bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)


#140 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30709 posts
  • Location:Primorska

Posted 02 February 2013 - 11:59 AM

Znižana je bila 80€? Ker to se mi zdi ful malo za puhovko...


  • 0




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users